Opinie o Domcar w Konin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Domcar. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Domcar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domcar w Konin

jakub123 Nowy wpis

Jeżeli ktoś zastanawia się czy dołączyć do firmy zarządzanej przez DOMCAR (Konin,Kalisz,Włocławek i Poznań) stanowczo odradzam. To co obiecują a to co później spotyka pracowników to dwa przeciwne bieguny. Pracować soboty za darmo oczywiście!!

Maryla Nowy wpis
@jakub123

Proszę o szczegóły dotyczące Poznania. Chłopak widział ofertę dla pracownika myjni na umowę o pracę i chciał podejść. Chyba, że to opinia odnośnie bardziej specjalistycznych stanowisk i na myjnie na spokojnie można iść sobie dorobić? Na wakacje by chciał

Te nadgodziny o których niedawno wspomnieli, to których stanowisk mogą w zasadzie dotyczyć? Niby ktoś napisał, że w sobotę też się przychodzi, ale czy sprzedawcy także? widziałem ofertę na samochody używane i nie było w niej wprost napisane w jakie dni tygodnia masz być

Jak to nie ma nadgodzin? Ktoś podkreślił, że można sobie zostać po pracy ale nie zostanie to opłacone. To w ogóle zdarzało się, żeby ktoś siedział? Po co? Czy zakres zadań mimo wszystko jest tak ustalony, że jednak w normlanych godzinach można wszystko dopiąć na ostatni guzik? Czy współpracownicy bywają pomocni?

Abc

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny. Jeśli ktoś chce zostać dłużej w pracy, to z własnej woli, nie otrzymując za to dodatkowego wynagrodzenia. Trzeba być w pracy co drugą sobotę, zaznaczając, że nie wpływa to na wysokość miesięcznej pensji, nie mówiąc o premii której pracownicy nigdy nie mogą się doliczyć pomijając segregację pracowników na dobrych i złych a złych, niepasujących do grona pracowników mobbingując aby sami złożyli wypowiedzenie. ODRADZAM.

Grazia

Jak zarabia elektromechanik? na Jeżyce teraz widnieje oferta, chyba prześlę ją do partnera ale nie wiem czy jest sens zawracać mu głowę? Ta umowa o prace to od razy byłaby na czas nieokreślony czy jednak parę miesięcy musi porobić?

Na stronie Lento.pl zamieszczono 2 listopada kilka aktualnych ofert pracy do firmy Domcar. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Sprzedawca. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Gghtuj

Czy ktoś pracował w koninie na myjni ,jak to tam wygląda bo wiem że są 2 na oplu i na citroenie ,proszę o wypowiedź jak to tam wygląda z kasą i godzinami pracy i ogółem czy warto tam postawić chociaż nogę

Dorota

Ostatnia opinia sprzed ponad roku odnosiła się do Konina, co natomiast z Kaliszem? Wisiała wcześniej oferta do niego dla sprzedawcy samochodów używanych. Podane zostały widełki liczone od minimalnej do 10,000 zł, to już uwzględnienie premii z opisu? bywa ona jeszcze większa? Ile średnio aut udaje się sprzedać w miesiącu?

ATRA J

NEGATYWNA OPINIA DOTYCZY OBSŁUGI KLIENTA PRZEZ PRACOWNIKA SPRZEDAŻY AUT UŻYWANYCH. W dniu 12.08.2022r. przed wyjazdem do Konina wykonałem telefon do pracownika zajmującego się sprzedażą aut używanych w celu upewnienia się, że auto jest w jednym kolorze itd..., pracownik zapewnił mnie, że auto po które mam jechać (100km) jest w 100% w jednym kolorze i nie ma żadnej równicy pomiędzy elementami karoserii. Okazało się jednak, że pracownik bezczelnie - świadomie wprowadził mnie w błąd gdyż będąc już na miejscu samochód posiada dwa różne kolory karoserii rzucające się w oczy z daleka. W dodatku w prostacki i ordynarny sposób wymigując się od odpowiedzi dlaczego świadomie wprowadził mnie w błąd odpowiada, że To auto jest z Francji.... Ponadto w celu złożenia reklamacji do Dyrektora salonu, obsługa salonu (godz. 15;20) gotowa do wyjścia(3 dziewczyny), które wisiały na biurku pracownika nie były również skore do poinformowania mnie ani możliwości spotkania się z przełożonym w celu zgłoszenia skargi. Stąd tez moja negatywna opinia nt. funkcjonowania salonu Opel DOMCAR Konin i przestroga dla innych kupujących. Na marginesie poinformowałem pracownika o zwrocie pieniędzy za paliwo, których do dnia dzisiejszego nie otrzymałem a o które będę walczył ze względu na fakt, że obsługa klienta była poniżej poziomu oraz świadome wprowadzenie w błąd !!!!

Jakie wartości są cenione w Domcar?

