Opinie o ENERGOINSTAL S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ENERGOINSTAL S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ENERGOINSTAL S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGOINSTAL S.A. w Katowice

Potwierdzi ktoś to co f napisał wyżej? Jest aż tak źle? Czy potrzebne jest jakieś doświadczenie, czy wystarczy być obrotnym? Idzie odłożyć coś z pensji na wakacje, czy życie od pierwszego do pierwszego?

ing

to prawda na renomt z instalu 7.5 netto placone 8 godzin na 12 a resztra do chorego banku godzin a z lapanki z poznamia ludzie po 9 netto ogolnie nikttak nie placi ja instal ogolnie odradzam

pol

Wyjazd do Boxbergu jest ale przez jakąś firemke krzak ze wsi pod Poznaniem na łapańca pod Energoinstal.

maki

Dzięki ?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ENERGOINSTAL S.A.? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Laboratorium Badań niszczących i nieniszczących powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dragon

Coś więcej o tej robocie ?

haha

Podobno jakiś wyjazd na niemcy maja do boxberg na remont kotła??

bolo

O nie ma długo wpisów chyba się poprawiło

spawacz

Paweł - 2012-09-09 14:25:43 Zgodz e się w 100% !!! pracowałem u nich i wiem! Ludzie nie pracujecie za marny grosz chyba że ktośsię chce nauczyć a fachowcy powinni sięcenić w innym wypadku będziecie robić za stawkę jak przy szpadle a oni będą z was kase czesać jak małe stawki to zmykać z takich firm

Zgodz e się w 100% !!! pracowałem u nich i wiem!

Smile

Miałem nic nie pisać na temat tej firmy ale nie da się.Przepracowałem w niej 3 lata jako spawacz,niczego tam się przez ten okres nie dorobiłem dzięki Kierownikowi fabryki na porębie który skutecznie zawsze mnie i kolegów zbywał.Jego podejście do ludzi i traktowanie pracownika jest SKANDALICZNE!!!!!!!Na domiar tego gdy chciałem odejść bo znalazłem prace lepiej płatną,ten śmieszny kierowniczek wymusił na mnie porzucenie pracy gdyż mimo że roboty nie było oczywiście (usuniete przez administratora) nazywający siebie kierownikiem musiał pokazać swoją wyższość i do końca zachować się jak.........:)Na sam koniec informuje mnie firma że porzucenie pracy jest ciężkim naruszeniem przepisów prawa pracy.Ogólnie jedna wielka Paranoja i Porażka.Mam cichą i szczerą nadzieję że ktoś się weźmie za ten Bajzel Liderzy Rynku HAHAHAHAHAHAHA chyba w handlu jajkami

Student

Witam Jestem na ostatnim roku studiów spawalnictwa jak wygląda praca inż spawalnika lub w kontrolera jakości, jakie są warunki w energoinstalu i na rynku pracy dla takich ludzi jak ja? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Już część pracowników dostała podwyżki, a ja nie - chciałbym się czegoś w życiu dorobić a tu się po prostu nie da. Jak tu zapewnić byt swojej rodzinie. Po prostu jest mi już smutno z tego powodu.

Współczuję Wam!!!! Ale mam dla Was kilka słów otuchy. Jeśli myślicie, że jesteście na dnie to bądźcie cicho i wsłuchajcie się!!! Bo jak będziecie cicho to usłyszycie kogoś kto puka od spodu, hahaha ;-) Pamiętajcie, że można sięgnąć głębiej niż dna!!!!

niezadowolony

A skąd na podwyżki skoro remontuje się cały czas biurowce.Wy nie zdajecie sobie sprawy ile to kosztuje.A tak na poważnie życzę , aby kto może (usuniete przez administratora)z tego syfu bo go tu nic dobrego nie czeka chyba że jest jakimś podciotkiem ewentualnie podpierdala.

Czy to z cyklu nie do wiary?, bo opis ciekawy. Bajki o dobrych wujkach i wróżkach!!!!!!

Mariusz Technolog konstruktor

Aha bym zapomniał. Będąc w dziale technologicznym należy liczyc sie z wyjazdami np. na 2 - 3 dni do Gdańska np. do rafinerii by dokonać wizji lokalnej. Za podróź np. własnym autem (w zależności od poj. silnika) ja dostaje 1,1zł/km. Wyjazdy po Polsce są bardzo opłacalne. Nie wiem jak z wyjazdami za granice bo nie byłem. Pracy jest dość sporo w okresie wiosennym, mniej w jesienno- zimowym. Należy mieć głowe otwartą i pomysły. W dziale technlogicznym bedziemy potrzebować 2 osoby - ciekawe co zrobi dział kadr?? Minusem jest tutaj biurokracja.

młody

Czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak warunki pracy panują jeśli chodzi o pracę inżyniera konstruktora czy też projektanta ?

Blue

Niestety jest tak jak opisuje anonim.Straszna tragedia tam jest, najgorsze w tym wszystkim jest to,że żadna madra instytucja nie wezmie się za ten (usuniete przez administratora)tam.Cały czas będziecie tam młodymi spawaczami,prócz tego oni sie postaraja o to żebyście nie spawali tam nic konkretnego,bo jak zaczniecie spawac odpowiedzialne elementy to wiadomo chcecie większa kase.A jeśli chodzi o kasę,HA HA tam kasy nie ma pracowalem tam przez 2 lata sam się zwolniłem.Nigdy nie dostałem żadnej podwyżki co gorsza wiem od kolegów co tam zostali że dalej kasy nie ma większej.Wola zatrudniać spawaczy najemnych i im płacić.Spawacze którzy pracuja pod instalem to zwykli (usuniete przez administratora) i nieszczesnicy swojego losu.Jedyne co tam jest pozytywem to to że przy wlasnych chęciach dobrze można sie tam wyrobic i nawet troche nauczyc spawac poza tym nic pozytywnego

Pracowałem w energoinstalu 3 lata. Stawka jaką mi zaoferowali nie była zadowalająca, lecz obiecanki złotych gór zmydliły mi oczy oraz moim kolegom. Przez sumienną pracę okresu umowy lojalnościowej jedyne pozytywne co wyniosłem z tej firmy to umiejętność spawania. Pod koniec umowy dostałem ultimatum: albo podpisuję drugą umowę na kurs spawania elektrodą otuloną albo idę na przymusowy bezpłatny urlop. Niestety podpisałem umowę i w razie zerwania jej musiałbym oddać 3500zł ( i dodatkowo 2 wypłaty brutto). Obecnie mogę powiedzieć że przez 3 lata nie dorobiłem się niczego. Klepałem cały czas biedę a teraz spłacam 5 tysięcy zł. To nie jest firma. To banda (usuniete przez administratora). Za byle pretekstem odpisują spore ilości godzin pracownikom zatrudnionym na działalności gospodarczej.

Nemezis

Zgadzam się z przedmówcami. Żal, ze po tylu latach nic się nie zmieniło. Ja w Energoinstalu, przepraszam wtedy to był Instal Katowice, zaczynałem swoją karierę i niestety, odbiło się to traumą na mojej psychice. Byłem młodym gniewnym zaraz po studiach. Niestety (usuniete przez administratora) jest i będzie w firmach "prywatnych" bo właściciel jest kapitalistą, zatrudnia (usuniete przez administratora) i ma jeszcze synków do wykarmienia. Żenada. Tyle lat minęło i dalej wielka (usuniete przez administratora)!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOINSTAL S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w ENERGOINSTAL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOINSTAL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOINSTAL S.A.?

ENERGOINSTAL S.A.
1.9/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Al. Roździeńskiego 188 lok. D
    40-203 Katowice