TOSHIBA TCE Sp. z o.o

Biskupice Podgórne

Opinie o TOSHIBA TCE Sp. z o.o

anonim 2009-06-05 17:49:56
a ja chcę podziękować wszystkim a mianowicie liderkom z c1 były dla mnie wyrozumiali kiedy się uczyłam na testach jeszcze która uczyła świezo przyjętch do pracy w wrzesniu 2008 r linki c3 oraz też z tej samej linki i innym wspaniali ludzie i chętnie zaczełabym pracę pod ich kerownictwem staram się wrócić może się uda mam taką nadzieję pozdrawiam cały zakład
monika 2009-10-06 19:15:47
pracuje w tej firmie od niedawna.8 godzin stania no i jak były upały na dworzu to na hali było strasznie goraco. brak wentylatorów przy stanowiskach.płace to małe 1100zł na ręke. urlopu na żądanie nie można wziąść bo nalezy sie dopiero po przepracowaniu 6 miesięcy co jest nieprawdą. jest pewień lider na lini montarzu który się drze na całą hale ''zasuwać nie gadać''.odzierz ochronna jako taka jest.praca na dwie zmiany.
Anonim 2013-10-01 10:04:12
Chcialam wyrazic swoja opinie na temat kieriwnictwa w firmie Toshiba.Sa to ludzir,ktorzy nie doceniaja staran pracownika.Biora na Offow swoich [usunięte przez moderatora] a czlowieka,ktory nie chodzi na zwolnienia i robi wiecej niz do niego nalezy degraduja na linie tak bylo w tym roku na K2.,a o kiogo chodzi i o kim pisze to wszyscy sie domyslaja.Gratulacje dla Pan powracajacych z maciezynskiego...napewno niedlugo znow pojda na L4,a kierownictwo znow bedzie mialo problem...
Iza 2015-10-19 23:39:08
Cześć. Szukam aktualnych, podkreślam- AKTUALNYCH opinii na temat firmy Toshiba. Niestety tutaj widzę dość dawne komentarze, które nie świadczą o firmie zbyt dobrze. Zastanawiam się, czy firma do tej pory ma taki problem, czy coś się zmieniło na lepsze. Chętnie poznam zdanie obecnych pracowników Toshiby.
Zostaw swoją opinię o TOSHIBA TCE Sp. z o.o - Biskupice Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOSHIBA TCE Sp. z o.o