Opinie o Toyota Katowice Sp. z o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Katowice Sp. z o.o w Katowice

Były

Miałem okazję pracować tam jakiś czas i zaobserwowałem tyle że nie docenia się tam pracowitych i uczciwych, a to bardzo przykre. Ludzie którzy tam pracują po kilka lub nawet kilkanaście lat szukają pracy żeby się stamtąd wyrwać bo już mają dość tego poganiania i niedoceniania. Jest tylko kwestią czasu aż dobra załoga tej firmy znajdzie inna pracę gdzie wreszcie ich docenią bo kto szuka ten znajdzie, natomiast osoby odpowiedzialne za aktualny stan rzeczy i postępowanie zostanie z młodymi nie wyszkolonymi leniami i wtedy zrozumieją że trzeba było szanować pracowitych doświadczonych pracowników. Wtedy będzie już za późno i to oni będą obrywać za reklamacje i opóźnienia. Będą mieli to na co zasłużą. Nikomu źle nie życzę ale karma wraca. I jak traktujecie pracownika tak pracownik będzie traktował was.

Zofia

Firma Toyota Katowice, czy Toyota Częstochowa, lub Toyota Tychy to jedna wielka mistyfikacji. Obiecują wiele, wymagają dużo w tym prace ponad miarę a płacą mało. Rozmowy kwalifikacyjne nie pokrywają się z umową o zatrudnienie. Im bardziej ktoś z pracowników jest lizusem to zarabia. Uczciwi i sumienni pracownicy nie mając tam co robić. (usunięte przez administratora)Jesteś uczciwy i masz wiedzę to nie zarabiasz. System płacowy oparty na gębę czyli najniższa krajowa i premia uznaniowa (albo uznają ale w rzeczywistości nie ma na co liczysz) Im więcej pracujesz i sprzedajesz tym mniej zarabiasz. Stanowczo odradzam tego pracodawcę bo kadra potrafi się często zmieniać i to w ciągu roku. Już sięgnęli chyba dna szuflady CV bo zatrudniają rozpaczliwie jak leci. Kto chce podupaść na zdrowiu w pracy ma okazje.

Ahahah
@Zofia

Totalna bzdura, Firma jak firma, nie wszytako jest idealne, nie ktore rzeczy ciesza inne irytuja. Ale co do wynagrodzen to jesli pracownik robi plany sprzedazowe to wyplaty sa na bardzo dobrym poziomie. Malo jest salonow, ktore potrafia zaproponowac podobne wynagrodzenia

PustePole
@Zofia

Wynagrodzenie nie pokrywa się z obietnicami, nie polecam.

Joanna

Poszukiwałam używanej Toyoty Aygo. Otrzymałam kontakt do Pana Michała Szczygielskiego - Kierownika sprzedaży samochodów używanych. Mimo panującej sytuacji na rynku pojazdów używanych w krótkim czasie znalazł On samochód spełniający moje oczekiwania, a nawet je przekraczający zwłaszcza w kwestiach wyposażenia dodatkowego. Proces zakupu przebiegał bez zastrzeżeń oraz z bardzo dobrym kontaktem telefonicznym. Zdecydowanie polecam gdyby Ktoś szukał rzetelnie sprawdzonego samochodu.

Stanisław Magoński

Dzień dobry. Chcieliśmy tą drogą podziękować Panu Łukaszowi Ruszkowiczowi za profesjonalną, fachową i sympatyczną obsługę przy wyborze przez nas samochodu. Dostaliśmy pełną informację dotyczącą zamawianego przez nas pojazdu. Zostaliśmy także oprowadzeni w celu zaprezentowania różnych wersji kolorystycznych. Pan Łukasz przedstawił nam także bardzo jasno treść umowy, którą z przyjemnością zawarliśmy. Z poważaniem Mirosława i Stanisław Magońscy

Wojciech Szota
@Stanisław Magoński

Szanowni Państwo, Dziękujemy bardzo za miłe słowa, Państwa podziękowania zostaną przekazane koledze Łukaszowi. Pozostajemy nadal do Państwa dyspozycji w kolejnych etapach realizacji Państwa zamówienia. z poważaniem Wojciech Szota Dyr. Marketingu Toyota Kawowice Sp. o.o.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych?
Fi

Mam pytanie odnośnie pracy jako sprzedawca flotowy, nigdzie nie potrafię znaleźć informacji na ten temat. Jak wygląda przykładowy dzień sprzedawcy flotowego w salonie? Jak pozyskiwać klientów flotowych? Jak powiększać bazę klientów salonu?

Toyota Katowice
@Fi

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Toyota Katowice. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące organizacji pracy w bezpośredniej rozmowie, jeśli zdecyduje się Pan / Pani aplikować na dane stanowisko. Pozdrawiamy.

@Fi

A ja wrócę do pytania czy doradcy flotowi dostają samochody służbowe ? Jestem przedstawicielem i mam auto do użytku prywatnego ale nikt mi nie odpowiedział jednoznacznie czy w Toyota tez są?

HR Toyota Katowice
@Ania

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Toyota Katowice. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące organizacji pracy (w tym odnośnie samochodu służbowego) w bezpośredniej rozmowie, jeśli zdecyduje się Pani wziąć udział w rekrutacji. Pozdrawiamy Dział HR Toyota Katowice

Wojtek Sz

Oh jaka wspaniała firma! Same plusy będąc tam zatrudnionym. Zarząd zawsze pomocny i uczciwy. Umowa zgodna z ustaleniami. Śmiało moge polecić każdemu! Całe życie czekalem na taką pracę. I nigdy sie nie zwolnię.

Jolanta
@Wojtek Sz

a jeśli chodzi o wynagrodzenie to też jesteś zadowolony? czy na swoim stanowisku masz jakąś perspektywę awansu??

Pracowałem tam też, dosyć krótko ale mam pozytywne wrażenia. Problemem był D.W ale się zwolinil chłopina. U mnie Pan Tomasz dotrzymał słowa i było tak jak ustaliliśmy. Każdy jest kowalem własnego losu

Zawiedziony
@Marcin

Inny dział, inna sytuacja. Skoro tak dobrze było to dlaczego sie zwolniłeś?

@Zawiedziony

Racja inny dział inna sytuacja. Znalazłem bardziej rozwojowe zajęcie. Ale poleciłem kilku osobą ta firmę i pracują tam nadal chwaląc sobie.

Grażyna
@Marcin

A kiedy polecałeś firmę osobOM, to w ramach jakiegoś bonusu poleceniowego? Są premie za przyprowadzenie nowego pracownika?

@Grażyna

Tak, za polecenie osoby, która zostanie finalnie zatrudniona firma wypłaca "bonus poleceniowy".

Jolanta
@Andrzej

kwota bonusu poleceniowego od czego zależy? od stanowiska na które rekrutują? i jest wypłacana od razu czy dany pracownik musi ileś tam przepracować?

Agnieszka
@Jolanta

Dzień dobry, informuję, że informacje o systemach premiowych i bonusowych podajemy wyłącznie naszym pracownikom i tylko pracowników one dotyczą. Jeżeli jest Pani naszym pracownikiem, zapraszam do kontaktu z działem HR, otrzyma Pani wszelkie potrzebne dane. Pozdrawiam, Agnieszka Klimek Dyrektor HR

Hania
@Jolanta

Ryszard Kozłowski

Witam Chciałbym bardzo podziękować Pani Agnieszce Grudzień za bardzo miłą fachową obsługę przy konfiguracji i zakupie Toyoty RAV 4 Pozdrawiam

Tomasz

Zdecydowanie odradzam, negatywne opinie pokrywają się z tym co jest w rzeczywistości. Sama rekrutacja to istna odyseja i inscenizacja różnych sytuacji, które mogą mieć miejsce na co dzień w pracy. Dla mnie nieporozumienie zupełne. Liczba pojawiających się non stop ogłoszeń na te same stanowiska do pracy, daje dużo do myślenia i raczej za tym nie kryje się dynamiczny rozwój firmy.

Roman

Jaka atmosfera panuje w oddziale w Częstochowie? Czy Kadra jest pozytywnie nastawiona do nowych kandydatów czy raczej każdy każdemu dołki kopie?

Bajobongo
@Roman

Powieszchownie wszystko wygląda dość dobrze ale w rzeczywistości jest niezdrowa konkurencja i dziwna atmosfera. No i "góra" która promuje donosicieli.

Stefan

Firma zarządzana w stylu klasycznej dyktatury w której wymagane jest pełne posłuszeństwo. Uwielbiają składać obietnice bez pokrycia. Ogólnie nie jest to miejsce dla ludzi ceniących swoje zdrowie. Odradzam.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Toyota Katowice Sp. z o.o?

...

Nie

jan57

Skorzystałem z usług serwisu w Katowicach i żałuję tylko że nie kupiłem tam mojej wymarzonej COROLLI ponieważ tak miłej i serdecznej atmosfery nie odczułem w Sosnowcu gdzie już raczej nie odwiedzę...Zamówioną usługę(montaż chlapaczy przód+tył) wykonano mi szybko i sprawnie...Szczerze polecam ten serwis i sam będę z niego korzystał mimo że do Sosnowca mam znacznie bliżej....W Sosnowcu pojechałem na zmianę opon i mimo że mam opony 15 to policzono mi za 16..Już mi nawet nie zależy na zwrocie różnicy (31 zł) bo nie o to chodzi tylko o sam fakt zaistniałej sytuacji...

Chciałbym bardzo podziękować ludziom, którzy pracują w Toyota Katowice za unikatowe, serdeczne, profesjonalne, rzetelne i pełne zaangażowania podejście do klienta. Jestem pod wielkim wrażeniem poziomu i kompetencji ludzi, którzy tam pracują a dzięki takiemu podejściu każdy klient tego miejsca będzie obsłużony na najwyższym poziomie. Bardzo rzadkie (niestety) zjawisko w tych czasach, gdzie czas wszystkich goni, że są jeszcze takie miejsca. Dzisiaj szczególnie chciałbym podziękować i pozdrowić Panią Marzenę i Pana Marka - serwisanta. Serwis Toyoty w Katowicach dzięki tak cudownym ludziom jest miejscem świecącym przykładem dla innych firm, miejsc, jak prowadzić godnie interes, działalność. Pozdrawiam i polecam!

Bozena

Miałam problem z moją Toyotąi potrzebowałam pomocy.zadzwonilam na serwis w Katowicach.Rozmawiałam z panią Marzeną C. Jestem zachwycona kompetencją pracownika,pani Marzena bardzo miła znająca się na rzeczy gdzie pracuje i jak powinno się pomagać gdy kient ma jakiś problem.Polecam jeśli będziesz miał problem dzwoń na serwis w katowicach i jak będziesz miał szczęście rozmawiać z panią Marzeną C.będzieszbardzo zadowolony i szczęśliwy wiedząc gdzie się udać i jak naprawić samochód.NAPRAWDĘ!Polecam wspaniałego człowieka .Pani Marzena jest w miejscu ,którym powinna się znajdować.Bardzo fachowo wszystko tłumaczy.Dziękuję za pomoc pani Marzeno! Bożena z Jaworzna

Bobi
@Bozena

To nie jest miejsce przeznaczone do reklamowania kogokolwiek. To Pani subiektywna opinia o pracowniku nie wnosząca niczego dla poszukujących tu informacji odwiedzających stronę. Każdy z pracowników jest na swój sposób wyjątkowy, a życzliwość, pomoc i fachowe doradztwo jest podstawowym wymogiem stawianym pracownikom przez pracodawcę.

Jaki dress code obowiązuje w Toyota Katowice Sp. z o.o?

Dział HR Toyota Katowice

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Toyota Katowice. Trudno nam wyczerpująco odpowiedzieć na Pani / Pana pytanie, bo obowiązujący w firmie dress code zasadniczo różni się dla odmiennych stanowisk. Wszelkie wątpliwości staramy się wyjaśnić podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy do aplikowania! Dział HR Toyota Katowice Sp. z o.o.

Anon

Ponadczasowa elegancja.

Alina

Jaka atmosfera Panuje w salonie w Tychach?

MARATRA

Cześć, jakie opinie na temat pracy w Toyota Tychy? Jakie zarobki w dziale ubezpieczeń? Czy wynagrodzenie jest na umowie? (usunięte przez administratora)

Toyota Tychy
@MARATRA

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Toyota Katowice Sp. z o.o. (Oddział w Tychach). W odpowiedzi na Pani/Pana pytanie informujemy, że Firma stosuje transparentny i zgodny z przepisami prawa pracy system wynagrodzeń, którego szczegóły przedstawiamy kandydatom podczas rozmów rekrutacyjnych. Zapraszamy do udziału w procesach rekrutacyjnych. Agnieszka Klimek Dyrektor HR TOYOTA KATOWICE & TOYOTA CZĘSTOCHOWA & TOYOTA TYCHY Toyota Katowice Sp. z o.o. ul. Kolejowa 54, 40-606 Katowice, tel. 32 200 80 00

Niewiem
@Toyota Tychy

Chyba nie do Was było to pytanie a do pracowników?

Jaki jest wkład kierownictwa Toyota Katowice Sp. z o.o w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

xyz

Odpowiedź jest krótka - żaden. Kierownictwo nie dba o dobrą atmosferę.

Jaro

Serwisuję auto w TOYOTA Katowice. Pani Marzena 100 % profeska! Jestem bardzo zadowolony :)

Ehh
@Jaro

To jest wypowiedź nt salonu jako Pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Katowice Sp. z o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Toyota Katowice Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Katowice Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Katowice Sp. z o.o?

Toyota Katowice Sp. z o.o
2.7/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kolejowa 54
    40-606 Katowice