Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

słodkości

takie młode wysportowane ładne dziewczyny firmy pilnują ze aż się przez bramę do pracy chce iść :)

Luki
@słodkości

No i to jest chłop a nie osioł jak powyżej.

Krzyś
@słodkości

A co mówiłem że dobra zmiana? wystarczyło postawić na czele odpowiedniego kierownika.

Alfa
@Luki

Żaden prawdziwy chłop tylko białorycerzyk w dowolnym wieku jakich jak sądzę 90% albo i więcej. Kukold, simp - to też dla was nazwy. One mają was gdzieś, tym bardziej im bardziej jesteście obślinieni i mili. A traktować je wystarczy neutralnie bez maślanych oczu - jak do kolegi. Ale co wy tam pantofelki z żubrem w ręce wiecie. Haha. Pozdrawiam.

@Alfa

a po co ja mam się z jakąś cieciówą kolegować? Albo daje, albo nie i wypad z baru, tyle w temacie. A po drugie to ja tam żadnej w miarę ładnej nie widziałem, ale może mamy różne wzory "ładności"......

Obiektywny
@Krzyś

Tam już dawno powinna być odpowiednia osoba która pokieruje zespołem ludzi ale lepiej później jak wcale , podziękowali komu trzeba przyjęli kogo trzeba.

@Waldek

Tylko nie cieciówą uważaj co piszesz teraz jest git , nowy kompetentny szef poukładał wszystko i to widać gołym okiem.

Waldek

Ładne dziewczyny? Gdzie? Bo nie widziałem, zresztą zamaskowane to to, więc pod maską kilo tapety co po zmyciu można się srogo zdziwić hehe

@Waldek

XD No jasne, podlecz kompleksy beciaku z maszyny, czy jakiejś linii w internecie, XD. W sumie takie mycie niejednemu by się tu przydało, zapewne efekt byłby zadziwiający.

@Waldek

Naprawdę ładne są nowy kierownik zrobił kapitalną robotę to nie to co było pod każdym względem.

@Portier

Mnie się ta zmiana podoba wreszcie

Krzyś
@Portier

i tak trzymać po starych porządkach ani śladu.

Dozorca
@Krzyś

Poprzedni gość nie potrafił ogarnąć prostego tematu

Adek

Marek, pamiętaj. Pieniądz się mnoży gdy się go dzieli!

Klakson
@Adek

Marek, przecież wiemy, że te hasło, to taki pic na wodę. Od razu mówię, że nie będę miał pretensji o to, że nic nie zrobisz, bo to jasne! Finansowo trochę będzie Ci lepiej i tyle w temacie...

@Adek

Przecież te oczekiwania to wina przytrzymanych, którzy koniecznie muszą usłyszeć bajkę o dzielnym rycerzu w zielonej zbroi, który wjedzie na zebranie Rady i z miejsca załatwi im darmowe napoje, podwyżkę co miesiąc i klimatyzację na prasach. To że taki bullshit działa i to na skalę kraju, widzimy przy codziennych zakupach XD.

Poldekmisiak
@Ragnar

To na(usunięte przez administratora) kandyduje? Kasę weźmie i się będzie śmiał, a face to face na radzie to może dzień dobry i dowidzenia i tyle załatwi. Kpina, powinni w ogóle zlikwidować te wybory bo to i tak farsa jest, tylko skok na forsę i tyle. Powinni wybrać kogoś z jajami, co nie boi się odezwać, a nie taką pipke.

@Poldekmisiak

Proponuję nie być miękką(usunięte przez administratora)i zapytać osobiście. Mnie te wybory nie interesują, przy ich okazji nabijam się z naiwności stomilorzy.

@Poldekmisiak

"Powinni wybrać kogoś z jajami , co nie boi sie odezwać ,nie taką pipke"-wiesz co piszesz , znasz tą 'pipke', dopytaj o spotkania z 2018 . Dziś masz 3/4 zeta więcej do stawki godzinowej bo Związki ci wywalczyły? Sprawdź podwyżki z poprzednich lat .5,10 50 gr. My młodzi o to wywaĺczyliśmy. A gdybyś z nami był to byś wiedział dlaczego akurat tej "pipce" sie to należy.Dzień dobry I do widzenia to on na Radzie powie, Ty w tym czasie zwieraczy byś nie utrzymał

Mark
@Ragnar

To po (usunięte przez administratora)się udzielasz? Zostaw ten telefon i do roboty (usunięte przez administratora) A odpowiadając na twoją wypowiedź o naiwności... Może Ci ludzie którzy głosowali - chcą jednak żeby choć jeden postulat się spełnił? Nie jest w tej firmie idealnie, wiadomo że chodzi się do pracy nie dla przyjemności ( nie dotyczy Zapilźnioków) ale dla pieniędzy, których na te czasy nigdy za wiele

@Mark

Po czynach go poznamy, już niedługo, w lipcu następna "podwyżka" dzięki związkom, 10 groszy, to zakład więcej wyda na papier, prąd, tusze do drukarki, więcej to będzie wszystko kosztowało niż zsumowana podwyżka dla pracowników. Ale niech walczy, jak mu się uda cokolwiek ugrać to zmienię zdanie i na forum napiszę.

mlody na stomilu
@Waldek

chcac nie chcac nie robie tu 10 lat ale wiem ze markowi sie nalezy awansik jak stomilowi guma

@Mark

XD No nie myśl sobie, że jakiś robol będzie mi dyktował, co mam robić.

Mark
@Ragnar

Bo? Za dużo się udzielasz na tym forum już. Głupszego jak Ty to ze świeczką nie znajdzie.

@Mark

Taaaa... Tupiesz już nóżkami w uvexach i zaciskasz piąstki?

Edek

Proszę o zablokowanie dostępu na mistrzówkach do serwisów typu (YouTube, cda, Ipla, Netflix) ponieważ kierownictwo zamiast nadzorować proces produkcji, siedzi na w/w stronach

Kierownik
@Edek

Netflix nie działa na każdym komputerze na zakładzie. Pozdrawiam

Edek
@Kierownik

Ale jutube już tak

Mongoł

I to jak najszybciej!!!!

mhm
@Edek

produkcja bedzie szla kiedy na miszczufkach disco polo glosno gra ;d

Stomil social

Siemka. Jakie były progi dochodowe w socialnym, ile dostaje się jeżeli na czlonka rodziny wychodzi powyżej 2500?

stomil
@Stomil social

na wszystkie pytania odpowie ci na pewno przelozony

Debicok

Przypominam tak przed nadchodzącymi wyborami!!! Rada nadzorcza nic nie może, te wszystkie plakaty, ulotki są (usunięte przez administratora). Warte. Zachęcam do przeczytania czym jest rada nadzorcza i jakie są jej prawa i obowiązki.

Znany.
@Debicok

Wbrew temu co piszesz Rada Nadzorcza może bardzo wiele, sprawuje bowiem nadzór nad działalnością Zarządu , przyjmuje i zatwierdza sprawozdanie finansowe, bilans firmy, wyraża lub nie zgodę na inwestycje w firmie, przychyla się lub nie do propozycji Zarządu w sprawie podziału zysku itp. Inną i zgoła odmienną sprawą jest to ile czasu i zdrowia potrzeba aby reprezentant załogi oczywiście o ile tego chce przekonał pozostałych członków Rady którzy tak naprawdę nie mają pojęcia co dzieje się wewnątrz firmy do spraw, problemów Pracowników, sposobie zarządzania, warunkach pracy. Ale jeśli naprawdę chce się coś ruszyć i zrobić to można a tak na marginesie to Rada Nadzorcza nie ustala wzrostu wynagrodzeń ,szczytem zaś hipokryzji jest obiecywanie Pracownikom większego udziału w podziale zysku, wystarczy tylko sprawdzić w Statucie Firmy na co może być przeznaczony zysk i kto o tym decyduje w głównej mierze nadmieniam iż jesteśmy Spółką Akcyjną. Pozdrawiam.

Twój kolega
@Znany.

Przchyla sie lub nie do propozycji podziału zysku I szczytem hipokryzji jest mówienie o większym podziaĺe zysku- Twoje słowa które sie wykluczają. Zdecyduj sie Znany. Można być przeciw takiej a nie wyższej kwocie na wynagrodzenia czy nie .

Znany
@Twój kolega

Gdybyś potrafił rzeczywiście przeczytać ze zrozumieniem to sam dałbyś sobie odpowiedź. W Statucie Firmy jest jasno napisane na co może być przeznaczony zysk Firmy: na dywidendę dla akcjonariuszy, kapitał zapasowy, kapitał rezerwowy jeśli chodzi zaś o sam podział to propozycje Zarządu są różne i o takiej czy innej akceptacji członka Rady Nadzorczej pisałem. Zysku Firmy po prostu nie można przeznaczyć na wzrost wynagrodzeń i o takiej hipokryzji wspomniałem. Pozdrawiam. Być może Wasz człowiek w Radzie to zmieni.

Dhdjj

I wszystko jasne do rady nadzorczej dostał się Piękoś

wesele na stomilu :)
@Dhdjj

naarrreszcie :)

@Dhdjj

Kasa kasa kasa

michał

Czy w firmie oponiarskiej jest ktoś kompetentny żeby zdyscyplinował firmę sprzątającą, która urządziła wysypisko na samym skraju lasu opodal stomilanki?

Krystian

Marek!

Jajestem

Macie jakieś konkretne informacje o postoju ? Jedni mówią tak drudzy całkiem coś innego i już nie wiadomo czy będzie i w jakich dniach

mjbctr
@Jajestem

ja slyszalem ze od 24 lipca do 4 sierpnia ale to kiedys slyszalem a jak teraz to nie wiem.. poniekad powinna wisiec powoli kartka z informacja ale znajac tempo organizacji w tym zakladzie to moze wogule nie byc kartki do ostatniego dnia..

michał

Ciągle brakuje miejsc parkingowych dla samochodów, tymczasem stara przechowalnia rowerów przy bramie od strony ul. 1 maja jest o wiele za duża jak na aktualne potrzeby. Osobną sprawą jest jej konstrukcja, wygląd i funkcjonalność, nikt już nie stawia rowerów w pionie przednim kółkiem do góry. Pewnie za pieniądze uzyskane ze złomowania udałoby się urządzić nowe stanowiska wzdłuż ogrodzenia, zadaszone, z poliwęglanową ścianką osłonową od strony ogrodzenia.

Gfd

Już się zaczęło łażenie po wydziałach i żebranie o głosy a jak już dopcha się do koryta to wtedy wywalczy jeden z drugim 60gr, podwyżki i powie pocalujta w (usunięte przez administratora) wójta

@Gfd

Który to z brygady D napisał?

Strachu
@Paweł

Podejrzewam że Darek

Lolka

Witam. Czy na stomilu jest jakaś praca dla kobiety (27lat) i czy np. jest możliwość pracy na 2 zmiany?

@Lolka

Przyjdziesz to zaraz będą patrzeć na Twój zadek jakby nie widzieli nigdy

Darek
@Lolka

Jest to teoretycznie możliwe, jak masz dobry powód, np. małe dzieci, choć raczej nie jest to preferowane. Kwestia dogadania się, ale wtedy pracujesz z kilkoma brygadami.

Niewolnik

Jest szansa przeniesc sie z danego wydzialu na inny . Czy zwolnienie bardziej preferuja ?? :)

zarobki

wielki koncern 4 na świecie a zarobki takie wielkie ze więcej się zarobi na ogórkach w Niemczech...

b0rny
@zarobki

Trochę pojechałeś po harnasiu Czwarty to może w polszy nic wiecej

Heinz
@b0rny

Mimo wszystko ma rację, różnica w zarobkach robi się z roku na rok coraz bardziej wąska pomiędzy TC, a najniższą krajową. Co roku podnoszona jest o kilka stówek, a my jakby nie patrzeć pracujemy 7 dni pod rząd, weekendy, nocki. W dodatku teraz wszystko drożeje, (opony też) więc nasze zarobki nie robią się wyjątkowe. Śmieszne jest to, że związki podpisały porozumienie co do podwyżek na ten i kolejny rok. A nie wiemy co będzie w następnym roku. Idąc tokiem obecnych podwyżek, idąc do sklepu, zostawimy jeszcze więcej pieniędzy, kupując to samo. Naprawdę to jest smutne. Uprzedzając komentarze, "jeśli ci źle, zwolnij się" Nie jest mi źle, aczkolwiek chciałoby się więcej za ten system pracy, obciążenie organizmu nieregularnością godzin pracy, oraz wysiłkiem fizycznym i psychicznym, a także odpowiedzialnością jaką ponosimy na produkcji.

nowy
@Heinz

kolego nie orientujesz się czy stawki startowe 17,30 18,30 19,30 nadal są?? czy coś uległo zmianie dla nowych pracowników.

ghjj
@nowy

18.30 chyba daja na start

nowy
@ghjj

Stawki 17.30 nie ma już wogóle? Na żadnym wydziale?

Stawki
@nowy

Stawki zależą od stanowiska na jakie się zatrudnisz

Siemka

Witam mam pytanie jak wyglada sprawa z pożyczka w stomilu ? Ile można wziąć?

BT³Rulez
@Siemka

Musisz sie zapisac do Kzp - Kasy zapomogowo pozyczkowej. Kase Ci biora do wkladu wlasnego co miesiac. Kwota jaka mozesz pozyczyc jest zalezna.od tego ile masz wkladu. Do tego musisz miec 2 żyrantów ktorzy Ci podpisza pozyczke.

ciekawy
@BT³Rulez

kolego nie wiesz jakie stawki teraz są na start dla nowych? 17.30 18.30 19.30??

Seba

Kto startuje do rady nadzorczej

@Seba

Ja startuję.

Startuję do rady, jako główny cel ustalam sobie usunięcie krzesel i wszystkiego na czym się da siedzieć, panom z wytłaczarek Quadro. Zamiast patrzeć na to co się wytłacza, to oni siedzą i oglądają du.py na necie i pieprzą farmazony.

Witam czy ktoś wie jakie mamy prawa przy rewizji rzeczy osobistych przez ochroniarzy? Czy oni są odpowiednio do tego przeszkoleni? Nie widzi mi się pokazywać śmierdzących skarpet i gaci po całym dniu w pracy ochroniarzowi. Dlaczego przeszukują tylko młodych pracowników a starych już nie biorą na rewizje?

Luki

Średniowiecze! I co? Mają ją ukamienować?

Miro

Ok, bo mam na zbyciu to bym komuś oddał, ale jak nikt się nie wybiera to pójdzie w piec ????????

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1014, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 643 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A