Opinie o Esa Trucks w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Esa Trucks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Esa Trucks o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esa Trucks w Komorniki

zz

bo maja kredyty i raty do placenia wiec chca czy nie chca musza siedziec w tym syfie

M.

szybko można się domyślić kim jest "doradca" nie rozumiem po co wylewcie swoje żale. nie poszło wam i tyle. skoro jest tak źle i okropnie to dlaczego inni proacują tu po kilka lat? hm bo chce im się pracować?? i się starają??? no raczej !!! .

xd

esa no tak super firma buhahahaha,polecam wszystkim,czasami tylko silniki rozpadaja sie po remoncie ale to nic przeciez esa jest ubezpieczona,wiec nie musicie sie obawiac.

o.

"doradca" śmieszny jesteś i już domyślam się kto się kryje pod tym podpisem, i wiem dlaczego nie utrzymałeś się w tej firmie - oceniasz firmę po niecałych 2 miesiącach pracy "dobry" jesteś gratulację bystrości umysłu. uaktualni swoje informacje o Esa

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Esa Trucks? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
doradca

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej firmie,z Paulinka nikt nowy w recepcji sie nie utrzyma,bo jak powrzechnie wiadomo sloneczko moze swiecic na niebie tylko jedno:)

MAC

Przepraszam was wszystkich masz racje Anonimie ta firma to strata czasu lepiej jej nie wpisywac w cv ja nie skonczyłem podstawowki a mnie awansowali o czym to swiadczy zenada ale co (usunięte przez administratora)przepraszam za wszystko :*

M.

KAŻDY JEST MĄDRY DOPÓKI NIE MUSI SIĘ UJAWNIAĆ. NIE SŁYSZAŁAM JESZCZE ŻEBY KTOŚ Z ESY ZOSTAŁ ZWOLNIONY ZA CIĘZKĄ PRACĘ I SUMIENNOŚĆ. WIĘC CHYBA NASZ ANONIM POWINIEN SIĘ ZASTANOWIĆ NAD SWOIM POSTĘPOWANIEM. KAŻDY MA TO NA CO SOBIE ZAPRACOWAŁ.

AEB 2671

anonim jak masz problem ze swoją tożsamością, oczerniając innych, nie możesz jej wyjawić. To idz do psychologa, niech Ci wyjaśni dlaczego jesteś cienki,i nie poradziłeś sobie w Esie.

mechanik

Esa Trucks Poznań ciężko zapracowała sobie na sukces bycia pierwszym serwisem sieci DAF w Polsce, Dzięki pracowitości i uczciwości CAŁEJ ZAŁOGI. Poza tym zarobki są dobre i wypłacane w czasie. A opinie negatywne piszą tylko ludzie, którzy nie dali sobie rady, w tak prężnie działającej firmie, jak ESA. Anonimie jak chcesz się wypowiedzieć na temat Esy, to miej twarz i się ujawnij.

M.

CZYTAJĄC TE OPINIE MAM WRAŻENIE, ŻE PRACOWALIŚCIE W ZUPEŁNIE INNEJ FIRMIE. JEŚLI KTOŚ NIE CHCE PRACOWAĆ I NIE WYKAZUJE CHĘCI DO ROZWOJU TO NIE ZAJMIE MIEJSCA W ŻADNEJ FIRMIE NA DŁUŻEJ. WYPŁATA NA CZAS, WSZYSTKO NA CZAS. ATMOSFERA JAK NAJBARDZIEJ WPORZĄDKU.

Franek

Zastanawiałem sie nad napisaniem CV do tej firmy , obecnie pracuje w serwisie Daf-a.Ale nie w Polsce i nie wiem czy jest sens wracac, skoro tak naprawde wszedzie jest tak zle.Powiem wam ze jezeli chodzi o donosicieli to sa w kazdej pracy.O konfort pracy ciezko zawsze , ale jezeli nie ma warunkow , i atmosfery to juz za wiele sie w takiej pracy nie zmieni.A płaca chociaz terminowo i jakos mozliwie ?

młody

a jakie zarobki na doradcę serwisowego?

pyskata

"anonim" jak jesteś taki mądry w tych swoich" bystrych " wywodach o wazeliniarzach i konfidentach to się ujawnij imieniem i nazwiskiem i podaj przyczynę twojego zwolnienia z Esa a nie oczerniasz innych na forum, tych którzy dobrze sobie w życiu radzą i zapewniam Cię nie są wazeliniarzami. to, że Ty masz problem aby ktoś Cię polubił i zatrudnił w firmie to Twoja sprawa ale chyba czas pomyśleć nad zmianą nastawienia do ludzi i zastanowieniem się nad swoją osobą nie bierz każdego swoją miarką bo widocznie masz ją zepsutą. a ludzie w Esa pracują zarąbiści i nie zgadzam się z oszczerstwami wypisanymi wyżej w postach, piszą to Ci ludzie, którzy nie podołali pracy w tej firmie i teraz starają się wyrazić swoje niezadowolenia a może tak zamiast tracić czas na oszczerstwa zastanówcie się czy z Wami nie jest coś nie tak

Zostaw merytoryczną opinię o Esa Trucks - Komorniki

• Jak się pracuje w Esa Trucks?

Zobacz opinie na temat firmy Esa Trucks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Esa Trucks?

Esa Trucks