Opinie o Refan (Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. w Poznań

Iza

Słyszałam o firmie sporo dobrego. Czy aktualnie potrzebują pracowników?

Jacaśtam

Ciekawe miejsce pracy, dużo się dzieje, bardzo pozytywna atmosfera. Firma rodzinna co bardzo szybko daje się odczuć - jednak w pozytywnym znaczeniu. Nie ma wyścigu szczurów choć wiadomo, że gdzie ludzie tam znajdzie się różne typy. Ogólnie jako firma na rynku: lider w branży w PL i producent co daje dużo możliwości. Byłam zadowolona z czasu tutaj spędzonego i polecam wziąć udział w rekrutacji - warto poznać.

Maja

Czy zaszły jakieś korzystne zmiany w firmie? Czym jest spowodowana ta cisza na forum?

Iwona

@Spakonjak dawno tak właśnie wyglądały warunki pracy w firmie? Co uważasz, że w firmie warto zmienić, by pracowało się lepiej?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lanwar Cosmetics Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik biurowy – Telefoniczny doradca klienta? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Spakon

Nie polecam. Umowa to smieciowka( zlecenie), co miesiąc nowa lub jej brak. Brak premii, nadgodziny płatne jak za normalną stawkę godzinowa. Zarobki slabe, 8-9zl netto na godzinę, bez premii. Na magazynie pracuje się średnio 10-11 godzin, nie raz nawet 14-15. Brak szacunku dla pracownika, sam syf, zdanie zmienia się tam co 5 minut, zero organizacji. Opinia dodana przez osobe ktora tam pracowała.

Iwona

@mierny co wpływa na Twoją opinię na temat firmy? Jakie sytuacje masz na myśli?

mierny

Nie polecam patologia a zarobi szkoda gadac

Iwona

Pracujesz w firmie Lanwar Cosmetics? Chętnie usłyszymy jak wyglądają oferowane warunki zatrudnienia. Jakie benefity mają zapewnione pracownicy?

cygan

@pracownik ale przecież to firma z Poznania, która sprowadza kosmetyki na pewno nic ci się z tymi Komornikami nie pomyliło?

Staruch
@cygan

Co do miejsca to mu się nie pomyliło "Lanwar Cosmetics Sp. z o. o. Kosmetyczne artykuły, artykuły kosmetyczne Fabianowska 116, 62-052 Komorniki" Firma nie musi mieć tylko jedną siedzibę

Pravownik

Szczerze nie polecam firma w Komornikach zostaję zamknięta ludzkie wyrzuceni. Ludzie którzy pomagali rozwinąć ta firmę po kilkunastu latach pracy zostali zwolnienie że skutkiem natychmiastowym. Szkoda gadać nie polecam

gorgia

Proszę o rzetelną informację o tej firmie. Interesuje mnie praca jako przedstawiciel handlowy. Jaka umowa? Jakie zarobki mniej więcej w widełkach od samej podstawy po niskie i wysokie prowizje. Jakie narzędzia pracy, czy jest samochód? Ogóle warunki Panujące w firmie?

kosmety

Katastrofa, firma ledwie wiąże koniec z końcem. Ten kto napisał o profesjonalizmie chyba upadł na głowę.

cycata

Nie polecam szkoda nerwów!!!! Najniższa jaka może być wypłata. Jedno wielkie (usunięte przez administratora).

zainteresowany

Proszę o informacje na temat pracy w Lanwar: 1) wynagrodzenie, premie itd 2) narzędzia pracy itd Ogólnie co oferują i czy warto! Będe wdzieczny! Pozdrawiam

pracowalem

miła atomsfera, i dobra i ciekawa praca - dla tych co chcą pracowować.

witam. właśnie staram się o pracę w firmie Lanwar czy jakieś opinie na temat firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.?

Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.