Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Taedusz

Sa jakies przyjęcia na hale 100 ?

PODWYZKi

Witam wszystkich.Z tymi 4 zł podwyżki od stycznia to jest prawda.Slyszalem od znajomego z biur ze 4 zł dodają brutto i 2 zł do nocki.Reszta bez zmian.Zwiazki wywalczyły 4zl podwyżki ze względu na panująca pandemie na świecie.

Df

Brawo zwiazki wywalczyly podwyzke

kolegazTC
@PODWYZKi

To dlaczego się o tym nie pochwalili? Jak zobaczę pismo to uwierzę. Zazwyczaj zasiadają do rozmów dopiero po wakacjach, dziwne by było jakby już uchwalili.

Hehe
@PODWYZKi

Tak ma być dla konfekcjonera bo ma sam przezbrajac

Kowal
@Hehe

Ten konkretnie dla kogo? Bo np zasilający też mają na umowach konfekcjoner opon i też dostaną tyle co nie stoją na maszynie? A konfekcjoner półfabrykatów na np ermafa co sam na maszynie wszystko ustawia i robi też dostanie czy już nie? Znowu będą rowni i równiejsi i ludzie będą się kłócić między sobą, donosić i łazić po dyrektorach jak jednym dadzą 4 zł a innym mniej

Dlaczeg oopinia czy nadal brak przerw zostala szybko dldana do starych opini

Bt3
@5

Ponieważ nic nie wnosiła do tematu firmy , w której nie ma takiego czegoś jak przerwa !! Bez podmianki nawet do wc nie odejdziesz!

@Bt3

A co ci zrobia jezeli jednak pojdziesz i wbijesz postoj ktory masz w systemie? Zwolnia cie za takie cos jezeli powiesz ze zasilajacy byl zajety a ty MUSIALES bo nie mogles wytrzymac?

4f
@.

W tej firmie ma się rozmowę pouczającą, jeśli nie wypełnisz statystk na tablicy ile opon zrobione. Także jeśli pójdziesz do WC bez podmiany i wbijesz np. czas osobowy, to mogą Cię nawet wylać z pracy. Po prostu zakładasz obroże na szyję, podpinasz do łańcucha i siedzisz 8 godzin

@Bt3

Przerwy są były i będą!!! A ciebie jak nikt nie chce podmienić to mam dla ciebie propozycje wybija godzina na przerwę to nic nikomu nie mów tylko idź i gwarantuje ci ze nikt nic ci nic nie zrobi bo to ci przysługuje jak psu buda.

@4f

No ale jesli poszedles do wc poniewaz nie mogles juz wytrzymac a zasilajacy faktycznie nie mial mozliwosci cie podmienic to tez cie za to zwolnia? Podpisze sie ktokolwiek pod tym?

Pracownik który sika na stomil

Patrze w gazecie obserwator lokalny i wszystkie przypadku z powiatu dębickiego są dokładnie opisane a o stomilu cisza czy mają układy w gazetach i sanepidem? Niezła korupcja musi być

...
@Pracownik który sika na stomil

Najważniejsze że napisali ile Stomil miał zysku za kwartał

@...

Zysku za sprzedaż. Ale nie napisali ile dostał z tarczy finansowej

zenada

jak nie bedzie na nowy rok wyrownania za lata pracy to ja sie zwalniam nie bede rypal wiecej opon od dziadkow za kase sprzed 2 lat a dziadki kawa ciasteczka co sobie na maszyne jeszcze przyniesiecie dziewczymy sobie zamowcie a kasa plynie bo sa lata. niech wam dziadki sztuki robia to sie obudzicie

Bt2
@zenada

Sam kiedyś będziesz dziadkiem ! A po drugie tutaj płaczesz o podwyżke??? Dlaczego nie podejdziesz do odpowiedniej osoby na wydziale? Żal mi takich płaczków na forum !

Waldek
@zenada

A kto ci broni ciasteczka sobie przynieść? Weź sobie nawet na maszynę piwo, tylko takie 0,0

Były, stomilowiec

Koledzy, kiedy szykują się jakieś przyjęcia? Słyszał ktoś coś

Czytaliście?

Dębica szacuje, że miała 21,2 mln zł straty netto w II kwartale ak podała w komunikacie Dębica, spółka szacuje, iż miała w drugim kwartale 21,2 mln zł straty netto i 288,7 mln zł przychodów. W analogicznym okresie 2019 roku firma wypracowała 15,1 mln zł zysku netto i 495,6 mln zł przychodów. W pierwszym półroczu 2020 roku spółka miała 1,3 mln zł zysku netto i 797,8 mln zł przychodów. Rok wcześniej było to odpowiednio 73,6 mln zł zysku i 1,07 mld zł przychodów.

aha
@Czytaliście?

No i tu właśnie widać gołym okiem że robimy na szwabów u nas produkcja cala para i straty?a gebelsy siedzą od marca a wy polaczki jeszcze chętni na nadliczbowki.

Poldekmisiak
@aha

Kreatywna księgowość, a za 4-5 lat będzie wezwanie z UKS do zapłaty należnego podatku od ukrywanego dochodu.

asdasd
@Czytaliście?

obracaja taka kasa i nei stac ich dac mi zlotufki wiecej zebym przestac zyc z wyplaty do wyplaty zalosne

Kowal
@asdasd

Biorąc pod uwagę inflację i drożyznę w sklepach to 2 zł podwyżki to jest mało...

Seba
@Kowal

Ponoć związki zaczęły negocjacje od 4 zł

ddddddddd
@Seba

zwiazki poza braniem kasy co miesiac maja taka przydadnosc jak bhpowiec goniacy ludzi za brak okularow. niby mialo byc dobrze a wyszlo jak zawsze

kajtek
@ddddddddd

To za brak okularów jeszcze gonią?

@Czytaliście?

Czym rozni sie zysk netto od przychodu

serio
@5

mogles napisac w google zamiast sie osmieszac xd przychod to tyle ile zarobiles ze sprzedazy zas zysk to tyle co ci po sprzedazy zostalo odliczajac wszystkie koszty co do tego wyglada to co najmniej dziwnie ale nie mi osadzac ;d

Ono

A na bramach nadal sprawdzaja na alkohol ochroniarze jeden za drugim pracownika i musi byc wskazanie zero, zero

Prawdziwy
@Ono

Gdzie ty tam widzisz ochraniarzy i jakie oni mają uprawnienia do sprawdzania?

Marynia
@Ono

To są dozorcy i portierzy bez uprawnień do przeprowadzania kontroli , a w dobie pandemi covid nie jest to czasem ryzykowne?

Mariola

Słyszałam ktoś czy bedą jakieś przyjęcia i kiedy?????

Benia
@Mariola

We wrześniu mają być przyjęcia

Chętny
@Benia

Na jakie wydziały?

@Benia

Jak we wrześniu będą przyjęcia to mi rogi urosną na czole.

Ono

Czy nadal brak przerw tylko robota i robota

@Ono

Przerwy są były i zawsze będą.

Zenon

Są na stomilu jakieś laski który dział i brygada podobno 2 brygada bt 3

@Zenon

Na C brygadzie na bt2 jest taka jedna laska. Przenieśli ją z bt3.. XD

RODO

Dmytr

Żądamy wprowadzenia 20 minutowego skrócenia czasu pracy na końcu zmiany, żeby się nie mieszać z pracownikami z innych brygad!!! I nie wpuszczać kolejnej brygady wcześniej niż 10 min przed początkiem zmiany.

Venum
@Dmytr

(usunięte przez administratora)ludzie na kwarantannie a produkcja idzie a nawet ludzie byli ściągani na nadgodziny. Nikt nie skróci czasu pracy ani nawet nie wydłuży przerwy ze względu na panujące upały.

realia
@Dmytr

A dozór w bramach od czego żeby opracować bezpieczne wejście i wyjście z firmy?

@realia

Kto jest na kwarantannie, z tego co wiem każdy wrócił dziś do prscy z wynikiem negatywnym. Jak ci się nie chce robić to bierz urlop albo chorobowe bierz

TC
@Dmytr

Oni wolą złapać jednego bez maski i trzynastkę zaj.bać. W sklepie jest 500 zł za brak maski, a w kochanym gudjerze 3-3.5 tyś, buhaha

abstynent

bedą stać dookoła latarni (jak na górnym parkingu za drogą) czy za samochodami pod ścianą przychodni. Dalej będą chlać alkohol

Alvaro

Mam pytanie czy robił ktoś ostatnio badania okresowe w przychodni?zaniosłem kwitek do przychodni koło 20 lipca i mieli dzwonić!do tej pory cisza,badania mam ważne jeszcze półtora tygodnia!dzwonić do nich czy się odezwą?

@Alvaro

Odezwa się w sprawie badan

@Alvaro

Odezwą się sami

Serio sa chetni na nadgodziny?

Stomilanka
@.

Nie ma nadgodzin ze względu na covida zeby się ludzie nie mieszali a i tak to się dzieje bo jedni pracują a następna brygada już prEd 40minut wcześniej stoi jak capy i obczajaja i dogadują...

Janusz
@Stomilanka

Ile jest już osób zarażonych na kwarantannie? Co ten covid na stomilu się tak wolno rozchodzi????

Wacek
@Janusz

Ponoc 40

Jeździ ktoś samochodem przez Bielowy z brygady C z kimś mógłbym się zabrać? Oczywiście za paliwo zwrócę pieniądze.

masny
@.

To zależy o której z pracy wychodzisz

@masny

Przed 14,22 oraz 6 wychodzę z pracy, przeważnie za 10.

Piotrek

Gorąco. Zróbcie coś z tym. Wy macie klimę to problemu nie widzicie

Nie widzę problemu
@Piotrek

Jedyne co zrobią jak będzie bardzo gorąco to lody kupią jak zwykle hahah. Parodia gudjera, polaczki popłaczą, ale i tak będą zasuwać, czy zimno czy gorąco

Nagły atak spawacza.
@Piotrek

115 mln to tylko wieszchołek gury lodowej gdyby motłoch dowiedział się całej prawdy biegali by w panice przeglądam dokumentację i zgłaszam do ministerstwa wszystkie nieprawidłowości. Przykładam się z największą uwagą i szczegulnym zainteresowaniem finansom oraz zaciekle sprawdzam wszystkie uchybienia. Opisuje również do prezydęta i przedstawiam dokumętację.

TC
@Nagły atak spawacza.

No to czas najwyższy żeby ich kontrola odwiedziła

Wydział pk
@Nagły atak spawacza.

Stare baby pierdzą na klasowaniu czy może Pan to zgłosić gdzie trzeba.?

Wydział pk
@Piotrek

Trzeba było się uczyć po O. H. P. To powinieneś ulicę zamiatać. Za minimum krajowe a tu porzresz paciary i nie pacz co mają inni uczeni w mowie i piśmie. Bo nigdy tego nie osiągniesz padniesz jak stary koń Gdzieś na chali a potem wywleką cię. Za nogi za bramę żeby nie zgłaszać wypadku {{ premia roczna itp.}. 300 dni bez wypatku... Kasa. Piękna. Ale nie dla ciebie.

@Wydział pk

A Ty to chyba skończyłeś szkołę czarodziejów i jasnowidzów. Skąd wiedziałeś że skończyłem OHP? Zaskoczę Cię, ale jestem troszkę lepiej wykształcony, być może lepiej niż Ty. A to że wyżej postawieni mają lepiej to tylko i wyłącznie niesprawiedliwość, bo by de facto na nich pracujemy jakkolwiek to brzmi.

Piotrek

Zaczniemy gadać na poważnie jak będziesz pisał jak człowiek, a nie jak małpa z downem. Współczuję ludziom, których spotykasz, jak oceniasz ich po okładce. Szkoda się denerwować, czytając Twoje prostackie teksty. Żegnam

Sly
@Nagły atak spawacza.

To może zacznij te swoje opisy do ministerstw od zapoznania się ze słownikiem ortograficznym? Bardzo to pomoże.

Nowyy

Witam pracuje rok i kończy mi się umowa 30 sierpnia.Dostane umowę kolejna czy raczej nie mam na co liczyć ?

Dobra rada
@Nowyy

Proszę zapytać kierownika lub lidera zespołu, a nie pracowników na forum.

Leszek

Ale kłamią perfidnie o tym że 10 pracowników jest na kwarantannie, skoro potrzebują na nadgodziny 20 osób plus kierownicy i elektrycy

wirus

teraz wszyscy placza ze wirus ale jechac na wczasy co 2 na koniec polski to umial wiec teraz siedziec cicho i robic. a co do wirusa to zona elekteryka miala kontakt z zarazona i jej nei wyszlo nic a jemu wyszlo stad kwarantanna. ale ten wirus jest taki dziwny ze jakby zbadali caly zakald to wyjdzie ze co 3-4 jest chory bo te testy sa bledne a jak sa testy pledne to wiezienie ludzi w domach w imie falszywego testu to coz.. nie bede komentowal.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1012, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 641 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A