Opinie o SATEL w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SATEL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SATEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SATEL w Gdańsk

a jak wyglada teraz sytuacja w dziale eksportu - da sie pracowac ? orientujecie sie ile tam placa ?

wszechwiedząca

A skąd masz informacje jaka rotacja jest w innych firmach ??? Poznajesz chyba po tym, ilu programistów przychodzi z innych firm do Satel :) A skoro przychodzą to pewnie na miejsca tych co odeszli ... I Ile to jest niezauważalna ???

a co?

W porównaniu do innych firm tego typu, to rotacja jest niezauważalna, a kasa jest rówżna w zależności od zdolności programisty.

pytanie

Czy w SATEL jest rotacja pracowników, jak często? Ile na rękę mają programiści?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie SATEL na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Technicznego? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
belkot

Sie cieszcie że wogóle coś jest poza gołą wypłatą, w niektórych firmach często i premii sie nie otrzymuje a pracodawca piszczy że kryzys, że słabe obroty, że to że siamto.......

ha ha ha - 2010-10-02 13:31:41 żeby dostac 13-kę to trzeba dodatkowo spełnić kilka kryteriów - związanych z ze zwolnieniami lekarskimi, urlopami bezpłatnymi, karami... karę można bardzo łątwo wychaczyc i nawet nikt Ci nie wyjaśni za co - kwestia obrony - mrzonki. Prezenty i inne - nie dla wszystkich. Dzieci dostają paczki ( ich wartość ) w zależności od pozycji rodzica w firmie. Prawdą jest że stawki ustalają osoby nie mające pojęcia o elektronice, dlatego jak jesteś malarzem na bezrobociu to startuj bo możesz dostać więcej niż rasowy elektron - kwestia gadanego. Tyle ile wywalczysz na początku zabierzesz do grobu... Finalizując - lepszy satel niż kuroń ale nic poza tym. Nie słyszałem o fimie, w której tzw. 13 są przyznawane wszystkim w równej wysokości. Logiczne jest, że osoba, która przebywała na zwolnieniu lekarskim przez 1/2 roku nie powinna otrzymac takiej samej nagrody jak pozostałe, które pracują przez cały rok.

ha ha ha

abc

"(nie licząc 5% rocznej podwyżki nie pokrywającej inflacji)" Sprostowanie. Nie 5% co roku ale co 2 lata.

Jeszcze jeden temat dla szukających pracy: zapytajcie przy rozmowie wstępnej o "ścieżkę awansu" w firmie i nie dajcie się zbyć ogólnikami. Prawda jest taka, że w Satelu nie ma możliwości awansu. Jak wkleją cię na jakieś stanowisko, to co rok pita możesz kserować (nie licząc 5% rocznej podwyżki nie pokrywającej inflacji) . Nie ważne zaangażowanie, nie ważna wysługa lat - jak masz argumenty i coś wywalczysz ryzykując wylot za bramę, to może coś zyskasz, a na pewno usłyszysz, że na twoje miejsce czeka dziesięciu. Dobrą pozycję to masz tylko na starcie, jak szukają pracowników - jak im zależy, i masz gadane, to coś wywalczysz. A potem zero. I w ten sposób ci "nowi" mogą dostać więcej, niż ci, co pracują po kilka lat.... Uwaga: powyższe nie dotyczy tych, co się nie brzydzą i trafią do grona pupilków szefa - wtedy "nie matura, lecz chęć szczera"....

freak

Chciałem pożyczkę na mieszkanie. Usłyszałem, że nawet nie mam poco składać wniosku bo kasa pusta bo było 15 lecie firmy. W tym samym dniu protegowany [usunięte przez moderatora] do dostał pożyczkę na samochód. Są protegowani, którzy pracę innych przypisują jako swoje zasługi. Jeśli protegowany coś sknoci to inni dostają po uszach bo byli nie czujni i nie pomogli koledze. Imprezy dla dzieci "pożegnania lata" były 2 ale tym roku nie było.

yyy - 2010-09-22 08:34:26 Informacja dla osób szukających informacji o pracy w Satel ( nie dla frustratów, którzy tą pracę z takich czy innych powodów stracili ): - wszyscy zatrudnieni są na umowę o pracę, - średnie wynagrodzenie w firmie to około 4200,- brutto - najniższe wynagrodzenie to około 2500,- brutto - nagroda roczna Dziękujemy za tekst sponsorowany. -średnie wynagrodzenie w firmie to około 4200,- brutto - pewnie uwzględnia pensje prezesów (te w setkach tyś /miesiąc), a i tak raczej zawyżone - najniższe wynagrodzenie to około 2500,- brutto -nieprawda - nagroda roczna "trzynastka"- nieprawda, że "13", bo było 2000 brutto, więc nawet poniżej "najniższego wynagrodzenia" - kasa za wczasy pod gruszą - tak jakieś 300 brutto (na waciki?) - imprezy dla dzieci (zakończenie lata, choinka) - choinka nie zawsze, pożegnalnie lata było raz - imprezy dla pracowników (ostatnio jubileuszowa) -tak, a poprzednia była w roku 2007 - fundusz socjalny z którego można otrzymać niskooprocentowaną pożyczkę, - oj, nie każdy dostaje, a jeśli była impreza dla pracowników lub zaproszonych instalatorów, to kasa funduszu socjalnego pusta.... A pracować trzeba jak wszędzie......

yyy

Informacja dla osób szukających informacji o pracy w Satel ( nie dla frustratów, którzy tą pracę z takich czy innych powodów stracili ): - wszyscy zatrudnieni są na umowę o pracę, - średnie wynagrodzenie w firmie to około 4200,- brutto - najniższe wynagrodzenie to około 2500,- brutto - nagroda roczna "trzynastka" - kasa za wczasy pod gruszą - nagrody jubileuszowe za 10, 15, 20 lat pracy - bony towarowe na świeta 250-300,- - imprezy dla dzieci (zakończenie lata, choinka) - imprezy dla pracowników (oststnio jubileuszowa) - fundusz socjalny z którego można otrzymać niskooprocentowaną pożyczkę, - co miesiąc - kawa, herbata, cukier A pracować trzeba jak wszędzie na świecie.

sam

haos - 2010-09-01 20:51:44 Jak by były jakieś wakaty do obsadzenia w zarządzie to proszę o cynk, może się skuszę, poza tym gratuluje akcji wspierania GOPR - czółko chylę Panowie. a załóż sobie firmę to będziesz w zarządzie...........

haos

Jarząbek Wacław
@haos

Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszej firmy, prezes naszego Satela. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! Warunki pracy w Satelu są bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad stołami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy! Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja - Jarząbek.

gdacie

nawet w kryzysie da sie zmienic robote. Jak sie tylko trafia okazja trzeba dzialac i da rade. Koncza sie wakacje i rusza robota. W Satelu beda zatrudniac od wrzesnia? Sa jakies miejsca?

zestrajacz - 2010-08-04 20:03:27 Sprawa prosta. Szukasz roboty, dostajesz ją w Satelu, jest do [usunięte przez moderatora], zwalniasz się i zapominasz. Proste. Każdy narzeka ale mało kto zmienia pracę. Haos powodujecie Nie haos tylko chaos [usunięte przez moderatora]. Mało kto zmienia pracę w kryzysie.

zestrajacz

sdcc

składać cv zawsze można, robota fajna, ale szefowa do [usunięte przez moderatora] przyjedziesz, pogadasz, zobaczysz

to ja

jest git

nowy

Chciałbym się zatrudnić w Satelu , na działach produkcyjnych (wykształcenie kierunkowe) ,mam pytanie odnośnie działów ,gdzie najlepiej się dostać - rodzaj pracy,zarobki i kierownictwo , bo wyczytałem ,że nie douczone , a tacy chcą być lepsi niż są i potrafią napsuć krwi.(6 lat pracy w zawodzie)Proszę o konkretne odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o SATEL - Gdańsk

• Jak się pracuje w SATEL?

Zobacz opinie na temat firmy SATEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SATEL?

SATEL
2.9/5 Na podstawie 164 ocen.
  • Budowlanych 66
    80-298 Gdańsk