Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Pamiętajcie, jedna membrana kosztuje 600 zł. To Tyle co naszą premia kwartalna, czyli ch.ja wiele. Także nie krępujcie się, rżnijcie ile wlezie

ze co?
@Zainteresowany

premia 600zl? to na jakim ty dziale pracujesz bo chetnie zmienie wydzial.. u mnie ostatnia premia kwartalna to magiczne 230zl wiec brac szalec i wydawac....

@ze co?

Na moim premia podobno 700 zł brutto a to przez wysokie wykonanie niby. Uwierzę gdy zobacze

Edek
@ze co?

Nie wiem czy Ty w ogóle pracujesz na TC, ale od stycznia jest 200 zł brutto premii miesięcznie wypłacanej co kwartał. Czyli masz 600 zł - warunki do spełnienia.

no ja pracuje w tc
@Edek

nie chce sie wymadrzac ale chyba nie wiesz o czym my piszemy. jest premia miesieczna placona co kwartal i byla bo nie wiem czy to zostalo premia kwartalna premia miesieczna a premia kwartalna rozumiesz o czym my wogule piszemy? ostatnia premia kwartalna dla bt3 krupy bylo okolo 230 i sie nie kloc i nie myl z premia meisieczna placona co kwartal bo tylko pokazujesz swoj wysoki poziom myslenia

Luki
@no ja pracuje w tc

Rzeczywiście. Nie wiadomo o czym ty piszesz. Tak "wogule".

kjerstf

idź się leczyć

Nowy.9@

Jaka stawka początkowa mniej więcej brutto??

Edek
@Nowy.9@

16.40

bt3

KIEDY BAJTUS PRZENIESIE NASZĘ SZAFKI Z POWROTEM NA SZATNIE PO REMONCIE ??????!!!!!!!!

Bajtuś
@bt3

Nigdy. Wy to sami zrobicie, będziecie moczyć majtki żeby tam wejść

Siema !!!!!!!!!!!!!!!!

Witam mam pytanie ile teraz na start jest na wydziale bt 6 ? Z tego co wiem na bt2 to 17.30 a na bt 3 i bt 6 ?

Krzyśiu
@Siema !!!!!!!!!!!!!!!!

stawki są takie same, zależne od stanowiska i kategorii zaszeregowania. Nie ma podziału płac, że np. na Bt2 zarabiają tyle, BT3 tyle a na BT6 więcej, wszystko zależy jakie stanowisko i kategoria. Stawki są wszędzie takie same.

Makus
@Krzyśiu

Nie prawda, nie są takie same pracuje i mam stawkę o 3 zł mniejszą od pracownika oczywiście z dłuższym stażem, choć jak trzeba jestem jak trzeba na nadgodziny czasem, robię jak trzeba na innej maszynie, on tylko na tym samym, cieszę się z tego co mam niestety nie jest to trochę fer, ale co zrobić, tak było dogadane ze związkami i tyle, mam za szeregowanie nie powiem, nie ma co narzekać

@Makus

Jak trzeba.. Jak trzeba... Jak trzeba to trzeba A jak nie to na twoje miejsce są chętni.

@Bt2

Noooo, walą drzwiami i oknami. Widzę jak wychodzę z pracy, jaka kolejka chętnych hahaha jak do spowiedzi wielkanocnej. Żałosny jesteś. Nie ma sprawiedliwości w tym zakładzie.

Oo
@Haha

To dlaczego tam jeszcze pracujesz skoro tak cię to bawi? Chyba masz za wysokie kwalifikacje i nie możesz znaleźć pracy tam gdzie nie byłoby hahaha.(usunięte przez administratora)

@Oo

Nie wiem czemu usunięto mój post. Piszę to jeszcze raz! Ja tu tylko jestem żeby przezimować!!;

Petersen
@Siema !!!!!!!!!!!!!!!!

