Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

BiałyMuzin

Większość z nas miała nadzieję, że część pieniędzy zaoszczędzonych na pośredniku (DHL) nowy pracodawca (Empik) przeznaczy na podwyżki płac. Tymczasem usłyszeliśmy na zebraniu tylko, że (usunięte przez administratora)mogą się cieszyć, że Empik ich nie zwolni, bo(usunięte przez administratora) dobrze i ciężko pracować przez coraz więcej dni pracujących w miesiącu. Było też dużo frazesów i idiotyzmów oderwanych od rzeczywistości. Podziękowania za 14 lat współpracy, gdy rotacja jest tak duża, że większość kadry przez kilkanaście lat zmieniła się kilkukrotnie. Ani słowa o tym, że zastępują kolejnych pracowników własnych przyjeżdżającą na kilka-kilkanaście miesięcy Ukrainą z agencji.

Pan nie-wolników
@BiałyMuzin

zapomnij i idź na kasę w supermarkecie nawet tam zarobisz więcej, tutaj(usunięte przez administratora)mają pracować za te same marne pieniądze nawet gdy chleb i paliwo będą po 10 zł

Analny Odkurzacz

No jest wszystko w porządku ,jest dobrze ,dobrze robią ,dobrze wszystko jest w porządku .Jest git pozdrawiam cały Sochaczew ,dobrych chłopaków i niech się to trzyma .Dobry przekaz leci

Czy ma ktoś numer telefonu do DHL Sochaczew ??..bo ten na umowie nie odpowiada Potrzebuję do płac albo kadr..Pozdrawiam

Fanatycy DHL

No i cicho sza a tu od lutego przechodzimy pod Empik

wózkowy z powołania
@Fanatycy DHL

świetna informacja nasze życie zmieni się o 360° ;)

Empik
@Fanatycy DHL

Coś więcej wiadomo? Przed świętami już była informacja, ale też bez szczegółów

Zuzi.
@Fanatycy DHL

A nowe ogłoszenia o nabierze do DHL-u właśnie się pojawiły na portalach.

lhd
@Fanatycy DHL

Dhl ma podpisaną umowę z EMPIKiem do 2025, także nieprędko nastąpią zmiany.

lhd
@lhd

No i pomyliłem się. Od maja przechodzimy pod EMPIK. PS Jedna zaczęła już nawet punktować drąc pape po zebraniu. Kto był,to wie o jaki incydent chodzi.

kipme
@lhd

no dobra ale coś się zmieni ? bo zwykły szary wyjadacz chleba nic nie wie

Tej
@kipme

Nowe ciuchy dostaniesz i tyle się zmieni.

Zuzi.

Wyszła wiocha.

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Technik Telekomunikacji - Sochaczew
Hrappka.pl
Stiwi

Mam pytanie czy wuzkowy na wysokim składzie z chorobą ( DEPRESJA LEKOWA) Może jeździć na wuzku Zmiana A bo patrząc na niego z boku to wykonuje dziwne i niepewne manewry. Proszę o zwrucenie szczegulnej uwagi bo żeby nie było za puzino. Jarek

Sasza spod reaktora
@Stiwi

ale który jest tym chorym ?

@Sasza spod reaktora

Ten kandydat na Lidera ha ha ha

Joao Cancelo

Ciebie boli, myślenie...

Fantazja

Grafik jest super w 100% a jak komuś nie pasuje to proszę se poszukać innej pracy

Kevin De Bruyne
@Fantazja

Grafiku jeszcze nie widziałem, ale co do poprzedników, jeśli pasuje ci 6-dniowy tydzień pracy i po tym dzień wolnego, to nie pozostaje mi nic innego niż tylko ci współczuć.

Zorientowany
@Kevin De Bruyne

Grafik jest ok! Wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi. A, podobno wczesniejszy był dużo gorszy. I jednak wzieli pod uwagę głos magazynu. I dzieki temu mamy jakieś wolne weekendy. Magazyn jak każdy inny. Takie czasy...

Szyderczy Pontonek
@Zorientowany

Jak po imprezie?

Zorientowany
@Szyderczy Pontonek

Nie byłem więc nie moge się wypowiadać. Jak się ma żonę to są takie uroki...

John.

I jak wam się podoba nowy grafik ?

acotam
@John.

Sześć dni pracy, dzień wolnego i znów sześć pracujące. Nie jest źle, mogli przecież nie dać tego wolnego.

Alvaro

Witam Interesuje mnie stanowisko team lidera . Może ktoś podpowiedzieć ile godzin trwa zmiana?

Pr
@Alvaro

8h trzy zmiany 6-14/14-22/22-6

Alvaro
@Pr

Dzięki za info . Było jeszcze ogłoszenie ,że poszukają BHP-owca. Jest to jeszcze aktualne ?

El Testosteron

Witam mam pytanie odnośnie grafików oraz godzin pracy w Dhl sochaczew jak to wygląda ?

Tej
@El Testosteron

Trudno powiedzieć jak będzie wyglądał grafik na marzec. Biuro szykuje jakąś kaszanę.

łasuch
@Tej

to świetnie uwielbiam kaszankę z grilla :)

BHPowiec ma szlaban na d*pę u swojej samicy to biega po magazynie i wyżywa się zabierając premię i wypisując noty za (usunięte przez administratora)

...

Który?

chanel.no5

Administracjo i zarządzający, czy w szatni nie można zrobić porządnej wentylacji? Wystarczyłby dobry wyciąg powietrza włączany przyciskiem z wyłącznikiem czasowym albo załączany wraz z oświetleniem. Od tego smrodu aż mgli w gorącym hermetycznym pomieszaniu z oknami bez klamek.

Jarek

Do tego Tomeczka K wuzkowego że zmiany A chłopcze jeszcze raz jakieś sapy a inaczej pogadamy mądry z naganą który wcześnie naj koleguw donosił jak był w SU

TOM
@Jarek

Naucz się pisać po polsku albo włącz korektę buraku ćwikłowy. Jeżeli coś do mnie masz to załatwimy po pracy a nie się tutaj produkujesz szkorbucie.

niszczyciel odbojów
@Jarek

przez niego prawilini retrakarze patrzą na świat przez kraty kraty klatki bo muszą normę wyrobić ;)

Lider
@TOM

Tomek troszke wychowania wobec starszego bo jak byś nie wiedział to Jarek jest od ciebie dużo starszy

Klaudia

Ktokolwiek odpowiedzialny jest za ten komentarz - skanery ostatnio wydaje i zdaje głównie Klaudia. Być może w ogniu walki o to, kto pierwszy wyjdzie do domu trudno spojrzeć na twarz, która wybija skaner, ale jeśli chce się komuś cisnac w necie to wypadałoby się upewnić. Jedyne, czego od Was oczekujemy, to ustania w JEDNEJ kolejce, oddania skanera tak, żebyśmy mogli zeskanować jego numer i Wasz kod kreskowy oraz żebyście odkładali skaner NA BOK. Jesli macie jakiś problem z tym, jak jesteście obsługiwani, to zapraszamy do skanerowni, chętnie posłuchamy ????

Ktoś

Widać za to jak Ty się zajmujesz pracą skoro masz czas żeby obserwować kto przystawia się do męża Pani kierownik. Chyba że awansowałaś na stanowisko detektywa w DHL, to wtedy inna sprawa :)

Jakie są ogólnie zarobki w DHL ?

@Kandydat

Zbyt niskie w stosunku do tego co tam zastaniesz!

Jak się pracuje w DHL ?

Dżasta
@Kandydat

krótko

Jarek

Ludzie pozwalacie se na to żeby wam nakazywano zdejmowania krzyzykuw i wizerunkuw religijnych może czas to skończyć (Pamietajcie gura z gura się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem tak i zobaczymy) Traktowanie ludzi jak w obozie czas z tym kategorycznie skoniczyc my żyjemy w wolnym kraju i mamy swuj ........przepraszam za bledy

Pracuś

To kiedy ta firmowa impreza ?

kandydatka

czytam wasze narzekania i zastanawiam się dlaczego związki zawodowe w tej firmie nie walczą o godziwe płace i prawa pracowników? nie macie jeszcze związków zawodowych?

