LG Energy Solution

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LG Energy Solution

Chciałabym zapytać @Pracodawca jak to jest z tym dniem wolnym, czy operatorzy też mają wolne czy muszą iść do pracy. Dla kogo to jest

Qa

Wolne dla biurowych. Operatorzy niezbędni na produkcji,mają płatne jako nadgodziny

Oj
@Qa

Biurowe dwie lub trzy przynajmniej zamknięte inni są wolni. Jak to biologia od przyjaciela jak woda sodowa a o oliwie zapomniały. Super już się cieszę z przymknięcia.

Naj

W dalszym ciągu nie ma ciepłej wody w toaletach. Od trzech dni na naszej hali instalacje przeciw pożarowe są nie sprawne. Wszystko dokumentuje w razie ofiar lub próby uzyskania odszkodowania. Droga firmo nie dostaniecie wypłaty z polisy w razie pożaru. A w razie ofiar skończy się prokuratorem. Zadbajcie proszę o nas pracowników. I proszę usunąć z piecy te łatwo palnę gumy na chodnikach. Do tego kąpię na te gumy gorący olej z instalacji które są zaniedbane i nieszczelne. W razie wypadku przekażę moje materiały odpowiednim sluzbom, mediom i ubezpieczalni.

@Naj

Dzień dobry, Prosimy o przesłanie zebranej dokumentacji również do Działu BHP, nasi pracownicy przyjrzą się temu niezwłocznie. Prosimy również o przekazanie bezpośrednio do Działu BHP informacji, o jakie piece chodzi. Wszelkie zgłoszenia o podejrzeniach nieprawidłowości i awarii z obszaru BHP (Bezpieczeństwo i higiena pracy) należy kierować na adres email: eswa.safety@lgespartner.com. Skrzynka jest monitorowana na bieżąco. Prosimy o odpowiedzialną postawę - nie czekajmy z przekazaniem informacji czy materiałów o usterkach do "w razie wypadku". Dziękujemy za zrozumienie. W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z HR Business Partnerem (lista opiekunów HRBP znajduje się na tablicach w miejscach wspólnych na terenie zakładu). Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Pytanko czy osoby które mają grafikowo wolne 12.04 dostaną w innym dniu DAY OFF? Czy przepada????

Eee?

Witam. Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku operatora produkcji?

Inny
@Eee?

Po podwyżce to 5000 i premia zależna od działu/budynku,900 elektroda-bo bardzo szkodliwy dział,700celki i 600packi

Oj
@Eee?

Związek zawodowy nie może dyskryminować pracowników niezapisanych aby zmusić Ich do uległości wobec określonych osób czytaj starych komuchów. Porządny związek wyszedł by z propozycją zapisów. Zgodnie z prawem związki muszą być. Jakie są , jak wyżej napisałam. Związek zawodowy powinien być dobrowolny ale też dostępny dla każdego.

Cell QA
@Inny

Mój dział na celkach ma premii po 600 zł.

SzołSzałek
@Cell QA

Na biurach od 1000 do 1800 w zalezności od wyslugi. Trzeba dobrze z szefem gadac.

Toni tomi

Dalej starszy operator dostaje mniej podwyżki niż operator ?

tydzień po wysłaniu cv zadzwoniła Pani z HR przedstawiła najważniejsze informacje o stanowisku, zapytała się o poziom angielskiego oraz studia i umówiliśmy się na rozmowę online z menagerem która trwała jakieś 30 min. Na koniec rozmowy informacja że w następnym tygodniu zadzwonią z wynikami.

budowa komputera, kroki postępowania przy awarii monitora, co robiłem w poprzedniej firmie, skąd zainteresowanie praca w LG. Po angielsku powiedzieć jak spędzam wolny czas oraz czy wolę pracę w grupie czy solo.

Chora firma gdzie prześwietlają pracownikom torby przed wejściem. Brak szacunku do pracownika. I też te autokary dojeżdżający do pracy pracownicy żenada. I czytniki czasu pracy. I też zmuszanie ludzi do naklejania naklejki na aarat fotograficzny w telefonie. Okropieństwo.

SzmiSzmi

Obecne nastroje, zarówno wśród kierownictwa jak i szeregowych pracowników, wskazują na to, że zakład chyli się ku zapaści. Produkcja hamuje. Pracownicy nie mają pewności co do stabilności kontynuacji zatrudnienia, a co dopiero rozwoju. Doprowadza to do szalonego tempa rotacji pracowników, które destabilizuje funkcjonowanie i motywuje nowych pracowników by zrobić dokładnie to samo - czyli uciec. Inne zakłady płacą lepiej, wymagają mniej i mają lepszą kulturę funkcjonowania. Oczywiście problem rozwiązały by związki zawodowe - których nie ma i nie będzie. Związki są w oczach "szanownych przyjaciół ze wschodu", sabotującą partyzantką z którą trzeba walczyć, bo broń boże pracownicy będą dochodzić swoich praw. Z kronikarskiego obowiązku wspomnę, że wewnętrzne działy kontrolne które mogły by to teoretycznie zastąpić, to marionetkowe jednostki "bezpieki" które zajmują się tuszowaniem niewygodnych spraw, a nie ich rozwiązywaniem.

Inny

Jak mnie takie komentarze denerwują,odpowiadam nie będę szukać innej pracy bo tu mam umowę na stałe a gdzie indziej niewiadomo jak będzie,a firma powinna doceniać stałych,doświadczonych pracowników no bez jaj,a tu zero szacunku tylko chore hasło typu jak ci się nie podoba to aut,tak się nietraktuje dobrego pracownika

Technik

Pewnie jesteś tak tępy że w innej pracy byś sobie rady nie dał i udajesz że wszystko jest dobrze w LG. Zauważyłem, że jest tu dużo takich pracowników. "Nie podoba się? To papa. Gdzie Ci lepiej zapłacą? Mogło być gorzej? W innych firmach nie jest lepiej". Serio ludzie? A co takiego w LG jest dobrego? Non stop (usunięte przez administratora) i kolesiostwo na każdym kroku? Rywalizacja kto jest lepszy, (usunięte przez administratora)się przez innych pracowników w życie prywatne? Wam się to naprawdę podoba? Jedyne jakie plusy z tej pracy wyciaglem przez 2 lata to że wzmocniłem swoją psyche :) jeszcze nigdy nie trafiłem na tak(usunięte przez administratora) pracę. Całe szczęście, że wypowiedzenie już rzucone. Najbardziej z tego wszystkiego śmieszą mnie "rodzinki" w lg i starzy pracownicy, którzy pracują po 10lat i uważają ze LG to najlepsza praca XD znają wszystkich i wszystko i niczym innym się nie zajmują jak życiem LG i ustawianiem komuś życia. Nie pozdrawiam i polecam unikać tej firmy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Wie ktoś czy w takim razie wypłata 5.04 będzie już z podwyżką? Czy dopiero w maju wyrównanie?

@WL

Witam wszystkich) mam takie pytanko do pracowników u których ocena „C” . Czy dostali podwyżki?

Eras
@@WL

Nie zavtabocene nie ma podwyżki nawet zwykły operator nie ma podwyżki za tą ocene

Remik

Podwyżki marne ale są .no jest pewna część osobno to spora która nie dostanie aneksów bo to bo tamto .ktoś pisał kiedyś że oceny nie mają wpływu na aneksy i podwyżki mają .jeszcze nie wszyscy przełożeni jaknocenio cię żleb potrawka cię o tym poinformować dopiero zonknjest jak nie masz aneksu i się zaczyna wtedy uświadamianie dlaczego jakich przyciągniesz..czyli robisz za mniejsze pieniądze mówię tu o zwykłym operatorze a ktoś z ulicy w momencie podpisania umowy na większą stawkę od ciebie.bo ty musisz pokazać im że się naprawiać i może wtedy cię ulaskawia

Niepowaga

Proszę @ państwa proszę o informację dlaczego w dalszym ciągu na cell 3 jest szatnia damsko -męska? Skandal!!! Czy naprawdę nie ma osoby odpowiedzialnej która się tym zajmuje?

Ktoś
@Niepowaga

@Pracodawca osoby odpowiedzialne za tego typu rzeczy, widocznie nie widzą nic złego w szatniach damsko - męskich, a poza tym żeby zrobić porządek z tym fantem trzeba było by coś zrobić, a po co jak tak dobrze pije się kawę i pali papieroski... Nie ma czasu na porządek, ile to pracy....

Aktualność
Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy poinformować, iż zgodnie z polityką naszej spółki rozpoczęliśmy – jak co roku – proces regulacji wynagrodzeń pracowników. Na chwilę obecną proces jest w trakcie realizacji. W najbliższych dniach rozpoczniemy dystrybucję pisemnych aneksów dla pracowników. Data zmian wynagrodzeń to 1.03.2024 r.
Dziękujemy za zainteresowanie tematem i prosimy o chwilę cierpliwości, abyśmy mogli sprawnie przeprocesować wszystkie działania.

Pozdrawiamy
LG Energy Solution Wrocław

300 zł brutto... Szał! Po co te oceny coroczne pracowników? Jednak bardziej opłaca się siedzieć w domu kilka miesięcy na L4 i mieć ocenę C.

Porażka

To prawda Wstyd 300 zł brutto Ile to netto to każdy wie Kpina z nas Chcą chyba doprowadzić do tego żebyśmy pracowali w takim ciężkim systemie pracy Niedziele i wszystkie święta w pracy za (usunięte przez administratora) ! Niedostalismy nawet inflacji Ważne że Ci na gorze mają dobre pensje Tak się chwalą zyskami Żenada

Elusa

Kiedy w końcu będą podwyżki

El1

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie, przekazaliśmy je już do odpowiedniej jednostki. Bardzo prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

Dzień dobry, sprawa została zweryfikowana i trwa naprawa usterki, prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie usterki i nieprawidłowości w funkcjonowaniu infrastruktury na terenie zakładu należy zgłaszać do Działu Infra lub bezpośrednio do swojego przełożonego. Z góry dziękujemy za współpracę w tym zakresie. Pozdrawiamy LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution

Bardzo fajnie że przyglądneliście się sprawie ale chyba nie tak to miało wyglądać. Na 3 czy tam 4 krany które są w łazienkach bieżąca woda leci tylko z jednego (xD). Chyba kompletnie wam już odlepia od tej oszczędności na pracownikach. Pomijając faktów cięć kosztów w budżecie choćby na podstawowych zasobach dla pracowników produkcji - chodzi mi tutaj głównie o dostęp do rękawiczek i innych środków, które albo zostały zlikwidowane albo nałożyliście masowo ograniczenia do dostępu z vendingów.

Guster

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Mloda

Mnie to aż śmiać się chce z tego , na temat pracowników nie Polaków , aż żal się wypowiadać ale nie martwcie się nie tylko w LG tak jest jak my dalej będziemy współpracować z koleżankami i kolegami którzy będą pracować tak jak pracują to ja nie wiem jak to dalej będzie . A co najlepsze oni uważają się za pracowników roku hmm grunt to mniemanie osobie prawda.

Mloda

Tylko zależy jeszcze od tego jeśli ta są orginalne płyty z grami na kompa bądź konsole to jaki to jest nośnik danych , wystarczy spojrzeć na plakaty przy wejściu płyty CD , pendrive i inne dyski przenośne to da nośniki danych . Ale gra ze sklepu Simsy np . To jaki to nośnik.

Szumi

Przypominam pracownikom LG EnSol: W 2009 roku Ministerstwo Pracy i Pomocy Społecznej wydało decyzję, która wskazuje, że pracodawca nie może zabronić pracownikowi ujawnienia swoich zarobków. Wyciąganie konsekwencji z tytułu złamania poufności wynagrodzeń jest nielegalne. Rozmowa o zarobkach JEST W INTERESIE PRACOWNIKÓW. Rozmowy o zarobkach SZKODZĄ PRACODAWCY. Dodatkowo tajemnicą poliszynela jest to, że powstanie związku zawodowego w EnSol Wrocław jest niemożliwe. Przy wszelkich przejawach takich działań, na prowodyrów szybko znajdą się haki. CIEKAWOSTKA: LG EnSol Wrocław Jest to największym zakładem przemysłowym w Polsce, który nie posiada i nie posiadał ŻADNEGO związku zawodowego.

Siła wyższa

Ludzie sprawdźcie swoje fiszki. Firma naliczyła nam siłę wyższą 50% płatną, mimo, że byliśmy w pracy. Proszę o wyjaśnienie LG Energy Solution, Czy to błąd systemowy?

Gigi

Zastanawia mnie jedno. Dlaczego kwestia podwyżek jest tak bardzo chroniona przez pracodawcę. Jakby to była informacja ściśle tajna i od tego zależy bezpieczeństwo i przyszłość świata. Czy nie można transparentnie napisać, że tyle i tyle do stanowiska. Skończyło by się niepotrzebne prześciganie na plotki.

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 949.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 664, z czego 128 to opinie pozytywne, 167 to opinie negatywne, a 369 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution