Opinie o X-Formation w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy X-Formation. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie X-Formation o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o X-Formation w Kraków

gość

Ludzie dłużej pracujący nie narzekają. Socjal teraz jest dobry jak w innych firmach, Multisport, teraz wprowadzają prywatne ubezpieczenie medyczne. Zawsze znajdą się osoby, które nie nadawały się do pracy i chcą się zemścić, a także takie którym nie dopasowała praca. Jak chcesz to spróbuj, sama się przekonasz. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Wiemy tez że często jest tak że jak osobom praca pasuje i jest wszystko ok, to nic nie piszą bo uważają, że to strata czasu. A tym co nie zapasowało lub oni nie nadawali się do pracy - to piszą jaka firma jest do niczego, chociaż czasami wiedzą że to też jest jakiś ich błąd, ale wolą odbić piłeczkę i szpecić wizerunek firm. Wszystkie opinie są subiektywne, a nie obiektywne. Ile w tych komentarzach jest prawdy, to tylko każdy wie, który sam pisze.

W każdej firmie sa ludzie lepsi i gorsi. Ludzie którzy długo pracują, rozwijają się- to zawsze będą lepsi. Natomiast znajdą się też osoby które uważają się za dobrych, ale takimi nie są. Rotacja kadry nie tylko zależna jest od firmy ale od rynku na którym działa firma. "Wchodzenie w cztery litery szefa" - to słowa człowieka o zbyt wysokim miemaniu ( uwazajacym się za idealnego człowieka, pracownika, a naprawda tak nie jest i poprostu chce się zemścić)

Programista

Firma nie ma projektów, gdyż zajmuje się własnymi produktami. Owszem nawet nowa technologia robi się stara po kilku latach, ale firma stara się przepisywać je ze starej na nowszą technologie.

Od momentu kiedy pracuje w tej firmie nie spotkałem się z losowymi zwolnieniami. Firma nie traktuje ludzi jak maszynkę do zarabiania tylko widzi człowieka. Firma stara się być otwarta na potrzeby pracownika w granicach możliwości. Od czasu do czasu firma organizuje fajne imprezy.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie X-Formation padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Systems Engineer.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
jod

To może ktoś zorientowany napisze co się dzieje teraz w X-Formation, bo z zewnątrz wyglądają nie najgorzej, ale jak traktują ludzi?

Programista

Atmosfera jest bardzo fajna. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć aplikuj do tej firmy. Dzięki tej firmie bardzo mocno podszkoliłem swój angielski.

xf

Luźna atmosfera pracy, elastyczne godziny pracy, benefity, imprezy firmowe, pokój gier :), wysoki poziom programistyczny, bardzo duży nacisk na jakość kodu, niezłe zarobki, stały kontakt z językiem angielskim (dla mnie to plus). Bardzo duży nacisk na ciągły rozwój. W firmie jest kilka zespołów w różnych językach programowania - można się więc nauczyć nowych rzeczy a nawet przekwalifikować. Profesjonalny flow pracy - continuous integration, testy, wiele narzędzi automatyzujących pracę programisty. Z minusów chyba tylko nieco za wolny rozwój produktu (jakość kodu i ciągły refaktoring do lepszych rozwiązań). Rozmowa kwalifikacyjna dość trudna, ale warto :)

gość

"Pracownik - co masz na myśli, że w firmie X-Formation jest pełno prowizorycznych rozwiązań? - możesz rozwinąć tę kwestię?

Prężnie rozwijająca się firma z perspektywami. Jak się interesujecie wszystkim co się dzieje w około was to możecie się tu dużo nauczyć. Szef ma 32 lata przez co kontakt z nim jest łatwiejszy, pracownicy na poziomie, metodyka pracy scrum-kanban, nie obowiązuje żaden dress code. Biuro dobrze wyposażone, pingpong, piłkarzyki, konsola do gier

anon

,(usunięte przez administratora) Ogolnie niezly (usunięte przez moderatora) wiec mozna sie czegos nauczyc. Jak na tak mala firme sprawna metodologia rozwoju softu.

Racja,(usunięte przez administratora)- ale za to organizował fajne release parties :D Atmosfera w firmie (usunięte przez moderatora), młodi pozytywni ludzie. Nie ma spin se ,(usunięte przez administratora)szefostwem w garniturach. Dla mnie to duzy plus. Co do płacenia, to ja zawsze dostawałem wypłatę zgodną co do grosza i zawsze była na koncie przed pierwszym.

Zostaw merytoryczną opinię o X-Formation - Kraków

X-Formation
2.8/5 Na podstawie 79 ocen.

X-Formation