bmw sikora

Mikołów

Opinie o bmw sikora

Janusz 2009-10-06 11:35
Ledwo ledWo wyzysk ni więcej
szybki 2010-12-21 09:53
Jak dla mnie wszystko ok,są małe niedociągnięcia ale jak wszędzie.
Grunt mieć dobry zespół!
DARO 2014-08-05 21:13
Atmosfera fatalna liczy się tylko kasa,a przede wszystkim stara kadra np.kierownik blacharni wogole kompetencji nie ma na te stanowisko, chodzi ważniejszy od szefa,totalne nieporozumienie z obsada osob zarzadzajacych tak samo kierowniczka magazynu...
Blejkk 2014-10-14 19:14
Podobno maja niezly zespol kierownik salonu pracowal w mc donaldzie ,a blacharni jest fryzjerem ,profesjonalna ekipa..
tom 2014-12-20 19:53
byłem kiedyś w tym salonie i miałem doczynienia z kierownikiem blacharni i to jest katastrofa
fan marki 2015-01-11 20:48
Jeśli macie zamiar kupić nowe BMW to najpierw sobie sprawdzcie czy wasze wymaż one auto jest
rzeczywiscie bezwypadkowe!!! Najlepiej niech wam dyrektor salonu w którym kupujecie da to na pismie jeśli nie to sprawdzicie sobie autko po winie w firmie CAT która ma biura w Rogowcu, ul Instalacyjna 2 (moż na sobie tam zawsze podjechać i spytać )
Pytać w dziale szkód! Ale przestrzegam są mistrzami w mówieniu nieprawdy.
ZIOM 2015-01-15 21:13
dramat ziechecaja kienta do auta uzywanego byle by tylko swoje sprzedac
hmmm 2015-03-02 11:29
Masakra z tego co słyszałam to kierownik jest fryzjerem , nie zna sięna swojej pracy , koleżanka mi mówiła że od niej syn tam ma praktyki na blacharni i znęcają się nad uczniami i wyzywają także masakra
Adam 2015-07-23 10:30
Widzę, że wszyscy mają podobne zdanie. Kiedyś na drodze miałem spotkanie z kierowca lawety z tej firmy. Trochę mu wymusiłem wpuszczenie na swój pas i się zaczęło. Ścigał mnie przez pół Mikołowa, próbował wyprzedzić na lewoskrętach jadąc prosto. Gdy się zatrzymałem przed pasami aby przepuścić idącą kobietę to zajechał mi drogę zganiając z pasów kobietę. Zatrzymał się na pasach i zaprezentował popisową narrację na poziomie marginesu społecznego, prezentując cudowna reklamę dla swojej firmy. Widać cała ta firma taka jest jak kierowca ich lawety.
przemo 2016-03-04 22:16
witam, miałem okazję pracować w w/w firmie przez bardzo krótki okres czasu... dzięki Bogu krótki. Czegoś takiego w swoim życiu nie spotkałem i mam nadzieję że już nigdy nie spotkam.Ten skrawek ziemi w Mikołowie jest niczym teren eksterytorialny kawałek bantustanu na którym dzieli i rządzi niepodzielnie król Ireneusz I. Mobbing koroporacyjny to przy tym co tam się dzieje to tylko igraszka. 4 miesiące tam spędzone to o 4 za dużo. Możecie wierzyć lub nie ten człowiek tj. SZEF przez duże SZ (bo to nie jest pan prezes, pan właściciel ) potrafi po paru latach pracy się śnić (nie tylko mnie - znam jeszcze jedną osobę). Aha i jeszcze jedna ciekawa rzecz... nie rozumiem dlaczego do dnia dzisiejszego nikt z Urzędu Skarbowego nie zainteresował się tym iż cała kadra pracuje z minimum krajowe + koperta... o chyba że coś się zmieniło od 4 lat. Proponuję CBA skontrolowanie urzędników którzy rozliczają w/w podmiot. pozdrawiam Panie Irku, który nazwałeś mnie nic nie wartym śmieciem:)
wib 2016-03-22 16:32
i dalej nie wiemy na jakie mniej wiecej zarobki moze liczyc taki pracownik receprcji :/
gisz 2016-04-22 20:15
Pan I S dawno powinien stracić prawo jazdy i je go syn tez . Wtemy może nikogo by nie zabił.
elo 2016-07-02 21:32
a ten syn ma
juz sprawe za zabicie tych ludzi?
er 2016-07-02 22:22
@michał no nie wiadomo ale mysle ze o cos takiego to najlpiej bedzie jezlei zapytasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej..oni bedzie beda chcieli wiedziec jakie masz dosiwadczenie wyksztalcenie na przklad..
Piochu 2016-11-30 18:57
Uwaga na serwis motocykli BMW sikora kompletna porażka nie szanowanie klięta nie odbieranie tel terminy po 3 miesiące bez wcześniej podanego terminu potrafią tylko wymienić olej jeśli jest awaria to nie potrafią sobie poradzić tak nawet diagnozy nie potrafią przedstawić a co dopiero mówiąc o naprawie a teksty zwodzenia typu mama mi sie pochorowała to mechanik ma zwolnienie i możesz czekać pół roku bo może im sie zachce akurat naprawić twój motocykl ogólnie jeśli chcesz być uziemiony z motocyklem na minimum pół roku bez kontaktu z serwisem podaniem terminu naprawy to możesz tam oddać motocykl po skardze w BMW Polska nic sie nie zmienia
Nie polecam porażka totalna
bmw 2017-01-18 18:21
witam
Czy ktoś może Coś więcej powiedzieć na temat pracy w BMW SIKORA.
Otwierają kolejny serwis w Opolu i szukają ludzi do pracy.
Zarobki, atmosfera- ogólne podejście do pracownika
Zyga 2017-03-09 19:16
Nie polecam tej firmy. Mobbing i nic wiecej. Na rozmowie jest co innego a w rzeczywistości jest całkiem inaczej...
EasyRider 2017-05-09 14:19
po pierwsze, Opole jest za małe na taki salon, miasta pow. 200-300 tys. jak najbardziej, po za tym godzinkę w każdą stronę jest Wrocław lub Gliwice z salonem,
po drugie, BMW to nie Toyota czy VW, nie wszyscy mogą sobie pozwolić na nowe auto zwykłej marki dla tzw. ludu a co dopiero BMW, nielicznych z Opola stać taką markę, a jak stać to już mają auta premium z rabatami jako stali klienci, nawet marka Mini nie pomoże patrząc na ceny,
po trzecie, filia Sikory już była w Opolu na Obrońców Stalingradu i nie już nie ma , salon BMW nie ma szans na przetrwanie i rentowność,
po czwarte, ktoś powie, że salon Merca jest, owszem jest ale Merc sprzedaje także dostawczaki a ich nie mało jeździ, BMW motory ale na nich nie zarobi,
po piąte, większość BMW w Opolu to auta stare, sprowadzone, nikt z obecnych właścicieli nie będzie serwisował ich w ASO, tylko u Jurka w garażu, ewentualnie na Partyzanckiej lub Spokojnej, gdzie na prawdę znają się na tym i biorą za usługi 3 razy mniej,
dlatego biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców, ilość salonów w Opolu i ceny samochodów taki salon nie ma racji funkcjonowania, na 300 klientów w tym 10 potencjalnych może jeden w miesiącu zdecyduje się na zakup BMW, a praca u Sikory to będzie katorga aby wyrobić plany na takim gównianym rynku
Bap 2017-05-24 07:59
Kompletna porażka . Serwisowalem u nich X6 , doradca który mnie obsługiwał , chyba po oczekiwaniu 45 minut był obleśny , nie miły w kontakcie . Kiedy wszedłem do salonu nikt do mnie nie podszedł , tylko stałem z boku i czekalem aż ważni tego serwisu się zainteresują .
Panie Sikroa , życzę powodzenia i proponuje zmienić i kontrolować jakość obsługi klienta od progu wejścia po poziom rozmów Pana pracowników do wyjścia .
Serwisowalem x a w Bielsku i nigdy więcej tam nie pojadę .
Odradzam Wam wszystkim Silore !!!!
Zostaw swoją opinię o bmw sikora - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bmw sikora