Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

aanonim

Z tego co mówili że tak jak jest w Turcji że linie muszą iść nie ma przerw ,postojów , ze wszystkiego trzeba się rozliczać , tłumaczyć ...

Compal
@aanonim

Ale tez sie nie sugerujcie tym jak jest w Turcji pracowaliscie w tajwanskiej firmie i japonskiej ?wprowadzili nam takie zasady jak tam?nie!bo my pracujemy w polskiej firmie na polskich zasadach i kodeksie polskim na strefie sa tez chinskie firmy i nie pracuja tam po 16 godzin tak jak w chinach nikt tam nie umiera z przepracowania bo dobrze wszyscy wiemy jak tamtejszy rynek funkcjonuje takze nie ma co to patrzec my w Polsce jestesmy nie martwcie sie o przerwy i o nic nie bedzie zle nie nastawiajcie sie

nikt
@Compal

przecież to nie o to chodzi , nikt nie będzie zmieniał systemu pracy , zostaje taki jak był i zgodnie z polskim kodeksem pracy , ale chodzi o pracę linii i przy linii , zostaną zbudowane na nowo i maja działać tak jak w Turcji ... i mam nadzieję że nie będzie tak jak dotychczas że wiele osób stoi bezczynnie łącznie z zielonymi...

???

to był compal :) a jak teraz będzie ???

@???

A ty wiesz jak bedzie ?

???

przecież napisałem że ?

Ja tak napisalem bo teraz jest inny zaklad i nie wiem jak dalej bedzie ale podejrzewam ze tak jak mielismy to juz nigdy nie bedzie nie raz sobie zaplaczemy za compalem czy toshiba a tak naprawde kto to wie ??ja nie przekonam sie z czasem zapewne

Ze???napisz wprost:)zeby wszyscy zrozumieli

tak

A ja mam nadzieję że po wyprodukowaniu tych 300sztuk nie będą nam kazać bezsensu przyjeżdzać, zlitują się i dadzą postojowe(płatne).No chyba że zacznie się już normalna produkcja ale podobno jeszcze nie....

laik
@tak

,, nie będą nam kazać bezsensu przyjeżdzać, zlitują się'' - przecież to jest praca a dla firmy biznes a nie zabawa i litowanie się ....

@laik

A za compala malo sie wysiedzielismy na wozkach?lepiej siedziec na tych wozkach i czytac prase niz zapieprzac i nie wiedziec w co rece wsadzic nie narzekajcie i nie wybrzydzajcie to nie koncert zyczen nie jeden by chcial przyjezdzac do zakladu i ponarzekac na nude

Takiej roboty jak tu przez ostatnie lata to na planecie ziemia chyba nikt nie mial

anomim

a może najzwyczajniej będzie oficjalne już przejęcie przez nową firmę przecież do tego to zmierza i zaczniemy pomału (pracować) to co że pusto? części zaczną przyjeżdżać a i do procesu trzeba wszystko przygotować ,samo się nie zrobi..

Juz vestel
@anomim

Wlasnie rozpoczecie produkcji moze potrwac nawet kilka dni zanim zaczniemy jedno jest pewne flagi posciagane przed zakladem znaczki compalu juz sie nue swieca nawet:(czyli juz vestel

Juz vestel

Wogole to najpierw trzeba czekac na piatek z potwierdzeniem czy oby napewno mamy przyjsc a pozniej bedziemy martwic sie o poniedzialek

mmm
@Juz vestel

potwierdzenie przyjdzie pocztą!

niktoś

Jednym słowem coś się nam szykuje od 30 stycznia tylko nikt nie wie co?

Bolo

przełozony zawsze bedzie bronił polityki firmy oraz powtarzał to, co musi. To Wasza pierwsza praca?

Gacia

Ja już dostałam wiadomość o tym ze zdani wózkowi do pracy nie jeżdżą i tylko potwierdzają ze produkcja ruszyć nie Moze. Pustka

123a
@Gacia

Moze pojada w srode lub w czwartek i jeszcze nie wiedza o tym kiedy mieli pojechac do piatku byl postoj a dzis jest dopiero poniedzialek

12345y
@123a

A do pracy w poniedzielek i tak pojdziemy zeby powypisywac papiery urlopy i jeszcze bog wie co

??????
@Gacia

To myslicie ze przelozeni az tak by sciemniali z ta produkcja 30 stycznia ?cos mi sie nie wydaje bez przesady

mick
@??????

Twój przełożony nie ściemniał mówią o produkcji-przekazał ci tylko informacje którą jemu z kolei podał jego przełozony czyli lajn. Zieloni też gó..wiedzą i tylko co piątek mówią to co im lajni każą

ona
@mick

dokładnie zgadzam się z Tobą

najwidoczniej nie potrafisz szukać korzystać z tego dobrodziejstwa...

tatuś

Hej ludzie,co myślicie o tych pogłoskach o bezpłatnym urlopie? Możliwe to?Bać się czy nie?

nie
@tatuś

(art. 174 kodeksu pracy) , ale poczytaj sobie też różne wykładnie na ten temat nie sam paragraf kodeksu

tatuś
@nie

Ok,dzięki za wskazówkę, odpalam stronkę i poczytam bo trochę się boje tego co nas może czekać

@tatuś

wujek google prawde powie :)

gość

Bo co-jak ktoś szuka info na google to tylko i wyłącznie nieprawdę wyczyta?Weź przestań

Czy ktoś dostał już informację że w przyszłym tygodniu ma jechać do zakładu a może ma oczekiwać na telefon pytam raczej magazyn?

z tymi bezpłatnymi to raczej nie prawda ,bo kto by się na to zgodził ,ale popatrzcie wokoło na strefie jak jest z postojami z dojazdami ze zwolnieniami, trzeba się liczyć z tym że tak jak za compala już nie będzie !

HAHAHA

Narzekaliście durnie na płatny w 100procentach postój to teraz będziecie siedzieć na bezpłatnych urlopach-serio było mądrze marudzić? Teraz się wam dostanie, tak jest jak się czegoś docenić nie umie!!!!

@HAHAHA

Bedziesz zasuwac za tydzien na produkcji juz bys chcial siedziec!!!!

HAHAHA

Oj uwierz mi że chciałabym już zasuwac, chciałabym...tylko mam duuuże wątpliwości czy będzie nam dane zasuwać

@HAHAHA

To po co siejesz zament co ci przelozony przekazal?czekaj jesli w przyszlym tyg. Ludzie beda jezdzic do magazynu to dadza znac !

laik

Jeśli ktoś tu zasiał zament to Pepa pisząc o bezpłatnym urlopie, nam produkcyjnym przekazano że w poniedz.30go przyjeżdżamy do pracy i na razie jest 300sztuk tv do zrobienia. To nie zamęt tylko fakt przekazany przez przełozonego

@laik

Mi tez tak przekazano!zgadza sie

300 sztuk na 2 linki

@laik

No właśnie-300sztu,tylko 300sztuk a później nic, znowu i długo nic...

Pojdziemy do pracy to nam powiedza

:I
@HAHAHA

Pracodawca nie może "zmusić" pracownika do urlopu bezpłatnego, a pracownik nie może na pracodawcy wymusić zgody na jego udzielenie.

ojejku

,,powinni sprawdzic jej numer IP i ukarac za sianie plot i "paniki"po zakladzie " dobre haha!!

12345y

Ciekawe co MIKUS na to dalej mamy byc cierpliwi i spokojni

Mikuś
@12345y

Mikuś na to że hmmm... siać ferment każdy może. Nie zrozumcie mnie źle, ale nie chcę się nakręcać na to co będzie, a to co ode mnie wyszło to było podparte poszukiwaniami własnymi w temacie (taka mała zabawa w detektywa). A teraz drogi Watsonie, zapalę fajkę, rozsiądę się w fotelu i będę wyczekiwać co los przyniesie...

Pepa

Urlopy bezpłatne bedą przydzielane od nowego tygodnia tj.3o. Hale są zupełnie puste. Nowy pracodawca przydzieli Państwu nowe umowy, na nowych warunkach.

@Pepa

Ciekawe jakie to warunki zreszta ciekawe skad ty masz te informacje o tym bezplatnym i czy sa one prawdziwe

Pepa

30 bedą wręczane wnioski na urlop bezpłatny . Hale niestety są puste. Kto chce zostanie, kto chce bedzie miał wolne. Wiec teraz zakasujcie rękawy i przygotowujcie sie psychicznie.

olaboga
@Pepa

no to już się zaczyna tutaj wymyślanie..

@olaboga

Przelozony przekazal ze zaczynamy produkcje....

@Pepa

A ten urlop bezplatny to niby od kiedy od lutego?

Doris
@Xyz

Tak. Żadnej produkcji nie ma.

Compal
@Doris

No to ladnie nam mydla oczy....vestel witamy

coo
@Pepa

ale przecież związki zawodowe twierdzą że mają umowę ,że nie mogą ?

@Pepa

to ile by miało być tego bezpłatnego? do odwołania?

Pepa

Do momentu ruszenia produkcji.

poinformowana
@Pepa

Za sianie plot powinnaś byc ukarana. Od 30go zaczyna sie produkcja,a niektórzy przyjadą nawet wczesniej do pracy przyszykować wszystko.

Zla
@poinformowana

Dokladnie masz racje !!powinni sprawdzic jej numer IP i ukarac za sianie plot i "paniki"po zakladzie przeciez ludzie tu wchodza i niepotrzebnie sie denerwuja!!!!!!!!!!!!

I co w tym dziwnego że pomału będziemy ruszać ? to chyba dobrze co? no bo albo zaczynamy albo zamykać i zwalniać ! miejmy nadzieję że się wszystko wyjaśni i się dowiemy też wszystkiego

Napewno jak przyjdziemy czekaja nas sprawy organizacyjne itp czas zaczac przygotowywac sie psychicznie tym razem juz na powaznie...

pytam

jeszcze nie dzwonili do nikogo?

Ona
@pytam

Dzwonili.Ostatni tydzień wolnego.

pytam
@Ona

to by było coś nowego , no ale zobaczymy...

@pytam

WYCHODZI NA TO ZE DF MIAL JEDNAK RACJE 30 RUSZA PRODUKCJA WYPOCZYWAC I SZYKOWAC SIE MILEGO WEEKENDU OSTATNIEGO BEZTROSKIEGO:)

@Xyz

oj! DF sam sobie tutaj odpisujesz i stawiasz punkty chcesz być tutaj kimś , a przypomnij sobie co pisałeś w grudniu : że od stycznia nowy pracodawca ,że po 3 królach produkcja , a w listopadzie że od grudnia , a w październiku... wystarczy co tydzień pisać i kiedyś się trafi i wtedy a nie mówiłem..

Xyz

Ja nie jestem DF tylko kto inny i to jest informacja oficjalna to jest ostatni tydzien wolnego 30 rusza produkcja!

??

Produkcja czego?

@??

Telewizorow

hahaha ! jeżeli ktoś to wszystko co tutaj się wypisuje łyka i traktuje na poważnie ; to delikatnie mówiąc mądre to nie jest... :)

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba