LG Energy Solution

3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o LG Energy Solution

Aktualność
Zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa zakładu produkcyjnego, pracowników oraz mieszkańców okolicznych miejscowości jest naszym priorytetem. Z tego powodu otworzyliśmy Centrum Ratowniczo-Gaśnicze na terenie liczącej około 100 ha inwestycji w Biskupicach Podgórnych.

W czasie każdej zmiany nad bezpieczeństwem Spółki czuwa całodobowo 8 strażaków: 2 dyżurnych oraz 6 gotowych do podjęcia działań ratowniczo-gaśniczych. Dzięki kilkuset kamerom mają podgląd na obszary produkcyjne, a także nadzorują system sygnalizacji przeciwpożarowej, na który składa się ponad 50 tys. urządzeń detekcji pożaru.

Dzięki znajomości terenu strażacy mogą już w ciągu 3 minut być na miejscu zdarzenia, interweniując zarówno w przypadku pożarów, zasłabnięć pracowników czy nawet wypadków na drogach parku przemysłowego.

Jak komentuje Sukwon Choi, Prezes Zarządu LG Energy Solution Wrocław: Od czasu rozpoczęcia w 2016 r. inwestycji w Biskupicach Podgórnych, nasza Spółka została wiodącym na świecie producentem baterii EV. Tym bardziej się cieszę, że dzięki działaniu Centrum Ratowniczo-Gaśniczego będziemy w stanie jeszcze lepiej chronić bezpieczeństwo i cenne życie członków naszego zespołu, a także zapobiegać wszystkim potencjalnie groźnym sytuacjom.
nn
@Nowy

a zgłosiłeś swojemu liderowi albo zalogowałeś na HR?

Szanowni Użytkownicy, 21 stycznia 2021 r. LG Chem Wrocław Energy oficjalnie zmieniło nazwę na LG Energy Solution Wrocław. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy (również dla osób bez doświadczenia zawodowego oraz operatorów wózków widłowych) i merytorycznej dyskusji na nowym profilu naszej firmy: https://www.gowork.pl/lg-energy-solution-wroclaw,24035136

Kolo

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy poinformować, iż zgodnie z polityką naszej spółki rozpoczęliśmy – jak co roku – proces regulacji wynagrodzeń pracowników. Na chwilę obecną proces jest w trakcie realizacji. W najbliższych dniach rozpoczniemy dystrybucję pisemnych aneksów dla pracowników. Data zmian wynagrodzeń to 1.03.2024 r.
Dziękujemy za zainteresowanie tematem i prosimy o chwilę cierpliwości, abyśmy mogli sprawnie przeprocesować wszystkie działania.

Pozdrawiamy
LG Energy Solution Wrocław
@Rad130

@KakaowyOrangutanNowy wpis

QA

SzokNowy wpis

StefanNowy wpis

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

tydzień po wysłaniu cv zadzwoniła Pani z HR przedstawiła najważniejsze informacje o stanowisku, zapytała się o poziom angielskiego oraz studia i umówiliśmy się na rozmowę online z menagerem która trwała jakieś 30 min. Na koniec rozmowy informacja że w następnym tygodniu zadzwonią z wynikami.

budowa komputera, kroki postępowania przy awarii monitora, co robiłem w poprzedniej firmie, skąd zainteresowanie praca w LG. Po angielsku powiedzieć jak spędzam wolny czas oraz czy wolę pracę w grupie czy solo.

Emma

El1

U-iop
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

Stefan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Eru

marian
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Blue

Magda

Molo

Nikola

PD tech

DX2

Leja

Mloda

Mnie to aż śmiać się chce z tego , na temat pracowników nie Polaków , aż żal się wypowiadać ale nie martwcie się nie tylko w LG tak jest jak my dalej będziemy współpracować z koleżankami i kolegami którzy będą pracować tak jak pracują to ja nie wiem jak to dalej będzie . A co najlepsze oni uważają się za pracowników roku hmm grunt to mniemanie osobie prawda.

@Mloda

Kazik
@Mloda

Production

Lev.1

Ale co tu gadać? Laboratoria brudne, pracownicy grają na telefonach, przerwy przedłużają. Nikt nie ma do niej respektu bo jest z nimi na stopie kolezenskiej i gęga z nimi o wszystkim i o niczym. Ogólnie tragedia. Brakuje Pani Małgorzaty ona to trzymała wszystko tak jak trzeba...

QA

Lok

Dudus

nowy standard

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie, przekazaliśmy je już do odpowiedniej jednostki. Bardzo prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Dzień dobry, sprawa została zweryfikowana i trwa naprawa usterki, prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie usterki i nieprawidłowości w funkcjonowaniu infrastruktury na terenie zakładu należy zgłaszać do Działu Infra lub bezpośrednio do swojego przełożonego. Z góry dziękujemy za współpracę w tym zakresie. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution

Bardzo fajnie że przyglądneliście się sprawie ale chyba nie tak to miało wyglądać. Na 3 czy tam 4 krany które są w łazienkach bieżąca woda leci tylko z jednego (xD). Chyba kompletnie wam już odlepia od tej oszczędności na pracownikach. Pomijając faktów cięć kosztów w budżecie choćby na podstawowych zasobach dla pracowników produkcji - chodzi mi tutaj głównie o dostęp do rękawiczek i innych środków, które albo zostały zlikwidowane albo nałożyliście masowo ograniczenia do dostępu z vendingów.

Dora

????

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Dzień dobry, pracownicy LG Energy Solution Wrocław są w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych zapisywani do Goldman Sachs. Po więcej szczegółów dotyczących PPK prosimy zgłosić się do HR Business Partnera. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Agata

Wtf
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

pracownik cell

xd

Tam

lolo

Leser

Biurowy

Biurowy

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 933.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 652, z czego 122 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 366 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution