Opinie o Doosan Babcock Energy Polska w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Doosan Babcock Energy Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Doosan Babcock Energy Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doosan Babcock Energy Polska w Rybnik

Czy w Doosan Babcock Energy Polska zatrudniani są obcokrajowcy?

Aneta Nowy wpis

Czy ten pracodawca jest wymagajacy?

Papa Nowy wpis

Witam Panowie. Ja z prośbą. Czy są jakieś osoby chętne ( jeden wakat niania) aby odciążyć chociaż trochę paszteta od grafikowych nadgodzin i dyżurów domowych które mu się należą jak psu buda za umiejętności ,zaangażowanie oraz serce włożone w ten zakład. Za dyżury domowe dobrze płacą jakiś 1000zł na miesiąc wpadnie. Generalnie nic nie umiesz bierzesz dyżury siedzisz w domu i jeździsz merckiem. Tak się zarabia aPanowie w Polske ruszać za grosze i nie marudzić bo z waszym wykształceniem tu pracy nie ma ha ha ha ha ha ha.

rozwoj-samoistny

firma się nie rozwija to i pracownicy tez się nie rozwijają, jak może być, inaczej

Wiktoria
@rozwoj-samoistny

Szkoda, że firma Doosan Babcock - według Ciebie - się nie rozwija. Dla wielu osób możliwość rozwoju jest najważniejszą kwestią. Czyli zatem nie można liczyć ze strony tego pracodawcy na jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje?

dorozwoj
@rozwoj-samoistny

dokładnie tak, większośc ludzi się pozwalniała, ciągle jest rotacja pracownicza, coraz więcej towarzyszy z UE

Wiktoria Nowy wpis
@dorozwoj

A jak z wynagrodzeniem czy Polacy mają wyższe stawki niż obcokrajowcy? Czy są one równe niezależne od narodowości?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Doosan Babcock Energy Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Doosan Babcock Energy Polska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

niedorozwój

brak rozwoju w firmie

Tate
@niedorozwój

Najbardziej możesz się rozwinąć w laboratorium manometrów ha ha ha

Adam Z.

Zamierzam podjąć prace w Doosan Babcock Energy Polska jako inżynier na jakie zarobki moge liczy?

kit
@Adam Z.

w tej firmie tytuł inżyniera się nie liczy, bardziej szkoła zawodowa lub jakieś technikum czy liceum wtedy zarobisz i nawet powyżej 10k na rękę ale jak masz oczywiście kontakty

technik
@kit

dokłądnie tak jest, jeśli masz człowieku wyższą szkołe skończoną z jakimś doświadczeniem to nawet nie podchodź do tej firmy bo będziesz traktowany tak jak przynieś podaj pozamiataj, pracowałem tam ale po miesiącu się zwolniłem, widać że dla nich tytuł nie jest istotny, widząc jakie jest podejście do ludzi to jakiś żart, pytasz się coś swojego przełożonego a on nie wie, więc o co chodzi

kierownik
@kit

o jakich kontaktach wspominasz, do kogo można się zwrócić jeśłi się kogoś oczywiście zna, bo jestem po technikum i zero szansy póki co na jakiś awans

tch
@Adam Z.

po znajomosci możesz wyciągnąć nawe powyżej dziesięciu tysięcy złotych

pracoholik

firma nie do polecenia nikomu przyjmują coraz to więcej ukraińców

Mistrzunio
@pracoholik

I pracownicy z Ukrainy pracuja bardzo dobrze, w wielu przypadkach lepiej od polskich pracoholikow, którzy tylko odbijać się, papierpsek, kawusia i same pretensje....

robotnik
@Mistrzunio

Ale (usunięte przez administratora) piszesz. Dwa lata temu na warsztacie AKPia zatrudnionych było około ośmiu Ukraińców przez jakieś trzy miesiące ,istny cyrk. Mistrzowie nie dawali im roboty, a z drugiej strony nikt nie chciał z nimi pracować bo sami nie mieli chęci a na robocie się też nie znali bo wcześniej sortowali owoce itp a np kątówka to dla nich było narzędzie z kosmosu. Przychodząc do pracy cały tydzień na okrągło zarabiali odpoczywając lepiej niż fachowcy z 20 letnim stażem .(usunięte przez administratora) Pytanie,za kogo mają swoich pracowników .

ue
@pracoholik

zauważ że taki ukrainiec ma się tu jak wisienka na torcie zarabia więcej wszystko za niego załatwią coś mu tam państwo dołoży i jest pięknie, każdy pracuje troche lepiej trochę gorzej, czy polski (usunięte przez administratora)jest gorszy od robola ukraińskiego nie tutaj wszystko rozbija się o miesięczny dochód przychodzi ukrainiec dostaje więcej od polskiego robola z kilkuletnim doświadczeniem, jest coś źle, dlatego jest jak jest na stołkach kady sobie dźwiga a robolowi nie chcą dźwignąć

Grzes

Jak tam atmosfera w firmie? Miło się pracuje ?

Obiektywny
@Grzes

Grześ powiem Ci krótko i na temat .Katastrofa. KATASTROFA pod każdym względem.

Wiktoria
@Obiektywny

Rozumiem, że nie jesteś usatysfakcjonowany pracą w Doosan, ale chciałabym, żebyś napisał coś więcej. Jakie sytuacje w firmie wpłynęły na to, że w ten sposób ją postrzegasz? Będę wdzięczna za konkrety z Twojej strony.

Pork124

Witam! Poszkuje pracy, podzieli się ktoś informacjami o zarobkach oraz jak wygląda praca w doosanie (atmosfera itp.)?

kiedyś pracujący
@Pork124

praca wygląda tak że jedni pracują drudzy w kulki lecą tak oto wygląda praca w firmie DOOSAN ci co pracują to oczywiście pracują na tych co w kulki lecą, czyli udają że coś robią a tak naprawdę nic nie robią

odpowiedź
@Pork124

no odpowiedzi masz poniżej w większości negatywne więc to do ciebie należy decyzja ja pracowałam i było fatalnie, atmosfera negatywna, ludzie negatywnie nastawieni, od nikogo nie można było uzyskać odpowiedzi, wypłata na czas ale grosze więc się dobrze zastanów

synior

Takie miuczki jak wy to non stop miauczom i nic nie daja. Z tego co pamietom yno upodo i upodo a upaść jakoś ni może i dobrze sie trzymo. Każy yno sie tu wymondrzo jaki łon to sprytny i robotny, a to kierownictwo do (usunięte przez administratora) Yno jak trza coś zrobić to już ni ma nikogo. Ganba by was bylo! a każdy kasa co miesiac biere.

alamakota
@synior

a kot ma ale, no właśnie ALE TO CZYSTA PRAWDA, ludzie grosze zarabiają a ci wyżej furami rozbijają, volvo, infiniti, bmw itd... praca jest ale za grosze, i nie wiadomo czego oczekują, imprezy, spotkania na szczycie, alkohol i żarcie za nasze ciężko ZAROBIONE pieniądze!

Synior
@alamakota

Twoje ciynżko zarobiune piyniądze co miesiunc mosz na kuncie. A z tego co wiym to imprezy som do nas i Was i też bierecie w nich udział. Nic tylko zawiść i obgadywani. Gańba, gańba i jeszcze roz gańba...

Szaman
@alamakota

To idź tam gdzie nie zarobisz groszy i nie będzie imprez. Niewolnikiem jesteś? Ja groszy nie zarabiam tylko rynkowa pensje i wątpię że gdzie indziej w Rybniku dostanę więcej. Imprezy działowe i kadrowe bardzo lubię, A kierownictwo się stara żebyśmy byli zadowoleni i się dobrze bawili. Nie podoba się to wypad!

gorol
@Synior

i co z tego że są na koncie, a imprezy są dla nas jakie imprezy, to wszystkich bierzecie na wyjazdy integracyjne, nie więc nie oszukuj ludzi na imprezy integracyjne jeździ tylko biuro, pracownicy na najniższym szczeblu niestety nie są zapraszania a mogliby, więc jak już coś piszesz to pisz to poprawnie a nie oszukuj ludzi publicznie

szanuj
@synior

szanuj ten język śląski a nie opisuj farmazonów, nie podcieraj się nim, nikt nie miauczy tylko opisuje prawdę a po są takie portale aby ją właśnie opisywać

Krych

Chyba coś Ci się pomyliło i nie w tej firmie byłeś na rozmowie...Jasne firma winna, a rekrutujacy kierownik do niczego się nie nadaje. Szkoda że nie pomyślałaś, że może Ty nie spełniasz kryteriów i po prostu nie chce tracić czasu na rozmowę z Tobą....

Szczepan
@Krych

Krychu w 100% racja. podejście nie dostałem pracy - firma winna. jak można pisać o czymś w czym nigdy sie nie było....

dno
@Krych

rozmowa to dno

eustachy

no coż by rzec można doosan miał już swoje lata świetlności, teraz niestety się skończyły tak jak skończył się doosan, obecni kierownicy to ludzie niedouczeni, ludzie którzy pomimo takiego stanowiska niestety nie posiadają predyspozycji do pełnienia funkcji na tym stanowisku, co ci taki kierownik może powiedzieć na rozmowie rekrutacyjnej, no nic jak sam nic nie wiem, więc jak taka rekrutacja ma wyglądać, pojawia się jak ten słup podtrzymujący strop, i jeszcze nie potrafi pogadać co jak i gdzie, co jest wymagane na danym stanowisku, więc czego oczekiwać

Luty

Opinnia o firmie czytajac przerazilem sie ale mowie jak niesprobujesz to sie niedowiesz ico .?:)) - ano system rekrutacji takzwana rozmowa kwalifikacyjana na poziemie (tego niemozna nazwac nawet poziomem) spodkanie z jakims burkiem ktory zwie sie kierownikiem (nieraczyl sie pzredstawic ) nieprzygotowany do rozmowy nawet glopiego cv nieposiadal walna wyklepana regolke zadal 1 pytanie poczym pytanie a iole chcialby pan zarabiac po otrzymanej propozycji(myslalem ze bedzie jakas dyskusja ale nie oni szukaja ludzi z kwalifikacjami na poziomie 2500brutto ) -reasumujac opinnie negatywne jaknajbardzie prawdziwe jesli na sam start ma sie otczucie ze cie niechca to co bedzie dalej

Szczepan
@Luty

Czytając twoją wypowiedź też bym Cię nie zatrudnił....język polski trudny jest!

Stefan

Słyszałem, że macie całkiem fajny pakiet socjalny w firmie. Jakieś oferty pracy w firmie istnieją?

23e4r

ej no ale przeciez to wcale nie sa az tak duze wymagania powiem Ci @mini..jednak na takiego operaotea takze trzeba miec odpwiednie kwalifiakcje do pracy :)

dodo

Większość osób które już nie pracują w Doosanie było niewygodnych dla poszczególnych osób. Jeżeli ktoś nie pasował to się go wywalało za zgodą prezesa.Na szczęście większość poszukała sobie lepszej i godniejszej pracy. Tak więc spokojnie.Jeżeli zostaniesz zwolniony z tej firmy to tylko na plus w Twoim życiu i się Gorzej niż tam, być już nie może!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Doosan Babcock Energy Polska - Rybnik

Doosan Babcock Energy Polska