Opinie o Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO w Bielsko-Biała

Jakie są warunki zatrudnienia w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO?

Zgodnie z literą prawa, wypłata terminowo, wszystko, o czym mówi kodeks jest spełnione. Jeżeli nie masz choroby morskiej to zapraszamy.

@Anonim

Mhm, właśnie patrzę, że szukacie na wsparcie produkcji za 16,70 brutto godzina plus premia, żeby było zgodnie z prawem. Ciekawe czemu praca od 01.11.2021. A jak ktoś szuka na już?

Jjj

Z tego słyszałem to cichnie tam komuną na maxa. Taka firma z takim stażem to myślałem że spoko,nowe rozwiązania itd. a tu strzał w pysk. Zero innowacji. Tylko kamery w każdym kącie i sapanie że nie robisz. Nic nie zaplanujesz na weekend bo w piątek o 14 dowiadujesz się czy pracujemy w sobotę czy nie. Porażka. Komuna,komuna jak w pgr. Kobiety robią za trzech. Klimy brak . Sauna na magazynie niemiłosierna. Płaca. Niewiem czy 16 zł na rękę. Poprostu porażka.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO?

Pan Józef.

Jak to jakie ?? Żadne. Problemów nie widzą w ogóle , w niczym Ci nie pomogą , a wręcz przeciwnie. Poza tym jeden wielki (usunięte przez administratora).

Pantofel

No stanowisko kierownictwa jest takie aby w każdy możliwy sposób werbalnie i nie tylko zgnieść pracownika. Nie pracuję tam od roku ale z tego co wiem nie zmienilo się nic. Ludzie seriami lądują u psychiatrów. Zniszczeni, wypaleni i upokorzeni. Kilka najważniejszych osób w firmie to jadro głębokiej frustracji, agresji i zwykłej amatorszczyzny, która z podwójną mocą jest przelewana na wszystkich podwładnych. Usłyszeć od przełożonego wiązankę knajpianych wyzwisk to dla befado rzecz typowa. Zdecydowanie nie polecam. Albo będziesz się kindlic i ślinić w stronę zarządu albo cię zniszczą oni i ich świta.

Szary robol

Gdyby ktoś szukał opinii. Powiem tak , praca na pewno nie na dluzej , średnia wieku zbliżoną pod 50 , nikt tam iść nie chce , jak kobiety z produkcji tzw montażu odejdą to zakład zaorają , Kobiety na montażu robią za trzech, nie słucha ich nikt , na nic narzekania, temperatura ok 35-40 stopni. Każdy ma w doooopie, robią po jednej na maszynie gdzie w europejskich zakładach o tym samym profilu robią po dwóch trzech. Kasa?? Hahaha. Warunki pracy ??? Hahahah Ale można sobie zdjęcie z "celebrytka " zrobić. ????

Brałeś udział w rekrutacji do Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Klara

Dobre opinie o firmie można znaleźć w internecie. A jaką macie atmosferę?

Xyz
@Klara

Co by nie powiedziec atmosfera w pracy jest na prawdę fajna :)

klaudynka

Nie potrafiłyście się dogadać i jechać do Warszawy i kupić zakład to teraz będą wami orać. Wydoją zakład a wy pójdziecie na bruk. Tak się kończą takie biznesy. Teraz czas uciekać z tonącego okrętu.

Mieczysław
@klaudynka

Twój wpis jest dla mnie mało zrozumiały. Pamiętaj, że wątek odwiedzają również osoby niemające doświadczeń związanych z tym pracodawcą, dlatego może mógłbyś napisać, co chciałaś swoim wpisem przekazać? Nie chciałbym go źle zrozumieć.

AmiciSportivi
@Mieczysław

Mietek,widzę że nie chcesz określać płci @klaudynka ; )

Beata
@AmiciSportivi

Twój wpis jest trochę nie na temat. Może skupmy się na temacie pracy w Bielskie Zakłady Obuwia. Jesteś ich pracownikiem? Czym się zajmujesz w firmie?

Witam. Pytanie mam takie czy warto przyjść do tej firmy? Jakie zarobki z góry dziękuję.

....

Atmosfera w pracy wśród pracowników jest bardzo dobra, nie ma reżimu narzucanego przez kadry, nie ma problemu z przepustkami, dniami wolnymi, jednak płace w firmie są dramatyczne. „(usunięte przez administratora) nie ma bladego pojęcia o wykonywanej pracy i nie ma kontroli nad swoimi działami. W zakładzie pracują prawie wyłącznie starzy pracownicy, którzy przyjęli się tutaj odrazu po szkole. Przez zakład co jakiś czas przewija się fala redukcji etatów, jeśli zbliża ci się jubileusz to jesteś na celowniku. Gdy ktoś się zwolni (a najczęściej zwalnia się personel średni, choć nawet kierownik potrafi rzucić pracą z dnia na dzień) to na jego miejsce nie szuka się nikogo, jego obowiązki są rozdysponowywane pomiędzy kilku pracowników, bez względu na to czy dadzą radę je wykonać czy nie. Wśród wyższego szczebla jest pewna klika zielonogórzan z Arcobaleno, nie uświadczysz ich pracy, załatwienie czegoś z niektórymi z nich wymaga spędzenia 40 minut, czekając na poprawienie błędu w systemie, błędu wynikającego z nieumiejętnosci mnożenia i dzielenia przez 10 i wielokrotności 10. Mimo wszystko praca spokojna, przyjemna, większości wśród ekstra sympatycznych ludzi.

Do Arka

Lepsza oferta to znaczy jaka bo ja teraz zarabiam 22 zł brutto myślisz ze w Befado dadzą więcej ..

@Do Arka

Jakie 22 zl w befado?Jedna wielka sciema

@anonymous

Czytaj ze zrozumieniem

@Do Arka

22 zl w Befado?nie licz na to!!!!!!

Gwiazda Dawida
@anonymous

22 zl w befado to w 2017 miałem.

Bolek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jest stosowany Mobing.

Joanna

@Joanna, jakie jest Twoje doświadczenie będące wynikiem współpracy z Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO? Napisałaś, że zgadzasz się z opinią poprzedniego użytkownika. Jednak ważne, aby każdy wpis pozostawiony na tym forum przedstawiał merytorycznie obraz tej firmy jako pracodawcy. Jak długo pracujesz już w tej firmie i za jakie obowiązki jesteś w niej odpowiedzialna?

dobre pytanie :)

SAXON
@Joanna

Bielsku Białej jest tyle pracy. Kiedyś Befado był, dobry zakład pracy. Jak chińskie obuwie się sprowadza i przyszywa się Logo firmy Befado. Że Ludzie są ślepi trzeba oderwać logo firmy Befado i będzie logo chińska. ......................

Joanna

@czesiuchętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

Rudy
@Joanna

Może było by sprawdzić tego prezesa Befado przez CBŚ. Na chińskie obuwie przykleja ją logo firmy Befado....

Patriota
@Joanna

Prezes zdaje się że jestPan. Bogiem. Karzesz ludziom myć okna. Proszę wynająć firmę która myje okna. Proszę uważać na słowa które Pan, wypowia. Jest Pan otoczony głópcami. Nie ładnie Pan się zachowuje. Poważny gość, Który nie lubi załogi.

Befado to jedna wielka zgroza.niskie zarobki,PSEŁDO KIEROWNIKÓW OD GROMA KTORZY NA NICZYM SIE NIE ZNAJA.TAKA JEST PRAWDA ,ŻE POZWALNIALI KOBIETY KTORE PRZEPRQCOWALY TAM PO 40 LAT I SOSTAWILIZASRANYCH UKRAIŃCÓW ZAMIAST NASZYCH.RESZTĘ ZOSTAWIAM BEZ KOMENTARZA.

Joanna

Pracownik :zgadzam się z Tobą to co napisałeś to jest szczera prawda

Joanna

@pracownik, rozumiem, że możesz być niezadowolony z niektórych aspektów pracy w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO. Jednak, chcę Ci przypomnieć, że to forum funkcjonuje w oparciu o regulamin, który każdy użytkownik musi przestrzegać. Wpisy dodawane do tego wątku nie mogą być m.in. obraźliwe i nie mogą naruszać czyjegoś dobrego imienia. Jak na ten moment oceniłbyś swoje warunki zatrudnienia w tej firmie?

Befado hmm to było kiedyś teraz jest więcej kierowników część jest nominowanych a większość to samozwańcy którzy nie mają pojęcia o produkcji ale za to mają pojęcie jak okłamywać i oszukiwać ludzi . Kompletnie nie szanują ludzi ( kierownik , szef produkcji :) ) Tomasz to jest jak judasz oszust 100% ludziom opowiada a co innego robi zrobili z technologów koordynatorów dwóch baranów którzy nie mają pojęcia co robić generalnie to befado za niedługo upadnie jak tak dalej będzie osobiście nie polecam tego zakładu kompletny (usunięte przez administratora) się zrobił.

Joanna

Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO na swojej stronie internetowej zachęca wszystkie osoby zainteresowane do wysyłania cv. Czy znalazł ktoś w ten sposób zatrudnienie w firmie? Nie widać żadnych konkretnych ogłoszeń o pracę i zastanawiam się, czy jest to budowanie kandydatów na przyszłość, czy też istnieje realna szansa na zatrudnienie w najbliższym czasie.

Wiktor

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Baśka

uwaga na prezesa - cham . bez doświadczenia , ludzi szkoda . nie inwestuje w ludzi tylko demotywuje.

TT
@Baśka

100%

Xyx

Witam , chciałbym zapytać o zarobki PH w tej firmie jak się kierują?

TT
@Xyx

2000max

Zostaw merytoryczną opinię o Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO?

Zobacz opinie na temat firmy Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO

Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO