Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

Xyz

Czytaj ze zrozumieniem bo napisalem ze ci co moga miec utrudniony transport lub sa z daleka pozatym napisalem wszyscy a nie niektorzy a na koncu dodalelm ze kazdy sam zadecyduje wiem czytaj uwaznie bo nikt nikogo nie namawia

@Xyz

Skończcie te dyskusje, ktoś jak chce to niech podejmuje ryzyko i zostaje,a jak ktoś ma na oku inną robotę to niech odchodzi, co tu dużo myśleć

Taka prawda

Radzę skorzystać z programu dobrowolnych odejść wszystkim tym którzy mają coś na sumieniu czyli m.in. liczne chorobowe, niezaangażowanie w prace czyli leserstwo-mam tu na myśli liderów i offów, bo jeśli myślicie że pracowici i sumienni ludzie z linek odejdą chętnie z PDO ustępując wam miejsc to się grubo mylicie-polecicie na grupowych zwolnieniach

Xyz
@Taka prawda

Glownie chodzi o transport nie wiadomo co zrobia z tymi co nie chca odejsc chca pracowac nie zloza wniosku a dojazd zabiora lub trzeba bedzie gdzies dojechac do przystanku a wiele osob nie ma takich mozliwosci wtedy bedziesz musial zwolnic sie sam i zostaniesz z niczym tak tez moga zrobic wiec bezpieczniej takim osobom jest odejsc niz ryzykowac ale kazdy zadecyduje o tym sam czy zlozyc wniosek czy nie nie mozna komus sugerowac albo radzic w rej sprawie nue zaleznie od tego czy jest zielonym szarym czy na innym stanowisku

Taka prawda
@Xyz

Pewnie, tak to sobie tłumacz-transport. Teraz każdy będzie namawiał drugiego na odejście żeby sobie tyłek ratować. Akurat ja mam super dojazd, jak i wiele innych dobrych, pracowitych pracowników z linek i nie złoże pdo zeby takie nieroby zielone miały stanowiska i nawet roczne odrawy mnie nie skuszą

hej

haha! a są jeszcze osoby które się czują niezastąpione i nawet nie myślą o odejściu (bo przecież mnie nie puszczą) oby się później nie zdziwiły....

@hej

I sprawiedliwości stało się zadość ,wieloletnie lesery linkowe i lesery zielone niech się boją, niech zrobią porządek z wieloletnimi 10 letnimi klikami, chorymi układami,plotkami i gnębieniu ludzi nie pasujących do reszty a pracowitych pracujących na tych leserów, niech zrobią porządek z liderami seniorami bez kompetencji a ślizgających się po zakładzie wiele lat.

My
@ja

Oni teraz wszyscy chcą zostać nawet na lince. :) Tak jak mieli tutaj to już nigdzie nie ma :( A okręt zaczyna tonąć.

hej
@My

Wszyscy chcą zostać ! nawet na lince :) a to ciekawie będzie ! Część zostanie chronionych ,część po znajomości ,po układach , no to ciekawie będzie w tym zakładzie , no chyba że będzie inaczej ???

No i co tam ? taki był zachwyt od września do czasu powrotu z postoju nową firmą :że co to nie będzie ! a jak widać już cisza na forum...

Ciezki orzech do zgryzienia ale kazdy musi rozgryzc go sam ......jedno jest pewne ludzie stojacy na produkcji i pozostali ludzie ktorzy pracuja sumiennie i pracy sie nie boja wezma pieniadze i odejda pracowac dalej jesli nie maja innego wyjscia bo czy tu czy gdzie indziej dadza sobie rade ale pytanie co zrobia zieloni i ktorego dotknie reka sprawiedliwosci to jest pytanie roku ......wziasc kase i isc do pracy w ktorej sie PRACUJE!!!!!!!!czy moze zostac moze znow mi sie uda i dalej bede sie slizgac w zyciu zycze wszystkim powodzenia w podejmowaniu idecyzji innym udanego wypoczynku w domu a jeszcze innym milego tygodnia w pracy:)

anonimm

A miało być tak pięknie!!! Wszystko ładnie ale nie do końca: ... nie będą już się ślizgać i nie będzie że znowu może mi się uda , przecież ma pozostać określona liczba ludzi , a niepotrzebni będą i tak zwolnieni, i tu mi się wydaje będzie w kwietniu wielki płacz ... szkoda że tak wyszło A miało być tak pięknie!!!

@anonimm

Ma zostac tylko jedna linia produkcyjna jakas ilosc ludzi prace miec bedzie pytanie na kogo padnie i co beda brac pod uwage

@anonimm

Smutny dzien poprostu :( mysle ze kazdy z nas wracajac po postoju byl prawie pewny ze wracamy do pracy i ta praca niebawem ruszy pelna para....no tak sie nie stalo niestety

anonim,
@anonimm

Jest kilka osób które będą będą się ślizgać są tzw. osoby chronione ,dotyczy to związkowców oraz członków rady pracowniczej ,pewno się śmieją że i tak mnie nie zwolnią...

@anonim,

Beda sie slizgac DOPOKI bedzie jeszcze rada pracownicza tzn dopoki nie panuje do konca vestel warto to dodac bo nawet dzis podkreslono na zebraniu to przez kierownictwo ze jesli bedzie juz vestel to nie wiadomo czy zwiazki beda istniec takze smiac sie moga ale nie wiadomo jak dlugo bo ten sie smieje kto sie smieje ostatni

yzu

To dobrze że się obawiasz :) Dobry pracownik nie ma się czego bać.

aanonim

a tego na naszym zebraniu nie było mowy

Czy aby na pewno po wykorzystaniu zaległego urlopu będzie wolne płatne!???

Jak widać wszystkich(usunięte przez administratora)jeszcze nie pozbył się zakład :)

Co dalej bedzie

Machina ruszyla......czas start

@Co dalej bedzie

to znaczy ? że co ?

Pewnie będą zwalniać

@gość

Nie beda zwalniac jutro sie dowiecie

i znowu jakaś tajemnica o której wie kilka osób ! jakby nie mogli dzisiaj wszystkiego powiedzieć !

To tylko przez jeden dzien nie martw sie jutro wszyscy sie dowiedza od kierownictwa

A co wy tacy smutni jakich byscie chcieli zmian???narazie sie nie przemeczamy to chyba dobrze ..

Mikuś

Jak tam drodzy państwo po pierwszym dniu produkcji ? Zadowolnieni ? Alleluja i do przodu jak mawiał pewien dyrektor :)

@Mikuś

Ty to nazywasz produkcją? ! :) :) :) ile ludzi pracuje ? a ile się chowa po kontach ? ale może lepiej nic nie pisać bo czytają i się będą mścić ...

Znowu powtórka !!! :( Nic się nie zmieniło.

@:(

i nic się nie zmieni...

Będziemy sprzątać ! zwłaszcza o 14,30 :)

Ja tam moge siedziec sprzatac wcale mi sie do tej roboty nie pali

a co tam

Czy będziemy jutro coś robić ? cy siedzieć po kontach? pewno nikt nie wie ...

Zakladowy
@a co tam

Z tego co mi wiadomo 300 sztuk mamy zrobic ale ta produkcja ma zaczac sie w piatek a jutro to chyba bedziemy pajeczyny liczyc po zakladzie.pozatym to i tak ma isc teraz caly czas tylko 1 linia to nie wiem co z reszta ludzi....

co?
@Zakladowy

A przynajmniej jest wszystko na te 300 sztuk ?

pracuś
@co?

Jeszcze nic nie dojechało. Magazyn czeka na dostawę, dzisiaj o 13 ma coś przyjechać, no a potem jedna sztuka a dopiero później produkcja sami wiecie jak to wygląda.

A co takiego się dowiedziałeś? że jest vestel to wiedzieliśmy już w sierpniu , a co było mówione na zebraniu w październiku i co z tego wyszło ,a co było mówione dzisiaj... no najwidoczniej byliśmy na innych zebraniach :)

Tak jak napisalem ze z vestelem to na takiej samez zasadzie jak compal

Ja się dowiedziałam ze bedzie jeszcze trochę postojowego i to jest najwazniejsze:-)

DO NICK

A i jeszcze wiem ze plany sa narazie male

@DO NICK

Mi sie zdaje ze narazie bedziemy pracowac tak w kratke predko to sie nie rozkreci

Brus Li

Ci którzy liczą na postój będą niezadowoleni, bo wolnego juz nie będzie na pewno

Pracus
@Brus Li

No i dobrze czas sie do pracy wziac a nie czlowiek sie rozleniwia tylko

gg
@Pracus

Hehe,do jakiej pracy jak tylko jedna linka będzie szła a są 3 załogi?Śmiechu warte,niech mi ktoś powie jakim cudem ta firma się jeszcze trzyma i stać ich na wypłaty dla nas za nic nierobienie?

@Pracus

A Ci co tak bardzo tęsknią za praca i chcą pracować z pewnością się nie narobią przez 8 godzin i nie napracowali się w tym zakładzie hehe !

A tak naprawde to nikomu jeszcze nikt nie dogodzil w tym zakladzie pracowalismy to zle bylo bo zmeczeni teraz siedza po szatniach i stolowkach dalej zle ludzie zdecydujcie sie

tak to

czy to tak trudni zrozumieć : siedzieli w domu ,czekali na pracę , teraz karze im się przyjeżdżać jedna linia pracuje i to w dodatku w okrojonym składzie pracy dla nich nie ma są odrzuceni , niepotrzebni boją się i w dodatku nikt nie powie co i jak będzie dalej...

haha
@tak to

Żeby ci czasem du.py nie urwało z tej mądrości...

@haha

Jak widać wszystkich DEBI.I jeszcze nie pozbył się zakład :)

I jak tam? wszyscy zadowoleni z wyczerpujących informacji? ale jedno teraz wiadomo że wszystko co tutaj wypisywaliście na temat produkcji i sytuacji zakładu to bzdury bez potwierdzenia...

gość

Nie wiem czy to takie bzdury tu ludzie pisali o produkcji, bo sam (usunięte przez administratora)i mówił dziś, że produkcja miała się zacząć w listopadzie, ale części utknęły na granicy celnej i nikt nie przypuszczał,że będą tam 3miesiące. Nie słuchało się na zebraniu....

@gość

Pewnie chodzi osobie powyzej ze wypisywali tutaj jakie to zmiany nie nastapia a tak naprawde to zmieni sie tylko nazwa zakladu czesc ludzi na to sie nastawilo przychodzac dzis ja tez ze nie wiadomo co nas czeka a tak naprawde po dzisiejszym dniu jestem zadowolony i czuje sie lepiej pewniej

No nie przesadzaj przecież tak naprawdę nadal nic nie wiemy

Widocznie bylem na innym zebraniu niz ty :)

heloo

Jaka tutaj cisza przed jutrzejszym dniem :) nikt nie chce wyskoczyć z jakąś zaskakującą wiadomością ! :) a a czy fryzury już porobione ? , psychicznie nastawieni? co niektórzy pewno już spać poszli...

xyz

Jeszcze powinni w poniedziałek rano zadzwonić żeby nie zaspać na autobus :)

Racja
@xyz

No dokladnie jako budzik:)a tak na powaznie to wez tu w poniedzialek czlowieku wstan nie wiem jak to dalej bedzie jak zyc:):)haha

????

Wiem ze ci moze dziwnie jest ale dzis nikt nie zadzwoni

ona
@????

no nie wiem jak u Was ale ja miałam telefon potwierdzający, że w poniedziałek do pracy

@????

No i jednak zadzwonili :) , a swoją drogą to co to w poniedziałek będzie takiego że aż tak przypominają żeby wszyscy przyjechali ?

x

Dadza wypowiedzenia

Compal

Do mnie nie dzwonili z przypomnieniem!

ziomal

zadzwonili bo nie do wszystkich doszły listy a w poniedziałek będzie pierwszy dzień pracy po postoju a jak będzie wyglądał to kto nie zaśpi ten zobaczy......

@ziomal

czy mamy się już bać ?

dżager

Jestem pewien że wyskoczą do nas z czymś niefajnym

miał

Dlaczego nikt nie napisze że jest wolne

??
@miał

Jakie wolne ?!przeciez do pracy w poniedzialek

dsa

Ciekawe co będziemy robić po powrocie od poniedziałku ?

aha
@dsa

No ciekawe, ciekawe...Bo części do produkcji ni mo...

Nom:)
@aha

A co chcielibyscie od razu z grubej rury zaczac pracowac bo ja nie :)spokojnie stopniowo zeby cholera jakiego szoku czlowiek nie doznal ha

na kopercie COMPAL wśrodku VESTEL bez pieczątki ...

la la land

Był dziś ktoś z magazynu w pracy? Co tam słychać?

ciekawy
@la la land

no właśnie ?

@ciekawy

oj się zacieli nikt nie chce nic napisać ,no ale w poniedziałek się dowiemy

W piatek sie dowiemy czy wogole tam sie pojawimy w poniedzialek

tadzik

Dostał z was ktoś polecony list z firmy?

nic się w piątek nie wydarzy tak samo jak dziś! :)

Chodzi o to czy dadza nam znac w piatek czy przyjezdzac czy nie o jakich wy listach poleconych mowicie!!!??????

@123

w piątek 21 było wyraźnie powiedziane że 30 do pracy i nikt w ten piątek nie będzie już dzwonił ! a jeżeli nic nie wiesz to współczuję takiego przełożonego

W piątek nikt nie zadzwoni, przecież wyraźnie w liście pisze, który dostaliśmy, ze 30 stycznia produkcja w naszym zakładzie zostanie wznowiona i w związku z tym proszą wszystkich pracowników o stawiennictwo tego dnia w pracy, to na co ty jeszcze liczysz ???

@123

to o liście też nie wiesz? orany co ty masz za przełożonych ? jaka to linia?

aha
@ja

Mogę już teraz was zapewnić ze żadna produkcja nie zostanie jeszcze wznowiona

Boom

Mi zostalo przekazane ze mam dostac ten dokument osobiscie a nie listem poleconym.wszyscy wiedza ze magazyn jest pusty i w poniedzialek produkcji nie zaczniemy ale do roboty i tak pojdziesz

@Boom

Wrócisz 30go do pracy i tam dopiero dostaniesz dokument informujący Cię że masz przyjść do pracy 30go? Coś nie halo

Boom
@gość

A wiedziales wczesniej ze w tej kopercie jest potwierdzenie przyjscia do pracy bo ja nie

nick
@Boom

to było wiadomo od piątku 20 stycznia od telefonu przełożonego :)

Compal

Korekta .....bo my pracujemy w firmie w Polsce na polskich zasadach itd....

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba