Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.

Ostaszewo

Opinie o Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.

Piotr 2010-11-18 11:42:13
Praca Sap operatora w głównej mierze zależy od magazynu (oddziału) na który się trafi, miałem styczność z prawie wszystkimi SEEG, FG, OG i mogę stwierdzić że najgorzej jest na OG, również dla operatorów wózków. Ludzie są całkiem wporządku, jednakże trzeba uważać na żółtych którzy potrafią zwolnić za żucie gumy, czy picie wody na magazynie, oraz na jednego menegiera z przypadku, który zbytnio się nie zna na swojej pracy a wydaję sie mu że jest alfą i omegą. Ogółem moge polecić pracę tam i jako biurowy i jako wózkowy.
Ja 2014-01-27 21:30:15
Dalej grają w kulki albo pasjansa. Możliwe, że gonią miedzy regałami za ... (szczęsciem?)
rakui 2015-12-14 20:00:13
Z finansami w firmie jest różnie, aczkolwiek w porównaniu do konkurencji i tak nie jest źle pod tym względem. Także, jeśli nie ma się niczego lepszego to dobra i ta firma.
Zostaw swoją opinię o Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. - Ostaszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.