Nowy pracownik

Pakiet medyczny oferowany przez firmę dał nie obejmuje żadnych badan - oprócz tych dotyczacych przyjecia,kontrolnych które są wykonywane średnio co roku w tym zwykłej morfologii, ponieważ badania laboratoryjne nie są w pakiecie badan, chyba że ma się skierowanie od internisty z NFZ , ani żadnych innych badań. Magazyn wielki największy w Sochaczewie firmą się rozrasta jak się oszczędza na pracownikach to można się i rozwijać.

Prawda W Oczy Kole

Niestety tak koszmarnie zarządzanej firmy w mojej karierze zawodowej (23 lata stażu pracy, w tym kilka magazynów) nie widziałem. Wszystko się nie zgadza: począwszy od wypłaty a skończywszy na warunkach pracy. Kilka przykładów: - Wypracujesz sobie wyższą premię na swoim dziale to cię przerzucą na inny, aby normy nie wyrobić i tym samym obniżyć tobie premię. - 'Normy' z kosmosu - proponuję, by 'biurwy' pokazali jak wyrobić te wyśrubowane na maks normy, albo popracowali razem z innymi pracownikami z tydzień, dwa żeby się przekonać, że ich założenia są z palca wyssane. - Godziny 'nieproduktywne' są nierejestrowane. - Ciągłe 'przekształcanie' działów do tego stopnia, że wychodząc z jednej zmiany nie wiesz co zastaniesz następnego dnia. - Nieprzemyślane 'procesy', które w ostateczności sprowadzają się do 'przewalania' towaru z pudła do pudła bo na skanerze (lub kilku skanerach) z listy kilkuset pozycji jako poprawne 'wchodzi' kilka sztuk. - Bezsensowne i niespójne wymagania jeśli chodzi o BHP - coś co jest ostro skrytykowane na jednym dziale i ma zostać poprawione (np. wysokość układania tacek na paletach) jest nagminnie ignorowane na innych działach bez żadnej reakcji ze strony liderów. - 'Malowanie trawy na zielono' przed zapowiedzianymi wizytacjami, by powrócić do bajzlu po skończeniu tychże wizyt. - Brak jakiejkolwiek komunikacji pomiędzy kierownictwem a pracownikami. Wystarczyłoby krótkie: "Priorytet na dziś to..." a tak nikt nie wie nic. Nawet liderzy. Za to wszystko zarobki na poziomie troszkę wyższym niż najniższa krajowa to absolutny skandal. JEDYNYM plusem jest możliwość dojazdu, choć też słychać głosy, że kierowcy nie czekają na wszystkich pracowników po pracy, choć skoro zostali wynajęci do transportu zakładowego na wszystkich pracowników z danego busa czekać powinni. Nie polecam.

da
@Prawda W Oczy Kole

Prawda. Grafiki układane od czapy. Ja już 3 kwartał będę mia tylko 1 niedzielę wolną w miesiącu. Niech biuro też tak pracuje.

@Prawda W Oczy Kole

Dlatego tak duża rotacja już nikogo nie dziwi. Co roku zmienia się jakieś 30-40% najniższej kadry dhl i większość agencji. Zdezelowany i nie działający sprzęt, bałagan, padający system, wysokie wymagania i niskie zarobki robią swoje. Empik udaje że nie widzi tej fuszerki.

Była pracownica
@Prawda W Oczy Kole

Najśmieszniejsze jest to, że osoby zarządzające otrzymują tam wysokie wynagrodzenia za tworzenie bałaganu i niekompetencję.

Xnxx

Teraz tu Ukraińców chcą zatrudniać my będziemy napewno mieli gorzej niż oni .

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL