LG Energy Solution

3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o LG Energy Solution

PeterBoah

Takich realii że trochę lepiej kiedyś się zarabiało w Lg już praktycznie nie ma, stawka operatorska to niewiele więcej niż minimalna krajowa brutto od nowego roku i analogicznie inne stanowiska. Nasze lokalne firemki już zaczynają dościgać Potężną korporację płacowo. Ani Polacy ani Ukraińcy już nie palą się pracować za takie stawki, kolejnych to chyba już Z Rumunii

Oj

Współpraca na zasadach zastępstwa tego który mnie zwolnił. Szukaj roboty , masz dwa miesiące. Super kasa pewnie z 6000 zł. Już się cieszę. Ile osób zwolnię za stare czasy.

Zniesmaczeni

Szanowna kadro zarządzająca tegorocznymi podarunkami świątecznymi dla pracowników. Piszę,aby naświetlić kuriozum związane z prezentami, mianowicie jedna kostka czekolady z bransoletką dla szeregowego pracownika budzi wśród nas niesmak. Różnica między tym co my, szeregowi pracownicy, ciężko pracującymi na sukces firmy dostaliśmy w porównaniu do liderów jest tak dojmująca,że warto o tym tu napisać. Firma, która szczyci się swoją potęgą, jako jedna z największych w Europie potrafi wzbudzić przedświąteczny niesmak i zażenowanie. Dlaczego powstała tak wielka różnica między szeregowymi pracownikami, a liderami? Gdzie jest ta równość, o której tak dużo się mówi? Wielu zapewne powie,że "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" i,że powinniśmy cieszyć się,że dostaliśmy cokolwiek. LG ENERGY SOLUTION :) Opinia oczywiście pozytywna za to,że pamiętacie o nas,maluczkich roboli oraz w myśl zasady "nie patrz w lewo, nie patrz w prawo bier se prezent i bij brawo". Wesołych Świąt :)

Lider
@Zniesmaczeni

A co dostali liderowie? Bo osobiście również dostałam kostkę czekolady i opaskę, którą oczywiście oddałam bo zabrakło.

zaciekawiony
@Zniesmaczeni

Przecież ta kadra, to ludzie kompletnie mający za nic zwykłych pracowników. Szczytem (usunięte przez administratora) było już to, że premie świąteczne dołączyli do wypłaty, czyli zostały opodatkowane i w ten sposób zamiast tych 900-1000 zł ludzie dostali o wiele mniej, ale cóż. Polecam też zapoznać się z tą medialną propagandą jaką z 2 tygodnie temu wrzucono na wiele portali we Wrocławiu i w Polsce, w której szczycono się wynikami, ale tylko dzięki udziałowi inżynierów. Nie pracowników, którzy w tym (usunięte przez administratora) pracują, nie zwykłym operatorom, technikom... dzięki inżynierom! To jest szczy (usunięte przez administratora), nic więcej. LG zaczyna (usunięte przez administratora) ludzi i traktować ich jak zło konieczne. Wciskają wszystkim konieczność robienia oszczędności... szkoda, że ich nie zrobią w kadrze zarządzajacej i biurach.

@zaciekawiony

Ale bzdury wypisujesz. Premie świąteczna doliczyli do wypłaty. Ale masz na fiszce np u mnie że 1200 brutto. A premię na rękę 900 zł . Tak dali aby wszystko się wyrównało.

Jaco
@zaciekawiony

Co za bzdety, bony wliczone były w kwotę netto a nie brutto. Radził bym spojrzeć dokładnie w pasek płacowy....

zaciekawiony
@Jaco

Ja bym Tobie kazał logicznie pomyśleć. Rok temu dosłali w osobnym przelewie przed świętami, a teraz wydali 1/3 kwoty dodatkowo, która mogła by być dla nas przeznaczona. I tak zamiast 900 zł mogłeś dostać 1200, no ale po co?

Chyba u ciebie na fiszce tak jest, bo u mnie normalnie 900zł. brutto. Jakieś specjalne względy chyba ci przysługują.

Normalny
@zaciekawiony

No tutaj się zgodzić z Tobą nie mogę. To że wrzucono premię do wypłaty, nie oznacza że została ona opodatkowana. Nie umiesz czytać pasków i liczyć, to się nie wypowiadaj.

Berkondo

Witam, czy ktoś może wie ile czasu się zazwyczaj czego na jakąkolwiek odpowiedz po wysłaniu CV?

LAJ

Czy jeśli bierze się urlop siła wyższa, to zabierają premie?

tydzień po wysłaniu cv zadzwoniła Pani z HR przedstawiła najważniejsze informacje o stanowisku, zapytała się o poziom angielskiego oraz studia i umówiliśmy się na rozmowę online z menagerem która trwała jakieś 30 min. Na koniec rozmowy informacja że w następnym tygodniu zadzwonią z wynikami.

budowa komputera, kroki postępowania przy awarii monitora, co robiłem w poprzedniej firmie, skąd zainteresowanie praca w LG. Po angielsku powiedzieć jak spędzam wolny czas oraz czy wolę pracę w grupie czy solo.

BOB

Czy jeśli bierze się urlop siła wyższa, to zabierają premie?

Worker

Nie wierzę, że dział planowania nie jest w stanie zaplanować produkcji w taki sposób, aby w dwa dni w roku, a szczególnie w świeta Bożego Narodzenia 24-25 grudnia, te dni były wolne od pracy. Brak poszanowania kultury i tradycji ze strony LG w kierunku pracowników.

@Worker

Głupota polaczków i ich poddanie Koreańczykom doprowadza tę firmę do skraju opłacalności. Wydawanie przez ostatnie 3 lata pieniędzy ponad stan. zatrudnianie niekompetentnych ludzi, prowadzenie zbędnych działów, zakup niepotrzebnych materiałów, prowadzenie niepotrzebnych testów podczas których generowany jest scrap i wiele innych. To wszystko nie wina Koreańczyków, a(usunięte przez administratora) polaczków, którzy myślą, że są tak (usunięte przez administratora) Może @pracodawca przyjrzy się kilku niepotrzebnym osobom w biurze na E2, w tym Pani blondynce w długich włosach, która chyba tam na pokaz mody przychodzi.

Nie rekrutujcie się do tej firmy, trzymają na zleceniu a po prawie 1,5 roku się pozbywają, nie dają UOP, mimo iż praca już dawno ma charakter tej umowy - łamią bez skutków dla nich kodeks pracy …

QA

Ale chyba na kazdej z elektrod tak samo. Masterka Małgorzata u nas w QA na e3 też wymyśla sobie pomiary i się z tym nie kryje i pracuje sobie w najlepsze. Ale szanujemy ją bo już nie drze się tak jak rok temu. Czyli wymyślać można? Można

Żyleta

No Pani Małgorzata na e1 tak samo wymyśla i wpisuje z palca absorpcje, cambery a rezystancja to jej specjalność, szybko w głowie przeliczy i powie co wpisać..

Nowy123

Czy pracując w tej firmie w systemie 4 brygadowym - 4 dni pracy po 12h , 4 dni wolnego. W momencie gdy w danym miesiącu wyjdzie 192h lub 180h pracujących to tez jest wypłacana ta stawka podawana w ogloszeniu- 4700 brutto czy w takim przypadku stawka się zwiększa lub pracownik dostaje więcej dni wolnego tak aby w miesiacu finalnie wyszedł etat zamiast 192h?

Kamil przyszły technik
@Nowy123

Dostaje wolne dni

Non
@Nowy123

W LG jest 3miesięczny termin rozliczeniowy,czyli na koniec każdego kwartału liczba godzin musi się zgadzać,gdy w ciągu kwartału tych wypracowanych godzin będzie więcej to są tzw DayOff czyli w ciągu pracującej czwórki masz takiego DayOffa to jest dzień wolny ale jak przyjdziesz do pracy to masz liczone jak nadgodziny.

Czy naprawdę LG poniesie takie duże straty umożliwiając urlop pracownikom 24 i 25 grudnia? Okazuje się, że na Pack 1 w najważniejsze Święta w roku nie ma możliwości wzięcia urlopu, jesteśmy wprost niezbędni...

Camaro

W jakiej cenie są obiady polskie i czy dają odzież roboczą nowym pracownikom? Czytając powyższe opinie niezbyt dobrze swiadczy to o firmie..?

Non
@Camaro

Dostajesz odzież roboczą,raczej nową,buty,spodnie,t-shirt/bluzka z długim rękawem,polar,też zależy od stanowiska,budynku czy działu,obiady z ID LG są za 1pln,koreańskie za 7plny,fakt-rewelacji nie ma,ale śniadania też są i są bardzo dobre,świeżutkie bułeczki,pyszne pasty,niedawno weszły śniadania angielskie,może i nie jest to tania opcją ale na pewno smak i jakość na plus.

Miki
@Camaro

Oczywiście że dają odzież robocza i często nowa tylko trzeba powiedzieć. Że Niechce się używanej aobisdy są dobre zwłaszcza koreańskie ale jak ktoś ma wrażliwy zoladek to różnie może być Kotletów mielonych odradzam

Aktualność
Zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa zakładu produkcyjnego, pracowników oraz mieszkańców okolicznych miejscowości jest naszym priorytetem. Z tego powodu otworzyliśmy Centrum Ratowniczo-Gaśnicze na terenie liczącej około 100 ha inwestycji w Biskupicach Podgórnych.

W czasie każdej zmiany nad bezpieczeństwem Spółki czuwa całodobowo 8 strażaków: 2 dyżurnych oraz 6 gotowych do podjęcia działań ratowniczo-gaśniczych. Dzięki kilkuset kamerom mają podgląd na obszary produkcyjne, a także nadzorują system sygnalizacji przeciwpożarowej, na który składa się ponad 50 tys. urządzeń detekcji pożaru.

Dzięki znajomości terenu strażacy mogą już w ciągu 3 minut być na miejscu zdarzenia, interweniując zarówno w przypadku pożarów, zasłabnięć pracowników czy nawet wypadków na drogach parku przemysłowego.

Jak komentuje Sukwon Choi, Prezes Zarządu LG Energy Solution Wrocław: Od czasu rozpoczęcia w 2016 r. inwestycji w Biskupicach Podgórnych, nasza Spółka została wiodącym na świecie producentem baterii EV. Tym bardziej się cieszę, że dzięki działaniu Centrum Ratowniczo-Gaśniczego będziemy w stanie jeszcze lepiej chronić bezpieczeństwo i cenne życie członków naszego zespołu, a także zapobiegać wszystkim potencjalnie groźnym sytuacjom.
zulugula

A to ciekawe bo wczoraj ok. 9 był alarm p.poż i zajęło im to 10 min. Do przejechania mają ok. 100m.

M.d.

Fajnie że taki sprzęt mają ????????

Witam czy jest prowadzony nabór do straży pożarnej?

Oj

Od wtorku na miesiąc próbny. Profity obopólne.

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz, przekażemy go odpowiedniej jednostce. Pozdrawiamy i życzymy spokojnego tygodnia LG Energy Solution Wrocław

Dzień dobry, przesłaliśmy Pana komentarz do naszego Działu BHP i opisana sytuacja została sprawdzona. Dziękujemy za wiadomość. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution

Mam takie pytanie w październiku miałem 2 dni tzw. day off i chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie zostało mi za te 2 dni zapłacone. Wymagania macie owszem i to nie wiadomo jakie ale aby uczciwie zapłacić za nadgodziny to już was nie ma. Po prostu odnoszę takie wrażenie że raczej nie warto się starać.

nn
@Nowy

a zgłosiłeś swojemu liderowi albo zalogowałeś na HR?

