Opinie o Edyta Kwiatoń Zakopianka w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Edyta Kwiatoń Zakopianka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Edyta Kwiatoń Zakopianka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edyta Kwiatoń Zakopianka w Lublin

cześć, to prawda z tym zamknięciem restauracji? Jeszcze w niej nie byłem nawet, pracy jako kelner dopiero szukam. faktycznie do dziś jest zamknięta? A co z tą kasą, o której pisali? I ogólnie z pracownikami?

Była pracownica Nowy wpis

Może i zamknęli restauracje, ale pieniędzy wciąż nie oddali :) nie polecam pracy gdziekolwiek by ta brygada nie miałaby swojego biznesu.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Edyta Kwiatoń Zakopianka?

Na szczęście były pracownik

Miejsce z pozoru wydaje się przytulnym lokalem, właściciele sprawiają złudne wrażenie ludzi bardzo uprzejmych oraz troskliwych. W rzeczywistości za drzwiami tego miejsca panuje tragiczna atmosfera. Pracownicy nie otrzymują wynagrodzenia, po odejściu domagając się wypłaty należnego wynagrodzenia właściciele grożą znajomościami oraz towarzystwem z ciemnego zaułka. Mam nadzieję, że karma do nich wróci.

Julia
@Na szczęście były pracownik

Ale jak to nie otrzymują wynagrodzenia? W ogóle? Czy mówisz o jakichś opóźnieniach albo cięciach?

Na szczęście były pracownik
@Julia

A tak to niestety. Wiele osób czeka od paru miesięcy na wynagrodzenie. Ślad o pieniądzach zaginął.

Wiktoria
@Na szczęście były pracownik

Piszesz, że wiele osób czeka... Tak cierpliwie? Mają pewność, że to zostanie uregulowane, że nikt niczego nigdzie nie zgłasza?

XD
@Wiktoria

Cierpliwości brak, a co do zgłoszenia już zostało to zrobione :D na pewno nikt im tego nie odpuści

Wiktoria
@XD

i jakiś konkret odnośnie tego zgłoszenia już jest? Widziałam także, że pisali o pracującej nowej załodze... Tak z ciekawości to wiadomo jak im obecnie się pracuje? Skoro robią to chyba nie narzekają aktualnie?

NA SZCZECIE BYŁY KEPNER :D Nowy wpis
@Wiktoria

W Zakopiance pracuje się bardzo dobrze o ile się tam pracuje. Wypłacają wtedy pieniądze bez problemu. Jednak gdy się zwolnisz nie dostajesz wypłaty pod pretekstem rujnującej sie restauracji. Sam jestem ofiara bo nie słuchałem upominających sie byłych pracowników ponieważ szefostwo namydlilo mi oczy ze byli „kretaczami”. Jak sie zwolniłem nagle byłem tym najgorszym który wraz ze stara załoga zniszczył restauracje i od miesięcy nie dostałem wypłaty mimo przychodzenia i upominania sie. Apropos pipu, są obślizgli i maja znajomosci, wiec czuja sie bezkarni. Historia zatacza koło wcześniej starzy pracownicy zniszczyli restauracje wiec nie dostali wynagrodzenia, teraz my. ( 7osób). Jak nowa załoga sie zwolni zapewne tez będą mieli duże problemy z wypłata. Tak działa ich biznes. Lepiej uważać. Szkoda tylko, ze tyle młodych osób ma teraz problemy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Edyta Kwiatoń Zakopianka spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Na jakie benefity można liczyć w Edyta Kwiatoń Zakopianka?

Katarzyna

Jak to czekacie od sierpnia? I dalej pracujecie? Bez wypłat? Czy to jest w ogóle możliwe? Na google nic nie ma o upadłości więc wnioskuje że firma dalej działa?

Była pracownica
@Katarzyna

Firma dalej działa z nowa załoga. My zwolniliśmy się grupowo przez nie wypłacanie pieniędzy na czas i brak poszanowania pracownika. Niestety nie słuchaliśmy się ostrzeżeń jeszcze wcześniejszych pracowników którzy nam mówili, ze nas oszukają bo wydawali się milutcy. Po zwolnieniu pokazali swoje oblicze :) 3 pracowników z kuchni i 3 z kelnerki oczekują pieniędzy bez skutku. Jak widać prowadzą biznes na zasadzie jak ktoś zrezygnuje to go zadłużyć, a potem przyjąć nowych, jak nowi się zwolnią to ich tez zadłużyć

@Katarzyna

A czekamy tak długo bo byliśmy straszeni ogłoszeniem upadłości przez szefowa na skutek czego nie dostaniemy pieniędzy. My nie chcemy się kłócić i szarpać nerwow. Chcemy tylko nasze pieniądze

Uważajcie! Atmosfera tragiczna, szefostwo wymaga, a niczego nie uczy ani nie umie plus ciężko doprosić się o wypłatę, czekam już dwa miesiące a pieniędzy dalej nie ma i to nie pierwsza taka sytuacja

Byly pracownik

Uwazajcie!!! Niepłacą i nie dają umów. Kłamią i kręcą. Taki pomysl na biznes coraz to nowi pracownicy i nikt kasy nie dostaje! Brak wiedzy i totalny brak kultury Właścicieli. Wszystko najtańsze i tandetne knajpy tez nie polecam

Pracując w Zakopiance przez 8 miesięcy byłam bardzo zadowolona. Miłe szefostwo które pracuje z pracownikiem na równi. Nigdy nie było problemu z wypłatą lub zaliczką. Zadko się zdarza by szefostwo tak ciezko pracowało. Gorzej już z ludźmi na kuchni- chamy, fałszywe osoby. Znów plus dla szefostwa, szybko ich ustawiają do pionu. Jak wrócę do Polski poprosze o przyjęcie do pracy. Polecam!

XD

Z tego co mi wiadomo to z tej firmy odeszli wszyscy pracownicy przez fakt, że nikt nie otrzymywał wynagrodzenia.(usunięte przez administratora). Trzeba było płacić ludziom, a nie ich wykorzystywać, (usunięte przez administratora) i poniżać. :) Takie pomówienia jak te tutaj wobec kuchni w Polsce są karalne, także lepiej uważać co się pisze.

@XD

Sama prawda! Podbijam komentarz. Młodzi uważajcie na swoich pracodawców

xdd

pisala sama wlascicielka

Szefostwo kuleje. Gdy pracownik prosi o umowę jest olewany tłumacząc, ze zaistniał problem z księgowa. Prościej mówią mydlą oczy. Na wypłatę można czekać nawet dłużej niż miesiąc po terminie.

Edyta jest człowiekiem bardzo negatywną swoich pracowników poniża oraz obraża ale też jest osobą nie uczciwą i kłamiącą w żywe oczy nie opłaca pracowników nie daje umowy ludzie którzy tam pracowali pracowali za darmo przestrzegam innych ludzi o tej osobie nie pracujcie tam ani nie jedzie

Nie polecam. Wlascicielka ma wybujale mniemanie o sobie. Z wyplatami wynagrodzenia tez nie jest dobrze. Po prostu omijac to miejsce szerokim lukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Edyta Kwiatoń Zakopianka - Lublin

• Jak się pracuje w Edyta Kwiatoń Zakopianka?

Zobacz opinie na temat firmy Edyta Kwiatoń Zakopianka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edyta Kwiatoń Zakopianka?

Edyta Kwiatoń Zakopianka
  • Rybna 4 lok. 2