Opinie o Organic Farma Zdrowia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Organic Farma Zdrowia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Organic Farma Zdrowia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Organic Farma Zdrowia w Warszawa

K

dlatego już nie wspieram szeregów "farmy chorych" :]

monia

TO MOŻE NAJWYŻSZY CZAS JUŻ SIĘ ZWOLNIĆ I PRZESTAĆ CIĄGLE JĄTRZYĆ I OCZERNIAĆ INNYCH, JAK SAMEMU SIĘ NIE JEST W PORZĄDKU. DOSKONALE WIESZ, ŻE CHODZI DOKŁADNIE O TWOJĄ OSOBĘ.

ofz jest super

Popieram w 100% i uważam, że szansa się każdemu należy, ale nie tym, które to napisały. Pracuję już kilka lat i na żadnym sklepie nie zauważyłam żeby było jak napisały. Tyle namieszały, nastawiały przeciwko wszystkim innym pracownikom. Jak im nie wstyd takie kłamstwa wypisywać. Bo najlepiej to przesiedzieć cały dzień na zapleczu na plotkach a niech inni pracują, (usunięte przez administratora) Proponuję zwolnić zanim inne sklepy też stracą obroty.

pracująca

Popieram w 100%.Pracuję już jakiś czas w tej firmie i tak:ludzie fajni,szefostwo też w porządku.więc skąd takie pierdoły może ktoś wypisywać.Aż szkoda czasu,widać nie masz lepszych zajęć.A jak tak Ci żle to czemu się poprostu nie zwolnisz? Może się ujawnij to o Tobie też pewnie ktoś chętnie coś napisze.Trochę odwagi..

Sprzedawca

Rozmowach stojąco na zapleczu sklepu...trwała 5min.

Jak blisko mieszkam Dlaczego chce tam pracowac

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
kumka

Od jakiegoś czasu śledzę co piszesz na temat tej firmy (jestem zainteresowana pracą u nich, na razie byłam kilka dni po kilka godz. i niczego takiego co opisujesz nie zauważyłam), rzeczywiście jest ciężko ale nigdzie nie płacą za leżenie. Zastanawiające jest dlaczego pracujesz w takiej atmosferze i u tak złego pracodawcy, napisałaś, że pracowałaś na wszystkich sklepach (sprawdziłam jest ich sporo), to ciekawe dlaczego tak często zmieniasz miejsce pracy - może to z TOBĄ jest jakiś problem i próbujesz oczerniać innych, żeby wytłumaczyć swoją nieudolność i konfliktowy charakter, a prawda jest inna i pewnie firma przesuwa Cię z miejsca na miejsce żeby dać Ci szansę - zastanów się co piszesz na forum bo jest wielu ludzi, którzy czytając takie brednie jakie wypisujesz mogą się zrazić do całkiem normalnych firm. Jeszcze dwie rady na przyszłość: 1. "nie pal za sobą mostów" bo nie wiesz czy jeszcze nie będziesz ich potrzebowała, 2. w internecie wcale nie jesteśmy tacy anonimowi i używając czyichś inicjałów lub dokładnego miejsca pracy jakiś osób narażasz się na sprawę o zniesławienie.

...

TO CHYBA ŻYJESZ NIE NA TYM ŚWIECIE DZIEWCZYNO. WYMIENIŁABYM CI CHOCBY KILKA OSÓB KTÓRE NIE ZAJMUJĄ SIĘ PRACĄ TYLKO TYM KTO Z KIM GDZIE,KOGO DZISIAJ Z KIM SKŁOCI ITD., ALE NIE BĘDE TEGO ROBIC NA FORUM INTERNETOWYM.MOŻLIWE ŻE PRACUJESZ DOŚC KRÓTKO ŻEBY TO ZAUWAŻYC ALBO PO PROSTU JESTEŚ NAIWNA.PRACOWAŁAM NA KAŻDYM SKLEPIE I WIEM CO MÓWIĘ.I NIE TYLKO JA TAK MYŚLĘ.A CO DO WYNAGRODZENIA TO ZAPOMNIAŁAŚ DODAC ZE PREMIA JEST UZNANIOWA I ZALEZY OD UTARGU SKLEPU A JAK SKLEP MA MAŁY UTARG TO O PREMI MOZESZ POMARZYC.TAKA JEST PRAWDA.

Nie wiem na jakiej podstawie tak bardzo oczerniasz ludzi pracujących w Organicu. Sama pracuję tam już od jakiegoś czasu i uważam, że atmosfera w sklepach jest bardzo dobra, a pracowałam już w trzech. Fakt, że praca jest ciężka jak każda inna wymagająca kontaktu z klientem ale płaca jest zadowalająca. :) Do tej pory na żadnym ze sklepów nie poznałam osób, które są fałszywe i w jakikolwiek sposób utrudniały by mi prace...

NIE POLECAM NIKOMU, TAKIEJ ATMOSFERY JAK W TEJ FIRMIE TO CHYBA NIGDZIE NIE ZNAJDZIECIE.PANI DYREKTOR(usunięte przez moderatora) REGIONALNA Z WARSZAWY JEST TAK PODSTĘPNA ŻE TYLKO CZEKA NA TO ŻEBY MÓC KOGOŚ Z KIMŚ SKŁUCIC, PLOTKI SĄ NA PORZĄDKU DZIENNYM, JAK RÓWNIEŻ TRZEPANIE Z UCHA JEDNA NA DRUGĄ. NAJLEPSZA JEST W TYM PSEUDO KOLEŻANKA (usunięte przez moderatora) . TERAZ JUŻ KIEROWNICZKA-Z WOLI. NIE MÓWIĄC JUŻ O POZOSTAŁYCH KIEROWNICZKACH Z WARSZAWY. WSZYSTKIE SIEBIE WARTE. ALE JAK KTOŚ LUBI PLOTKOWAC,BYC FAŁSZYWYM,UDAWAC KOLEŻANKĘ A PÓŻNIEJ DZWONIC DO PANI (usunięte przez moderatora) OCZERNIAC LUDZI TO NA PEWNO SPEŁNI SIĘ W TEJ PRACY, NO I BĘDZIE PUPILKIEM REGIONALNEJ I WSZYSTKICH KIEROWNICZEK:) ZAROBKI MARNE,PRACA PO CAŁE WEEKENDY NA ZMIANE,PREMIA OD UTARGU-UZNANIOWA.

zainteresowana

Napisałaś, że dwie kierowniczki są dobre więc, który sklep polecasz? Zależy mi na pracy, ale nie chce trafić na kierowniczki o których wspominasz...

Organic ,jest dobry jeśli się trafi na dobrą kierowniczkę sklepu i są chyba tylko dwie takie , płaca kiepska nawet bardzo chyba że masz premie ale na to trzeba zasłużyć, ale jak już przywykniesz to nie ciesz się bo zaraz przeniosą cię do innego sklepu i znowu zaczynasz wszystko od nowa a uważać trzeba co się mówi bo przez premię uznaniową każda z dziewczyn gada na każdą do kierowniczki ,bo to ona ustala premie więc która się lepiej podliże ma dobrze ale nie cały czas bo plotki i to że PEWNE KIEROWNICZKI ORGANICA są fałszywe to już inna bajka. OGÓLNIE ZAWSZE CHODZI O KASĘ więc przemyślcie czy chcecie się pakować w takie (usunięte przez administratora)

OFZ

praca w organicu jest taka sobie... zalezy jaka ma sie jeszcze ekipe do wspolpracy nie ktorzy pracownicy sa bardzo OK a inni ze szkoda gadac! kasa jest taka sobie jak sie starasz to cie docenia ale na to to potrzebuja duuuuuuuuuuzo czasu.!!! najgorsi sa kljenci jeszcze jak sie trafi jakis z kosmosu to masakra(potrafi do dyr. zadzwonic ze skarga na ciebie bo nie dostal do raczki buleczek) i w tedy lezysz. szczerze nie polecam tej pracy chodzisz jak w kieracie non stop...

NN

a jak wyglądaja płace? bo podobno strasznie słabe. Chyba, że dostajecie jakieś "premie".

Sympatycznie bardzo:)

Zostaw merytoryczną opinię o Organic Farma Zdrowia - Warszawa

• Jak się pracuje w Organic Farma Zdrowia?

Zobacz opinie na temat firmy Organic Farma Zdrowia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Organic Farma Zdrowia?

Kandydaci do pracy w Organic Farma Zdrowia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Organic Farma Zdrowia
2.3/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Głubczycka 11 lok. 1
    02-417 Warszawa