Opinie o S-Ligo Sławomir Chmielowski w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy S-Ligo Sławomir Chmielowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w S-Ligo Sławomir Chmielowski o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Ligo Sławomir Chmielowski w Kraków

Michał Nowy wpis

Co wiecie o tym jak radzi sobie firma na rynku?

fifi Nowy wpis

owszem, widziałam szeroki rozstrzał jeśli chodzi o działay i oferty pracy, jednak mnie u nich najbardziej interesuje jakieś zatrudnienie i stanowisko pracy w biurze obsługi klienta biznesowego bo to większa kasa z prowizji

bartman Nowy wpis

ertg- nie żałuj... rotacja chyba wiele wyjasnią...

Evka Nowy wpis

Jeżeli iść do telemarketingu, to do firmy, która daje umowy, zaktualizowane bazy danych, profesjonalny sprzęt, nie gnieżdżenie się 10 osób na 12 m kwadratowych. S-Ligo niestety to taka mini fabryczka, która niestety nie ma nic wspólnego z prawdziwą firmą telemarketingową.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie S-Ligo Sławomir Chmielowski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Za moich czasów zarabialismy po 500-700zl netto, ale to było dawno temu.Ja nie polecam. Mimo fajnych ludzi, firma funkcjonuje głównie na wysiłku lapiacych się wszystkiego studentów.Jak się nie podoba to droga wolna, bo za dwa dni i tak się ktoś znajdzie.

super makak

ja również bardzo zainteresowany jestem zatrudnieniem w S-Ligo Sławomir Chmielowski natomiast niepokoi mnie tak jak poprzednika cisza na tym forum. czy firma jednak działa nadal na rynku czy nie? najbardziej odpowiadałoby mi takie stanowisko jak wspomniany wczesniej doradca klienta biznesowego. wiecie jak wygląda wtedy netto pensja?

call

Bylem na rozmowie w tej firmie. Milo,jasno i klarownie. Raczej nie potwierdzam wcześniejszych info na temat firmy.Fajne godziny i stawki realne.

Dickens
@call

Call- rozbawiles mnie! Po rozmowie tylko tyle stwierdziles? Daje Ci miesiac, a potem znowu bedziesz szukal pracy :D

aleksy

Ja nie wiem na ile wierzyc tym opiniom, bo wiadomo, że czasem tworza je rozgoryczeni pracownicy, potwierdzicie je?

Paula

Ten BYŁY PRACOWNIK to chyba sam właściciel sobie napisał taką opinię. Pracowałam tam nieco dłuższy czas i faktycznie chaos panuje tam ogromny. Wiele nie da się zarobić, a wymagania rodem z firm, (usunięte przez administratora)Niestety w S-Ligo panują inne zasady współpracy, zdecydowanie gorsze.

zaniepokojony

Czy ta firma wogóle jeszcze instnieje? Strona WWW zlikwidowana, brak jakichkolwiek danych kontaktowych,a co za tym idzie brak kontaktu z firmą.

brytan

hej, czytam te opinie i wierzyć się nie chce. Pracowałem tam kilka miesięcy i zarobiłem nieraz więcej niż te 900, fakt czasem zdarzało się mniej ale też dużo zależy od miesiąca : jak jest \" okołoświąteczny \" to jest trudniej bo ludzi nie ma itd. Jak się dzwoni to się zarabia, tyle. Atmosfera też ok chyba że komuś się nudzi i tworzy teorie spiskowe, ale pamiętam hehe kilku \"ciekawych\" kolegów...

Nadia

Mam jutro rozmowę w sprawie pracy w S-Ligo Chciałabym się dowiedzieć naprawdę czy warto, ewentualnie gdzie można naprawdę dobrze zarobić w telemarketingu, bądź będąc konsultantką telefoniczną ?

ona

chcesz pracowac w telemarketingu i dobrze zarabiac? napisz do mnie a nie idz do tej firmy tam w dobrym m-cu zarobilam 750 zł a teraz? 1800 zł!!

Grubson

Firma obiecuje wiele. Tak naprawdę pracownik zdany jest na siebie. Kierowniczka mało wykwalifikowana. trzeba pytać kolegów, którzy też wiele nie wiedzą. w porównaniu do innych firm telemarketingowych, to trzeba 2 razy wiecej pracwać, a zarobi się i tak mniej od innych. NIE POLECAM!! Na pewno nikt tak się nie rozwinie a tylko straci czas.

naprawde az tak zle ? :/

s-ligo, radzę poprosić o wzór umowy wraz z aneksem dot. korzystania z telefonu służbowego, na spotkaniu kwalifikacyjnym(na którym praca przedstawiona jest w samych superlatywach oczywiście) w celu zaoszczędzenia swojego czasu i pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o S-Ligo Sławomir Chmielowski - Kraków

S-Ligo Sławomir Chmielowski
1.5/5 Na podstawie 57 ocen.
  • ul. Franciszka Bohomolca 11 lok. 75
    31-416 Kraków