DX/2

Mam pytanie czy to prawda ze zaklad bedzie mial przerwe swiateczna?

Deka

Do szanownego LG proszę się wypowiedzieć w sprawie dochodzących informacji że od nowego roku transport dla obywateli polskich w LG ma być platny

Koles git

To prawda ze maja pomalu likwidowac zaklad ? Takie sluchy ida z biur od kobiet co sa blisko z Koreanczykami

jop
@Koles git

(usunięte przez administratora). Ludzie nie chcą pomału elektryków, a producenci takich samochodów składają mniej zamówień. Nie bez powodu zwalniają ludzi z byle jakiego powodu - jak np. przejście nie po pasach. Nie przedłużają umów na produkcji, jest mniej ukr, budynki są pomału zamykane lub zamieniane na magazyn. Wiekszość managerów ucieka lub uciekło, bo narobili targetów aby tylko wyszło, a teraz jest bardzo dużo zwrotów od klientów. Pożyjemy zobaczymy, ale na pewno szybko nie zlikwidują ale produkcja się na pewno zmniejszy a co za tym idzie, będzie potrzeba mniej ludzi

Obserwator

No faktycznie przechodzi to ludzkie pojęcie bo ponoć jeden z tych wyrąbanych pracował 17 lat w LG... Szok. Gdzie większość nawet 2 lat nie przepracuje

Zwalniaja bo Elektroda 1 się zamyka. Chore.Pozniej będą brać żuli spod sklepu bo nikt nie bedzie chcial pracować w tym rakotwórczym srodowisku

zulugula

@Pracodawca, dlaczego na platformie benefitowej są takie (usunięte przez administratora) oferty na wykorzystanie środków z ZFŚS?

Andzis

Zakończyłam urlop macierzyński i jednocześnie zakończyła mi sie umowa. Czy będę miała wypłacony zaległy urlop z 2022

Testoviron

Ludzie. To co sie dzieje w tej firmie to jest jakiś kabaret. Uciekajcie stąd póki można. Zero awansów, zero podwyżek. Jedynie co to użeranie sie z ukraińcami i przełożonymi (usunięte przez administratora)

Szeregowy
@Testoviron

A to jest akurat ciekawe, bo z tego co wiem podwyżki dawane są od x lat cyklicznie raz do roku. Jeżeli nie otrzymałeś podwyżki to możliwe że: nie przepracowałeś roku, otrzymałeś ocenę C, jeżeli żadne z powyższych to zgłoś się do przełożonego o wyjaśnienia jeżeli nie da rady to jest dział Jong Do od dyskryminacji. Z awansami jest gorzej ale nie oznacza że ich nie ma, do awansu na starszego jest wyznaczona z góry założona pula wakatów i zdarza się że na 30 osób jest tylko jeden wakat. Słyszałem plotki że ilość starszych jest zakładana procentowo to znaczy że jeżeli w dziale pracuję dużo starej ekipy z seniorami to będzie mało nowych wakatów. Awanse na inżynierów/shifów itd. są normalnie, jak jest zapotrzebowanie, masz ogarniętego przełożonego to idzie awansować. Podaj konkretne info, bo póki co wprowadzasz ludzi w błąd. Gdybyś był moim pracownikiem i załatwiał tak sprawy/miał takie podejście do pracy to zdecydowanie ocena C wchodzi w grę. Dostajesz to co dajesz. Jednak przełożeni są różni więc tymbardziej zapytaj swoich dlaczego albo idź do Jong Do. Podsumuje to tak ,, Żeby nie było braku podwyżek, Żeby nie było braku awansów, Żeby nie było niczego"xD.

DX/2
@Testoviron

Zgadzam sie z tym calkowicie ukraincy to chyba sa na innych warunkach im wszystko wolno.

Kamil
@Szeregowy

Te smieszne 300 zł brutto co rok nazywasz podwyżką? XD

Antoni

Podobno od stycznia transport pracowników ma być płatny czy to prawda???

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 933.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 652, z czego 122 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 366 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution