Opinie o Eco Sopot Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eco Sopot Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eco Sopot Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Sopot Sp. z o.o. w Sopot

Halo Urząd

Dyrektorem Gospodarki Odpadów Komunalnych zostaje osoba niekompetentna, która bladego pojęcia nie ma o praktycznej stronie tej pracy. Osoba bez wizji i doświadczenia i wiedzy technicznej. A dyspozytorami odpowiedzialnymi za układanie pracy są osoby, które nawet nie znają topografii Sopotu. Skandal.

Następna kwestia jak można zrobić z osoby na którą było wiele skarg, osobę decyzyjna mianowicie "dyrektora" GOKu. Ten osobnik niema pojęcia o pracy,zresztą urząd powinien się tym zainteresować,zgłoszeniami wpływającymi od mieszkańców, i zastanowić się dlaczego jest taka rotacja pracowników którzy traktowali tą firmę jak miejsce do którego lubili przychodzić i znali się na swojej pracy bo teraz składają wypowiedzenia i odchodzą. Do prezesa informacje chyba nie dochodzą lub chłop zajmuje się inna firma,tak nie powinno być tak źle jeszcze nigdy nie było. Panie prezydencie Jacku zrób pan coś dobrego przed odejściem!!!!!!!!!!

Zaniepokojony

To jest koniec tej firmy, przegrali przetarg. Zaraz zaczną się zwolnienia tylko powinni zacząć od biur to przez nich ta cała sytuacja.

@Hanna

Hanno, jeżeli firma przegrała przetarg i jest ok.1/3 mniej pracy dla pracowników fizycznych, ponieważ odeszły firmy, o tyle samo mniej pracy dla biura (faktury itp). Cały czas się zastanawiamy dlaczego konsekwencje przegranego przetargu ponoszą kierowcy i ładowacze. Za czasów ZOM SOPOT nie było tak robudowanej biurokracji, aby było konieczne wynajmowanie dodatkowych pomieszczeń w Cech Sopot. Cieszy tylko to, że Mieszkańcy to widzą i już skierowali sprawę do Najwyższej Izby Kontroli.

W ogłoszeniu ze strony asystent biura ma wpisane, że oferowana mu jest możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Co może dalej za tym iść? Zastanawiam się nad ewentualnym awansem. czy są one możliwe w strukturze?

@Zaniepokojony

Właśnie ofert ostatnio nie widziałem, a kiedyś dyspozytora szukali, sam myślałem czy by papierów nie złożyć wtedy. Czy to pierwszy przetarg który został przegrany? Ciekaw jestem na jakiej podstawie wybierani są ludzie do oddelegowania. Staż pracy? było już tak?

@Zaniepokojony

No ale może jakieś inne przetargi wygrali. Firma opiera się tylko na jednym kliencie? Szefostwo jak przegrywa przetarg to i tak normalnie wypłaca wynagrodzenia pracownikom, czy są wtedy jakieś opóźnienia? Nie ma innych klientów? A do tej pory jak firma zwalniała pracowników, to zaczynała od biur czy do pracowników fizycznych?

Ptysio

Jeju ludzie- firma odbiera odpady od mieszkańców i sprząta Sopot- i to robi, przegrali przetarg na odpady od firm, cała reszta działa bez zmian. Tak odpadnie część roboty, stąd ruchy kadrowe, co do wypłaty wynagrodzeń póki co wszystko jest na czas tak jak trzeba.

Zaniepokojony Nowy wpis
@Ptysio

Zostali zwolnieni kierowcy i ładowacze, zapomnieli tylko o biurze. Niedługo kolelejne zwolnienia, jak twierdzi pan dyrektor gok.. Ponoć za szybko kończymy pracę.Trzymajcie się

Hanna Nowy wpis
@Zaniepokojony

Z jakich przyczyn podkreślasz ze zapomniano o biurze? pracy fizycznej nie ma do wykonania z tego co rozumiem? Dokumenty do ogarnięcia mimo wszystko wciąż występują? i czy będą szukać innych kontrahentów? Wiadomo?

Zaniepokojony Nowy wpis
@Hanna

Czy Eco Sopot Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Werka

Liderka ego top, nie polecam, za szkolenie nie płacą

Paulina
@Werka

Co z tymi szkoleniami? Zostały jednak wprowadzone? To faza projektu? Chodzi o to, że jeszcze ze 3 miesiące temu ktoś pisał o tym, że ich nie ma i ze nowi są wrzucani na głęboka wodę. Skoro tak to jakie jeszcze zmiany mogły zajść?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eco Sopot Sp. z o.o. na stanowisko Zastępca głównej księgowej / głównego księgowego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
xxx

nie polecam. Pracowałem jakiś czas i nagle wypowiedzenie. Uważam że bezpodstawne. Dali marną baze i się dziwią że spotkań nie ma

Były Kierowca
@xxx

Zawsze można iść do sądu pracy, a ten zakład już nie jedną taką sprawę przegrał :)

Zuza
@xxx

Marna baza? Opiszesz ją w szczegółach? Od samego początku widziałeś, że jest cos nie tak? komu w takiej sytuacji można takie sprawy zgłaszać? I z drugiej strony sam nie masz na to wpływu, żeby te warunki jakkolwiek poprawić?

Witam. Czy ktoś się orientuje czy podane zarobki w ogłoszeniach o prace są brutto czy może już netto? Jak wyglądają rzeczywiste zarobki kierowców?

Kierowca
@Zainteresowany

W ogłoszeniach są podane kwoty brutto. Do tego należy doliczyć ewentualne nadgodziny, prace w weekendy oraz święta

@Kierowca

Jak wyglądają w takim razie średnie zarobki netto za kierowcę w tej firmie i ile średnio godzin jest wypracowywanych? Czy jest ustalany jakiś wcześniejszy grafik zmianowy? Dzięki za odpowiedzi

Kierowca
@Zainteresowany

zaczynasz od 4200-4400 netto, a ile wypracujesz dodatkowo to Twoje, po okresie probnym masz rozmowe, zalezy jak sie sprawdzisz i czy dadza Tobie wieksza stawke. umowe podpisujesz normalnie, etat na 8 h dziennie, i tak jak pisałem wyzej nadgodziny czy tez weekendy w zaleznosci od checi i potrzeby, idz na rozmowę- wszystko Ci powiedza

Mat
@Kierowca

4200 zł na kierowcę c w tych czasach to wyzysk. W 3miescie są firmy co płacą na smieciarce ponad 5000 zł. Na autobusach można więcej zarobić niż te marne 4400 zł.

Myślący inaczej

Widać że UM woli się zajmować innymi sprawami,bo (usunięte przez administratora) jaki był jeszcze gorszy jest, mało ich interesuje wołanie ludzi o pomoc, no chyba,że chodzi o przejęcie przez inną firmę zakładu bo to w tym kierunku zmierza,a szkoda.

John

Nie polecam. Większość ludzi która została ze "starych" pracowników, to raczej są w trakcie zmiany, poszukiwań nowej pracy. Jeżeli jest ktoś zainteresowany pracą tutaj to polecam nauczyć się asertywności, jeżeli ktoś nie potrafi odmawiać to bardzo często będzie proszony o zostanie dużej by pomóc tym co się nie wyrabiają, gdzie ci co potrafią odmawiać kończą o godzinie 12. Pensja od lat praktycznie bez zmian, stażowego brak. Nowy pracownik na start ma tyle co pracownik z długoletnim stażem, w firmie. Atmosfera jak w wojsku, trzeba się odmeldowywać nawet o 14 gdzie w umowie jest zapis 6-14. Odkąd staliśmy się spółka zdarzają się spóźnienia wypłat dzień/dwa. W umowie jest zapis ze DO 10-go. W ZOM Sopot wystarczył jeden kierownik i sobie radził, teraz jest 10 kierowników, dodatkowo firma podzielona na 3 działy a i tak jest problem w zarzadzaniu. Niespełnionych obietnic prezesa mam całe kieszenie. Brak szkoleń dla nowych pracowników, są wrzuceni na głęboką wodę. W momencie kiedy wypada osoba z auta (urlop,l4), taka nowa osoba ma zastąpić pracownika z długim stażem, gdzie cierpi na tym reszta załogi, nowe osoby bardzo często nie znają nawet topografii miasta, a gdzie klucze, wiatki. Kierownictwo twierdzi, że nie ma pieniędzy na naprawy pojazdów niezbędnych do pracy, a w tym samym momencie zakupują nowe meble żeby było im przyjemniej siedzieć w pracy. Nowym pracownikom polecam zaopatrzenie się w dużą ilość rękawiczek, bo i z tym zarządzający sobie nie radzą.

Dyspozytor haha
@John

Zgadzam nie w 100 % to co wyżej jest napisane jest źle i będzie co raz gorzej jak nie zaczną na prawdę doceniać starych pracowników, Firma tyle obiecywała i na obietnicach się skończyło a tak nie powinno być, o zarządzaniu przez kierownictwo już nie wspomnę bo sięga dna nie mają kompletnie pojęcia co robią woda sodowa do głowy uderza bo poczuli trochę władzy dramat.

Dyspozytor haha
@John

Zgadzam się w 100% z tym co wyżej napisane, jest źle a będzie co raz gorzej jak firma nie będzie doceniać pracowników z dłuższym stażem i znającym rejony i nie tylko, kierownictwo w tej firmie to dramat zaczynając od prezesa który obiecał tak wile i na obietnicach się kończyło, kończąc na dyspozytorach którzy kompletnie nie mają pojęcia co robić jest dramat bo woda sodowa uderzyła do głowy poczuli trochę władzy i to wymordują przez co pracownicy są źle traktowani i wykorzystywani tak nie powinno być mam nadzieję że w końcu to się zmieni.

Rysio

Szkoda tylko że to co piszą pracownicy czyli prawdę żeby kolejny kandydat wiedział jak wygląda sytuacja w zakładzie jest odwracana przez podłożonych pracowników jak świetnie jest w Eco Sopot

Pracuję tu od niedawna, nie wiem i nie interesuje mnie jak było kiedyś. Mam zrobić rejon no to robię, to że dyspozytorzy Was cofają to znaczy że rejon jest niedokończony i macie zrobić robotę. Wychodziliście z pracy wcześniej teraz to się skończyło i Wam się nie podoba, sorry pracowałem w różnych miejscach i wcale nie uważam żeby tu było gorzej, weźcie się za robotę a nie tylko marudzicie jak było kiedyś. Nowa władza-nowe porządki, trzeba się dostosować. A dyspozytorzy- normalne chłopaki też wykonują swoją robotę.

@Nowy

Jak już wcześniej opisałem to co piszesz mija się z prawdą! Dlaczego usuwane są komentarze które nie zawierają wulgaryzmów itp.? Osoby które tu piszą że dobrze im w Eco to ludzie na których tu wszyscy piszą że są mało kompetentne.prosze o interwencję UM,oni też doskonale wiedza ze w Eco jest zle

opity kleszcz

A mi tam pracuje się dobrze w eko sopot. Pan dyspozytor działu oczyszczania to świetny człowiek, bardzo pomysłowy i zawsze znajdzie rozwiązanie na każdy problem. W dziale goku również zarządzanie jest na najwyższym poziomie i nowym dyspozytorom w końcu udało się ogarnąć bałagan, który został po poprzednim kierowniku. Bardzo cieszy mnie fakt ze obecna władza docenia, kiedy zgłosi im się niedociągnięcia innych pracowników. Dzięki temu ze zwraca się na to uwagę, można poprawić sprawność działania całego zakładu a także uzyskać dodatkowe wynagrodzenie.

Ciekawe
@opity kleszcz

Ciekawe kto z góry chwali sam siebie, już widzę jak człowiek, który jak kończy boi się wyjść powiedzieć, że skończył nagle pisze że dyspozytorzy sobie radzą. :D "a także uzyskać dodatkowe wynagrodzenie" Chyba to jest opcja dla dyspozytorów jak złapią ludzi na wyrównanie czyjegoś rejonu :)

@opity kleszcz

Opity kleszczu gratuluję Ci odwagi, że jak doniesisz na kolegów z pracy do pana dyspozytora to dostajesz dodatkowe wynagrodzenie. Tak jak pan prezes obiecał rodzinna atmosfera. Poprzednim kierownikiem była Pani Lidia, której żaden dyrektor nie dorasta do pięt. Bałagan, który teraz jest to nawet za Nypla takiego nie było.

Pracownik z dawnych czasów.
@Zaniepokojony

Czysta prawda. Teraz jest jeden wielki bałagan grzecznie mowiąc. Za czasów Nypla, Stewardessy, czy "bezdomnej" było o niebo lepiej.

Zażenowany

Nie polecam wchodzić w ten (usunięte przez administratora) nie doceniają pracowników którzy rzeczywiście dają z siebie 100%, starają się to ogarnąć a osoby których notorycznie nie ma w pracy czy nic nie ogarniają i nikt nie chce z nimi współpracować i tak zarabiają tyle samo albo więcej, ostatnie podwyżki to śmiech na sali po tylu latach. Kierownictwo i cała reszta w ogóle się nie nadają do tej pracy, brakuje im jakiegokolwiek pojęcia a i tak awanturują się do tych dobrych pracowników, szkoda się w to pakować.

Dobrze mi się pracuje, nie rozumiem tylu negatywnych komentarzy, chyba ktoś po prostu tu kogoś nie lubi. Warunki płacowe są okey, kontakt z biurem jest okey, nie mam większych zastrzeżeń.

Sygnalista

Dobrze Ci się pracuje? A co z tym porządkiem na placu, zaraz się szczury zalęgną. Wylewanie do kanalizy Miejskiej zlewek ze śmieciarek i Eco Myjki:) , przeładowane śmieciarki, nie wypłacane na czas wczasy pod gruszą, i kombinacje z ekwiwalentem za pranie. Jak ktoś załatwił pracę zięciowi jako dyspozytor , to będzie pisał, że dobrze mu się pracuje z biurem

@Sygnalista

@Sygnalista - jest nieprawdą to co piszesz. Nie będę się zniżać do takiego poziomu rozmowy. Nie jestem też niczyim zienciem, teściową, macochą czy kimś innym. Pracuję tu bo mnie przyjęli, robię co do mnie należy i nie szukam afer. Na tym kończę temat.

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac w firmie Eco Sopot Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Z tego co wiem, oczekiwania były podawane w ogłoszeniu, na pewno znajomość przepisów prawa pracy, doświadczenie w płacach.

Jednym słowem o poprawę w zakładzie może być ciężko,no chyba że ktoś się przyzna do błędu (jesteśmy przecież dorośli, popełniamy błędy),wystarczy wywalić całą kadrę karierowiczów zaczynając od sekretarek, kierowników,dyrektora GOKu tego ostatniego ciężko się nawet pisze,kończąc na dyspozytorach z przypadku, ten statek tonie w niezłym ... Pamiętajmy ta firmę tworzą ludzie,i tym powinien się kierować każdy dobry pracodawca.

Obecna sytuacja w zakładzie pracy jest dramatyczna ,ludźmi zarządzają osoby nie kompetentne, relacje na lini pracownik -biuro nie istnieją, obecnej władzy zakladu pracy udało się tylko sklocic i zniechęcić do pracy pracowników, którzy znają się na wykonywanej pracy i znają bardzo dobrze topografię miasta i wszystkie punkty odbiory nieczystości. Jak może zarządzać pracownikami i układać im plan pracy osoba która zna sie topografia ani poszczególnych punktach ,w firmie chyba są jakieś problemy finansowe bo od kilku miesięcy wypłaty są opóźnione o kilka dni.Jako pracownik nie polecam tego pracodawcy.

Ktos

Jak może zostać dyrektorem GUKu człowiek który nie ma bladego pojęcia o topografi miasta? Uczyć jeździsz śmieciarka jak nie ma się nawet uprawnień na taki sprzęt? Za czasów zomu człowiek siedział w kasie i teraz zostaję dyrektorem? Pomijając jego wcześniejsze pracę np.fokarium ,nie ma się co dziwić ze ten wytwór urzędu miasta jakim jest Eco sopot nie radzi sobie z odbiorem nieczystości,ludzie się zwalniają bo nie można pracować z takimi ludźmi,będzie jeszcze gorzej jeśli nie zemną się za ten wytwór, jako były pracownik doradzam omijać szerokim ten zakład pracy .

Rysio

Przykre jest że my pracownicy ci którzy tak ciężko pracują, dźwigają, zamiatają i prowadzą rożne samochody obrywamy na mieście za kierownictwo które nie ma pojęcia o pracy.

Halo Urząd

Czy firma Eco Sopot Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Były już niedługo

Nie liczyłbym na to, wynagrodzenia nie są płatne w terminie, brak grafików, o wyrobione nadgodziny trzeba się kłócić. Za dużą kosztują meble, audyty itp, dobrze radzę szukaj czegoś innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Sopot Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Eco Sopot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Sopot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Sopot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco Sopot Sp. z o.o.
  • Aleja Niepodległości 723A