logo DHL

DHL

Sochaczew

Opinie o DHL

Kuba 2017-04-09 11:32
Widzę, że DHL ma ostatnio bardzo dużo ofert pracy. Czyżby firma powiększała się? Pracuję w DHL od niedawna ale bardzo podoba mi się praca i ludzie z którymi pracuję. Podoba mi się również ten konkurs na pracownika roku.
niki 2017-04-09 15:51
hahaha idź stąd
karol 2017-04-10 19:50
Jeszcze nie dawno pisałem tu na forum zwie mam 2000 zł do ręki w co nikt mi nie wierzył. Jednak od kiedy zmienił się menadżer , zmieniły się i moje zarobki, oczywiście na gorsze. Zarabiam teraz nie spelna 1800 zł. Nie rozumiem tego. Widocznie tamten menadżer był z mojej pracy zadowolony. Chyba na żadnym magazynie nie płacą tak cienko. Zauważyłem ze nie ma kilku osób, czyżby się zwolnili? Ja również rozważam taka decyzję. Przeciez za nie da się wyżyć.
kartofel 2017-04-11 17:22
Ogłoszeń o przyjęciu jest dużo bo ludzie się zwalniają. Jest to w tej chwili najgorszy magazyn w Sochaczewie i okolicach jeśli chodzi o płace.
Jak ktoś przyjdzie świeży a już trochę pracował na innych magazynach to zaraz ucieka. Na szeregowych pracownikach ciśnienie, wysoki skład dostaje najgorsze pensje chyba w całym województwie.
Ale najlepszy cyrk był przy kontroli sanepidu który "nie zauważył" że stołówka nie spełnia wymagań sanitarnych do spożywania posiłków bo cofa się na nią dym lecący z palarni przy każdym otwieraniu drzwi. To jakiś żart, który do gazet się nadaje. Po kilku minutach przebywania na stołówce człowiek śmierdzi jakby siedział na melinie.
Ciekawe czy będą coś wymyślać na 1 i 3 maja bo co roku coś kombinują żeby ludzie w te dni przyszli do pracy. Jak coś wymyślą to się PIP powiadomi.
A na tą zaśmiardniętą stołówkę też się sposób znajdzie.
Jerzyk 2017-04-12 23:11
Rotacje pracowników są wszędzie raz mniejsze raz większe. To nie świadczy wcale o tym, że firma na sie źle i ludzie szukają pracy. A jak sie pracuje w firmie?
rusek 2017-04-13 23:32
Ile ci zapłacili za ten tekst ?
Jeżyk 2017-04-15 08:47
Włodek 2017-04-17 20:35
Takie firmy które oferują poniżej dwóch tysięcy netto powinni zamykać. Wyzyskiwacze ci bisnesmeni na ludzkiej krwawicy się dorabiajacy.
Klient olany. 2017-04-21 01:56
Od 15-stu lat nie miałem nic do czynienia z DHL (jako klient), aż tu pewna firma wysłała mi paczkę za pobraniem (prawie 3 tys.). Miała być na drugi dzień. Dostałem SMS, że paczka przyjęta i będzie jutro doręczona między 17-tą, a 19-tą. Ok. Na drugi dzień rano taki sam SMS. Ok. Przygotowałem kasę i mówię do żony - będzie paczka między 17-19, to ją odbierzesz. Ok. O 19-tej przychodzi mi SMS, że doręczenie było niemożliwe, bo adresata nie było. Myślę sobie, coś jest nie tak. Dzwonię do nich. Po 20 min. czekania odzywa się panienka. Sprawdza numer i moje dane oraz powtarza, że kurier był o 14-tej i nikogo nie zastał. Jak miał zastać jak mnie nie było, a żona była od 17-tej w domu. Pytam się co oznacza ten SMS, że między 17-tą, a 10-tą. No wie pan, to jest przewidywany czas dostawy, ale kurier może być w innym czasie. Zacząłem jej gratulować logiki umysłowej i jej firmie oraz pytam, gdzie najszybciej mogę paczkę odebrać sam? Coś sprawdziła i stwierdziła, że paczka powinna być zdana na Osmańskiej 2 (Warszawa) i że oddzwoni do mnie za 15 minut. Spytałem też oczywiście - dlaczego kurier nie dzwonił do mnie? Odpowiedziała, że przy najtańszych przesyłkach kurier nie dzwoni. Stwierdziłem, że wygląda na to, że Państwu nie zależy na doręczeniu przesyłki i stwierdziłem, że to debilne i że żadna inna firma wysyłkowa nigdy tak zemną nie postąpiła. Efekt był taki, że panienka nie zadzwoniła po 15-stu minutach, ani później. Zależało mi bardzo na przesyłce, więc tam pojechałem. I co? Magazyn zamykają o 20:30 i muszę czekać do jutra. Jeśli tak działa Wasza firma, to wielu z Waszych kurierów powinno zamiatać ulice za 800,- zł brutto. Pewnie jest u Was wielu porządnych ludzi, ale do paru osób i firmy mam już totalną niechęć. Nigdy więcej DHL.
Nick 2017-04-27 13:27
Ta, chyba 40%
Andrzej 2017-05-02 18:13
DHL ma trudną rolę do wykonania, ciężka praca a klienci strasznie roszczeniowi.
Jacek 2017-05-02 19:36
słusznie. Poza tym dobrze płacimy, nie wiem o co chodzi wózkowym z SPL-a.
Stefan 2017-05-05 23:09
DHL to jedna z wielu firm kurierskich, która dzielnie znosi to ciągłe marudzenie. Nikt nie zada sobie trudu i nie pomyśli, że moglibyśmy być bardziej życzliwi wobec pracownikó, bo to oni wszystko rozwożą.
dal 2017-05-06 17:00
jak juz macie ściagać ukrainki to bierzcie te najładniejsze
mirka 2017-05-07 20:55
Tak dobrze? 2 tysie netto ? Wózków w tesco w teresinie mają 2700 do ręki i więcej. Dobrze płacimy, a to dobre!
Jacek 2017-05-08 10:56
Zwolnij się i idź do tesco proszę bardzo.
Stella 2017-05-09 10:43
Czy mógłby ktoś wyjaśnić jaka praca kryje za etatem dla specjalisty ds. analiz i jakości procesów obsługi Klienta? Słyszałam wiele dobrego o firmie i chętnie spróbuję. Może dowiem się jeszcze coś o firmie?
Piotrek 2017-05-13 22:17
Trzeba zmienić liderów z spla wtedy ludzie przestaną się zwalniac
123456 2017-05-17 08:56
Jak ta firma potrafi zamieść wszystko pod dywan to żadna inna tak nie umie . Najlepiej pozbyć się kogoś albo przenieść w takie miejsce żeby sam się zwolnił...Chore
PULPET 2017-05-17 21:47
DHL jest fajną firmą, pracuję tu i nie wiem o co ludziom chodzi.
Andrzej 2017-05-18 18:31
Takich pracowników nam trzeba.
tre 2017-05-19 09:28
czemu jarząbek sie zwolnił?
Tajemniczy 2017-05-21 19:09
Praca jak praca :D zawsze mogło by być lepiej :)
Cezary 2017-05-22 22:36
Uważam, że niektórzy sądzą iż gdzie indziej jest lepiej, a to wcale tak nie musi być. Może lepiej zaakceptować pracę ?
Siwy 2017-05-28 21:55
Jarząbek się nie zwolnił, tylko go wyrzuciliśmy. Za dużo wiedział o machlojkach firmy, więc postanowiliśmy się go pozbyć.
leszek 2017-05-31 10:54
Kto to jest jar ząbek? Czyżby Michał?
Andrzej 2017-06-02 10:43
proszę sie pode mnie nie podszywać
Pawelec 2017-06-04 14:00
DHL to firma kurierska jak wiele innych na rynku. Przy bardzo roszczeniowym społeczeństwie nie jest łatwo tu pracować ale ja lubię swoją pracę to dam radę!
magazynierka 2017-06-09 00:57
Moim zdaniem jest gorszy M.S.
panią też trochę więcej by się przydało zaangażowania
a panie L wyręczają się KO bo same chcą być te dobre dla ludzi takie jest moje zdanie
Cholera 2017-06-17 18:46
A kto na piknik się zapisał? i po co;p?
lary 2017-06-17 19:49
Ja się zapisałem. Ma być tam dziewczyna która mnie pociąga. Chcę być przy niej i patrzeć jej w te piękne oczy.
Sędimir 2017-06-18 17:15
Interesuje mnie praca w dziale celnym i w związku z tym mam pytanie czy ta oferta jest aktualna? Może ktoś wie i mógłby podpowiedzieć?
cart 2017-06-20 15:16
juz nie auktualne wypad
najlepiej prosperujący dział 2017-06-21 02:03
to widzimy się na pikniku

PULPET 2017-06-22 10:39
Jak widać firma DHL ciągle się rozwija. Mają bardzo duże zapotrzebowanie na pracowników w różnych działach. Obawiam się jedynie, że niektórzy z forum nie zauważą tego.
Hhh 2017-06-22 12:15
Na sortowni w Zabrzu, już zatrudni kilku Ukraińców bo nikt nie chce robić za takie stawki, podwyżka w tym roku 4% a paczek więcej o 30%, szczyt paczkowy mamy teraz cały rok..
Cholera 2017-06-23 17:03
ahahaha rozwija sie bo szuka pracowników? A może szuka bo starzy pracownicy się zwalniają jak widzą,że więcej pracy niż w latach poprzednich a zarobki takie same?
Tamara 2017-06-25 10:46
Jeszcze dwa lata temu jak brakowało miejsc pracy każda robota była dobra. Poprawa finansów w firmie nie następuje z dnia na dzień.
nadia 2017-07-02 12:35
wieci moze jak poprawic myslenie niektorych liderow i ko ze zmiany B bo kiepsko im to idzie tylko PRZEKRETY I PODBIJANIE NORM INNYM TO UMIEJA W BARDZO INTELIGENTNY SPOSOB ROBIC
patryk 2017-07-04 20:47
A ja się z kochałem w koleżance z pracy. Co mam zrobić ? Jest cudowna i śliczna a przytym sympatyczna i urocza i ma świt ny charakter. Mój ideał. A ja jestem żonaty z zolza.
ALFRED 2017-07-04 22:22
a ty tak na 100 jestes wspanialy ze oczerniasz swoia zone bo z tego co wiem to masz sporo za uszami ale nie bede robil ci przykrosci i o tym pisal'
Ochotnik 2017-07-05 12:43
Jak widzę DHL ma bardzo długa listę ofert pracy. Jaka jest tego przyczyna, czyżby jakieś nowe kierunki uruchomili? Składałem już cv na etat kuriera i czekam na ewentualnie zaproszenie. Chciałbym jeszcze wiedzieć jaką umowę podpisują i ile można wyciagnąć?
gomez 2017-07-08 19:47
1700 zł na rękę. Taka kasiora.
gomez 2017-07-08 19:48
1700 zł na rękę. Taka kasiora.
beton 2017-07-10 12:44
Nieważne co powiecie i jakie wspaniałe wizje przedstawicie. Nie poprawicie tym wyników EOS bo nikt wam już nie wierzy. Na zebraniach wszystko cacy a jak się zebranie skończy to dawaj hanaj na głowę.
A będzie tylko gorzej bo ludzie już mają dosyć waszych polowań na oszczędzanie pieniędzy kosztem pracowników.
Kolejny EOS już wkrótce i choćbyście nie wiadomo ile zebrań zrobili i czegokolwiek byście nie obiecali to ludzie NIE UWIERZĄ bo swoją postawą po tych zebraniach pokazujecie jakie macie o nas mniemanie.
Ludzie, którzy mają odrobinę własnej godności i honoru nigdy nie będą jeździć na wasze imprezy bo ciężko jest bawić się z liderami bądź kierownikami, którzy swoje osobiste problemy domowe przynoszą do pracy i prześladowaniem szeregowych pracowników podnoszą swoje ego.
Kolejny problem to pan manager SPL, który za swoje teksty i pokazywanie swojej wyższości w stosunku do innych pracowników powinien trafić pod sąd. No ale cóż, jak się jest protegowanym kierowniczki oddziału to można robić co się chce, ale do czasu bo komuś w końcu nerwy puszczą bo człowiek ten nie ma żadnych kompetencji ani podejścia do zarządzania ludźmi tak samo jak jego wierny uczeń Kamilek, kierownik zmiany retailu.
Ogólnie sam DHL jako pracodawca jest dobry, gorzej z kadrą zarządzającą na oddziale sochaczewskim, który jest najgorzej sytuowany jeśli chodzi o płace dla szeregowych pracowników, na których nakłada się odpowiedzialności niewspółmierne do zajmowanego stanowiska.
Palmer 2017-07-13 17:04
Jak można wiązać zachowanie jednego pracownika z warunkami pracy i finansami w firmie? Firma jest spoko ale to właśnie pracownicy powinni dbać o atmosferę w pracy. Macie zebrania i o tym ktoś powinien mówić dla dobra wszystkich oraz samej firmy. Powodzenia
beton 2017-07-14 02:04
Z choinki się urwałeś ?
To dodam coś aby uzupełnić to co napisałem wcześniej.
Były skargi wielokrotnie ale protekcja i ziomalstwo skutecznie odbijają wszelkie zgłaszane problemy.
W dodatku jest jedna zasada - lider mający wysokie wyniki jest nietykalny tak samo jak kierownik, nieważne jakim kosztem.
To się nie zmieni bo najważniejsze są wyniki biznesowe chociaż na SPL te wyniki zaczynają spadać ale na zebraniu pan manager powie że to zapewne wina zespołu SPL a on sam biedny jest bez winy.
Należy zadać sobie pytanie dlaczego tyle ludzi od momentu panowania jaśnie oświeconego pana Jacka zwiewa z SPLa. Uciekają ludzie wartościowi i doświadczeni i nikt nie widzi problemu. Ot zastąpi się kimś innym i po sprawie, tylko że doświadczenia, zaradności i radzenia sobie w różnych sytuacjach nie da się nowemu pracownikowi wklepać do głowy jak słówka do tego komentarza.
To trzeba lat pracy żeby wszystko przy takim poziomie skomplikowania magazynu mieć w jednym palcu.
Poza tym na magazynie jest bardzo niesprawiedliwy system wynagrodzeń, który nagradza ... liderów i kierownictwo zaś szeregowi pracownicy dostają marne ochłapy, które są podzielone na jeszcze drobniejsze części. To jakiś totalny szwindel oszczędnościowy, który wynagradza operatora bata za ciężką pracę 30 niewolników na dziale. Cały ten system zwany jako aktywne przywództwo jest wzorowany na systemie prac niewolniczych w USA w XIX wieku gdzie nadzorcy na farmach otrzymywali sowite wynagrodzenia za nadzorowanie pracy niewolników porwanych z Afryki.
Za dużo żeby umrzeć i za mało aby godnie żyć.
Jak zasuwasz ostro przez prawie całe 8h to nawet słowa pochwały nie usłyszysz a spróbuj się do kogoś odezwać albo idź się napić wody to zaraz się teatr zaczyna: a gdzie ty byłeś ? ile tej wody będziesz pić ? cały czas cie widzę jak gadasz itp teksty. Nawet nie sprawdzi czy normę taki pracownik wyrobił ale drze się bo może i przy okazji domowe frustracje może bezkarnie wywalić. Wynik ma być a jak się komu nie podoba to wypad.
To nie jest zachowanie jednego lidera ale 90%
Może jakaś stacja TV się weźmie za zrobienie materiału o niewolniczej pracy na magazynach w PL bo to wszystko zaczyna ludziom na nerwy działać i po prostu któregoś dnia połowa stanu osobowego firmy stanie i zażąda zmiany warunków albo się pożegnamy i zobaczymy jaki wtedy będzie PR i jaie wskaźniki biznesowe.
patryk 2017-07-15 10:58
Moja koleżanka poszła na urlop , tęsknię za nią, za jej ślicznym uśmiechem i cudownym głosem. Za jej ślicznymi czarnymi kręcony mi włosami i zielonymi oczami.
Henry 2017-07-17 09:02
Teraz rozumiem dlaczego niektórzy są tak niezadowoleni. Wyniki spadają, co niepokoi szefów a lider, który potrafi robić swoje jest waszym wrogiem? Może lepiej trzeba przemyśleć swoje zachowanie i zabrać się za pracę?
jerzy 2017-07-17 17:29
Nie warto za te 1700 zł na rękę. To śmieszne płacić takie pieniądze.
Zostaw swoją opinię o DHL - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL