Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Zorro

Macie racje nie ma takiego frajera który by poleciał do kraju gdzie toczy się wojną ludzie giną z rąk rebeliantów a on tam pracował za darmo musi mieć odwagę masz mój głos

Sam
@Zorro

Ale tu nie chodzi a afryke a o TC co on zrobił dla nas a (usunięte przez administratora)już coś osiągnął

Ragnar

Nadlatuje pisowski wąsacz, który zarzekał się, że nie będzie startował XDDDDD

Dupcyfer
@Ragnar

Kazdy do koryta sie pcha tylko po to by napchac swoje kieszenie kasa i rodzinke poobsadzac po stanowiakach tzw "statystycznych" i potem sie dziwic ze sie kreca jakies typki. Tam sie zaden z nich nie nadaje.

Wuju
@Dupcyfer

Może się nikt nie nadaję jedynie marek który wrazie potrzeby się odezwie bo się nie boji co udowodnił

Klakson

Kiedy postój zakładu? Chciałbym pojechać na Malediwy, odpocząć od koronawirusa, od pracowników, od wszystkiego...

Gds

Czytaliscie ostatnie ogłoszenia obok mistrzówek ? To radze Wam dokladnie przeczytac ☺️

4f
@Gds

Co tam ciekawego napisali?

kolegazTC
@Gds

Ja widziałem ogłoszenia o premiach indywidualnych za brak absencji w miesiącach lipiec-wrzesnień i o premii rocznej wypłacanej w grudniu oraz informacje o nowym naszym żywicielu zamiast Stomilanki, coś jeszcze?

Cyrk

Marek głos pracowników

Rafael

Witam, Widziałem ogłoszenie o pracę w SODEXO na TC Debica, może ktoś coś więcej powiedzieć czym się oni zajmują i czy ciężka praca? Jakie zarobki i czas pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

@Rafael

Sodexo zatrudnia stróżów portierów czyli dawna ochrona oraz sprzątaczki.

Wituś
@Daruś

Coś Ci się chyba pomyliło z Arma kolego, z tego co wiem to sodexo coś z klimatyzacja robi

@Wituś

A kto zatrudnia armę jak nie Sodexo?

@Daruś

Sodexo wygrało przetarg a arma jest tylko podwykonawcą.

rola
@Rafael

SODEXO to między innymi obsługa suwnic i dźwigów, usługi sprzątania również.

Pracuś

Wydaje mi się że po te parę złotych każdy może spokojnie oddać zarobki są dobre więc jest czym dysponować.

pracownik TC
@Pracuś

to oddawaj ze swojej jak masz tak dużą stawkę, ja mam jedną z mniejszych na wydziale i nie zgodzę się na żadne obcięcie pensji, będą musieć mnie zwolnić, podać powód zwolnienia, nie dość że wypłacić odprawę trzy miesięczną to jeszcze oddam sprawę do Sądu Pracy o przywrócenie na to samo stanowisko za tę samą pensję oraz odszkodowanie za czas pozostawania bez pracy. I apel do innych pracowników: nie podpisujcie żadnych odejść za porozumieniem stron, bo wtedy nie macie szans niczego wywalczyć przed Sądem!!! No chyba że w porozumieniu będzie że dadzą mi odprawę w wysokości 1 mln zł haha. Jak mają zwalniać, to nie zgadzajcie się na to, wtedy muszą podać powód zwolnienia, a to zawsze można podważyć przed Sądem Pracy i jeszcze odszkodowanie plus przywrócenie do pracy.

?
@Pracuś

no to powiez pajacu jaka masz stawke?bo 3,3k za 4 brygadowke i ta prace to nie ma z czego obcicnac

Pablooo
@pracownik TC

.pensje jak będą chcieli obciąć to wystarczy ze związki się zgodzą i obecna bez względu czy się komuś podoba czy nie takiedy są przepisy ze pracodawca ustala to ze związkami jesli są w zakladzie (usunięte przez administratora)

Dr Z

Ile potrzeba osób żeby rozdać bułki? Czy jedna osoba sobie nie da rady? (usunięte przez administratora)

Wie ktoś na jaki okres został wstrzymany projekt wydawania opon pracownikom? Pytałem ostatnio bo potrzebuje i sie nie mile zaskoczyłem..

Maczo

Podobno do końca maja. Początkiem czerwca sobie tam przedzwoń. Pozdrawiam.

Plig

To jak w koncu z tymi socjalami i dodatkami godzinowymi ? Od kiedy mają je zmniejszyc ? Od czerwca ?

gilp
@Plig

skad takie info?

@gilp

Nigdzie nie widzialem oficjalnego pisma o obcinaniu stawek. Widzialem natomiast o premii rocznej kwartalnej jak i indywidualnej. Nie siej zamętu

glip

i co pisze?

KolegaTC
@.

Dokładnie, goście sieją zamęt, a wczoraj dali pismo o premii za brak chorobowego w okresie lipiec- wrzesień.

Pokorny
@KolegaTC

Obetną,obetną.Specjalista wzwyż straci 6.75% wynagrodzenia.Oczwywiscie zarząd tez siebie obetnie (wizerunkowo)ale po WZA,bo dywidenda musi iść do GY ,potem na nas kolej,5.25 jest w planach,wspaniałomyślnie ,tylko' 4.95 obetną . Inflacja plus obniżka =zarobki jak dawniej.Wtajemniczony

KolegaTC
@Pokorny

Nie mogą ci obciąć wynagrodzenia, musisz się na to zgodzić, podpiszesz aneks i masz pozamiatane, radzę nie podpisywać.

wtf
@Pokorny

ale co ty piszesz bo sie pogubilem. chcesz mi powiedziec ze obetna mis tawke prawie o 5zl? to ja ebde robic za 15zl? XD albo raczej chcielibyscie zebym rpbil za tyle ;d a robil za tyle nie bd a wy plyncie sobie swoim dziwnym swiatem dalej..

Popi

Na bt3 (usunięte przez administratora) się szwedaja. Siedzą na mistrzowce i niby ich uczą. Na bry c jeden gość w domu czyści dywany w domu. Ostatnio głośno jak mistrzom czyścił te dywany a teraz siedzi na mistrzowce komedia

kolegazTC
@Popi

Heheh, nie on pierwszy, już byli tacy co remontowali mieszkania czy kładki płytki czy panele w mieszkaniach czy domach kierowników i później podostawali znaczne podwyżki bądź awansowali na pelętaczy, popytajcie wśród kolegów to się dowiecie kto i za ile hehe szczególnie BT3 w tym bryluje....właziwtyłki.pl

Hugo

Hej ziomeczki premia roczna ma byc teraz w grudniu? W sensie czynastka? Wie ktos cos?

Trzymastka jest osobno. Premia roczna to co inneg9

Hugo
@.

No nie wiem, w marcu jak dostalem 13ke w tytule przelewu pisalo nagroda roczna nie wierze ze "w dobie kryzysu" te (usunięte przez administratora) u gory zatwierdzili jakas premie na swieta

@Hugo

Nagroda roczna a premia roczna to tez dwie rozne rzeczy. Nagroda roczna jest wyplacana w marcu, a premia roczna w grudniu

Papcio
@.

Nie spinajcie się tak, dadzą ze 300 brutto w grudniu jak zwykle i tyle.

@Hugo

W grudniu będzie premia za staż, a nie trzynastka

Owaki siaki

Stomilorze kiedy jakieś przyjęcia się szykują?

Antytro

Po co odpisujecie temu trollowi od obcinania stawek? Podpuszcza was a wy sie nakrecacie

Pracuś

Wszyscy wyrazić solidarną zgodę na obniżki płac i będzie ok.

solid
@Pracuś

solidarnie powinni wywalic nierobow i nie przedluzac umow, chyba wieksze prawa powinni miec starsi pracownicy ktorzy maja na utrzymaniu rodziny itp

@Pracuś

Nie trzeba wiele w tej sprawie robić Wystarczy wprowadzić system trzy zmianowy od poniedziałku do piątku. Jedna czwarta mniej na wypłatę bo nie będzie dodatków za sobotę i niedzielę. Niezadowoleni z takiego obrotu sprawy sami się zwolnią i problem rozwiązany

Zaf
@Klakson

To moze niech sie zwolnia niezadowoleni z 4 brygadowego systemu?

Am
@Klakson

Nie zdajesz sobie zapilznioku jakie straty generuje wygaszanie i rozruch hal na weekend? No tak skad to mozesz wiedziec wazna tylko zaliwajka i harnas pod wiata

klakson
@Zaf

Daj spokój,przecież teraz widać jak na dłoni ,że te straty są większe utrzymując sztucznie produkcje.W normalnych warunkach by było jak piszesz,a w dobie kryzysu postój w niedziele i sobotę ,to czysty zysk dla zakładu,nie mówiąc już o mniejszej liczbie ludzi wykonujących ta samą prace +mniejsze pieniądze dla każdego pracującego.

?
@Pracuś

No to powiedz geniuszu, jaka masz stawkę i ile dasz sobie obciąć?

do sniezki na magazyn

Kaziu

W Poznaniu w brigstone pracują 3 dni w tygodniu, także tutaj nie jest jeszcze źle

klakson

Dedykuje ten post ,tym co twierdzą ,że nasz zakład ruszy na full po miesięcznej obowiązującej tarczy antykryzysowej. Ponad 40 proc. firm z branży motoryzacyjnej zapowiada w najbliższym czasie zwolnienia pracowników. Drugie tyle jeszcze nie wie, jak zakończy się dla nich epidemia. Redukcji etatów nie planuje zaledwie 19 proc. firm. Ponad 1,1 mln osób straci pracę – alarmuje Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów ACEA w obliczu kryzysu spowodowanego korona-wirusem. W Polsce widmo zwolnień zagląda w oczy ponad 17 tys. ludzi. " Volkswagen Poznań, największy w kraju producent samochodów, szykuje zwolnienia z powodu spadku zamówień i perspektywy zmniejszenia produkcji. Pracę ma stracić ok. 450 osób, przede wszystkim zatrudnionych na czas określony w zakładach w Poznaniu, Wrześni i Swarzędzu. W zakładzie Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Poland w Tychach kolejny raz przedłużono przestój. Nie pracowała także należąca do Groupe PSA gliwicka fabryka Opla. Opel planuje zmniejszyć zatrudnienie w swoich fabrykach. Nieoficjalnie mówi się o redukcji ponad 4 tys. miejsc pracy.Opel zlikwiduje co najmniej 2100 stanowisk pracy do 2025 roku. A następnie chce zmniejszyć stan zatrudnienia o kolejnych 1000 osób dwa razy w dwuletnich odstępach do 2029 roku – donosi Automotive News Europe,można by było tak dalej....

Maczo
@klakson

Haha, klaksonowaty za dużo telewizji się naoglądałeś. Lepiej książkę sobie poczytaj. Pozdrawiam.

Ile prawdy w tym że są rozmowy o przejściu na system 3zmianowy na produkcji bo pewien pan z odważalni chodzi i głosi takie teorie(podobno dobrze poinformowany ten gość) tak znajomy co tam pracuje mówił

Maciej

Bardzo możliwe. Dużo maszyn stoi, ludzie się szwendają. Skończy się okres ochronny do końca czerwca i może być różnie.

trr

To niech zwolnia szwedaczy i bumelantow, bedzie po problemie. Jezeli pracujesz sumiennie nie masz sie co bac o prace.

Maciej
@trr

Zdziwiłbyś się. Liczą się znajomości. Nie bez powodu się szwendają...

Waldek

Haha, 3zmiany, to młodzi się pozwalniaja bo przy takiej monotonnej pracy ciągnąć 5-6nicek pod rząd to masakra będzie i wypadki za wypadkami, kasa też mniejszą więc bardziej będzie się opłacało zatrudnić w Biedronce czy Lidlu niż w tym Tc Dębica Camp. Inna sprawa że mi 4brygadowja bardzo odpowiada, szczególnie dla rodzin z dziećmi jest ok.

dsf
@trr

szwedanie szwedaniem ale ludzie maja nie wybrane urlopy i ze strachu ich nie wybieraja a zaraz ebdzie srodek roku wiec jak wszyscy zaczna za meisiac 2 3 wybeirac swoje wolne to sie przestana szwedac

Xd
@Waldek

Właśnie gdyby był system 3 zmianowy od pn do pt to młodzi by się tak nie zwalniali... Młodzi muszą mieć weekendy wolne, żeby się wyszaleć, a nie chodzić do pracy...

Xd
@Waldek

Dla rodzin z dziećmi jest idealne, chyba dlatego, żeby w wekend nie siedzieć z rodziną tylko iść do ukochanego Stomila...

Klakson

2,5 tys na rękę i wszystkie weekendy wolne, jeden tydzień nocek i spoko. Jak ktoś nie dużych wymagań, to nawet spoko. Gorzej z tymi co mają większe ambicje. Straszycie, że młodzi się zwolnią? Przecież i tak by musiałby być zwolnienia. Co do Biedronki pójdziesz? Na to samo wychodzi,kryzys parę lat potrwa i nie wiadomo co dalej. Niestety jesteśmy jedną z bardziej zagrożonych branż, jeśli ktoś myśli nad czymś innym, to niech już się za czymś rozgląda.

PracownikTC
@Klakson

Urząd skarbowy bierze się za TC. Ich zdaniem korzystali niezgodnie z prawem z płatnościami podatków związanymi z udzielaniem licencji za pomoc techniczna. Chodzi im pewnie o to że firma rocznie przelewa na konta Goodyear miliony dziesiątki milionów złotych za tzw. Know how i wrzuca to w koszty płacąc dzięki temu mniejsze podatki. Zaległość za 2015 rok wynosi ok 20 mln zł i tyle będą musieć zapłacić jeśli decyzja będzie prawomocna. Za poprzednie lata i następne decyzję US będą podobne, nakaz zapłaty zaległych podatków. Mi się to od razu nie podobało jak analizowałem wyniki firmy, kwota wzięta z sufitu by zapłacić podatków państwu jak najmniej.

Dupcyfer
@Xd

Na chwile obecna to w biedronce zarabiaja lepiej a na pewno to wszystko nie wroci do normy tak szybko... I jeszcze choj wie czy nie bedzie kolejnych postojow, wiec sie nie zdziwie jak wprowadza 3 zmiany. Teraz nic nie jest pewne, masoni narobili bigosu i jeszcze moze byc gorzej...

;)
@Dupcyfer

idźcie do sniezki na magazyn tam placa 3500netto

Janusz

W branży motoryzacyjnej szykuje się duży kryzys i to na dłużej , opony nie idą więc różnie może być.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1012, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 641 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A