LG Energy Solution

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LG Energy Solution

Aktualność
Zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa zakładu produkcyjnego, pracowników oraz mieszkańców okolicznych miejscowości jest naszym priorytetem. Z tego powodu otworzyliśmy Centrum Ratowniczo-Gaśnicze na terenie liczącej około 100 ha inwestycji w Biskupicach Podgórnych.

W czasie każdej zmiany nad bezpieczeństwem Spółki czuwa całodobowo 8 strażaków: 2 dyżurnych oraz 6 gotowych do podjęcia działań ratowniczo-gaśniczych. Dzięki kilkuset kamerom mają podgląd na obszary produkcyjne, a także nadzorują system sygnalizacji przeciwpożarowej, na który składa się ponad 50 tys. urządzeń detekcji pożaru.

Dzięki znajomości terenu strażacy mogą już w ciągu 3 minut być na miejscu zdarzenia, interweniując zarówno w przypadku pożarów, zasłabnięć pracowników czy nawet wypadków na drogach parku przemysłowego.

Jak komentuje Sukwon Choi, Prezes Zarządu LG Energy Solution Wrocław: Od czasu rozpoczęcia w 2016 r. inwestycji w Biskupicach Podgórnych, nasza Spółka została wiodącym na świecie producentem baterii EV. Tym bardziej się cieszę, że dzięki działaniu Centrum Ratowniczo-Gaśniczego będziemy w stanie jeszcze lepiej chronić bezpieczeństwo i cenne życie członków naszego zespołu, a także zapobiegać wszystkim potencjalnie groźnym sytuacjom.

Dzień dobry, W trosce o zdrowie i życie naszych pracowników, a także okolicznych mieszkańców firma LG Energy SOlution Wrocław ustanowiła wewnętrzne służby prewencji pożarowej pełniące służbę w trybie ciągłym (24/7) wyposażoną w wyspecjalizowany sprzęt i dokładnie przeszkoloną. Niezależnie od tego, cały zakład jest wyposażony w ponad standardowe i przewyższające wymagania prawa instalacje technicznego zabezpieczenia przed pożarem. W celu utrzymania ich sprawności przeprowadza się regularne przeglądy instalacji (reagowania jak i ostrzegania). Wyniki z przeglądów, codzienne sprawdzenia i testy instalacji potwierdzają ich pełną sprawność, co było wielokrotnie weryfikowane przez niezależne organy kontrolne, czy audytujące. Wiele miejsc i procesów w naszej firmie ma podwójną, a nawet potrójną ochronę ppoż dzięki stałym, automatycznym systemom gaśniczym i detektorom wykrywania pożaru we wczesnej fazie. W razie wątpliwości dotyczących naszych systemów bezpieczeństwa prosimy o kontakt z Działem BHP. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Szanowni Użytkownicy, 21 stycznia 2021 r. LG Chem Wrocław Energy oficjalnie zmieniło nazwę na LG Energy Solution Wrocław. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy (również dla osób bez doświadczenia zawodowego oraz operatorów wózków widłowych) i merytorycznej dyskusji na nowym profilu naszej firmy: https://www.gowork.pl/lg-energy-solution-wroclaw,24035136

@Dominika

Dzień dobry, bardzo prosimy o zgłoszenie wszelkich wątpliwości dot. płac bezpośrednio do Działu HR. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Zwracam się do @Pracodawca od dłuższego czasu pracuje w LG na budynku Elektorda 3 nijaki pan Mateusz. Grozi każdej zmianie zabraniem premii przy większym scrapie czy @Pracodawca mógłby odnieść się do tego?

Dzień dobry, Prosimy o przesłanie zgłoszenia o podejrzeniach nieprawidłowości bezpośrednio do HR Business Partnera (lista opiekunów HRBP znajduje się na tablicach w miejscach wspólnych na terenie zakładu). Zapewniamy, że osoby zgłąszające pozostają anonimowe. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Czy mowa o panu w rudych włosach? Potwierdzam

Nie dam się gnoic

W ogóle jeśli chodzi o elektrodę 3 to mam wrażenie że liderzy są z łapanki szczególnie dwie panie z coaterów myślę że każdy wie o kim mowa i dlaczego

Luiza
@Nie dam się gnoic

No są z łapanki, w qa też lider Szymon który proponuje kobietom niemoralne propozycje.. Jest natrętny i zboczony i wypisuje po nocach. Skąd oni biorą tych liderów? Szok

Pressy Nowy wpis
@Luiza

Stawowy, znam typa i ta historie. Jakby chodziło o moją kobietę to rozplatalbym czaszke

Berta Nowy wpis
@Pressy

To naturalne, czym wojujesz od tego zginiesz, przykre.

Daria Nowy wpis
@Berta

Fakt typ wypisuje do prawie obcych kobiet bardzo czesto z dziwnymi kontekstami

Technik

Chciałbym podziękować LG za super podwyżki jakie dostaliśmy w tym roku,było warto ciężko i uczciwie pracowac przez cały rok.Brawo

Ja to ja
@Technik

Fajnie,że dostaliście super podwyżki ale z tą ciężką i uczciwą pracą to nie przesadzaj. Większość czasu spędzacie na kantynie i palarni a na swoich stanowiskach siedzicie na telefonach i gracie. Dziwię się, że do tej pory nikt się tym nie zainteresował.

Rozumwdomuzostawiles
@Ja to ja

Zacznij rozróżniać typy stanowisk.Powiedz mi co ma robić technik kiedy Linia jedzie i nie ma na niej żadnych problemów? To nie operator, że ma stać i pilnować 12h maszyny ,także przemyśl swoje komentarze

Bogactwo część główna
@Technik

Zawrotne podwyżki w widełkach 0-200zl. Hit XD

Wiadro iskier
@Ja to ja

Powiedz to samo strażakom. Co mają robić, jeśli nic się nie dzieje i nie mają innych prac zleconych?

Technik Nowy wpis
@Ja to ja

Będę siedział i nic nie robił i co mi zrobisz robolu!!!!

YEBAKAUKRAINY

Ogolnie zarobki nie są tragiczne,tech zarabia od 5800 brutto ale biorąc pod uwagę czas spędzony poza domem,w dodatku 12h w pracy rewelacji nie ma.Co do liderów ,inżynierów po ogólniaku niektórzy nie wiem jakim cudem znaleźli się na swoich stanowiskach gdzie czasami nie potrafią ogarnąć podstawowych spraw.(usunięte przez administratora)

Nikola
@YEBAKAUKRAINY

Kto zarabia od 5.800 brutto ? Co za bzdury Zarobki są 5.000 brutto I to po ostatniej słabej podwyżce Plus 600 premia której możesz nie dostać jeśli jesteś na l4 lub weźmiesz urlop na żądanie

@YEBAKAUKRAINY

Najlepszym dniem jest dzień wypłaty. Wypłata wynagrodzenia za pracę pozwala przeżyć nadtepny miesiąc

Yebakaukrusow

Napisałem wyraźnie, technik ma na umowie od 5800 brutto + 600 premi uznaniowej

Yebakaukrusow
@Oj

Jak masz możliwości i zrobisz 3dni nadgodzin to co miesiąc 7k na czysto wpada jak w moim wyadku ,co nie jest już złą kasą.Wiadomo im więcej zarabiasz tym więcej wydajesz ;)

@Yebakaukrusow

Ciężko z nadgodzinami, w zwykłych godzinach dolne plecy bolą a jeszcze nadgodziny, to raczej tylko ważne osobistości.

Era

Nie wszyscy zarabiają 500 po ostatniej podwyżce niektórzy zarabiają nadal 4700

@Nikola

I to nawet nie wszyscy tyle zarabiajonbo są osoby które po podwyżce nadal zarabiają 4700

Eras

Jak to HR sam nakazał przełożonym że muszą znaleźć ileś tam np 2 osoby co muszą dostać c bez podwyżki więc oni żeby samemu nie dostać kopa to uczynili więc HR jeszcze cię wyśmieje jak pójdziesz do nich z skarga.oni major gdzieś z ludzi .mówił o równym traktowaniu i kłamią bo tego nie ma

Aaaha

W tym roku był specjaliny nakaz od dyrektora HR żeby trzymać się ocen na sztywno. Ile jest C tyle trzeba było dać.

Oj

W tej sytuacji wytyczne są najważniejsze. Los tak chciał , 100000 zł mniej wtedy , teraz z funduszu ocen rekompensata.

poszkodowany w LG
@Eras

C.... Nie którzy na B ocenie podwyrzek nie dostają i z wyjaśnieniem nie bo nie

E3TotalKlapa

Całe to E3 to tragedia traktuje się ludzi jak parobki wielu Liderów niema bladego pojęcia o zarządzaniu Pracownikiem... rolpressu to paniusia z Eletrody 2 co sieje strach na AiB i mysli ze fajna jest a pozbywają się jej z każdego Elektrod i niech sie zarobote biere a nie siemki dłubie i (usunięte przez administratora) w Ros rozsadza trza się uczyć bo inni odchodzą.

tydzień po wysłaniu cv zadzwoniła Pani z HR przedstawiła najważniejsze informacje o stanowisku, zapytała się o poziom angielskiego oraz studia i umówiliśmy się na rozmowę online z menagerem która trwała jakieś 30 min. Na koniec rozmowy informacja że w następnym tygodniu zadzwonią z wynikami.

budowa komputera, kroki postępowania przy awarii monitora, co robiłem w poprzedniej firmie, skąd zainteresowanie praca w LG. Po angielsku powiedzieć jak spędzam wolny czas oraz czy wolę pracę w grupie czy solo.

Technik elektroda

Jednak ta firma potrafi wynagrodzic, podwyzki technikow na poziomie 19 do nawet 21% przy ocenie S to abstrakcja… Tego sie nie spodziewalismy, dziekujemy! LG energy najlepsza firma!

Jula

Kiedy w końcu będą podwyżki tak trudno odpowiedzieć proszę o informację zwrotna

Bella
@Jula

Już są ,narazie operatorzy dostali w piątek aneksy: 300 zł ,a do końca tego tygodnia mają dostać pozostali .

Ona
@Jula

Całe 300 zł brutto. Kpina!

Ula
@Bella

Nie wszyscy zwykli op dostali podwyżkę .zależało to od tego jaknocenio cię przełożony jeśli chciał cię ud..... To to zrobił nawet jeśli abcensjevmiales wzorowa wystarczyło jego ocena jego widzimisię i cię pozamiatal

@Ula

Znęcanie psychiczne , nadużycie zależności służbowej,w celu narazenia na straty materialne i brak rozwoju zawodowego, krzywdę w postaci braku szacunku z powodu bezpodstawnych publicznych uwag. Dwa lata pewnie w zawiasach .

Szalony
@Ula

Stawki operatorów są równe i tak do starszych jeśli kogoś zostawia bez podwyżki a reszta dostanie to z automatu może zgłosić dyskryminację lub (usunięte przez administratora)sami wiecie i tez ja to wiem ta firma przegina w tej kwestii osoby nienadające się na shiftów a wyzywające się to norma

Ola
@Szalony

I dążenie do tego aby starszy operator i operator mieli taką samą wypłatę.....

@Szalony

Nie wszyscy równo zarabiają zwykły operator jeśli go przełożony źle oceni może dostać zła ocene i nie mieć minimalnej podwyżki oznacza to że zarabia mniej od tych zwykłych operatorów co dostali podwyżkę No. Z tym nie zrobi bo tak go ocenił przełożony którego słucha HR a nie zwykłego szaraka Tu nikt nie patrzy na operatora jakąkolwiek próba obrony lub odezwij kończy się wypowiedzeniem

@Oj

Dzień dobry, Prosimy o przesłanie zgłoszenia o podejrzeniach nieprawidłowości na adres jeongdo.eu@lgensol.com lub bezpośrednio do HR Business Partnera (lista opiekunów HRBP znajduje się na tablicach w miejscach wspólnych na terenie zakładu). Zapewniamy, że osoby zgłąszające pozostają anonimowe. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution

A co zrobić jak opiekun HR jest stronniczy. Jest tylko i wyłącznie po stronie Lidera , który wszystko robi pod dyktando starszego technika. Zgłaszanie do niego czego kolwiek nie ma żadnego sensu ,bo wszystko jest zamiatane pod dywan . Mimo że na zmianie jest jawny (usunięte przez administratora)

Inny

Dokształć się a nie wypisujesz bzdury,jeśli masz umowę na czas określony to w każdej chwili możesz dostać wypowiedzenie bez podania przyczyny.

Ony
@Inny

Masz rację. Ale jak masz na czas określony i pracujesz powyżej 3 miesięcy TP muszą podać ci przyczynę i zachować okres wypowiedzenia wynoszący 1 pełny miesiac

Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Kiedy będą te aneksy? Dalej cisza. Weźcie się do pracy ludzie chcą podpisać swoje aneksy a nie czekać na bóg wie co

Witam, Czy na stanowiskach biurowych jest elastyczny czas pracy? Czy można np. rozpocząć pracę w przedziale czasu 6-9?

szalonyszefo
@Zainteresowany

Jak będziesz miał Koreańczyka jako przełożonego, to jedyne co będziesz miał elastyczne to wypłatę, jak Ci będzie utrącał bo nie siedziałeś od 7 do 19.

Szibaszuma

bylem swiadkiem wypadku w ktorym nasz leader po prostu kazal nam siedziec cicho bo produkcja stanie jak mam to zglosic gdy zastrasza sie mnie zwolnieniem nie ufam ludzia z biur, czy ktos moze dac porade prawna??? z gury dziekuje

@Szibaszuma

Dzień dobry, Prosimy o niezwłoczne przesłanie zgłoszenia z opisem zdarzenia do Działu BHP, nasi pracownicy na pewno przyjrzą się tej sprawie. Wszelkie zgłoszenia o podejrzeniach nieprawidłowości i wypadkach z obszaru BHP (Bezpieczeństwo i higiena pracy) należy kierować na adres email: eswa.safety@lgespartner.com. Skrzynka jest monitorowana na bieżąco. Prosimy o odpowiedzialną postawę - nie czekajmy z przekazaniem informacji dotyczących bezpieczeństwa na terenie zakładu. Dziękujemy za zrozumienie. W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z HR Business Partnerem (lista opiekunów HRBP znajduje się na tablicach w miejscach wspólnych na terenie zakładu). Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Aktualność

zulugula

A to ciekawe bo wczoraj ok. 9 był alarm p.poż i zajęło im to 10 min. Do przejechania mają ok. 100m.

M.d.

Fajnie że taki sprzęt mają ????????

Witam czy jest prowadzony nabór do straży pożarnej?

Oj

Od wtorku na miesiąc próbny. Profity obopólne.

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz, przekażemy go odpowiedniej jednostce. Pozdrawiamy i życzymy spokojnego tygodnia LG Energy Solution Wrocław

Dzień dobry, przesłaliśmy Pana komentarz do naszego Działu BHP i opisana sytuacja została sprawdzona. Dziękujemy za wiadomość. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution

Mam takie pytanie w październiku miałem 2 dni tzw. day off i chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie zostało mi za te 2 dni zapłacone. Wymagania macie owszem i to nie wiadomo jakie ale aby uczciwie zapłacić za nadgodziny to już was nie ma. Po prostu odnoszę takie wrażenie że raczej nie warto się starać.

nn
@Nowy

a zgłosiłeś swojemu liderowi albo zalogowałeś na HR?

Były pracownik januszexuLG

Januszex LG nie potrzebuje już tyle ludzi co wcześniej dlatego dostajecie nędzne podwyżki, rzucają was jak (usunięte przez administratora) na inne budynki że niby szkolenia a przełożeni szukają na was haków. Pracujecie na stanowiskach na które nie macie umów i to na wszystkich budynkach. Cieszę się że już tam nie pracuje bo wiem od znajomych że sytuacja jest jeszcze gorsza niż była pół roku temu. (usunięte przez administratora) Cała polityka firmy opiera się na limitach, ograniczeniach, oszczędnościach. Nie ma tu miejsca na rozwój. Ciągła rywalizacja nie tylko między zmianami, ale również budynkami. Nie ważne jak dobry byś nie był to i tak znajdzie się rzecz do której się przyczepią. Chodzi o to żebyś czuł się zgorszony. Jeżeli macie możliwość wyboru pracy - tego miejsca nie wybierajcie.

ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

a jak jest w jakości? co chwilę szukają kogoś od kontaktu z klientem i zastanawiam się czy taka rotacja czy co...

Pracownik produkcji
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Co oznaczają litery WA dodane do obecnego skrótu nazwy firmy LGESWA?Ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie?

Ok

Znęcanie się psychiczne , wyrzucenie bez powodu, marazenie na straty, zawiasy to super praca. Nieważności umowy.

Fraje...rzy shiftowie,zdrajcy!

Lepiej przygotujcie się na prokuratora!!! Tryskacze nie działają na niektórych halach a wy nieodpowiedzialni ludzie pracowników tam do pracy wpuszczacie. Nie zostawię tak tego Facebook Instagram telewizja i prasa wszyscy będą widzieć jaka to fajna pralnia pieniędzy!!! Myślicie że ludzie tego nie widzą dlatego szoszony są dla was wygodniejsi . Dział BHP w tym zakładzie to instrument (usunięte przez administratora) w rękach pracodawcy widzą to co chcą widzieć tym też się zajmiemy aby te wszystkie osoby straciły uprawnienia dozoru BHP.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jak długo @Pracodawca będzie jeszcze utrzymywać niejasną sytuacje co do podwyżek? Mija dzisiaj pierwszy tydzień kwietnia a na wielu obszarach nadal nie ma informacji. Mail albo info wewnątrz firmy to przekroczenie jakiegoś szacunku wobec pracowników co w (usunięte przez administratora) jest niedopuszczalne? Jak lg coś chce od pracownika to do domu nie wyjdzie. Jak sami mają coś zrobić dla pracowników to sytuacja jest taka jak wyżej opisana…

Zastraszony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy jest możliwość zgłoszenia po odejściu z pracy ,jakie piekło się przechodziło ze strony Lidera???

Chciałabym zapytać @Pracodawca jak to jest z tym dniem wolnym, czy operatorzy też mają wolne czy muszą iść do pracy. Dla kogo to jest

Qa

Wolne dla biurowych. Operatorzy niezbędni na produkcji,mają płatne jako nadgodziny

@Qa

Biurowe dwie lub trzy przynajmniej zamknięte inni są wolni. Jak to biologia od przyjaciela jak woda sodowa a o oliwie zapomniały. Super już się cieszę z przymknięcia.

Naj

W dalszym ciągu nie ma ciepłej wody w toaletach. Od trzech dni na naszej hali instalacje przeciw pożarowe są nie sprawne. Wszystko dokumentuje w razie ofiar lub próby uzyskania odszkodowania. Droga firmo nie dostaniecie wypłaty z polisy w razie pożaru. A w razie ofiar skończy się prokuratorem. Zadbajcie proszę o nas pracowników. I proszę usunąć z piecy te łatwo palnę gumy na chodnikach. Do tego kąpię na te gumy gorący olej z instalacji które są zaniedbane i nieszczelne. W razie wypadku przekażę moje materiały odpowiednim sluzbom, mediom i ubezpieczalni.

@Naj

Dzień dobry, Prosimy o przesłanie zebranej dokumentacji również do Działu BHP, nasi pracownicy przyjrzą się temu niezwłocznie. Prosimy również o przekazanie bezpośrednio do Działu BHP informacji, o jakie piece chodzi. Wszelkie zgłoszenia o podejrzeniach nieprawidłowości i awarii z obszaru BHP (Bezpieczeństwo i higiena pracy) należy kierować na adres email: eswa.safety@lgespartner.com. Skrzynka jest monitorowana na bieżąco. Prosimy o odpowiedzialną postawę - nie czekajmy z przekazaniem informacji czy materiałów o usterkach do "w razie wypadku". Dziękujemy za zrozumienie. W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z HR Business Partnerem (lista opiekunów HRBP znajduje się na tablicach w miejscach wspólnych na terenie zakładu). Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Pytanko czy osoby które mają grafikowo wolne 12.04 dostaną w innym dniu DAY OFF? Czy przepada????

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 945.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 661, z czego 127 to opinie pozytywne, 166 to opinie negatywne, a 368 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution