Opinie o Impel Security w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Szczecin

radek

spróbowałem w impelu dzięki poleceniu kolegi i nie narzekam. podoba m sie atmosfera i to jak traktuja tu pracowników, dostajemy premie, awanse i podwyżki, od razu człowiekowi bardziej zalezy na robocie

Jakalhac
@radek

To na pewno pisał jakiś kierownik Impela bo na pewno nie sam pracownik! Impel pracowników traktuje jak śmieci i nie daje żadnych podwyżek ani awansow!! Nie liczcie nawet na to!!

@Potwór, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź. Wiele kwestii jest teraz jaśniejszych. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Impel Security w Szczecinie. Jak oceniacie tego pracodawcę i warunki, które oferuje? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich z pewnością będzie bardzo ważna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Kasia78
@Marta

Nie polecam z całego serca. Żałuje ze tu pracowałam. Wszystko po kosztach, pracownika mają za śmiecia i wypłacają grosze na umowie zlecenie !

Kasia78

Nie polecam tej żałosnej firmy z całego serca!!!!! Oszukują na każdym kroku, nie dają umowy o prace, każą pracować codziennie w określonych godzinach na umówie zlecenie. Po prośbie modyfikacji umowy na umowę o prace, mówią, ze im się to nie opłaca. Kłamią w umowach, każą podpisywać kłamliwe umowy o rzekomo odbytych szkoleniach. Nie szkolą pracowników, wszystko robią po kosztach ale co najważniejsze, nie maja żadnego szacunku do pracownika. Pomiatają ludźmi, grożą i stosują mobbing. Nie polecam najgorszemu wrogowi!!!

@Potwór, dziękuję za Twoją opinię. Rozumiem, że regularna praca odbywa się na podstawie umowy o pracę tak? Jak wygląda kwestia urlopów - czy nie ma problemu z na przykład kilkudniową nieobecnością? Jeśli ktoś z Was chciałby także wypowiedzieć się na temat pracy w Impel Security w Szczecinie to jak najbardziej zachęcam do dodawania swoich opinii!

@Marta

Osobiście z uwagi na wiek i możliwość "jazdy na statusie ucznia/studenta" mam umowę zlecenie, jednak z mowa o pracę nie ma żadnego problemu. Wolne? Wszystko jest kwestią dogadania. Jeśli dowództwo widzi, że przykładasz się do roboty jest w stanie w miarę możliwości pójść na rękę. Ani razu nie byłem zmuszany by przyjść do pracy. Ewentualnie zachęcany specjalną stawką za konkretny dzień. Jednak nigdy nie spotkałem się z karą za brak możliwości przyjścia na służbę. Z powodów osobistych wracam na dniach do Szczecina. Powrót do pracy był kwestią zaledwie jednego SMSa do dowódcy. Nowe umundurowanie załatwione i nawet służba jaką lubię. Zdecydowanie jest to firma, która dba o pracownika - pod oczywistym warunkiem, że pracownik podchodzi do zadań poważnie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Security. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Potwór

Polecam firmę. Zaczynałem od pilnowania sklepów pod Panem Krzysztofem. Możliwość pracy w prywatnych ubraniach co jest dość wygodne. Mundur dostałem w ciągu tygodnia jak tylko powiedziałem, że potrzebuję. Pełne umundurowanie, bojowe spodnie, buty, koszulka i polar. Żadnego problemu. Wsparcie w każdej sprawie. Kierownictwo stara się pomagać, tłumaczyć i co najważniejsze jest możliwość rozwoju. Zacząłem pracę w oddziale Zielona Góra w maju zeszłego roku i uzyskałem dużo doświadczenia przy zabezpieczaniach imprez masowych i plenerowych. Jest zdrowe i normalne podejście do pracownika. Wypłaty bez problemów. Czasami zdarzają się błędy za mało lub za dużo, wystarczy liczyć godziny, stawkę, dać informację do kierownika i korekta wpływa na konto w ciągu kilku dni. Są to sporadyczne sytuacje i sposób ich rozwiązywania jest zdecydowanie na plus. Dbają o pracownika, szczególnie jeśli chce się pracować - takie rzeczy widać. Jeśli po prostu dotrzymiejsz słowa, robisz swoje jak trzeba to i stawka może iść w górę. Zatrudnienie? W sezonie letnim pełno roboty na zleceniach co jest plusem jeśli chce się dorobić. Co do stałej pracy też nie ma problemu. Jednak jeśli to ludzie czekają na rekrutację do firmy to o czymś świadczy. Osobiście nie trafiłem na wredne osoby. Są świadomi tego, że jeśli jest mniej godzin to pracownik chce dorobić w innej firmie ochroniarskiej. Mają tego świadomość i nie robią żadnego najmniejszego problemu. Duży plus. Polecam współpracę - warto. Mimo młodego wieku pracuje już ponad 2 lata i nie mam zamiaru póki co rezygnować.

@Potwór

Rozwiązuję "nieścisłość". Praca w oddziale Zielona Góra została rozpoczęta po przeprowadzce z miasta Szczecin. Naświetliłem sprawę rodzinną. Firma pomogła w znalezieniu pracy w innym oddziale dzięki czemu mogłem być spokojny i po prostu zająć się przeprowadzką.

@BroniuOchrona, skoro polecasz pracę w Impel Security, to może napiszesz, dlaczego? Konkrety mile widziane! :) @Daniel, jeśli jesteś jeszcze zainteresowany pracą w Impel Security, to aktualne ogłoszenia znajdziesz na ich stronie internetowej: https://www.impel.pl/praca.php?_ga=2.30697855.1986657913.1521402582-1488913125.1521402582 . A może już zatrudniłeś się w tej firmie?

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

BroniuOchrona
@Daniel

Wydaje mi sie, ze tak, musisz popytac co w trawie piszczy. praca ok do polecenia

peki
@Daniel

wpsiz w wyszukiwarke. ale zwykle kogoś tam szukają do nas.

mariaL

jest bardzo dobrze polecam prace uczciwa firma

rob

fajna nie jakaś trudna praca, do tego dają dobre warunki żeby składki się odkładały itd polecam

alo

to jest zdecydowanie dobry pracodawaca moim zdaniem. daja ludziom sznase, a ja zamierzam moja wykorzystac tym razem

szad

mi sie pracuje z nimi naprawde dobrze dbaja o pracownika. z wyplata nigdy nie ma problemu. w dodatku coraz czesciej wpadaja do obslugi fajne masowe imprezy takze mozna samemu przy okazji za friko skorzystac

zu

jest ok

fel

Impel daje możliwość pracy przy zabezpieczeniu imprez masowych typu Tour de Pologne. To nawet a przyszłość się przyda by mieć w CV. Choć ja bym gdzie indziej już nie szukał bo w ochronie Impel ma najlepsze opinie

@adrian - mógłbyś podać przykłady konkretnych sytuacji, które sprawiają, że czujesz się dobrze w pracy? Opinie, podparte argumentami, są bardzo pomocne dla osób rozważających zatrudnienie w Impel Security. Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy, więc na pewno znajdą się osoby, które skorzystają na doświadczeniu użytkowników pracujących w tej firmie.

Der

Gorszej firmy nie znam. Nie dbają kompletnie o pracownika. Pełen wyzysk. Zarobki z Nairobi. Nie zapewniają pracownikowi podstawowego sprzętu to wykonywania pracy. Dziadostwo!

@Der

nie wiem dlaczego narzekasz na kase, przeciez na poczatku mowia ile ci zaplaca i tyle rzeczywiscie potem przelewaja na konto, jak ci nie pasowalo to bylo sie nie zgadzca. mi kasa pasuje, warunki sie zgadzaja, umundurowanie mi zapewnili, jak czegos potrzebuje to gadam z kierownikiem i zawsze cos tam sie uda wymyslic, tylko trzeba rozmawiac a nie liczyc by sie domyslali

Edzio wartownik

Dlaczego nikt nie chce odpowiedzieć na moje pytania? Piszą sami firmowi klakierzy? Aż tak źle jest w tej firmie, liczy się tylko kasa?

adrian

solidny pracodawca

Edzio wartownik

Czy wypłata na czas to wszystko za co można polubić firmę ? Jak funkcjonuje socjal, czyli zakładowy fundusz świadczeń socjalnych ? Czy firma płaci za nadgodziny, czy też daje drugą umowę, żeby tego nie robić ? Czy wypłacają ekwiwalent za pranie odzieży ? Dostajecie odcinki wypłat lub RMUA ? Proszę o opinie, to może też polubię tę firmę, szczególnie od tego pracownika co lubi powtarzać słowo stabilna.

max
@Edzio wartownik

nie no oprocz kasy to ja an pewno na plus zalicze atmosfere w ekipie, bo jest przednia. do tego tez awansowac sie da oststanio latwiej bo jakies tam rekrutacje wewnetrzne robia, no i wiesz sie mozna poczuc docenionym jak robisz x lat i mozesz wskoczyc wyzej stanowisko, a nie to samo ciagle. z socjalem, to jak masz umowe, to dziala podbno spoko. ja nie korzystam, ale znam takich co dostaja pomoc i nie narzekaja. jak masz nadgodziny, to normalnie ci zgodnie z prawem wyplacaja i paski sie dostaje normalnie (ja wole do reki, ale mozna tez elektronicznie)

jakub

wypłaty zawsze są na czas, kwota też się zgadza, chyba ze zdarzyły sie jakieś jakieś kary to wtedy trochę potrącają z pensji

kaer

stawki sa rynkowe, a nawet lepsze w niektorych przypadkach

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Szczecin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Impel Security