Domcar

Konin

Opinie o Domcar

jolanta 55 2013-09-09 12:30:10
[usunięte przez admina] Nie dotrzymują umowy, w czasie gwarancyjnej usterki nie dają auta zastępczego . Bardzo utrudniają sprawę usunięcia usterki.t3p2
abere 2013-11-05 15:54:02
Chcesz pracować bez względu na to jaką opinię ma Twój pracodawca wśród klientów ???? Dobrze trafiłeś- nie będziesz marzekał- opinię ma fatalną.
slawek 2014-01-25 18:26:27
Jestem zniesmaczony nieudanym zakupem opla CorsaD w tym salonie zpowodu celowego ukrycia pochodzenia tego pojazdu.Mial być salon polska jak w ogłoszeniu inter. a okazal się salon Francja.
rafi 2014-03-11 21:24:54
A CO TO ZA ROŻNICA CZY Z FRANCJI Z SALONU CZY Z POLSKI?
ewela 2014-04-23 12:47:11
Ja również zakupiłam opla corse D w tym salonie. Panowie powiedzieli mi,że były malowane lewe drzwi i tylny błotnik po zrobieniu pomiaru lakieru okazuje się,że jest malowany cały oprócz dachu..... jadę dzisiaj na spotkanie z dyrektorem salonu zobaczymy.....
inny 2014-08-18 19:35:55
Firma z której pracownicy uciekają jak szczury z tonącego okrętu.Świadczy to jak firma sznuje pracowników tak i szanuje klientów,który z pracowników miał tylko pojęcie o motoryzacji zaraz uciekał z tej firmy.Auta uzywane sprzedawane przez nich to porażka
Arek 2015-01-16 06:27:44
Bylem ogladac u nich auto, w ogloszeniu bylo jak byk napisane BEZWYPADKOWY - okazalo sie ze bylo malowane po OBY stronach auta, a stan techniczny delikatnie mowiac byl DALEKI od idealu a cene mieli 20% wyzsza niz rynkowa. Szkoda mojej godziny na ogledziny tego zlomu.
Are 2015-01-16 10:28:41
Moj poprzedni post dotyczyl Domcar w Poznaniu bo na tej stronie nie ma oddzialu Poznan ale czytajac wpisy na forach to w sumie to nie ma znaczenia - kazdy wpis prawie negatywny. Sami poszukajcie jezeli te wpisy wam nie starcza zebyscie uciekali od nich.
arti 2016-06-10 09:45:53
Miałem kolizje drogową z winy sprawcy i trefiłem do autoryzowanego salonu marki FORD w DOMCAR w koninie. Przyjecie auta standardowo. Czas naprawy malowania 4 elementów 3 tygodnie. sam musiałem dzwonić i pytać się jak postępy ale oczywiście nikt nikt nie wiedział lub osoby odpowiedzialnej nie było. Najgorsze jednak było przy odbiorze auta a mianowicie lakier położony gorzej niż u przysłowiowego kowalskiego w stodole, nie dolakierowane elementy nie spolerowane elementy, smugu po polerownia, autoryzowany salon pozwolił sobie na szpachlowanie błotnika oraz co całkowice wg. mnie dyskwalifikuje ten zakład to KRADZIEŻ. Ukradli z kół kapturki z alufelg. Zamiast skruchy i przeprosin pytano mnie się czy mam na to dowody i czy potrafię to udowodnić. San dyrektor serwisu nawet nie przeprosił tylko pytał się ile kosztuje oraz nie wyraził skruchy. Na koniec okazało się , że salon nie wystawia certyfikatów na naprawiane elementy tylko wycenę dla ubezpieczyciela.Przy odbiorze która się przeciągała rozmowa na zewnątrz przy samochodzie nawet nie zaproponowano wody. W związku z powyższym bardzo słabą naprawą blacharską, obsługa klienta jak ,,mola" oraz kradzieżą w tym salonie przestrzegam wszystkich przyszłych klientów o skorzystanie u usług firmy DOMCAR.
klient 2016-11-21 15:21:48
Masakra ten salon nie odpowiadają na maile a jak się zadzwoni to odkładają słuchawkę na bok, ludzie kto tam pracuje, radze omijać ten salon.
Zostaw swoją opinię o Domcar - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domcar