Pierwsze słyszę żeby na bt2 dawali 17.30 Jak coś to 18.30 chyba wszędzie jest. Po drugie jak możesz dostać 17.30 skoro najniższa godzinowa na ten rok to 18.30 Pozdrawiam

Pk
@Haha

Brat w Hiszpanii dzwoni zebyś przyjechał 20 tys na mieś na płytki tylko jechać i. Brać.? Żal mi. Cię. Ić do specjalisty. W tej firmie jest taki od groma. Nie wiem co tacy fachowcy tu robią. Dziękujemy że zgodziłeś się je. Opony za 2 tys jak mogłeś za granicą brać 20 tys.

@Petersen

Jakoś ja na Bt2 dostałem 19.00 jak zwykły nowy operator .

@Bt2

Szkoda że- na bt2 zaczyna się od stawki 17.30 a tu nagle sypnęło 19 zł. Żenada co ci ludzie piszą-komu chcą zaimponować?

@Petersen

Płace są różne na różnych wydziałach.

Radek

No i co w tym śmiesznego?! Wiosna i buraki zaczynają kiełkować. Gdybyś spał o tej godzinie a nie pisał byłbyś mądrzejszy.

Specjalista

Jakie wrażenie zrobili specjaliści w pierwszym dniu ochrony TC?

Elektryk
@Specjalista

Żadne. Zachowanie ochroniarzy jakie było takie jest.

Fredro
@Elektryk

Miało być profesjonalnie bo jest nowy mobilny kierownik nowe kadry oraz większość nowych ochroniarzy z papierami.

Elektryk
@Fredro

Dobrze powiedziane. Miało być... Ale nie jest, no i w sumie moglismy się tego spodziewać

@Elektryk

Chciało by się powiedzieć: a nie mówiłem ( pisałem)....., Kasa, zwolnienia z US, ZUS, być może PFRON itp itd

@Konradzik

Nowy konkretny kierownik zacznie dopiero działać a więc na spokojnie.

@Krzyś

Trzeba wyciągnąć wnioski z przeszłości i zmienić taktykę działania.

@Krzyś

Wreszcie dobra zmiana i to jest to.

@Krzyś

Właśnie dziś widziałem te maseczki pod nosem i na brodzie, usta odsłonięte. Koszmar.

janusz
@Konradzik

I tak ma być. Nie jesteśmy przestępcami żeby zasłaniać twarz!

Mateusz
@janusz

Już cię chodzi o to. Tylko ludzie nadal wierzą że maseczka chroni przed zarazkami. Skoro covid żyje 4 godziny poza ciałem, to żeby to miało ręce i nogi, każdy musiałby dezynfekować dosłownie wszystko. Wózki na opony, półfabrykaty, opony, klamki, przyciski. Nie da się, zresztą nie ma po co

szukam

Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? np. do działu kontroli, konstruktorów etc?

#
@szukam

1 pytanie _ kogo masz w stomilu? 2_ pytanie_ czy masz jakieś mięso lub kiełbasę. 3.pytanie _czy jesteś homo czy hetero. Już człowiek pierwotny walczył o mięso potrafił zabijać za kawałek mięsa. 4 pytanie. Czy wiesz co to bierznik. Opasanie. Barkot. Membrama. Anal. Kooperacja. Jak odpowiesz na wszystko. Jesteś przyjęty. Stawka do uzgodnienia po godzinach.

Że hej
@#

No takie coś to mógł napisać tylko zasilający co zasila 8 i 9 na BT3 M.....

Ojczym
@#

Mnie pytali czyim jestem. Protegowanym he he. Ta. Firma to cyrk. Po 2 miesiącach to znaczy szkoleniu podziękowałem.

Roki
@Ojczym

Niestety,ale w tej firmie nie ma możliwości rozwoju,nawet gdybys chciał pójść na studia ,to kierownik nie zgodzi się, żebyś pracował on pn do pt. Zostaje tylko 4 brygadowka,która tak kradnie życie,że zanim się obejzysz , przelecą Ci najlepsze lata . Pracowałem tam 3 lata, napiszę tylko tyle. Pieniądze to nie wszystko.

@Roki

Jakie pieniądze ? Przecież ta praca wgl nie jest warta tych pieniedzy.Tez tam pracowałem i sie zwolniłem po 6mc. Nie mówie bo teraz nie mam wcale wiecej ale przynajmniej nie murzynuję przez 7 dni pod rząd a co sobote piwko wieczorem pije. Pozdrawiam

Bioly
@Bt2

Też pracowałem tam 7 lat i żałuję że tyle straciłem życia. Od 3 lat pracuje gdzies indziej od 7-15 może zarobię 400 zl mniej ale to jest życie. A nie to co 4 brygadowka.. banie w niedziela i święta jak murzyn. Gorąc, smród jeb... okulary kaski

Jurek

Powiedzcie mi ile ma na godzinę pracownik z 10 letnim stażem na mrt

@Jurek

popracuj tam 10 to sie dowiesz

@odpowiedz

No w tym momencie to już takiej stawki nie będzie miał. Nie ma wyrównań od lat pracy

@Jurek

24.40gr

Bt

Kiedy szczepienia przeciwko covida?

Jolka
@Bt

I jak dużo poszło na kwarantanne ?

Ojcymcymtubyćmożeksiendzem
@Bt

Jaki covid? W stomilu rozdysponują po rodzinie mieszkania na fredry domy w nagoszynie a ile legalnie zarobili nie licząc opon sprzedanych na lewo. W telewizji powinni pokazać jakie wille można mieć zarabiając mało. Te afery co pokazują to cienizna. Złote sedesy przepych Putin przy tym to nic. Ps. Nie Putin z pk. Tylko z Rosji.

Edek łowca
@Bt

Jeśli firma zrobi obowiązkowe szczepienia przeciw koronawirusowi, to zostaną tylko stare dziadki na maszynach, bo młodzi się zwolnią wtedy w większości

Luki
@Ojcymcymtubyćmożeksiendzem

Ależ ty jesteś mądry.

#
@Ojcymcymtubyćmożeksiendzem

Warto by zlustrować tych starych komunistów niby stary Hyundai i 30 a pod maskom silnik porsche Boxster bi turbo 8v. Warto zajrzeć za lodówkę i te opony co zalegają za domem czy jest faktura? W pilantówie można kupić oponę za 2 marchewki i 1 sałatę. 195/65R15 sava eskimo S3+ 185/65R15 passio. Bez marchewki sama sałata.

Qmam

Sobota wolna mam nadzieję

Darek
@Qmam

Piątek 3 zmiana kończy pracę. Wtorek 1 zmiana rozruch.

Dobrzepoinformowany
@Darek

Nie przypadkiem druga zmiana zaczyna?

Edek łowca
@Dobrzepoinformowany

Znając życie, to na BT3 br A podmieniła sobie materiały na pełne szpule, żeby się nie skończyło do godziny 6 rano, a we wtorek oni zaczynają o 6 haha Br A nie ogarniesz

gonzo

Jakie szkoły i kwalifikacje trza mieć zeby być portierem w stomilu?

Biurowy
@gonzo

Stopień niepełnosprawności najlepiej znaczny z powodu choroby umysłowej. Np.depresja. wtedy pracodawca dostaje miesięcznie na takiego pracownika z PEFRONu 2300zł,a płaci mu 1500zł.

@Biurowy

Żartujesz czy mówisz poważnie?

Biurowy
@gonzo

Poważnie. Jeśli myślisz o pracy w ochronie to obowiązkowo stopień niepełnosprawności musisz mieć. Z umiarkowanym ciężko sie załapać,bo PEFRON dopłaca do takiego pracownika tylko 1150zł/m-c. Z lekkim nie ma szans. Dopłata 450zł/m-c. Dodatkowo 600zł do każdego stopnia,jeśli powodem niepełnosprawności jest choroba psychiczna. Najlepiej znaczny abyś posiadał. Wtedy pracodawca zarabia na Tobie. Płaci Ci 1450zł,a dostaje 1650zł/mc + ewentualnie 600zł. No i oczywiście TC Dębica płaci firmie ochroniarskiej za zabezpieczenie zakładu. Biznes trzeba umieć robić.

Rafał
@Biurowy

co, znowu wujek (usunięte przez administratora)szaleje?

@Biurowy

Nie powiesz chyba że taki elektorat chroni zakład gdzie jest olbrzymi majątek ale to nie jest wszystko są jeszcze inne aspekty dużo ważniejsze.

@Biurowy

To na jakiej podstawie przeprowadzają badanie trzeźwości pracowników jak mają tylko takie kwalifikacje?

@Biurowy

No tak to w takim układzie jaki może być etap wiedzy ochronnej osób z orzeczeniami , ich kwalifikacje , predyspozycje pracy z ludźmi.

idiota z tc
@gonzo

są tylko 3 wymagania -głowa potrzebna jest do noszenia okularów i stoperów koniecznie pusta kto myśli w tej firmie nie jest mile widziany -dwie nogi musisz mieć do noszenia butów z noskiem -jeśli jesteś dupowłazem spełniasz wszystkie kryteria

gumiś
@Biurowy

No tak stopień jest ważny natomiast szkoły pewnie już nie wystarczy osiem klas i nawet dowodzić można.

misiek
@gumiś

Ha ha ha po ośmiu klasach rządzić można? kpiny czyste kpiny.

żenada
@gumiś

Idż zobacz jakie mają ci co dowodzą

klemens
@Biurowy

Sory ale to jest zakład amerykański i trochę profesjonalizmu by się przydało ale prawda jest taka że to co było to już lata temu minęło i powrotu nie ma. Jaki poziom w tej chwili jest to każdy widzi .

@klemens

Dokładnie to co było dawniej to się już nie powróci.

@Profesjonalista

Przepraszam ale chciałem napisać że to co było dawniej to już nie powróci

Mariolka

A co było dawniej?

Jk
@pracownik

Podstawa do przeprowadzania kontroli trzeźwości?

@klemens

Niestety brak kierownika jest tylko marnej jakości nazwijmy to koordynator.

@gonzo

I czy pałkę i kajdanki od razu dostanę?

Takie czasy

John
@Jk

Nie musza mieć żadnej podstawy, to nie jest policja że jakieś reguły ich obowiazują

szpila
@John

Bzdury totalne pleciesz .

Jędrek
@Profesjonalista

A to dlaczego nie ma kierownika?

@Jędrek

Ciekawe czy te kobiety których tyle naprzyjmowali wiedzą o co chodzi w portierowaniu i dozorowaniu.

młody
@maciuś

Tak wiedzą jak kanapkę zrobić albo zupę ugotować.

@młody

A czy mają wpisy na lustę kwalifikowanych?

Mają orzeczenia

młody

Jakie orzeczenia?

ciapaty
@młody

O stopniu niepełnosprawności i najlepiej druga lub pierwsza grupa.

@bezo

Wpis na listę można zrobić ale dawniej inaczej to wyglądało.

Bartek
@ciapaty

Profesjonalizm dawno poszedł w krzaki a z PFRON firma ma pieniądze więc nie liczy się jakość.Firma która portieruje jest tylko podwykonawcą.

@Bartek

A to nie chroni tego Solid?

Nie

Nie

@Nie

A to dlaczego?

s

musisz być ułomny

@s

Dlaczego mnie obrażasz w ochronie powinny pracować same asiory.

s
@Zdziwiony

Chyba pomieszał mi się wątek, bo miałem na myśli właśnie ochrone a ten jest o pracy portiera Poza tym: ułomny 1. mający jakąś wadę budowy; będący kaleką; niedołężny; 2. niedoskonały, słaby Skoro wymagają tu stopnia niepełnosprawności to na jedno wychodzi...

@s

No tak

@Zdziwiony

No to widać na każdym kroku ten profesjonalizm

Colombo
@maciuś

Profesjonalizm w ochronie TC dobry żart

Edzio
@Colombo

A na co komu tam ochrona?

Wania
@Rafał

Czemu nikt nie zrobi porządku z kierownikiem zmianowym z Bt6. Zapomniał jak sam pracował na maszynie. Wiem człowieku że czytasz te forum. Człowieku ogarnij się Tomciu. Bo takich jak Ty Tiko czyli Tajny Informator Kierownika Oddziału jest masa i aby przypadkowo Twojego miejsca nie odbił. Masz się za wielkiego Kierownika a jesteś prostakiem. Wiedz jedno chłop z wsi wyjdzie ale wieś z Chłopa nigdy. Prosze o jedno dobieraj odpowiednie słówka do odpowiednich osób. Czasem jedno słowo może zniszczyć Twoja karierę.

Krzysiu
@szpila

Teraz Rodo!!!!!!

Krzysiu
@Jk

Rodo

Grześ
@Edzio

Pewnie do ubezpieczenia i nie ochrona tylko dozorcy.

cypisek
@Zdziwiony

Badajo wos jesce alkomatem?

cypisek
@Zdziwiony

Badajo was jeszcze alkomatem?

Jakub
@gonzo

Niech zgadnę ale żadna nie jest wymagana.

Portier

Grupę inwalidzką

Dozorca

Kwalifikacją jest grupa inwalidzka

Bt1
@gonzo

Kiedy szczepienia na covida?

Obserwator

Wczoraj był artykuł w obserwatorze o portierach i dozorcach , szok przyszła nowa profesjonalna firma i robi czystki zatrudniając ludzi z kwalifikacjami w tym zawodzie.

BT
@Obserwator

Uważam że w tym zawodzie kwalifikacje to podstawa.

@Obserwator

Bardzo dobre posunięcie SECURITASA firma bardzo dobrze płaci ale też wymaga.

Kierownik
@Obiektywny

Pracując w takiej firmie to zaszczyt i dlatego firma wiedziała co robi.

Z branży
@Kierownik

Firma mocno ceniona na rynku zatrudnia ludzi dobrze wykształconych i wyszkolonych szczególnie kadry

@Z branży

Tak weszli z przytupem zatrudniając większość nowych ludzi oraz nowego kierownika który wprowadzi skuteczne i nowoczesne metody ochrony.

@Maciuś

I tak trzymać

@Obserwator

Wchodząc dziś do pracy właśnie widać tych orłów na bramach z maseczkami założonymi pod nosem albo na brodzie...., jedna wielka kpina..., czy taka firma czy inna nie ma znaczenia. Nie wezmą nikogo na bramę z nie wiadomo jakimi kwalifikacjami czy uprawnieniami, bo takim muszą sporo zapłacić, zresztą takie osoby jeżdżą na interwencję i zabezpieczaja np. jakieś imprezy. Na bramach stoją ludzie na rencie czy emeryturze i jeszcze z grupami...., za 10 zł brutto albo u mniej.

Mikołaj

Ale pełen profesjonalizm dopiero od 01.04.2021 dzisiaj jeszcze stara firma

@Mikołaj

Może o starej lepiej nawet nie wspominać bo szkoda słów.

@Mikołaj

taa, pełna profeska będzie..., już widzę jak chłopaki po 20-30 lat z umiejętnościami i kwalifikacjami będą siedzieć na bramie...., zrozumcie, że pilnowanie bram to jest dla ludzi z grupami, ewentualnie dla emerytów czy rencistów, byłych żołnierzy, policjantów itp, którzy dorabiają sobie do renty czy emerytury. Już jutro się przekonamy, czy nie będzie to tylko zmiana nazwy a ludzie ci sami...., a chodzi tylko o kasę i pieniądze z PFRON czy innych instytucji państwowych. Jak to było w Psach? zmienią się czasy, a Pan cały czas w komisjach...., tak samo w TC, zmieniają się nazwy firm a ludzie ci sami. Pożyjemy i zobaczymy.

@Konradzik

Należało wymienić mało profesjonalną kadrę oraz załogę a co będzie okaże się w dniu 01.04.Ogłoszenia były na OLX.

felek

witam, kiedy rozpoczyna się przerwa świąteczna i jest wolne od pracy?

Pracuś
@felek

Ja nie chcę przerwy świątecznej ja chcę pracować

uniżony pracownik

wiadomo czy opony w miarę idą czy klepiemy tego ile wlezie a za po l roku rok zwolnienia?

@uniżony pracownik

Inne fabryki pozamykane. Kto będzie robić na Niemców opony jak nie polaczki murzyny.

@.

I dobrze że firma działa. Chce iść do pracy, jaka by ona nie była to chce iść do mojej pracy a po niej w dowolny dzień tygodnia zrobić zakupy w dowolnym sklepie bez cyrków pseudo rządu i jej milicji. Korzystać z dobrodziejstw takich jak basen, siłownia i 2 razy w miesiącu knajpa ze starymi znajomymi. Zapytać córke co tam w szkole i ŻYĆ.

Wydział pk
@Konfederacja

To napisał paletujący na pk FVM 1 2 3 na br a powiedział mi tak słowo w słowo. Dawno na kazaniu nie byłem. Gada gada a robić się mu nie chce.

Pracuś z pk
@Wydział pk

Dziwić się że przez takiego nieroba francowatego zdania nie ma albo ciagle czekają na opony , jeszcze raz tak się będzie opierniczał a władza sie nim zajmie

@Wydział pk

Pomyliłeś się, pracuje na bt3.

Qmam
@Konfederacja

Brygada?

@Qmam

Na drugiej brygadzie też kumają.

Djaz

Cześć, orientuje się ktoś ile opon dziennie produkowanych jest średnio w TC Dębica, albo przez cały rok? Pozdrawiam

Jacek
@Djaz

Jest to tajemnica firmy, ale masa odpadu po 2 latach z tego jest :)

Djaz
@Jacek

Dzięki, właśnie szukałem w raportach firmy i nigdzie nie ma info:/

Operator krupp
@Djaz

Z tego co wiem około za zmianę czyli 8h wykonane jest około 15 tysięcy opon czyli na dobę masz około 45 tysięcy ale wiadomo to jest uwarunkowane różnymi czynnikami.

@Djaz

Ja wczoraj przeglądnołem dokumentację i na wydziale pk brakuje 3 tys 347 szt opon po głębszej analizie stwierdziłem że 7 strażników zostało przyjęte na wydział pk w różnych latach 2010.2012. Itd. Firma wtedy miała. Stawiać na młodych a z tego co widzę 43. Lat 51.lat kucharz. Masarz. Kelner. Takie zawody w stomilu??????? Ciekawe czy. Na. Innych. Wydziałach takie cyrki.??

Zdumiony :)
@%

Skoro cała ochrona pracuje na wydziale pk to jeszcze lepiej. Pilnują żeby nie kradli opon powinni jeszcze zatrudnić " lornete" bo jego syn już tam pracował. Ręka rękę myje.

Ciekaw
@Zdumiony :)

Lorneta lorneta a kto to jest?

Ciekaw
@Ciekaw

Czy czasem imię lornety nie zaczyna się od W?.

Księgowy
@%

A kto takiemu uczonemu dał dostęp do DOKUMENTACJI? Ty się ortografii naucz a nie bierz się za analizy i to jeszcze głębsze. (usunięte przez administratora)

Nagły atak spawacza.
@Zdumiony :)

Znaczył palety z oponami moczem które mają iść na lewo i za to go zwolnili. A lorneta zgubił lornetkę i był bezużyteczny.(usunięte przez administratora)!!

Dyrektor generalny
@Księgowy

Audyt za audytem chyba z choinki się urwałeś a co z dopisywaniem opon do zdania dobowego i kwartalnego nie napisze więcej bo. Zostanie. Usunięte ale ogrom informacji i całą dokumentację przekazałem odpowiednim służbom panowie w kominiarkach znowu na 1 zmianie ale 4 brygadzie. Porzyczą sobie komputery wtedy zrywałem boki i teraz będę. I tak napisałem za dużo bo wiecie kiedy was odwiedzą na 4 brygadzie. Dobrze że nikt nie zobaczył jak ten wysoki w kominiarce pokazał mi część. Jak stałem na cwd na błędach. A kierownik zczerwieniał a potem zbladł i znowu zczerwieniał. Indyk jakiś. Czy co.

Heniek

Mota jeszcze barkody? Bo mi się kończą

Kierownik
@Heniek

Jak się skończą , proponuję bezpłatny urlop !

Podobno mają zamykac firme pandemia szaleje ma być postój wiecie coś

100Mil
@pracownik

Podobno tydzień po świętach. Ale plebsowi jak zwykle się nic nie mówi.

Ojczym
@pracownik

Żadnej pandemi nie ma to aktorzy jak ktoś myśli inaczej jest po prosku głupi.

brydz
@100Mil

Raczej, ja takich informacji nie słyszałem ale na dziś raczej to się spełni, po słowach Ministra Zdrowia jak również wiceministra, że pełny lockdown jak najbardziej możliwi zamknięciem zakładów pracy, to się przewijało z ich słów kilka razy więc wszystko ku temu idzie, jedynie spadek zachorowań może to zmienić, że tak nie będzie.

kapa się sama nawija
@100Mil

Paweł?

Policja

Dzień dobry czy są przyjęcia na stomil ? Bo wysyłam Cv i nic a baba nie dawno mówiła , ze najwidoczniej cię nie chcą ..

PoPiSLewicaPSLhołownia OUT
@Policja

Domyślam się że weszliście zamaskowani, bez naszywek nazwisk, z rękami przy pałkach a druga na gazie to cIĘ milicjancie odprawiła z kwitkiem.

Komendant główny policji
@PoPiSLewicaPSLhołownia OUT

Pytam bo chce się przyjąć tam a (usunięte przez administratora) nikt nie pisze nie dzwoni . Do kogo iść z Cv

@Komendant główny policji

Reprezentuje JP

Młody je.. Aka
@Policja

Na szatni babskiej jedzie śledziem stare. Baby. Sypio się jak cza. Na grzejnikach suszą się farfocle ochyda. Bara. Bara niema to jak stara. Na starej pić. Y.(usunięte przez administratora) Ćwiczy.

Zarobki

Pandemia?? Inflacja prognozowana między 3 a 4% w latach 2021,2022,2023(w każdym roku nie łącznie) a nasi związkowcy podpisali dwuletnie porozumienie które cofa pracowników z zarobkami do niewiele ponad najniższa krajową mowa o ludziach z niskim stażem pracy (w niedalekiej przyszłości) i to w systemie czterobrygadowym. Moje pytanie brzmi jak chcecie tych ludzi utrzymać w firmie??? Nadgodzinami? Brakiem podmian? Kierownikami Sadystami? Niedługo podwyżki w firmie będą zależne od podnoszenia przez rządzących najniższej krajowej i zobaczycie wtedy kto zostanie w tej firmie. Pozdrawiam z BT... nie przepraszam HPT......=#

Obiektywny

Ponoć portierów i dozorców wam wymieniają na specjalistów w tym zawodzie. Przyszła profesjonalna firma i zaczyna od wysokiego pułapu.

Wreszcie coś konkretnego

@Obiektywny

W takim przypadku to najlepiej wymienić wszystko od podstaw i zacząć od nowa.

@Profesjonalista

Na OLX jest cały czas ogłoszenie że przyjmą pracowników z kwalifikacjami na dogodnych warunkach natomiast o grupach inwalidzkich żadnej wzmianki.

@Szeryf

Usługi czystościowe też poszły pod młotek i z tego co słyszałem szukają kierownika z odpowiednim wykształceniem . podstawowe i zawodowe nie wchodzi w rachubę.

@Profesjonalista

Firma jest konkretna dobrze płaci ale w zamian też wymaga odpowiednich kwalifikacji a nie grup inwalidzkich.

@Obiektywny

Niestety ale organizacja pracy w usługach czystości owych jest bardzo ważna

Specjalista
@Szeryf

Jeżeli tak ma być to trzeba wymienić praktycznie wszystko ale i warunki finansowe ponoć są bardzo dobre.

Znawca
@Obiektywny

To jest dobra firma i bardzo dobrze płaci ale też wymaga.

Specjalista w fachu
@Obiektywny

Pierwsza firma która podchodzi do tego po mistrzowsku ponieważ wymieniają nawet kadrę.

Portier
@Obiektywny

Wymiana dozorców i kadry trwa

@Szeryf

Właściwa organizacja pracy to podstawa a o tą organizację powinna zadbać dobrze wyszkolona i wykształcona kadra , dotyczy to zarówno ochrony jak i usług czystościowych.

Antonio mistrzpatelnizłotawara

Czy jak pracowałem w tam tym roku 10 miesięcy ale się zwolniłem to wezmę 13

bt3
@Antonio mistrzpatelnizłotawara

§ 3. Uprawnionymi do otrzymania nagrody rocznej są osoby zatrudnione w Firmie przez minimum 6 miesięcy w roku poprzedzającym wypłatę nagrody.

pytający,,,
@bt3

a ile trzeba pracować by mieć mieć identyczną stawkę np za 2 lata doświadczenia kiedy w czasie porozumień nie miało się ani 1 roku pracy i teraz pracuję za 2zł mniej niż koledzy?

Ban na to
@pytający,,,

Otrzymujesz wynagrodzenie za swoją pracę. Czyli jeśli masz 22 a kolega na tym samym stanowisku na 26, to znaczy że pracujesz mniej/gorzej? W teorii tak myślą Co którzy są odpowiedzialni za brak wyrównań. A w praktyce jest tak że pracownik z krótszym stażem pracuje ciężej pod tego, który ma większy staż, bo " tu dam młodego, bo ciężej, niech robi" Musimy się zebrać w kilku, iść do menadżera czy tak kogoś i w końcu wziąć sprawy w swoje ręce. Nie może być dyskryminacji takiej. 2 złote mniej na godzinę to jest ponad 200 zł miesięcznie, a to jest bardzo dużo. PRACUJEMY TAK SAMO - WIĘC DOSTAJMY TO SAMO!!!

P
@Ban na to

Trzeba sobie zasluzyc na podwyzke pajacu jak bedziesz (usunięte przez administratora) to dostaniesz jak w (usunięte przez administratora) walil to nadal bedzie 2 zl mniej proste...

@pytający,,,

Jak młodzi mieli po parę złotych więcej na start niż wieloletni pracownik to było ok. Stawki według długości stażu są uczciwe, bo młodzi nie zmieniają przez to pracy jak rękawiczek - czytaj pracodawca może mieć pewność, że ktoś kto szuka stabilnej pracy nie rzuci jej z dnia na dzień.

Jan
@.

Są sprawiedliwe, tyle że ich nie ma, rozumiesz o co chodzi? Była tabela wg której zróżnicowanie zanikało wśród pracujących którzy pracują 5 lat i więcej. A teraz Ci którzy pracują 4 lata są w (usunięte przez administratora) z kasą z i to nie mało. Czaisz?

Krzyśiu
@Jan

chłopie, ja jak zaczynałem w 2010 od 11.5 zł brutto to było dobrze? Teraz na start dostają po 17-20 zł i mało....., w .upach się wam przewrca od tego dobrobytu..... i żarcia na stołówce hehe

Dlor
@Ban na to

Tak, masz racje, ja akurat mam przepracowane 3 lata pracy i mam stawkę mniejszą o 3zł od pracownika z którym współpracuje razem, ale on ma dłuższy staż, ale nigdy nie zostanie dłużej, żadnych nadgodzin, tylko to jedno stanowisku, ja jestem wstanie przyjść na nadgodziny choć nie zawsze się chcę ale nie odmówię plus czasem inne stanowisko pracy. Tak zostało ustalone chyba nic się z tym nie da zrobić, przecież patrzy kierownik czy mistrz czy jak ci nasi przełożeni, zawsze jak ktoś pisał można pójść rozmawiać, ale wątpię czy coś to da. Czego nikt tego nie widzi od górnie.

@Krzyśiu

W 2010 najniższa krajowa wynosiła 1300 z groszami, teraz wynosi 2800, 2 razy więcej. Jeszcze jakiś argument?

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1012, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 641 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A