LG Energy Solution

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LG Energy Solution

Camaro

W jakiej cenie są obiady polskie i czy dają odzież roboczą nowym pracownikom? Czytając powyższe opinie niezbyt dobrze swiadczy to o firmie..?

Non
@Camaro

Dostajesz odzież roboczą,raczej nową,buty,spodnie,t-shirt/bluzka z długim rękawem,polar,też zależy od stanowiska,budynku czy działu,obiady z ID LG są za 1pln,koreańskie za 7plny,fakt-rewelacji nie ma,ale śniadania też są i są bardzo dobre,świeżutkie bułeczki,pyszne pasty,niedawno weszły śniadania angielskie,może i nie jest to tania opcją ale na pewno smak i jakość na plus.

Miki
@Camaro

Oczywiście że dają odzież robocza i często nowa tylko trzeba powiedzieć. Że Niechce się używanej aobisdy są dobre zwłaszcza koreańskie ale jak ktoś ma wrażliwy zoladek to różnie może być Kotletów mielonych odradzam

DX/2

Mam pytanie czy to prawda ze zaklad bedzie mial przerwe swiateczna?

Deka

Do szanownego LG proszę się wypowiedzieć w sprawie dochodzących informacji że od nowego roku transport dla obywateli polskich w LG ma być platny

Koles git

To prawda ze maja pomalu likwidowac zaklad ? Takie sluchy ida z biur od kobiet co sa blisko z Koreanczykami

jop
@Koles git

(usunięte przez administratora). Ludzie nie chcą pomału elektryków, a producenci takich samochodów składają mniej zamówień. Nie bez powodu zwalniają ludzi z byle jakiego powodu - jak np. przejście nie po pasach. Nie przedłużają umów na produkcji, jest mniej ukr, budynki są pomału zamykane lub zamieniane na magazyn. Wiekszość managerów ucieka lub uciekło, bo narobili targetów aby tylko wyszło, a teraz jest bardzo dużo zwrotów od klientów. Pożyjemy zobaczymy, ale na pewno szybko nie zlikwidują ale produkcja się na pewno zmniejszy a co za tym idzie, będzie potrzeba mniej ludzi

tydzień po wysłaniu cv zadzwoniła Pani z HR przedstawiła najważniejsze informacje o stanowisku, zapytała się o poziom angielskiego oraz studia i umówiliśmy się na rozmowę online z menagerem która trwała jakieś 30 min. Na koniec rozmowy informacja że w następnym tygodniu zadzwonią z wynikami.

budowa komputera, kroki postępowania przy awarii monitora, co robiłem w poprzedniej firmie, skąd zainteresowanie praca w LG. Po angielsku powiedzieć jak spędzam wolny czas oraz czy wolę pracę w grupie czy solo.

Obserwator

No faktycznie przechodzi to ludzkie pojęcie bo ponoć jeden z tych wyrąbanych pracował 17 lat w LG... Szok. Gdzie większość nawet 2 lat nie przepracuje

Zwalniaja bo Elektroda 1 się zamyka. Chore.Pozniej będą brać żuli spod sklepu bo nikt nie bedzie chcial pracować w tym rakotwórczym srodowisku

zulugula

@Pracodawca, dlaczego na platformie benefitowej są takie (usunięte przez administratora) oferty na wykorzystanie środków z ZFŚS?

Andzis

Zakończyłam urlop macierzyński i jednocześnie zakończyła mi sie umowa. Czy będę miała wypłacony zaległy urlop z 2022

Testoviron

Ludzie. To co sie dzieje w tej firmie to jest jakiś kabaret. Uciekajcie stąd póki można. Zero awansów, zero podwyżek. Jedynie co to użeranie sie z ukraińcami i przełożonymi (usunięte przez administratora)

Szeregowy
@Testoviron

A to jest akurat ciekawe, bo z tego co wiem podwyżki dawane są od x lat cyklicznie raz do roku. Jeżeli nie otrzymałeś podwyżki to możliwe że: nie przepracowałeś roku, otrzymałeś ocenę C, jeżeli żadne z powyższych to zgłoś się do przełożonego o wyjaśnienia jeżeli nie da rady to jest dział Jong Do od dyskryminacji. Z awansami jest gorzej ale nie oznacza że ich nie ma, do awansu na starszego jest wyznaczona z góry założona pula wakatów i zdarza się że na 30 osób jest tylko jeden wakat. Słyszałem plotki że ilość starszych jest zakładana procentowo to znaczy że jeżeli w dziale pracuję dużo starej ekipy z seniorami to będzie mało nowych wakatów. Awanse na inżynierów/shifów itd. są normalnie, jak jest zapotrzebowanie, masz ogarniętego przełożonego to idzie awansować. Podaj konkretne info, bo póki co wprowadzasz ludzi w błąd. Gdybyś był moim pracownikiem i załatwiał tak sprawy/miał takie podejście do pracy to zdecydowanie ocena C wchodzi w grę. Dostajesz to co dajesz. Jednak przełożeni są różni więc tymbardziej zapytaj swoich dlaczego albo idź do Jong Do. Podsumuje to tak ,, Żeby nie było braku podwyżek, Żeby nie było braku awansów, Żeby nie było niczego"xD.

DX/2
@Testoviron

Zgadzam sie z tym calkowicie ukraincy to chyba sa na innych warunkach im wszystko wolno.

Kamil
@Szeregowy

Te smieszne 300 zł brutto co rok nazywasz podwyżką? XD

Antoni

Podobno od stycznia transport pracowników ma być płatny czy to prawda???

Irena

Witam. Czy to prawda że od nowego roku ma być opłata za transport autobusami. Ktoś coś wie na ten temat.

Sylwia
@Irena

Tak to prawda ma być pobierana opłata dlatego teraz tak karzą się odbijają nawet na odjazd.Chcieliby maksymalnie ograniczyć liczbę miejsc w autobusie. Także jak to mówi klasyk dobrze to już było w tym filmie z każdym rokiem będzie tylko gorzej

Demi
@Irena

Chyba firma jest niepoważna, jak myśli, że będę płacić za transport. Już wystarczy, że płacę żeby dojechać swoim własnym transportem na przystanek. Zero podwyżek, a coraz większe wymagania... Zdecydowanie wolę zmienić firmę niż dopłacać do autobusów i jeździć w ścisku jak do tej pory.

Firmie dziękujemy za bony na obiad do wykorzystania do końca roku za 5S. Ale miło by bylo gdybysmy je normalnie dostali, a nie sobie jeszcze musimy na nie „ zasłużyć „ Mianowicie operator musi wyczynowo zasłużyć na bon na zupę i może łaskawie go od sl dostanie. A shiftowie z masterem je sobie wykorzystują kiedy chcą. Dotyczy się to jakości na pack 2 @Pracodawca niektórzy pracownicy z innych działów nawet o takim bonie nie słyszeli

Jakość
@Gość

Bony nie dostaje się za ładne oczy, faktycznie trzeba sobie na nie zasłużyć, np zaangażowaniem właśnie jak sama nazwa mówi 5S na obszarze. Samo bycie w pracy nie oznacza, że taki bon dostajesz....co to w ogóle za wpis, nic nie wnoszący.

Ona
@Gość

Bardzo prosimy o wypowiedzenie się @Pracodawca o wyżej wspomnianych bonach, które powinniśmy dostać już parę tygodni temu. Tak się składa, że niektóre osoby dostały od tamtego czasu już po 2-3 bony, ale są też osoby, które nie dostały żadnego. Niby to tylko bon na obiad, ale sposób z jaką łaską jest przyznawany jest conajmniej nie na miejscu.

Anonimo
@Gość

No właśnie..... master magazynu na 701 daje te bony swojej dziewczynie która jest wózkową. Inni wózkowi nie widzieli bonów na oczy.

Ekk
@Jakość

A jakie zaangażowanie w 5S maja masterzy i SL? Ano tak rękami operatora. A sami z nich korzystają kiedy chcą, a operator musi zasłużyć. Jeśli firma coś daje dla pracowników to jest dla pracowników a nie tylko dla ludzi zajmujące ciepłe stołki, o które pomału już się trzęsą :))

@Gość

Nikt nie ma kontroli nad takimi dodatkami w formie bonów czy prezentów na święta np. słynne już power banki... Sytuacja się powtarza @pracodawca. Nasz dział LQC także nie dostał żadnych bonów chociaż 5S regularnie przygotowujemy na każdy audyt. Pytanie gdzie są te bony bo z tego co wiemy master je otrzymał...

Lola
@Marta

Był e-mail jakiś czas temu od pracodawcy, że bon jest nagrodą dla wszystkich pracowników za bardzo dobre wyniki w audytach 3R5S. Dlaczego więc musimy się o nie starać, a niektóre działy ich nie dostały lub o nich nie słyszały?

Poinformowany
@Ona

Skoro zasłużyli to dostali. Jak nic nie robisz to nieboczekuj że dostaniesz nagrodę. Proste.

Janosik

Dlaczego tylko na budynkach Formation 3 nie można robić day offów tyczy się to tylko operatorów a SL i WGL mogą robić normalnie, czy w tej firmie są równi i równiejsi ? @Pracodawca

Dera
@Janosik

Na elektrodzie 2 już od dwóch miesięcy nie można chodzić na day offu nie jesteś sam

JA

Ogólnie to ochrona trochę przesadza i zachowują się jakby mieli władze równą policji i szukają byle czego żeby się uczepić. My musimy chodzić po wyznaczonych ścieżkach a dlaczego oni nie muszą podczas spisywania albo sprawdzania wejść? Nie jedn razu się widziałam jak biegają obok pasów a ścieżki mają gdzieś.

Nowy.

Powiedzcie mi Panowie i Panie. Ile mozna w tej firmie wyciagnac wyplaty netto. Z premia i bez premii.

worker
@Nowy.

zależy jakie stanowisko i ile pracujesz może to być 3000 a może być 15000

Kolo
@Nowy.

Operator z premia to 4400 bez nadgodzin z premia A bez premi 700 mniej to starszy operator ma A na stawce 4700 to mniej

Mariusz

this company is total garbage, they violate labor law, they don't follow any rules or principles. what they produce is of no use except causing fires. the management staff, including leaders, directors and everyone else, is a bunch of (usunięte przez administratora)

kaczucha990

Ile trzeba czekać na rekrutacje? Dają jakiś znak czy dostałeś się na stanowisko czy nie? Doszły mnie słuchy że niby jakieś problemy z rekrutacją są?

Polecam przyjrzeć się pracy liderów jakości. To nie normalne że wiecznie siedzą na kantynie.

Zmartwiony technik

Chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie czy mozna pracowac w temperaturze około 80 stopni?na budynku cell1 technicy muszą usuwać awarie w takich temperaturach!!!!Czy to jest zgodne z przepisami BHP I KP?

Operator

Czy to faktycznie napisał operator? Nie trzeba być detektywem, żeby zweryfikować kto to napisał. Można szybko dojść do tego po stylu pisania znaków interpunkcyjnych. Czas chyba zamienić kilka słów naszą MSL M… a nie wypisywać publiczne komentarze.

Guster

Witam w tej firmie zaczyna robić się źle na elektroda 2 jest mało zleceń i zakaz day offów w twoich czterech dniach pracy.pewien klijent się wycofał i nie chce już naszych baterii..jest coraz gozej co to będzie dalej

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 949.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 664, z czego 128 to opinie pozytywne, 167 to opinie negatywne, a 369 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution