Opinie o Impel Security w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Szczecin

hoho

A wiecie czy nadal jest poszukiwany pracownik ochrony w Katowicach? współpraca ze specjalistami w branży, ale szkoda, że nie określili jakiego rodzaju ejst zawierana umowa. Wynagrodzenie jakiej jest wysokości?

tymon

ja tam w bazy nie wierze,mysle ze warto caly czas przegladac i na bieżąco reagowac jak sie cos pojawi, to moim zdaniem bardziej skuteczna metoda

roman

slyszalem, ze nawet jak nic nie ma w danym momencie warto byc u nich w bazie,poniewaz nigdy nie wiadomo co i kiedy moze sie pojawic

franek

bardzo czesto trafia nam sie cos dodatkowego, wtedy oczywiscie pracujemy wiecej, jak ktos chce, ja zawsze chetny jestemna dodatkowy zarobek

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Security. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
rafal

wiecej pracy wieksza placa, nadgodziny zawsze sie oplacaja

Człowiek z urządzeniem

Nie piszcie bzdur,realia są takie,pracownik ochrony:masz w miesiącu 350 godz do przepracowania,wracasz rano ze służby,przesypiasz się,robisz sobie jedzenie do pracy bo zaraz musisz iść spać by rano wstać do pracy

kajtek

to ze kasa na czas to jest standard, dodatkowo teraz w okresie wakacyjnym sporo mamy nadgodzin, wiec jak nawet ktoschce tylko dorobic to dobra pora na to

kazik

teraz pracy jest naprawde duzo,sezon wakacyjny, rozne imprezy dodatkowe, ciesze sie z kazdej mozliwej nadgodziny

iga

bez tego ani rusz, ale potem juz tylko praca i codzienne obowiazki, no i kaska na koncie

halina

nie lubie rekrutacji bo to jednak zawsze jest mega stresujace, ale jak sie chce prace to trzeba przez to przejsc

karolina

to rzeczywiscie duzy plus, bo jak sie zazwyczajszuka pracy to sie szuka czegos na juz,nie chce sie aby rakrutacja trwala miesiac czy nawet dluzej

kinga

moja rekrutacja poszla szybko, duzy plus, ze nie ciagnie sie to tygodniami

zoska

cv się sklada i się czeka, jak wszędzie, potem rozmowa i cala rekrutacja, standardowo

kamil

dostałem prace z ulicy, pracuje długo, bo 3 lata i wszystko jest dobrze, wiec nie gadzam się ze cos tutaj jest po znajomosci

martyna

sporo ogloszen widziałam, ja tez zaaplikowalam na jedno i czekam na telefon

maja

poczytaj w necie o rozmowach rekrutacyjnych, nie sciemniaj, bądź sobą i podejdz do psrawy poważnie, to chyba glowne rady

anita

to jasne, a rady jak sie dobrze zaprezentowac? bo ja dla mnie po kilku rozmowach w roznych firmach to ja juz nie wiem, mam tylko metlik w glowie

nina

szanse ma kazdy kto zlozy aplikacje, zostanie zaproszony na rozmowe i sie dobrze zaprezentuje

ulka

dokladnie tak, ja prace u nich dostalam mozna powiedziec z ulicy, poprostu sie zainteresowalam , im sie to spodobalo i dzieki temu ja mam prace

monika

wydaje mi sie ze jakas baze miec musza, wyslac cv nic nie szkodzi a kto wie w jakim momencie moga sie odezwac

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Szczecin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Impel Security