Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

Od 2022r płaca minimalna to 3010zł. Nowym w umowach mają dawać 3300zł podstawy w ogłoszeniach na olx, czyli niewiele więcej, przy szalejącej inflacji czyli wzroście cen w sklepach w Polsce najwyższym od 20 lat. Za takie pieniądze nawet Ukraina nie chce już pracować. Tym bardziej w magazynie w którym nie działają skanery, osoby decyzyjne same gubią się w bałaganie, zasady zmieniają się codziennie, skanery gubią zasięg. Pieniądze są tracone na elektroniczne czytniki wejść i inne bzdury. Nadal brakuje paleciaków, stare baterie nie wytrzymują w skanerach kilku godzin. Jad, niekometencja i fatalna atmosfera, a potem zdziwienie, że pracownicy ciągle się zwalniają z tego (usunięte przez administratora).

Sochaczew nie chce już pracować w tym obozie za marne grosze, dlatego ściągają ludzi z coraz dalszych obszarów autobusami.

Manager

Rozpadające się skanery, które nie działają. Wieszający się system i ciągły bałagan, to chlew a nie magazyn.

fałszywe koleżanki
@Manager

Koleżanki z DHL dlaczego tak donosicie na siebie za plecami i obgadujecie? Co chwilę słyszę jak tzw. przyjaciółki obgadują się wyśmiewają za plecami. Skąd tyle jadu w was i fałszu? Co wam zrobiły koleżanki, że tak na nie donosicie?

Abc

I TAK WLASNIE TWORZA SIE OBOZY PRACY.JAK TAKI (usunięte przez administratora) NIE ROZUMIE JA MAM JAJA A TY JESTES MIEDZY NIMI

@fałszywe koleżanki

ZGADZAM SIE OBGADYWANIE JEST .NAJGORZEJ NA ZMIANIE A DZIAL OTH3 SA TAM KROLOWE ZYCIA I LIDERKA W TYM GANGU STOJAC W GOLEBNIKACH RAZEM Z TYM TOWARZYSTWEM

ha
@P

ile osób pracuje na zmianie ?

@ha

A KOGO TO INTERESUJE ILE OSOB PRACUJE NA ZMIANIE

Witam obecnych i byłych pracowników tej firmy. Szanowni Państwo pracuje już w tej metalowej budzie już pare ładnych lat i nie dawno dostałem podwyżkę taką jakby ktoś dał mi z liścia w twarz. Chodzi o stanowiska od zwykłego pracownika magazynowego do poziomu wózkowego. Od ostatniej podwyżki minęły już 3 lata (pandemia itp.), a oni dają mi ile? Uwaga,100 zł brutto! Ludzie! śmiech na sali! Tak o to doceniają pracowników, którzy mają już jakiś pokaźny staż w tej pracy, a taki Pan Kowalski, który przyjdzie będzie zarabiał tyle co prawie wózkowy. Mi na szczęście na kasie nie zależy, ale są tacy którym pieniądz na prawde jest potrzebny i jak muszą czuć sie takie osoby w tej sytuacji. Nie długo zaczną sie masowe zwolnienia, a nowe osoby które zatrudniają sie do tej firmy to i tak na pare miesięcy a potem rezygnują i wcale im sie nie dziwie.

jaki

Jak by ci nie zależało na kasie to byś mordy nie wydzierał , chyba że jesteś tak na dziany a do pracy przychodzisz z nudów . Nie będzie żadnych zwolnień masowych , we wszystkich takich magazynach jest tak samo, nie łąd brak wszystkiego i szacunku do procowników , a kasa zawsze marna. Wy liczycie że jak nie bedzie pracowników to polepszą sie wam warunki . oczywiscie tak nie bedzie . Ludzi sobie zawsze znajda na pare miesiecy i cyrk sie bedzie krecił .A jak przestanie im sie opłacać to przeniosą magazyn w lepszą lokalizacje z większym bezrobociem .Proponuje poszukać sobie lepszej pracy jak ci źle , bo na lepsze warunki finasowe to mozesz liczyć zagranicą ,

Popek

JEST OFERTA PRACY NA LIDERA WIE KTOS KTO SIE ZWOLNIL Z KTÓREJ ZMIANY I DZIALU

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Technik Telekomunikacji - Sochaczew
Hrappka.pl
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej
Work In Group Sp. z o.o.
Zwyczajny

Może nowy dyrektor zwróci uwagę na liderów z SPL. Kto im dawał te stanowiska!!! totalny braki we wszystkim...chyba łapani z przypadku. A, już na zmianie A to w szczególności. Jak coś nie idzie to drą się pospieszają grożą notatkami zabraniem premii ....tylko niech najpierw sani zrobią tą normę a pożniej niech wymagają... Małolaty dostały stanowiska i myślą ze błyszczą... Chyba borówkami z pola....

lider
@Zwyczajny

Wystarczy poszukać innej pracy a nie płakać

obserwator

najlepsze w waszej wymianie zdań jest to że wiadomo kto je pisze może pogadacie ze sobą na magazynie :)

NORMALNY
@lider

Lider pracy to ty poszukaj (usunięte przez administratora) swoim pracownikom to norma szczegolnie zmiana a na oth3 z liderka na czele.

Nikt

Mówi się że przełożeni nie traktują należycie pracownika, a dlaczego nikt chyba nie wspomnial o tym jak drugi pracownik traktuje drugiego ? Idąc tam do pracy nie sadzilam że co niektóre osoby będą się zachowywać jak dzieci 10 letnie .

ktoś
@Nikt

Rotacja jest tak duża, że już dawno zrezygnowali z robienia kandydatom testów na inteligencję.

Karmazynowa
@ktoś

To prawda że lider z zmiany B robił testy na inteligencję mężatkom w toalecie?

ktoś
@Karmazynowa

pisałem o kandydatach, nie kandydatkach. jaki test i gdzie przeszłaś to twoja sprawa.

Kamil
@ktoś

Bzdura. Testy piszesz w pierwszej kolejności na 3 etapie rekrutacji

Ruchawka pospolita

I fala krytyki się wylała Panie Pawle dyrektorze kochany i nadziejo nasza dyplomacja i erudycjia to tutaj za malo..Wierzę ze masz plan B i mnóstwo kół ratunkowych żeby ten grzęski grunt nie zamienił się w szambo.Dedykuje Ci przebój mojego ulubionego artysty "Co będzie jutro" i czekam na deszcz konkreto

Goniec

Tylko czy to dotrze do tych ciasnych głów mam ogromne wątpliwości przecież to zadufane i żałosne prostactwo i ciemnogród i gdyby te przywary umiały fruwac to nasze liderki fruwały by po magazynie niczym gołębice

Milenka

Nie ważne kto pisze ważne CO piszą i może warto skończyć z tymi hamskimi metodami traktowania ludzi i pora zacząć wyciągać wnioski z tych opinii Pani obserwato

Janina

A kiedy majom nam wypłacać te 300EURO bo nikt nic nie wie

LOL
@Janina

Tym Majom pewnie kiedyś wypłacą XD

Papa

Tak masz rację ludzi traktują bardzo źle nie szanują ublizaja każą (usunięte przez administratora) aż im będzie pot po (usunięte przez administratora) leciał tak motywuje KO z wysyłki że zmiany A.Reszta nie jest lepsza wszystkie liderki i KO reprezentują bardzo niski poziom zero kultury obycia umiejętności zarządzania ludźmi same błędne decyzje a uważają się za nie wiadomo kogo.umizguja się do tych Ukraińców aż przykro patrzeć, tych co pracują to jeszcze pogłębiają a kto się (usunięte przez administratora)i dobrze bajeruje to ma nieproduktywne Nowy Menager będzie miał dużo roboty żeby ogarnąć to (usunięte przez administratora) i żeby ludzie przestali omijać dhl dużym łukiem

zołza
@Papa

weź się za robote , nie za podsłuchiwanie i wymyślamnie historyjek z palca wyssanych Ty napompowana POCZWARO , małolato, bo jak do tej pory to najlepiej idzie Ci w pracy podsłuchiwanie ludzi i wmyślanie o nich niestworzonych rzeczy ,

@Papa

Jak na taką wielką firmę to zobaczyłem tam ogromny bałagan...niesprawne paleciaki,skanery...jak wyrobić normę kiedy musisz iść po drugi skaner 100 m,baterie nie wytrzymują nawet 8 godzin pracy a potem robisz zamówienie i wpada Ci po kilka ksiazeczek i chodzisz jak (usunięte przez administratora) i nie masz szansy na normę.Do tego mam wrażenie,że Ukraina ma tam lepiej niż Polacy.Nie ten pieniądz za taką pracę.Nie dziwię się teraz,że firma dzwoni do Ciebie po kilku minutach od wysłania CV i proponują pracę.Zamiast robić ludziom testy matematyczne to niech szefostwo najpierw nauczy się wyliczać ludziom pensje za tą harówkę.

Zgadzam się z tym.

Miki

Powiedzcie mi dlaczego niektórzy dostają umowy na stałe a drudzy na rok o co chodzi?

Er

Ile się realnie zarabia na rękę. Lepiej przez firmę czy agencja

Ktoś
@Er

Lepiej zdobyć wykształcenie i porządną pracę.

@Ktoś

To tobie chyba się nie udało zdobyć wykształcenia skoro tam pracujesz ? hahah Ale zaraz , masz przecież pracę to nie narzekaj !!!

Pasek
@Er

Dostaniesz jakieś 2 tys. zł na rękę czyli minimalną krajową, zawsze znajdą pretekst żeby zabrać premię i pseudo dodatki. Znajdą błędy, zobaczą cię bez kasku albo obetną dodatki przez to że zachorowałeś/aś. Znajdź normalną pracę, tutaj stracisz czas i zdrowie.

K
@Pasek

Nie zgodzę się z twoją opinią. Przynajmniej na mojej zmianie i dziale jeżeli ktoś naprawdę pracuje i lider może zawsze na nim polegać i przede wszystkim nie musi pilnować to nawet jak na kawę pojedzie nic nie powie a wypłatę też dobrą dostają. To zależy jak docenia ciebie twój przełożony

Jarek

A Lider i reszta kadry to tylko gonią do roboty staniesz na chwilę to zaraz straszą że premia poleci lub notatka jeszcze troche a bedom sami zasuwac wielkie gwiazdeczki z DHL a ( pozdrawiam wszystkich) STIW

Pracownik - Zwykły Szarak

Nie wiem jak jest na innych zmianach...ale, ja pracuje na zmianie C. I nie wiem kto rekrutował osoby na stanowisko lidera? Przykład Liderki z vas- kultura osobista na bardzo niskim poziomie, a odzywki poniżej norm społecznych. Czy lider może się odzywać do pracownika ... Bo ci zaraz zaj.....niby w żartach ale, osobie zarządzającej chyba trochę nie wypada. I powiem jedno wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma....Pracowałem już na kilku magazynach wszędzie tak samo...

ono
@Pracownik - Zwykły Szarak

Czy tak ciężko nagrać na dyktafon jak się odzywa i iść z tym do dyrektora ?

@ono

A jak wnieść dyktafon czy telefon,żeby nagrać?

@Pracownik - Zwykły Szarak

Dokładnie ????

gaz

A w Łodzi dostają na początek 4040 PLN do 4788 PLN total brutto (do 20% premii miesięcznej + premia frekwencyjna). Link do oferty (usunięte przez administratora)

A jak wygląda praca w ochronie dhl ? bo słyszałem że nie jest zła

Hela

Zgadzam się co do kierowniczki to niewłaściwa osoba na tym stanowisku, pracuję tu długo i jej poprzedniczka nigdy nie dała by sobą rządzić. Zawsze wiedziała co się dzieje na magazynie i dbała o pracowników.

Malutka

Zgadzam się z Tobą,liderki dają lepszą prace swoim koleżaneczkom,pozostali robią prace przy której nie wyrobią normy bo dostaja taki towar ,że brak słów.

Mela
@Hela

Popieram, Dorota zawsze miała czas dla pracowników i z nimi rozmawiała. Może powinna wrócić zasada mieszania liderami i pracownikami po działach. Kiedyś tego nie lubiliśmy ale teraz może skończyło by się to kolesiostwo. Panie Menager proszę o tym pomyśleć.

Basia

Nieprzesadzające tak są też dobrzy liderzy. Nie wszystkich trzeba mierzyć jedną miarą.

@Basia

Byłam na wielu działach i wszedzie jest podobnie.

...

Akurat też to zauważyłam.Najpierw liderzy daja wybrańcom dobrą prace a później przychodzą,że mało normy robisz.Nowa osoba niema żadnych szans na dobry towar.

Pracownica
@Basia

Nie spotkałam tu takich liderów na mojej zmiane.Większość daje prace swoim ulubieńcom ,nie tylko liderzy ale i KO robią to samo.Na działach jest ogromna niesprawiedliwość.NA KONIEC MIESIACA JEST OGROMNA RÓZNICA NORM ,JEDNI MAJA 150 %,INNI POŁOWE MNIEJ ,WIEKSZOŚĆ NIE DLATEGO ,ŻE WOLNO ROBI A DLATEGO,ŻE PRZY ICH TOWARZE NIEDA SIE ZROBIĆ WIECEJ !!!DLATEGO LUDZIE NIECHCA PRACOWAĆ BO TAK JEST.PRACA JAK PRACA ,NIGDZIE ZA DARMO NIEDAJĄ PIENIEDZY WIADOMO,TU CHODZI O TO CO DZIEJE SIĘ NA DZIAŁACH I PODZIALE TOWARU.

Pracownica
@...

Zgadzam sie z tym.Myślą,że ludzie nie widzą co się dzieje.

...
@Mela

Może to i dobry by był pomysł porozdzielać liderów i kluczowych z niektórymi pracownikami. Ale to pewnie nierealne. Niektórzy liderzy nie zgodzą się.

Pedro.
@...

Co na to Pani Expert z PTS-a ? Zmiana B.

P

Zgadzam się i z Kubą i z Młodym. Liderzy uśmiechają się ale są bardzo niesprawiedliwi. Faworyzują osoby, które donoszą i podlizują się. No i jest jeszcze Ukraina, która dostaje zawsze dobrą pracę a jak nie to uderza w płacz.. Teraz pracuje po 12 godzin to już sama rządzi co chce robić. Pracownicy nowi, którzy by chcieli wyrobić normę nie maj szans.

Jula
@P

Na wąsie to naprawdę rządzi jak ludzie przychodzą do pracy to już wszystko zajęte przez Ukrainę.

Nn

Czy ktoś dostał kiedyś premie i ile ona wynosiła. Pracuję już pół roku i nigdy jeszcze nie miałam

STATUS
@Nn

Zapomnij o premii, tutaj dostaniesz ale tylko więcej pracy i obowiązków.

Op
@Nn

A ja dostałam za lipiec i to sporą premie.

Magazynier

Ciekawi mnie jak to jest,że jedni mają czas na wszystko np. na ciagłe rozmowy i stanie a inni cieżko pracują a mimo to, to ci pierwsi mają normy.

@Magazynier

Jak zrobią w pół zmiany norme za 8 h to stoją i gadają.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL