logo Toshiba

Toshiba

Biskupice Podgórne

Opinie o Toshiba

Vv 2017-03-24 12:22
Życzę wszystkim co zostali aby przetrwały z taką obsadą zielonych
Wcale nie zielona!!! 2017-03-24 12:49
Dziekujemy i zyczymy powodzenia w nowej pracy:)
ojoj 2017-03-24 16:27
To prawda z takimi zielonymi !!?!
mick 2017-03-24 21:18
Po co ten sarkazm, to dzięki ludziom z linek ta firma istnieje, czy zielony będzie ok czy nie to i tak linka będzie szła, produkcję mamy zapewnioną na kilka lat,ci co zostali nie muszą się martwić a i o podwyżkach będą rozmowy od kwietnia.
anonim 2017-03-24 21:54
Brawo Ty! Nie zaluje ze zostalem bo wiem ze praca bedzie !!!!!!!!!!!!!!niech sie ciesza ci co im nie podpisali zobaczycie ze z czasem nie pozalujecie !jupiiiiiiiiiii!!!!!
vv 2017-03-25 09:13
Ktoś tu chyba wczoraj dużo bajek się naoglądał ale jak tak wolisz powodzenia w mega firmie
ja 2017-03-25 10:30
A jacy zieloni zostali
Compal 2017-03-25 11:18
Skoro nie pracujesz juz to co cie to obchodzi jaka to roznica dla ciebie ktorzy zostali?pracy szukajcie a nie siedzicie na goworku bylej firmy nie rozumiem was ludzie!
ooooooo 2017-03-26 14:27
Tak jak mówisz ;)
Dostaniesz taaką podwyżkę, że jej nie uniesiesz.
Za marzenia nie płacą. A praca ? Lubisz bajki ? Będziesz mieć dużo czasu na nie !!!
Pozdrawiam Cię gorąco :)
do zawistnych 2017-03-26 18:08
Ależ wy ludzie zawistni jesteście. Czy ktoś z was piszących takie komentarze bierze pod uwagę że w firmie zostało multum osób które też chciały odejść z programem ale postanowiono im odmówić pdo? Co te osoby są winne? Ulżyło ci po napisaniu tego komentarza? Pewnie tak, oplułeś ludzi swoim jadem, to teraz skup się już na swoim życiu i nowej pracy, jeśli ją masz już. Obyś ty udźwignął stawkę w nowej firmie i miał tak dużo pracy jak tylko ci się marzy.
oooooo 2017-03-26 21:14
Nikt nikogo nie trzyma na siłę !!!
Nie póścili Cię z PDO to będziesz tam siedział do końca życia ? I pewnie jesteś niezastąpiony ;)
Żenada :(
anonim 2017-03-26 21:49
będę tutaj zaglądać kiedy zechce i pisać co chcę bo szkoda mi dobrych pracowników zwłaszcza tych co musieli zostać bo ich nie puścili z PDO no i niebawem pewno część odejdzie a teraz muszą się męczyć z takimi zielonymi co sami zostali ...
anonim 2017-03-26 22:36
Takie byly zasady pdo kto przeczytal regulamin wie ze nie kazdy zostanie rozpatrzony na tak wiec nie rozumiem frustracji ludzi a jak nie chcecie nagle juz tak bardzo pracowac rzucajcie wypowiedzenia na co czekacie!??przepracowali tyle lat i nagle juz nie chca tacy cwani jestescie co tu robicie jeszcze ta odprawa to co to jest wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w porownaniu z posiadaniem pracy ja tam wole prace miec a jak mi sie nie spodoba to ide do innej i juz
karramba 2017-03-28 21:15
Słyszeliście że maja być wyższe kwoty bonów świątecznych? Prawda to?
yyy 2017-03-30 18:38
Nic na razie niewiadomo,w biurze mówią tylko ze nie wiedzą jakie będą kwoty bonow a to daje nadzieję że nie będą takie niskie jak zawsze,zobaczymy
Oooo ! 2017-04-01 19:12
Teraz mogą poszaleć z bonami, ludzie odeszli a kasa została ;)
ole 2017-04-01 20:30
tak po 10000 dostaniecie ! nie posikaj się :)
anonim 2017-04-01 21:14
Dalej ci co odeszli wylewaja tu swoje zale jeszcze....macie na to czas jeszcze ?a no...macie przeciez w domu siedzicie w wiekszosci a od poniedzialku jestescie bezrobotnymi przestancie tu wypisywac glupoty i zyczyc zle tym co zostali
qwerty 2017-04-04 20:42
Będą zwalniać większość tych co nie składali wniosku o odejście,musza się pozbyć nadmiaru ludzi a wiadomo że nie zwolnią tych którym nie podpisali PDO
Vv 2017-04-05 12:08
Znowu ploty i domysły .
anonim 2017-04-05 13:01
Wazne ze bony duzo wyzsze !!! Alleluja!
Vv 2017-04-05 14:04
o ile
anonim 2017-04-05 16:21
Jak jestes pracownikiem naszej firmy to powinienes to wiedziec z dnia dzisiejszego a jesli nie jestes juz pracownikiem vestela nie powinno cie interesowac i nie powinno cie byc na tym forum a jakbys czytal ze zrozumieniem napisalem duzo wyzsze bony i to duzo wyzsze o kilka dobrych stowek! I co zatkalo.
Vv 2017-04-05 17:53
No ciekawe jeszcze nie składaliśmy wniosków ale ty już lepiej wiesz przemądrzała mądrala.Jesteś żałośny
xyz 2017-04-05 22:03
Nie trzeba będzie składać wniosków ani zaświadczeń przynosić bo mają te co w grudniu przynosilismy do bonów bozonarodzeniowych
hej 2017-04-07 15:31
Jakby co to kasa już na karcie jest doładowana :)
anonim 2017-04-07 17:01
Dzieki za info:)szybko sie uwineli yeah!
Vv 2017-04-11 18:24
Znowu postojowe no nieźle się zaczyna
anonim 2017-04-11 22:47
Tylko 3 dni a pozatym 100 procent platne wiec masz racje byly pracowniku dobrze sie zaczyna jest super bony duze podwyzki beda co tu chciec wiecej!zycze i Tobie abys znalazl prace a nie biedaczyna blakasz sie po goworku bylego zakladu:)
jestemjakijestem 2017-04-11 23:00
A nawet niech i co miesiąc będzie postój-co ci do tego?Płacą?Płacą,poza tym ten postój jest podyktowany czymś czego nie zrozumiesz więc nawet nie będę ci tutaj tego tłumaczył
pracownik 2017-04-12 09:30
Wcale mi się ta sytuacja nie podoba bony owszem super tak powinni nam dawać zawsze ale nie chce źle wróżyć oby to nie była cisza przed burzą
Compal 2017-04-12 10:21
Praca bedzie nowe modele sie szykuja bedzie robota przestan wypisywac bzdury !
pracownik 2017-04-12 16:48
Widzę że lubisz różowe okulary też sobie tego życzę aby robota była ale życie pokaże jak będzie
yhy 2017-04-12 22:03
No skoro tak się boisz o przyszłość swoją i zakładu w którym pracujesz to czemu nie odszedłeś z programem? Byś miał spokój i zero zmartwień:)
pamrampam 2017-04-18 17:33
A my kolejny dzień postoju po świetach....czy to jest normalne w nowej firmie?Raczej nie.Chyba zbyt długo to nie pociągnie wszystko
Ale marudy z niektorych 2017-04-18 20:01
Przeciez w czwartek do pracy bedzie produkcja normalna czego znowu marudzisz !czesci wszystkie nie dojechaly i stad to wolne i jest to normalne bo narazie czesci przyjezdzaja na raty jeszcze ale i to sie zmieni z czasem....nic sie nie boj !
jojk 2017-04-18 20:19
Jak dla mnie i pewnie większości mogliby dawać takie wolne, 100%płatne dni co jakiś czas,przynajmniej można było odpocząć po świętach,toż to każdy by tak chciał,tylko u nas tego nie doceniają ludziska marudne!
anonim 2017-04-19 11:29
oby nie ...
123 2017-04-19 11:44
Widze ze co po niektorym nie chce sie pracowac nic a nic mogliscie odejsc z pdo wziasc pieniadze i siedziec na bezrobotnym ile wam sie zywnie podoba po co zostaliscie !zamiast sie cieszyc ze macie prace kolejnym miesiac i wyplate na koncie to jeszcze jeczycie nie rozumiem was ludzie i waszego myslenia usiadz w domu i siedz przed tv zajadajac chipsy szczyt ambicji co po niektorych !
brawo vestel 2017-04-19 22:14
Jak można mieć pretensje do zakładu który naprawdę dba o pracowników? Ja się cieszę,że nie kazano nam przyjeżdżać i marznąć na hali skoro nie ma części do produkcji,nikt w czasie wolnym od pracy nie siedzi przed tv i nie zajada chipsów bo może ten czas poświęcić np dzieciom, no chyba że ty kolego który tak napisałeś tak marnujesz postojowe,to ci współczuję.Wiele osób krytykuje firmę ale pomyślcie kto tak jak toshiba/compal/vestel dawał odprawy,postojowe 100% płatne itd?Nigdzie w żadnym zakładzie nie mają tak dobrze jak my,pamiętajcie o tym zanim powiecie coś złego na naszą firmę
::::: 2017-04-19 22:17
To chyba pisza ci co juz tu nie pracuja:)
anonim 2017-04-20 09:02
Ciągle wypisujesz te same głupoty : przecież dobrze wiadomo że nie wszyscy co chcieli mogli odejść a po drugie nie samą pracą człowiek żyje są inne przyjemności i choćby oglądanie tv i jedzenie chipsów i wierz mi takich fanatyków zakochanych w tym zakładzie jest niewielu a i ty pewno się tylko podlizujesz...
123 2017-04-20 15:13
Pewnie jakbym chcial sie podlizywac znalazlbym lepszy sposob anizeli forum. Do jutra
boney m 2017-04-20 18:01
No niby tak fajnie i pięknie, tak o nas dbają,dali wysokie bony,płatne postoje a gdzie podwyżki?Tak bronicie zakładu a oni się śmieją za jakie pieniądze pracujemy,wstyd i hańba żeby zatrzymywać 160osób i nie dać im ani złotówki podwyżki,nadal uważacie że tak fajny zakład?Inżynierowie zarabiają tu mniej niż produkcyjni gdziekolwiek indziej,a nie wspomnę za jakie grosze pracują w vestelu ludzie z produkcji,najniższe zarobki na strefie,a taka bogata firma.To jest właśnie wykorzystywanie ludzi,dajcie podwyżki to ludzie nie będą uciekać i zwalniać się nawet bez odpraw
dzień dobry 2017-04-21 18:55
Podpisuję się pod wcześniejszym komentarzem,to wstyd że firma czeka aż ludzie pierwsi wyjdą z propozycją podwyżek,powinni sami nam od siebie zaproponować wyższą stawkę,tak bardzo przekonywali że to dla nas nagroda że odmówili nam pdo i że nas zostawiają,aż wstyd
kolo 2017-04-21 21:22
wszystko ok zgadzam się ! ale czy wypisywanie tutaj swoich petycji ma jakiś sens ? pewno tutaj biuro zagląda i czyta ale.... trzeba w zakładzie zainicjować taki temat z przełożonymi z zarządem
anonim 2017-04-24 21:49
hahaha!!! a niby kto ma to zrobić ? Ci co zostali z własnej woli to sami ...a lepiej nie pisać , a tych co nie puścili to i tak myślą odejść...
xxx 2017-04-26 10:19
Bardzo dużo czasu zajmuje im to myśłenie o odejściu , myśle ze zajmie to kolejne 10 lat bo jak dotat nikt z linii nie zlożył wypowiedzenia pomimo tak cudownych i szerokich perspektyw pracy dalej siedzą w tej okropnej firmie.
hahaha 2017-04-27 19:53
Ależ ci dupe ściska z zazdrości ze odeszlas, trzeba było myśleć co się robi a nie składać pdo bo koleżanka tez złożyła. A żebyś wiedziala,niech stoi ta firma jeszcze kolejnych 10lat,my mamy płatne postoje, luzik w pracy,jedna zmianę a ty zapierniczaj w nowej firmie i nie wypowiadaj się już na tym forum
anonim 2017-04-27 21:53
O ile znalazla ta nowa prace bo podejrzewam ze polowa pewnie siedzi w domu a u nas robota bedzie i plan tez jest nowe modele w drodze ja tam sie ciesze ze tu jestem i zycze tej firmie wlasnie tych kolejnych 10 lat istnienia niewazne pod jaka nazwa!
Zostaw swoją opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toshiba