Opinie o Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO w Bielsko-Biała

Obserwator

Zauważyłem, że strona befado na instagramie notorycznie pobiera obserwatorów oraz wyświetlenia na instagramie na co mam screeny zrobione w odstępie czasu 15 minutowym. Mam również screena robionego tej samej rolki o 12:00 i miala wyświetleń 150, o 18 miala już 9000, a 15 minut później 10 tysięcy co nie było w ogóle mozliwe bo reszta rolek ma max 2 tysiące wyświetleń. Doskonale wiem jak działają wyświetlenia na instagramie i w jakim tempie jest ich przyrost w stosunku do lików i komentarzy… Jestem zażenowany.

Mściciel

Na magazyn bym się nie zgłaszał .(usunięte przez administratora) i nadużywanie alkoholu u 'kierownika '

Kaczor
@Mściciel

A powiesz jakie zarobki na magazynie są??

Mam nadzieję, że technolog nie zarabiał w zeszłym roku 4-5 tys. zł, bo sam chcę zapytać o zarobki konstruktora obuwia i nie o takich kwotach chciałbym rozmawiać. Zaznaczam, że mam na koncie "zdrowe stopki" a więc i doświadczenie odpowiednie. Ale chyba zarobki to nie aktualna minimalna krajowa?

Kandydat Nowy wpis

Witam oferta technologa ? Jak wygląda praca, jakie zarobki czy można liczyć na 4-5 tysięcy ?

K2

Dzisiaj spotkałem pana" Kierownika' magazynu .Czekał na mnie przed '(usunięte przez administratora)' .Straszył i przypuszczam że (według mojej ) opini znowu był nietrzeźwy . To jest moja opinia .Proszę mnie nie zastraszać .

Zbigniew
@K2

W sensie, że celowo na Ciebie czekał i czymś straszył? Tzn. czym dokładnie, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Masz coś na sumieniu, czy to były raczej jakieś luźne uwagi na temat pracy? Widziałem komentarz o jakimś problemie z alkoholem, to prawda? Przzekłada się to w jakikolwiek sposób na pracę?

Zibi
@Zbigniew

Jakoś nie kojarzę żeby kierownik miał problem z alkoholem a raczej nie toleruje picia w pracy. Nigdy nie widziałem go wypitego i raczej wzywa do biura jak co a nie czeka specjalnie na kogoś.

Pajacyk Nowy wpis
@Zibi

W tej firmie nikt nikogo za alkohol nie wzywa do biura, to norma. Nie chcą stracić pracownika to pozwalają mu na picie. (usunięte przez administratora)

Obserwator Nowy wpis

Brałeś udział w rekrutacji do Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Czy firma Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Xxx

Nie polecam, duża monotonność pracy oraz słabe wynagrodzenie.

Lidia
@Mściciel

Naprawdę? To czemu nikt jeszcze tego nikomu nie zgłosił? A co będzie jak się coś stanie przez to?

@Lidia

Komu, kierownicy patrzą na normy i na swoje (usunięte przez administratora). A jak się komuś coś stanie to tak to się zamiecie pod dywan.

Ewelina
@Zenon

No ale kierownicy chyba też mają przełożonych, nie? Nie ma jakiegoś otwartego kanału dialogowego w razie problemów? Ktoś w ogóle próbował coś z tym robić?

@Ewelina

Kierownicy pogrożą obetną premie i tyle a jak wypiją w pracy to i tak dobrze że wyprowadzą.

Malik
@Zenon

Jak kierownikom cos nie będzie banglać to wezmą ci premie na jakiś czas lub będą straszyć zwolnieniem albo co gorsza będziesz pracował tylko 3 zmiany

Bartosz
@Malik

No dobra. Ale zabranie jednorazowo premii nie rozwiąże problemu picia. Nie ma ochrony która pilnuje takich spraw?Teraz weszły przepisy że pracodawca może sam sprawdzać pracownika alkomatem. Ochrona pewnie tez by mogła.

Milka
@Bartosz

Powyższy wpis nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i jest zwyczajnym bluzganiem na osobę, która nie ma problemów alkoholowych i wiedzą o tym wszyscy, którzy aktualnie pracują w Befado.

Kaczor
@Mściciel

A powiesz jakie zarobki na magazynie są??

Bielszczanka

Siłą Befado są pracujący w firmie ludzie - w większości życzliwi, bez potrzeby ścigania się, parcia po awans. Niestety dużym minusem jest brak chęci unowocześnienia formy zatrudniania, brak benefitów i docenienia pracownika. Nowi pracownicy mogą liczyć na duże lepsze warunki zatrudnienia niż osoby, które mają wiedze, doświadczenia i kompetencje, a pracują dłużej. To bardzo demotywuje.

Oko
@Bielszczanka

Wiesz dlaczego młodzi zarabiają więcej niż pracownicy doświadczeni ??? Odpowiadam po pierwsze nikt nie zgodzi się pracować za takie pieniądze jak starzy pracownicy .Po drugie zarząd wię że nie musi wam dawać więcej bo i tak będziecie robić za to co macie a nawet jak by wam jeszcze urwali z pensji to i tak nigdzie indziej nie pójdziecie . Wniosek z tego taki że niestety długie lata pracy w jednym zakładzie prowadzą do nieumiejętności odnalezienia się na rynku pracy

Sek

A jak praca na magazynie

@Sek

Tak jak normalna praca na magazynie, praca jest i jak na razie nie szukają z tego co wiem.

@Zenon

Tak stabilnie tutaj jest? A można dopytać ilu magazynierów tu w sumie pracuje i jaki mają staż? Na tym stanowisku można liczyć na jakeś podwyżki stażowe?

@Ewa

Na magazynie pracuję z 15 osób szukali osób ale przez pół roku nie mogli znaleźć nikogo konkretnego, a podwyżki stażowej raczej nie ma.

Orto
@Zenon

Od kiedy na magazynie pracuje 15 osób ?

Bohdan Smoleń

A jak będą wyglądać podwyżki na dziale produkcji na nowym roku ? Ktoś coś wie ? Ktoś coś słyszał ? Pozdro.

Bandzior
@Bohdan Smoleń

Weźcie się do roboty, wtedy pomyślę o podwyżkach wy nieroby, ino brać a bucików dobrych robić to nie.

malik Montana
@Bandzior

typie coś ci nie bangla ? Jak ci nie pasuje ta praca to zawsze możesz zmienić a nie wylewać tutaj Swoje żale !!!

Gall Anonim

Cześć.Ktoś się orientuje czy poszukują na stanowisko ustawiacza/mechanika ? Czy warto iść do befado ? Pozdrawiam

Halina
@Gall Anonim

niestety ani na ich stronie www ani nigdzie w sieci nie znalazłam aktualnych ofert pracy wiec musisz pewnie pisac maila czy szukają, jak sie czegos dowiesz, napiszesz tutaj ?

Komisja antymobbingowa
@Halina

Nie,nie szukają nikogo do pracy

Mściciel

Nie wypłacili mi tego co powinni .Na PORTIERNI sprawdzają torby gdy wychodzisz z firmy !!!!

Szukają sprzedawcy obuwia na pół etatu. Ktoś z Was wie, jakie to pieniądze i czemu nie na cały etat?

analny król
@Monika

tak,jak coś ci mogę doradzić to lepiej idź tam na rozmowę albo zadzwoń do nich a nie pytasz tutaj na forum o takie rzeczy,myślisz że ktoś ci powie tutaj szczerze o wynagrodzeniu ? wątpie

Toman
@analny król

Po to jest to forum, aby zadawać pytania i czegoś się dowiedzieć. To nie jest miejsce na zakładowe ploteczki, tylko własnie takie informacje z bezpośredniej ręki. A co do wiadomości z rozmowy kwalifikacyjnej - nie dowiesz się ile płacą , bo to Ty masz się określić ile chcesz zarabiać, a oni sprawdzą ile chcą inni dostać i pewnie wybiorą najtańszego pracownika. Wiem , bo byłem na takiej rozmowie... a po rozmowie nawet zwrotnej informacji nie dostałem.

Byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w Befado. Rozmowa w miłej atmosferze i to tyle z plusow. Nie dowiedziałam się jakie widełki płacowe proponują tylko sama miałam powiedzieć ile chcę zarabiać. Z dodatkowych benefitów praktycznie nic: dla stanowiska ( dział handlowy) nie przewidziano dodatkowej premii np. za sprzedaż, brak ubezpieczenia medycznego np. w Luxmed czy Medicover lecz tylko pielęgniarka i lekarz zakładowy, brak dopłat do karty Multisport, brak tzw. 13-tej pensji ( w wielu zakładach typu Befado jest to praktykowane). I oczywiście na zakończenie rozmowy poprosiłam o odpowiedź zwrotną bez względu na jej efekt. Niestety cisza głucha... Befado z 90-letnią tradycja zatrzymał się w sprawach personalnych i socjalnych jakieś, przykro powiedzieć, 20 lat temu.

Gall Anonim

Witam jak wygląda sytuacja na Utrzymaniu Ruchu w zakładzie ? Nadgodziny są na zakładzie ?

KW
@Gall Anonim

Witam. Jakie są zarobki w Befado na mechanice?

santana
@Gall Anonim

nie ma na utrzymaniu ruchu nadgodzin

@santana

To jak ewentualnie oni mogą sobie tutaj dorobić skoro nadgodzin dla nich brak?

Pyzdra
@Ewa

Ty pracujesz tutaj u nas w befado ?

@Pyzdra

Czy gdybym aktualnie pracowała to zadawałabym to pytanie? A czemu pytasz, jakoś źle pytanie zadałam? Zastanawiałam się tylko jak tu maksymalnie z wynagrodzeniem można wyjść.

Ada
@Ewa

Zadajesz cały czas jakieś głupie pytanie,ile to,ile tamto itp itp...Słuchaj,odpowiedz jest prosta-wybij sobie z głowy tą firmę,to jedna z być może gorszych rzeczy w twoim życiu jaką zrobisz

Bucik

Takiego bajzlu jak w Befado to chyba nie ma nigdzie !!!!! Prezes o wyglądzie małego bandziora łazi jak smród po gaciach nie mając pojęcia o niczym , pozwalniał ludzi którzy mieli jakieś pojęcie , ogólnie (usunięte przez administratora) !!!! Jak ktoś chce się urobić i nie zarobić to jak najbardziej polecam. Do tego sobie wykupić pakiet psychiatra plus !!!! Bo psychicznie każdy padnie.

Edek
@Bucik

Psychicznie mało kto wytrzyma w tym zakladzie. Ludzie odklejeniei od rzeczywistości .Mechanicy masakra w ciągu 2 lata jednego mądrego przyjęli i na tym się kończy . Na hali ciągle krzyki i dezorganizacjia .

Przemysław
@Edek

Ale co takiego się dzieje że niby tak ciężko wytrzymać? Opowiedz coś więcej.

Zenon

Teraz mogę napisać prawdę co tam się dzieje w tym cyrku ponieważ zrezygnowałem. Traktują pracownika jak popychadło gorzej niż (usunięte przez administratora), nawet Ukraińcy odeszli w sierpniu i brakuję im ludzi na każdym dziale wykonywałem prace za dwóch to jeszcze dla nich źle. Płaca minimalna to jeszcze jak masz nadgodziny i soboty to może coś ci rzucą. Benefity HAHA fajny żart pakiet medyczny to tylko jedna biedna Pani pielęgniarka która już jest na emeryturze i jest 3 dni w tygodniu ale strasznie pomocna. Nie mają nawet czytników na magazynie tylko epoka kartek i zeszytów maszyny stare (wtryskarki i te do szycia) naprawiane. A kierownictwo na niczym się nie zna i nie mają bladego pojęcia co i jak i ciągle krzyki u nich w biurze jest u nich jedna wielka dezinformacja. W skrócie jak ktoś mia długi i szuka pracy żeby dorobić jak ja to ok ale na stałe odradzam jeden wielki (usunięte przez administratora) i zakład byłby dobry jakby rządzili nimi inteligentne osoby ale niestety w dzisiejszych czasach liczy się ilość a nie jakość. A tak ściągają większość butów z zagranicy, a mało produkcji jest na miejscu dziwię się że jeszcze nie zamknęli tego cyrku.

Xxxx
@Zenon

Zgadzam się w 200 procentach !!!! Tam nikt nic nie wie a ten cały prezes to chyba z łapanki jakiejś wzięty !!!! A (usunięte przez administratora) na kółkach !!!(usunięte przez administratora) ile się da za marne grosze !!! Maszyny pamiętają (usunięte przez administratora)a chcą na nich robić nie wiadomo co !!!

Wiola27

Bardzo smutno czytać takie opinie. Wychowałam się na butach befado. Moja mama przepracowała w tej firmie jako starszy technolog przez większość swojego życia i bardzo miło wspomina te czasy. Szkoda, że w firmie zaczyna się źle dziać.... Kiedyś traktowano tam ludzi z szacunkiem a pracownicy, którzy pracowali znali się na rzeczy. Przykro....

Helena
@Wiola27

To teraz co się zaczyna tam dziać? Skoro tak źle :)

zygfryd
@Helena

To co się zaczyna tam teraz dziać to przechodzi ludzkie pojęcie a stary nie świadomy siedzi w swoim gabinecie i puszcza ciepłe bąki

@zygfryd

Ale czyli co konkretnie się dzieje?

KW
@zygfryd

Jakie są zarobki w Befado na mechanice?

Jak jest z pakietem medycznym w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO? Można dołączyć rodzinę?

Ziom

Nie było, nie ma i nie bedzie

@Ziom

A czy jakieś inne benefity pozapłacowe są oferowane pracownikom Befado? Lub może premie do pensji? Na co generalnie można liczyć? W ogłoszeniu o pracę czytałam o atrakcyjnym wynagrodzeniu - ile ono wynosi? Stanowisko specjalisty ds. marketingu :)

Bc

Z pakietów medycznych zererwoj psychiatrę, przyda sie

Ile jest zmian w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO?

Janek

Trzy zmiany a na magazynie jedna ale mogą być dwie zależy od ilości pracy.

Ile trzeba , jak za mało to się dorobi

Zostaw merytoryczną opinię o Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO?

Zobacz opinie na temat firmy Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO

Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO