Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

vv

Znowu spekulujecie

@vv

A co nie mozna sobie popisac?od tego to forum jest zeby rozmawiac o pracy nikt z nas nikogo nie obraza wiec co Ci lub niektorym z Was to tak przeszkadza

@Xyz

tak jest trzeba się wymieniać informacjami i nie tylko

vv
@Xyz

Nie przeszkadza ale żeby chociaż było pisane z sensem a nie same domysły . Jak się nie wie to się nie pisze bzdur

@vv

Pisze sobie z czlowiekiem kulturalnie i juz a ze ani on ani ja nic nie wiemy to trudno ale przynajmniej nikt z nas plot nie sieje bo ludzie lubia tylko takie rzeczy czytac albo klotni i obrazania siebie nawzajem !ty widocznie tez nic nie wiesz a wchodzisz tu jednak z nadzieja o nowa informacje tak jak kazdy ...a to ze ktos sobie wchodzi i napisze swoje przemyslenia i dumania tez nic zlego

@vv

to jest forum ,nie oficjalna strona firmy gdzie są prawdziwe i oficjalne informacje , coś ci się...

@nik

W takim razie Ty tez zabladziles :)i nie tylko mi sie cos...pozdrawiam

@Xyz

Napisz Xyz jak bedziesz cos wiedziec o postoju kolejnym, bede czekac na kazde info:-) zgadzam sie z toba-po to jest to forum zeby pracownicy mogli sobie info przekazać, co w tym złego? Ja już nieraz szybciej czegoś dowiedziałam się odnosnie zakładu z tego forum niz od przełożonego. Pozdrowienia dla ludzi dobrej woli!

@Pani Domu

Kolejny tydzien postoju...

@Xyz

Pozostaje zyczyc wesolych swiat wszystkim bo w tym roku sie raczej nie zobaczymy.. Na to wychodzi

?
@Xyz

czy do wszystkich dzwonili?

Nika
@?

do mnie nie było jeszcze telefonu

?
@Nika

no właśnie nie dzwonili jeszcze

@?

Do mnie dzwonili czekajcie do 15 do mnie tez ostatnio o 15 zadzwonila

Xyz

I znow zbliza sie piatek....

@Xyz

no niestety, ale jak pracowaliśmy to się cieszyliśmy piątkiem

tak tak

karty świąteczne doładowane

ciekawy

swoją drogą to ciekawe czy w tym roku pojedziemy do pracy?

@ciekawy

Tez jestem ciekaw stad moje pytanie czy jest w planach jakas produkcja nie wierze ze nikt nie wie?skoro liderzy tak mowili ludziom to cos w tym jest od kogos dostali tak owa informacje

@Compal

może to ściema żeby ludi trzymać pod telefonem w niepewności i aby im tak dobrze nie było.. ale coca cola już jedzie : coraz bliżej święta :)

@ciekawy

Okaze sie w piatek jak zadzwonia zeby nie przyjezdzac znow kolejny tydzien to juz watpie zebysmy wogole w grudniu przyszli

@Compal

I oby tak było, bez sensu wracać do pracy przed Świętami...

nika

......w tym roku zamiast paczek dla dzieci są karty płatnicze do odebrania w biurze

Pani Domu

Napiszcie tu jak cos bedziecie wiedziec odnosnie powrotu do pracy

ziomal
@Pani Domu

wolne do 9 grudnia na dotychczasowych zasadach czyli pod telefonem

@ziomal

Czy ta rzekoma produkcja na grudzien to jest prawda?

ziomal
@Compal

nie mam wiedzy na ten temat a fantazjować i snuć domysłów nie będę

aanonim
@ziomal

przynajmniej jeden napisał prawdę w porównaniu do innych proroków

bolek

no jak widać nikt nic nie wie a wszyscy się rozkoszują wolnym :)

bolek

i co tu taka cisza ? czy jeździ ktoś do zakładu? szykuje się coś na poniedziałek , a może dopiero po niedzieli zacznie się coś szykować ?

XXX

liczą na to że już będzie nowa dyrekcja ,już vestel i koniec z postojowym ,a czy tak będzie?

londyn

no własnie

Bukareszt

Cieszta się ludziska bo to "prawdopodobnie" ostatni tydzień wolny...

A ja miałem wiadomość żeby za tydzień w poniedziałek nastawić się ze pojedziemy do pracy będzie prawdopodobnie produkcja . . . Poważnie

a

Co ty gadasz powaznie?produkcja za tydzien?nie no powaznie pytam tak ci przelozony powiedzial?

b
@a

tak pełną parą i nadgodziny mają być

@a

Tak mi powiedział przełożony pisze poważnie

a

Myslalem ze sobie zarty robisz dzieki za informacje w takim razie bardzo wazna zreszta:)

miś

no produkcja jest mało prawdopodobna ale jest sporo spraw organizacyjnych oraz innych w związku ze zmianą właściciela oraz systemu pracy

@miś

Ale faktycznie mamy wrocic w poniedzialek za tydzien?

miś

tak jak mówili ;prawdopodobnie,

rybka
@miś

Ale widze ze co przelozony to inaczej informowali ludzi-mi liderka powiedziala ze mamy bug nastawieni do przyjscia do pracy midday 5 a 9 grudnia i do zrobienia jest 3300sztuk, niestety tylko 2linki sa do naszej dyspozycji i bedzie to trwac i trwac. Dziwie sie ze inni liderzy was o tym nie informowali bo naszej lince mowili to w pierwszej kolejnosci gdy dzwonili

abc
@rybka

i tu się potwierdza ze na tym forum można się wiele dowiedzieć ,więcej niż od naszych przełożonych niestety

cotam

no nie , czeski film

@cotam

Ja nic nie wiem myslalem ze ty wiesz :)

hej
@Ciekawski

Wolne kolejny tydzień postój do 2.12.

@hej

Cos mi sie zdaje ze w tym roku juz sie nie zobaczymy

nn
@hej

Dzięki za wiadomość,moja liderka potrafi dzwonić z wiadomością późnym popołudniem

Abc
@Ciekawski

A tak naprawde to na co my teraz czekamy ?na czesci?na plan?na jakies administracyjne zgody czy papiery?na co?

ziom
@Abc

Na chęci do pracy:) Lajni też się rozleniwili i nikomu się nie chce zaczynać tego bajzlu od początku

anonimm
@Abc

ten kto to wie to raczej tutaj tego nie napisze

qwerty
@nn

no potrafią dręczyć ludzi a że w pracy nie mogą...

Abc
@anonimm

Znowu jakies tajemnice? kupil zaklad taki potezny koncern a teraz cisza nic z tego nie rozumiem nikt nic nie wie smiech na sali

coś

a to by było ciekawe

jestemjakijestem
@qwerty

Tak, najważniejsze że oni (zieloni) dostali tel.od lajna z info,że postojowe, a że są aktualnie na zakupach, poza domem itd to w tyłkach mają że ludzie z linek czekają na wiadomość

@jestemjakijestem

Do nas to nawet nie dzwonia tylko pisza zeby nie wypytywac pewnie

jestemjakijestem

Co Ty mówisz??? To nieźle

cotam

czyli nikt nic nie wie???

@cotam

A ty co wiesz?

to ci njus

Do końca listopada na pewno postój

@to ci njus

no i fajnie...

@:)

No tak compal placi do konca listopada to wiadomym bylo a grudniu juz nie to pewnie bedziemy jezdzic siedziec i marznac

echo

Przestań już prorokować ! najpierw co 2 teraz co tydzień prorokujesz i wyrokujesz, jak tak dalej będziesz pisał to na pewno kiedyś trafisz a przecież wszyscy o tym wiemy że się to kiedyś skończy

Swiadczenia swiateczne wyplaca nam compal a nie vestel wiec wiadomo ze widnieje tam nazwa compal. Tak samo jak wyplate do konca listopada tez z compala dostajesz

zorro

ale się podniecasz tym vestelem nie możesz już wytrzymać jak widać

pracownica@

Watpie w to że pójdziemy do pracy sobote bo przecież mamy mejlem wysyłać wnioski na talony.

Nika

co do soboty nie wiadomo czy przyjedziemy, w ten piątek mają dzwonić i dać znać czy idziemy czy nie

@Nika

No tak jak co piatek zreszta:)zadzwonia lub nie no w koncu kiedys nie zadzwonia chociaz to smiesznie by wygladalo 4 miesiace ptawie w domu a tu nagle w sobote do pracy:)

@Xyz

Mi sie wydaje ze tu juz nikt nic nie wie o co tu chodzi ale do konca listopada placi nam jeszcze compal to moze im sie nie spieszy od grudnia juz vestel na internecie znelazlem informacje ze 2 listopada bylo oficjalne przejecie firmy przez vestel chcecie to poszukajcie w necie

ciekawy

hej!!! mam pytanko , czy ktoś z magazynu jeździ do zakładu?

Bukareszt
@ciekawy

Nikt nie jeździ, tam się kompletnie nic nie dzieje...

@Bukareszt

Oo! dzięki za info , a myślałem że już nikt nie napisze, że zablokowali to forum czy co.....

@ciekawy

Dziwnie tez wyznaczyli termin przyjscia do pracy akurat na 19 sobote po co nie rozumiem

Ktos
@Bukareszt

Nic sie nie dzieje na magazynie czy wogole na hali ??mieli niby linie przerabiac czy cos takiego to co juz skonczyli to jak to wyglada ?

@Bukareszt

Zabrzmiało to trochę komicznie haha,ale prawdziwie ,no a kto powiedział że w sobotę do pracy?

@ciekawy

Mi zadzwonili z3 ze w sobote do pracy. To ja jyz nic z tego nie rozumiem teraz to juz kazdemu dzwonia i mowia co innego

anoni

to zależy jeszcze kto dzwoni i jak to przekaże , wiadomo jacy są nasi przełożeni ...

co

skąd ta pewność?

@co

Nie dzwonili dz ciebie?

co

skąd pewność że 14 będzie koniec postojowego?

@co

Nie napisalem ze to pewne tylko tak przekazali ze na dzien dzisiejszy 14 do pracy

ooo

Cieszmy się wypoczynkiem bo niestety wiecznie to trwać nie będzie i niedługo się pewno skończy :)

zaraz powrot do pracy
@ooo

Cos chodza sluchy po zakladzie ze od poniedzialku wracamy i zaczynamy produkcje

@zaraz powrot do pracy

Mnie tez doszly sluchy ze to juz ostatni postoj

Wujek d...

Może psychiatra by pomógł :) No skoro macie jakieś słuchy, głosy...

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba