Opinie o Toyota Katowice Sp. z o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Katowice Sp. z o.o w Katowice

hans

Prawda jest taka, że gdyby nie jeden "czlowiek" firma byłaby całkiem przyzwoita. Mam tu na myśli największą jej zakałę i porażkę czyli [usunięte przez moderatora] Ten nieudacznik i człowiek bez żadnych zasad, a przede wszystkim bez elementarnej wiedzy, potrzebnej do pracy w serwisie , pomiata ludźmi jak chce, wykorzystuje bez skrupułów wszystkie sposoby, aby na plecach innych piąć się do góry, albo ostatnio ratować swój tyłek. Przepracowałem w swoim życiu wiele lat i nigdy nie spotkałem sie z tak książkowym przykładem mobbingu jak w jego wydaniu.Myślę, że firma zyskała by wiele, gdyby pozbywała się ludzi fałszywych i zakłamanych jak on, którzy w zależności od wlasnych potrzeb potrafią oczerniać zarówno podwładnych jak i przełożonych (tych ostatnich nawet zajadle). Praca z tym gościem to najgorsza rzecz jaka może się przytrafić normalnemu człowiekowi.....radze więc uważać.

Wojciech Szota Dyrektor PR Toyota Katowice i Toyot

Szanowni Państwo, W imieniu Toyota Katowice chcemy podziękować wszystkim, którzy zamieścili na forum swoje opinie o naszej firmie. Niestety, ponieważ większość Państwa wypowiedzi ma charakter anonimowy, a krytyczne głosy są sformułowane bardzo ogólnie, trudno jest się do nich odnieść i ustosunkować. Pomimo tego, staramy się do każdej tego typu informacji podchodzić w sposób odpowiedzialny i poważny, dlatego chcielibyśmy poznać Państwa spostrzeżenia i uwagi w oparciu o konkretne fakty podczas spotkania lub bezpośredniej rozmowy z osobą reprezentującą naszą Firmę. Prosimy o kontakt na adres: toyota@toyota.katowice.pl. Jesteśmy świadomi, że wysokie wymagania oraz standardy pracy stawiane naszym pracownikom (również podczas okresu próbnego) mogą się zdecydowanie różnić od ich poprzednich doświadczeń zawodowych i w zderzeniu z nową rzeczywistością powodują niezadowolenie. W naszym przekonaniu, konkurencja na rynku usług determinuje określony poziom oczekiwań wobec efektywności i jakości pracy, a dodatkowe wymagania, które stawiamy sobie i naszym pracownikom, stają się standardem na rynku pracy. Potwierdzeniem zadowolenia naszych pracowników jest dwukrotne (w latach 2008 i 2009) zajęcie miejsca w czołówce międzynarodowego rankingu firmy Hewitt „Najlepsi Pracodawcy”, cieszącego się opinią obiektywnego i transparentnego w zakresie metod oceny wyników. Satysfakcja naszych Klientów znalazła z kolei odbicie w nadaniu naszej firmie zaszczytnego tytułu Ichiban’2010 (jap. „najlepszy”), na podstawie wyników oceny zadowolenia klientów w około 2,5 tysiąca europejskich dealerów Toyoty. Oczywiście, wyniki obu rankingów można interpretować według własnego uznania, tym niemniej pozostaje faktem, że tytułów Najlepszego Pracodawcy oraz Toyota Ichiban nie nadaliśmy sobie sami. Pozostawiamy czytelnikom forum wybór pomiędzy obiektywnym źródłem danych na temat Toyoty Katowice a subiektywną opinią osób, które nie identyfikują się z naszą kulturą organizacyjną.

Prawda
@Wojciech Szota Dyrektor PR Toyota Katowice i Toyot

tak się chwalicie tymi tytułami. A prawda jest taka,że każdy dział dostaje ankiety w innym kolorze by tylko wykryć kto śmiał napisać niepochlebne komentarze. Zresztą, te ankiety zbierali dyrektorzy, ja nie mam pewności czy nie są poprawiane, bo w rozmowach między nami pracownikami dużo ankiet było negatywnych

Ludzie co Wy tu piszecie za pierdoły. Każdy kto pracował w M.G Centrum wie co się tam dzieje :) ankiety wypiełniały podstawione babki :) Tak naprawdę to jeden wielki syf i nic więcej. Karierę osiągaja tam tylko[usunięte przez moderatora]. i dupowł..... to jest cała prawda. Co do zarobków to zarabiało się tam kiedyś o wiele lepiej, z tego co pamiętam to podwyżki miałem tylko jak podnosili średnią krajową :) a teraz jeszcze jakieś chore normy wprowadzili i wyścig szczurów !!! bo jak inaczej to nazwać ?? Chcesz tam dobrze zarobić .... tyraj tam po 16 godzin :) Pewnego pięknego poranka powiedziałem dość :) bo mnie majster w postaci Pana[usunięte przez moderatora] lekko zdenerwował i poszedłem sobie :) A teraz mam o niebo lepiej bo jestem sam sobie szefem :)!!!

zdziwiony

Coś mi tutaj nie gra. Mój dobry kumpel pracuje w tej firmie, zarabia kilka koła i nic się nie żali, cały czas się chwali jaka fajna robota. I nie jest tam żadnym szefem czy kierownikiem.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych?

chyba rzeczywi�cie co� nie tak dzieje sie w tej firmie pt.Totota Katowice,potwierdzam te opinie-niestety z�e.

Toyota Katowice to nic innego jak [usunięte przez moderatora]. Nikogo z pracowników nie szanują a gdy wyrazisz swoje zdanie nie jesteś mile widziany w szeregach "najlepszych". Co do słabeuszy to chyba kolego żartujesz. Jak sprzedajesz współpracowników kierownictwu i jesteś protegowanym to rzeczywiście awansujesz. Może z 5 przypadków na sto to awans zasłużony. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej a kompetencje dyrektorów pozostawiają wiele do życzenia (handlówka, serwis). Z całą pewnością ta firma nie zasługuję na tytuł "Pracodawcy roku". Ciekawe czy szef wszystkich szefów popiera takie postępowanie?

dlaczego anonim

Jeżeli znasz lepszą firmę, to nikt Cię nie zmusza, żebyś tam pracował. firma jest duża i się rozwija. Nie jest to miejsce dla słabeuszy

anonim_z cz

Witam . Zgadzam się z zamieszconymi opiniami jedna wielka tragedia [usunięte przez moderatora] człowieka ,a jak osiagniesz cel to za miesiąc masz 30 % więcej niestety macki tego "pracodawcy roku "dotarły też do Częstochowy a tam jest jeszcze gorzej, [usunięte przez moderatora]złoga ubezwłasnowolniona od Katowic,[usunięte przez moderatora]na codzień , zwalnianie pracowników jak tylko pzryniosa L4. Nie polecam nikomu kto nie jest masochista

Pracowałem w tej ..... firmie TO [usunięte przez moderatora] A WSZYSCY SA WILKIEK DLA SIEBIE NIE POLECAM I NIE POLECAM PRACY POD DYREKTYWAMI [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych]

zgadzam sie z przedmowca [usunięte przez moderatora] / pracowalem jako kontroler jakosci i robilem wiecej niz moj group lider / po samodzielnym znalezieniu i rozwiazaniu problemow wszystkie laury szly wlasnie do niego....

Słowa kojarzące się z Toyota dd(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Toyota: Najbardziej nie podobało mi się w Toyota:

trzymanie pracownika na jednym stanowisku, brak możliwości rozwoju, a wręcz hamowanie rozwoju mimo należnego awansu z punktów awansu na wniosek kierownika, ludzie pracują po 10 lat za grosze, nowi pracownicy zarabiaja na niższych stanowiskach 3 razy wiecej. a gdy zapytasz sie o podwyżkę odpowiedź brzmi: sprzedaż sprzedasz sprzedasz. jednym słowem pracownik nie jest szanowany przez pracodawce.

[usunięte przez moderatora] wykorzystywanie, traktowanie pracownika jak śmiecia. dla kierownika nie liczy sie nic tylko praca. nie polecam tego banku

Jeszcze nikt u japonczyka nie zarobił na całym swiecie!!!!!!!

A ja w tej firmie pracuję od kilku lat, nie miałam i nie mam tu żadnej rodziny, za to sporo dobrych znajomych, zatrudniono mnie nie z protekcji, a w normalnym procesie rekrutacyjnym, a w dodatku moja praca została nagrodzona awansem. Więc słowo przeciw słowu...

[usunięte przez moderatora] Zostajesz po godzinach w ramach wolontariatu, nie licz na to że ci zapłacą za nadgodziny. Zero możliwości awansu, no chyba że jesteś znajomym lub z rodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Katowice Sp. z o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Toyota Katowice Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Katowice Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Katowice Sp. z o.o?

Toyota Katowice Sp. z o.o
2.7/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kolejowa 54
    40-606 Katowice