PMI IZOLACJA MATIZOL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY W CHEŁMŻY

Toruń

Opinie o PMI IZOLACJA MATIZOL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY W CHEŁMŻY

admin 2015-07-23 09:38
Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy PMI IZOLACJA MATIZOL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY W CHEŁMŻY? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.
sen 2015-10-29 22:00
kritko mozna napisac same nieroby ,wiecej ludzi siedzi w biurze nis pracuje na halach ,praca przez ITC za 900 zl ,nie radze nikomu tam robic ja osobiscie juz nigdy wiecej tam nie pojde
Mietek 2015-11-01 12:14
na paczkach za blisko 190 godzin roboczych,1009,21gr 28 palet a od przyszlego roku 33-35 palet nierub na nierobie procz paczek.wstyt taka dobra firma a ludzi to jak za niewolnikow traktuje
Wiu 2016-04-24 23:03
Bardzo dobra firma, ja polecam całkowicie pracę tutaj
Paweł 2017-03-30 17:32
Co tam sie dzieje? Szukają jakiegoś chemika i specjalistę kontroli Jakości a co Ci co są nie dają rade?
Zostaw swoją opinię o PMI IZOLACJA MATIZOL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY W CHEŁMŻY - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMI IZOLACJA MATIZOL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY W CHEŁMŻY