Pracowałem tam

Wartości ??? Szczerze radzę omijaj to miejsce.

Aleksandra
@Pracowałem tam

A skoro pracowałeś to uzasadnisz swoje stanowisko z tym odradzaniem? Bo te opinie tutaj to coś nie za świeże są. Kiedy tu pracowałeś?

W

Czy ktoś pracował w dziale księgowość? Powie jak praca wygląda? Ile osób pracuję w tym dziale? Czy to jest praca od 8 do 16, czy trzeba zostawać po godzinach

Iza
@W

Podepnę się;) Ciekawa jestem wrażeń od strony pracownika;) Może coś się udało Tobie dowiedzieć? Wiesz jaka jest umowa?

Łucja

Może popiszemy trochę o tym, jakie są premie dla sprzedawców? Bo widzę, że klienci zajęli całą stronę dla pracowników, więc chyba czas przestawić tory na ważniejszy temat..

picy

Chcesz kupic uzywane auto to omin Komis Opel Domcar Konin. Zadna rekojmia u nich nie obowiazuje a jesli sie podejma naprawy to 3miesiace auto u nich stalo i nic nie zrobione. Wyjechalem z SERWISU i do domu ledwo dojechalem. Na koniec zwala wine na uzytkownika i trzeba za byle co zaplacic. Podejscie do klijenta masakra.

Wylorowana

Serwis Domcar Konin zatrzymal sie w latach 90 , poniewaz po wymianie zuzytych czesci nie potrafia dostroic komputera pokladowego samochod . Malo tego to dalsza awarie auta zwalaja na zla jakosc paliwa.

Pola

Ile osób pracuje w biurze?

Nowodworscy

Panu Patrykowi Jankowskiemu bardzo dziękujemy za profesjonalizm i sympatyczną pomoc przy odbiorze Opla Corsy , Beata i Dariusz Nowodworscy

Marzena
@Nowodworscy

Ale to jest forum dla pracowników, żeby mogli sobie popisać na temat pracodawcy :) Rozumiem że jesteście zadowolonymi klientami. Czy możecie napisać coś o firmie jako o pracodawcy? Jak zachowywał się w stosunku do pozostałych pracowników? :) Jestem zainteresowana pracą tam i szukam opinii.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Domcar? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Smok

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny. Jeśli ktoś chce zostać dłużej w pracy, to z własnej woli, nie otrzymując za to dodatkowego wynagrodzenia. Trzeba być w pracy co drugą sobotę, zaznaczając, że nie wpływa to na wysokość miesięcznej pensji.

@Smok

Czyli wychodzi na to, że w pracy zostać można ale nie zarobi się za to dodatkowych pieniędzy. To w sumie pytanie trochę w drugą stronę. Czy pracodawca kiedykolwiek wymagał od pracowników, aby Ci zostali dłużej i dokończyli rozpoczęte danego dnia obowiązki? Taka sytuacja miała może kiedykolwiek miejsce?

NN
@Piotr

Teoretycznie nie, ale jeżeli klient przychodzi do serwisanta o 14 i oddaje samochód, to często jest tak, że zanim zrobi się przegląd jest godzina 16, a serwisant pracuje 7-15. Przecież nie zostawi drugiemu serwisantowi samochodu do oddania tylko siedzi i czeka. Albo gdy ktoś sobie rzuci L4 albo na żądanie (którego nie ma- po powrocie każą wypisać normalny urlop), to ktoś inny musi zostać dłużej jeżeli nie ma innej możliwości.

Nietotyl

W czasie pobytu samochodu na przeglądzie klimatyzacji i wymianie filtra kabinowego zniknęła z samochody gaśnica. Pokazywano jakieś nagrania z kamer ale gaśnicy nie oddano Przed otwarciem zlecenia należy przekazać pojazd w obecności mechanika wykonującego usługę. Nawet za komuny mniej kradli.

Nietotyl
@Nietotyl

Gaśnica się znalazła.Przepraszam wszystkich .

Pawel

Dla klientow ku przestrodze przy zakupie auta używanego ... zwrócić uwage na pochodzenie (auta po leasingu odkupione z wypożyczalni samochodów - moze to komuś nie przeszkadza ale cena wtedy powinna być adekwatna do ilości kilkuset kierowcow nim jężdzących) usterki widoczne po wnikliwych oględzinach nie mające odzwierciedlenia w historii.

tom

CZY DOMCAR MOŻNA NAZWAĆ serwisem ..........DZIECI W PRZEDSZKOLU MAJĄ WIĘKSZE UMIEJĘTNOŚCI

Zostaw merytoryczną opinię o Domcar - Konin

• Jak się pracuje w Domcar?

Zobacz opinie na temat firmy Domcar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domcar?

Kandydaci do pracy w Domcar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domcar
  • Spółdzielców 9A