logo DHL

DHL

Sochaczew

Opinie o DHL

wert 2016-06-29 21:55:20
no to prawda wiem ze foerty pracy to oni maja w wielu miastach w Polsce nie tylko w jednym..wiadomo ze glownie to kurirow poszukuja oferuja stabilne zatrudnienie,bezpłatny pakiet szkoleń wprowadzających
Słoneczko :-) 2016-07-01 10:51:50
Po godz 0.20 mielismy zebranie z p. menadżerem :-) On normalnie ma nas za idiotów uśmiecha się i wpiera ludziom że normy produktywności i stawki (chodzi o agencje) są z korzyścią dla nas . On myśli że agencja to same nieuki i tłuki stawka w górę z korzyścią dla nas ...oskrobał nas i to równo . Pracownicy zmęczeni bo duchota nie ma czym oddychać (bo jedna rampa otwarta) a p. Andrzej z uśmiechem tłumaczy jak to normy i stawki pozmieniali z korzyścią dla ludzi . Szczęka mi opadła jak czarno na zielonym widać że ludzi w .... robi . To tak dla wiadomości dla tych na górze że AGENCJA też ma swój rozum i czytać potrafi . Wyjdz człowieku i powiedz ...że ludzie zarabiają za dużo i nie stać was tyle płacić na godz. My zrozumiemy ...a nie ciemnotę wciskasz jak małorolnym w 19 wieku .
sara 2016-07-01 11:00:27
no i ja widze, że jest praca własnie jako Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta, wydaje mi się, że kasowo jest ok.
Edek 2016-07-02 20:13:11
Obecny Manager nie nadaje sie na to stanowisko, malo profesjonalny i nie potrafi zarzadzac. Jest osoba ktora rzadzi a nie zarzadza.
Ludzie zniechecia przychodza do pracy przez takiego tlumoka. Jakby mial wstyd to by odszedl .....
irek 2016-07-02 20:18:06
nie ma się co przejmowac pojedynczymi osobami, trzeba robić swoje i tyle - a co możecie mi powiedzieć u was o stanowisku oferowanym teraz na staż programowy?
DHL SOCHACZEW 2016-07-03 17:13:27
Jest DHL SOCHACZEW? Jest, no to o jakie inne oddziały chodzi? Czytamy ze zrozumieniem
alexiej 2016-07-03 18:22:23
Widzę, że DHL uruchomił teraz sporo rekrutacji. Jak wrażenia osób ze stanowisk w dziale IT?(pojawiła się oferta pracy we Wrześni...) ;)
zdegustowana 2016-07-03 20:50:02
to co mowiono na zebraniu to jstne zarty mydla ludzia oczy bo we wrzesniu PIotr i Pawel sie otwierta i boja sie ze wiecej osob odejdzie z reszta to sie nie dziwie a szczegulnie po tej czwartkowej akcij na zwrotacz . a teraz lider tuszuje sprawe aby nikt sie nie dowiedzial jak on kombinuje
bawi 2016-07-03 21:01:14
widzę kochani że w firmie u was pojawił się Płatny Program Stażowy - możecie mi napisac o jakich pieniądzach konkretnie tutaj rozmawiamy? Warszawa więc powinno być nieźle raczej - mam taką nadzieję, bo nie ukrywam że 2 lata to długi staż jest dość:/
krzysiek 2016-07-04 14:12:59
Ktoś cię wprowadził w błąd. Nic takiego nie ma , a na pewno po dwóch latach.
Znak 2016-07-04 14:51:34
Widzę, że jest takie ogłoszenie ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ DO FIRMY KURIERSKIEJ DHL i zastanawiam się w jaki sposób rozliczane są godizny czy kilometry czy coś podobnego?
siwy 2016-07-05 19:13:56
jaka czwartkowa akcja na zwrotach?
dfg 2016-07-05 20:43:17
hm wiem ze szukaja tez dyspozytora w Łodzi wymagaja tutaj umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów..
zdegustowana 2016-07-06 14:32:17
nie moge wprost tego napisac ale dzialo sie i to jak jednym bylo do smiechu a drugim do placzu````
sara 2016-07-06 14:47:57
o co chodzi z akcją ze zwrotkami, coś sie wydarzyło takiego, dajcie znać! bo jest jeszcze oferta jako BI Software Engineer (Cognos) i wydaje mi się w porządku.
norbert 2016-07-14 21:17:22
W porządku to może być pod kołder ka. Może spróbujemy?
pani tola 2016-07-14 21:22:41
a możecie mi powiedzieć coś więcej on tych ich słynnych programach stażowych? podobno to płatne jest ale jednak chciałabym tutaj jeśli można poznać konkretne stawki jakich mogę się spodziewać. czy to prawda że staz obejmuje również szkolenia zagraniczne?
zrezygnowana Pracownica dhl sochaczew 2016-07-27 09:19:47
Teraz troche odemnie o oddziale sochaczew ;) to tak ludzie jak najdalej od tego miejsca obecnie kazdy z pracownikow magazynowych szuka innej pracy wozkowi tak samo - praca akordowa przy ktorej tylko wafelki zarobia cos wiecej niz 15__ + premia jak sie dobrze zapier... bo inaczej bez premi no i cudowny system bonusowy przy ktorym za 180% normy daja cale 4_0 zl wiecej ,pracujesz im prawie za dwoch a dostajesz za 1/4 wynagrodzenia pracownika to ich dobro... teraz o zarzadzaniu niewiem jak to wyglada na centralnym nie bede ukrywala ze pracuje na SPLu liderki Katarzyna i Ewelina prubuja powiazac koniec z koncem chociaz maja swoich wafelkow co zawsze stoja w lepszych miejscach co widac , ale jak ktorejs tylko niema to pseldo zastepczynie typu żaneta i ola ktore potrafia byc prawa reka ale same jak zostana to strach w oczach i robia taki rozpier.... na dziale ze sie w glowie nie miesci nie potrafia kierowac ludzmi polozcie tylko noze na stole a zobaczycie co zrobiliscie w tej firmie jedno drugie pozabija taka atmosfera jest dzieki nim i pracy akordowej bez umiejetnego zarzadzania . chodze po tym dziale i tylko slysze jak ta ola albo zaneta krzyczy na ludzi nie szanuje za grosz co 5 minut wysyla w inne miejsce a sama siedzi na tylku i nic nie robi tylko sie wyrecza innymi . nowi pracownicy nie sa przeszkalani wogole jakosc jest bardzo niska , ukraina w 90% nie mowi i nie czyta po polsku pracownicy agencji uciekaja gdzie moga bo ukraina pracuje codziennie a oni kilka dni w miesiacu i lepiej zarabiaja niz firma . i teraz ludzie najwazniejsza sprawa gdzie macie na umowie system bonusowy albo prace akordowa... jest tylko premia uznaniowa do 20% -nie zaplaca wam grosza wiecej niz 20% i co zrobicie nic... duzo mamy inteligentnych ludzi w tej firmie ale z kazdym dniem coraz mniej i z tego co sie slyszy niewielu zostanie kazdy widzi co sie dzieje probuje reagowac ale menagerowie smieja sie w twarz . Ciagle tylko nie zgadzaja sie % ludzie kto myli sie w takiej firmie o 35% produktywnosci i po 20+ osob miesiecznie ktorym sie nie zgadza produktywnosc. dlaczego nikt nie pomylil sie w druga strone i nie naliczyl wiecej :) Pozdrawiam wszystkich zarzadzajacych niestety to wam nalezy sie uznanie bo zamydliliscie oczy wiekszosci ludzi wasze spotkania i smianie sie prosto w twarz i tlumaczenie ze to wszystko dla dobra pracownikow macie racje ale dla tych na stanowiskach od lidera w gore . zanim ktos zatrudni sie w tej firmie niech 100 razy pomysli czy chce nabawic sie nerwicy i pracowac gdzies gdzie kady patrzy na siebie jak na wroga wyrywa z reki jedno drugiemu lepszy towar i leci frajerzyc jak sie odezwiesz i to za marne grosze .
Mezzaine 2016-07-27 09:27:20
Dokładnie ta Ola to jest niezła jeszcze jak z Agnieszka pracowała to jej tyłek do każdego obrabiała jak tylko jej nie było, żeby tylko ja wygryźć ze stanowiska lidera, dobrze ze już tam nie pracuje ...
gość 2016-07-27 09:57:44
Hej, a wiecie jakie sa średnie zarobki dla koordynatora ds. transportu kurierskiego? Dzięki za odpowiedź.
nikola 2016-07-27 15:46:56
idz stad i nie wracaj
aha 2016-07-27 15:50:14
Wiecie czy oferta pracy na krajowego kierownika ds. sprzedaży detalicznej i partnerskiej jest jeszcze aktualna? Najlepsze est to, że zawierana jest umowa o pracę, bo o takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno, bo wszędzie dorzucają teraz śmieciówki.
tata kazika 2016-07-27 19:39:44
ładnie starasz sie zmieniac temat daj sobie juz spokój
buzi 2016-07-27 19:40:21
Świetnie, że jest umowa o pracę @aha. To dobry znak.
Men 2016-07-28 23:31:28
Zrezygnowana pracownica - nie pisz tych referatów. Co żal dupe sciska ze nie jesteś na ich miejscu ( oli, żanety) ciekawy jestem co byś zrobiła ja bys musiala sama sie tym zajmować- one przecież ucza sie od najlepszych. Pracuje z Ola na zmianie i nigdy na mnie nie krzyczała. Probonuje wziaść sie do roboty.
sara 2016-07-29 08:35:57
Przedstawiciel Handlowy ds. Telesprzedaży jest u nich potrzebny.
Qwerty 2016-07-29 23:31:02
Śmiechu warte to wszystko
alexiej 2016-07-30 09:10:04
@sara może i potrzebny tak jak wiele innych osób ale raczej nie do oddziału w Sochaczewie. Chciałem zatrudniać się po szkole ale żadnych miejsc wolnych to u nich nie ma. Czy jest tutaj ktoś pracujący w tym oddziale? Chętnie dowiem się czegoś z pierwszej ręki
sampanwidzi 2016-08-08 06:34:17
w piątek udało mi się zwinąć płytę z magazynu
henio 2016-08-08 08:33:46
Ciekawe jest to, że nawet mogą się pojawić jakieś premie do zarobków.
heniek 2016-08-21 14:01:07
Ja dostaje co miesiąc. Wyrabiam nieco ponad normę i kaska wpada. Nie obija się a nie będzie to dla ciebie takie dziwne.
arczio 2016-08-21 14:22:41
henio no właśnie mogą pojawić JAKIE premie... skoro już zdecydowałeś się poruszyć temat, to może wypadałoby podać jakieś konkretne stawki jakie obowiązują w ramach tych premii. nie wiemy też na jakie sty stanowisko jesteś zatrudniony w tej firmie a to istotna kwestia
nieprawo i niesprawiedliwość 2016-08-23 18:25:55
Oj szykuj się pan panie Andrzeju bo ludzie mają dość pańskiej akcji "dziel i rządź". Ludzie na pozór skłóceni zaczęli się porozumiewać i wyszły na jaw pewne rozbieżności co do wydawania poleceń tak aby skłócić ludzi. Oczywiście kierownicy zmian nadal mają pełne gacie ale jak ktoś kilka miesięcy warczy na siebie to po pewnym czasie ktoś ma tego dość i wyciąga łapę na zgodę i wtedy wychodzi na jaw "a bo wiesz bo Andrzej..." i zaczyna się konwersacja, szukanie świadków. Tak tak. Na magazynie rośnie opozycja nieźle wkurzonych ludzi, którzy dowiedzieli się kto jest źródłem zażartych kłótni między nimi. I pewnego dnia ludzie z różnych stanowisk w liczbie może i 30 ludzi trzaśnie jednego dnia wypowiedzenia i pokaże grzecznie paluszkiem kto jest winien a wtedy to nawet najbardziej wyrafinowana historyjka tyłka nie uratuje. Bon voyage !
sara 2016-08-24 08:49:55
Wiecie jakie są zarobki dla kontrolera jakości? Dobrze, że jest zapewniona umowa o pracę, a jak dorzucają odpowiednie szkolenia to przecież prościej wykonywać swoje obowiązki u nich. A wypłata terminowa?
katarzyna 2016-08-26 21:06:40
1610 brutto. Wypłata dziesiątego w porywach do dwudziestego. Umowa o dzieło przez 20 dni a zlecenie 10 dni.
alexiej 2016-08-27 11:42:47
@katarzyna ale dlaczego są potrzebne aż dwie umowy, które w zasadzie nie różnią się między sobą jakoś diametralnie? Będę wdzięczny za informacje o co chodzi
katarzyna 2016-08-31 19:44:49
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Jedna umowa to limit godzin jaki ustawowo trzeba wypracować w miesiącu, druga umowa to ta można dołożyć z połowę godzin z poprzedniej umowy żeby pracować 240 godzin. Oczywiście ta pierwsza umowa jest tylko ozusowana. Kapewu? Średnia godzin w miesiącu to około 168 godzin, czyli wynik jest prosty. Wyzysk.
wert 2016-08-31 19:50:34
no wlasnie tez w sumie trochę tego nie rozumiem za bardzo
garnek 2016-09-09 10:36:02
widze że jest u was potrzebny ktoś nowy na stanowisko - Kierownik Zarządzający Zespołem - branża kurierska - oczywiście w Warszawie - czy 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem wystarczy aby objąć i was w firmie takie stanowisko pracy? dajcie znac
bilon 2016-09-13 14:56:50
myślałam o tym stanowisku, ale jednak Warszawa wymagająca jest za bardzo dla mnie, nie jestem jednak na tyle dyspozycyjny żeby podołać z tymi wyjazdami służbowymi
hehe 2016-09-14 23:19:51
Hej, a wiadomo jakich średnich zarobków może się spodziewać specjalista ds. wsparcia sprzedaży? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o stabilne warunki pracy jak i o to, żeby atmosfera odpowiadała teraz każdemu. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
otee 2016-09-18 09:35:16
Jako specjalistą to musisz miec doswiadczenie to już wyzsze stanowisko, chociaz jak widziales oferte pracy to podjrzewam, ze tam opisali wszytkie warunki i obowiazki jakie powinienes spelniać, sprobuj wyslać
heniek 2016-09-22 23:54:00
A mnie martwi ze nie pada deszcz. Jest strasznie sucho. Tragedia moi drodzy.
bizon 2016-09-23 00:10:49
To kup nowe lemiesze jak nie możesz zaorać :)
Nikola 2016-09-23 00:17:18
chcesz rozmawiać o pogodzie to idź na przystanek PKS :) tu się pisze na temat pracy wiesiu
20 2016-09-23 10:01:04
czy w Łodzi jest wam nadal potrzeby nowy pracownik na stanowisko Pracownik Magazynowy - Operator Wózka Widłowego?
karol 2016-09-23 11:49:47
Musze wykopać kartofle żebyś miał co jeść miesciuchu. Pamiętaj ze to co rzresz pochodzi ze wsi chyba ze żywisz się spalinami w swoim ciotowatym mieście. Tam u was roi się od gejów i wytatuowanych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
mikkado 2016-09-23 11:52:16
@20 aktualne oferta, ogłoszenie jest z 20 września świeże
okej 2016-09-26 18:21:45
Jestem dumny z naszego rządu. Mile zaskoczony z jego pracy na rzecz polaków. Pomóżmy mu funkcjonować jak najdłużej. Podoba mi się ze nie całuje w tylek unię europejską i stanowczo stawia na swoim. Ci z opozycji to zwykli zdrajcy.
otee 2016-09-26 21:28:52
podejrzewam, ze niektorzy strasznie narzekaja, poza tym praca kuriera w mojej uwadze nie jest nieprzyjemna, pracujesz sam ,jezdzis zautem robisz swoje i tyle
Zostaw swoją opinię o DHL - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL