Opinie o Esa Trucks w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Esa Trucks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Esa Trucks o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esa Trucks w Komorniki

Anonim Nowy wpis

Nie zaprzatajcie sobie głowy ta firma. Rekrutacja niby jest ale tak jakby jej nie ma... W ogłoszeniu jest napisane że nie potrzeba mieć doświadczenia-wszystkiego Cię naucza ale do pracy i tak Cię nie wezmą. Na stanowisko mechanika samochodów ciężarowych ogłoszenie jest praktycznie cały czas i przyjmują już wszystkich jak idzie... Nawet kucharzy i piekarzy. Na L4 jak jesteś chory nie możesz iść bo powyżej 3 dni l4 Na kwartał zabierają premie!!

Przeglądam sobie oferty na stronie firmy i widzę, że oferują "Bezkonkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń", nie bardzo rozumiem co to jest pakiet wynagrodzeń? I o jakie świadczenia chodzi? Może ktoś wyjaśnić proszę? :)

Dariusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie są warunki pracy jako handlowiec ? Jakie auta dają ?

Jula

Kierowca kat. B – Magazynier jakie ma teraz stawki po podwyżkach? Mam na myśli te noworoczne, a ogłoszenie które wstawili nie podaje żadnych widełek nawet. Może ktoś się dowiedział już i mógłby mi napisać? Szukam pracy dla ojca.

HR ESA
@Jula

Wszystkie szczegóły dotyczące wynagrodzeń, benefitów i pakietów socjalnych są prezentowane na rozmowach rekrutacyjnych. Serdecznie zaprasza do wysłania CV !

@Jula

Około 4500

@Marek

O dobrze że ktoś odpowiedział, bo też szukałem tego info. Ale 4500 to brutto czy netto? Bo tego nie napisałeś, a różnica jest dosyć spora. No i czy poza tym dochodzą jakieś dodatki? Mam na myśli jakieś premie no nie, tego typu rzeczy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Esa Trucks? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Czy stanowisko kierowca kat b jest jeszcze aktualne

Na jakie stanowiska potrzebujecie Państwo pracowników obecnie? W jakich godzinach? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

HR ESA

Nasze oferty pracy widnieją w zakładce kariera na naszej stronie www.esatrucks.pl! Zapraszamy!

na stronie internetowej wisi oferta pracy na stanowisko mechanika pojazdów ciężarowych. firma oferuje bezkonkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń. to z czego składa się wynagrodzenie oprócz podstawy? i na jakie świadczenia można tutaj liczyć? wymieńcie :) Poza tym, w jakich godzinach i dniach się pracuje? Bo czytam, że szef zapewnia równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. będę tutaj chciał aplikować.

Czy w firmie Esa Trucks są regularne szkolenia pracownicze?

Rekrutacja

Firma KRZAK, pomimo zapewnień o informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej, niezależnie od wyniku -brak odezwu. Człowiek czeka, zastanawia się czy przyjmować inne oferty, a oni nawet nie raczą zadzwonić. Nie polecam, strata czasu.

Szukają Sprzedawcy pojazdów nowych lub używanych, pracował ktoś z was na tych stanowiskach, lub pracuje? Ilu takich pracowników zatrudnia firma? Praca na b2b to jedyna opcja, nie ma szans na wynegocjowanie uop? Firma jest mocno nastawiona na cele sprzedażowe? Chodzi mi o to, czy jak sprzedawca ma słabszy miesiąc, to mu dziękują za pracę w firmie? Ile średnio można dostać na rękę za miesiąc pracy? Piszą, że mile widziana jest nieposzlakowana opinia. Co to znaczy? ;)

HR Esa

Wynagrodzenie zależy od doświadczenia kandydata. Serdecznie zapraszam do rekrutacji, miłego dnia!

@HR Esa

A czy wynagrodzenie składa się tylko z pensji zasadniczej? Czy coś jeszcze do tego dochodzi? Jest jakiś system premiowy dla sprzedawców albo coś tego typu?

Jak długo czekaliście na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej? Czy zawsze dzwonią niezależnie od wyniku? Byłem na rozmowie ponad 2 tygodnie temu i pomimo zapewnień o informacji zwrotnej-cisza. @Pracodawca, może wy się do tego odniesiecie? Czy powinienem jeszcze poczekać?

@Kandydat

Szanowni Państwo, Kierownicy odpowiadają jak najszybciej to możliwe. Oczywiście poinformujemy osoby prowadzące rekrutację o tej sytuacji. Wszystkiego dobrego!

Honorata

Oddziałów jest sporo i chyba ma sens, abyśmy komentując zaznaczali, na temat którego z nich piszemy. Mam pracę? Ktoś potępia firmę w czambuł, ale nie wiem, który oddział ma na myśli, a nie wierzę, że w każdym jest identycznie. Np. Ostrów - co powiecie o klimacie? Ile jest w stanie zarobić doradca serwisowy z angielskim i rosyjskim?

Yolson

Witam czy firma szuka spawaczy?

@Yolson

Fenomen tej firmy jest taki, że tam wciąż kogoś szukają. Drugie tyle samo odchodzi. Ogłoszenia tylko ładnie piszą.

Patryk

Pracowałem w tej firmie jako handlowiec, nie mogę powiedzieć złego słowa, wszystko przebiegało ok. Z pracy zrezygnowałem ponieważ wyjechałem za granicę.

@Patryk

Jak handlowiec to pewnie prócz podstawy wypłaty miałeś jakąś prowizje od sprzedaży. Powiesz ile procent można było wyciągnąć? Targety były w miarę spoko do zrobienia?

Misia

Na jaką pensję może liczyć osoba pracująca na recepcji ?? I w jakich godzinach jest praca ?

@Misia

Jesteśmy rzetelną firmą i preferujemy tylko umowę o pracę. Szczegóły dotyczące stanowiska przekażemy niezwłocznie po przesłaniu przez kandydata CV, jeżeli będziemy zainteresowania kandydaturą. Serdecznie pozdrawiam.

Golem
@Misia

Na (usunięte przez administratora)pieniądze. Od kierowniczych stanowisk jest lepiej. Ogólnie lipna firma.

tylko widzisz to chyba od stanowiska też zależy? widziałam, że deklarowałeś się jako handlowiec tu chyba ma się o wiele większy wpływ na warunki pracy niż na pozostałych stanowiskach? czy źle piszę? mimo wszystko masz jakieś porady co do specyfiki pracy pod tą firmą właśnie? każde info będzie cenne skoro chwalisz

Czy w Esa Trucks pracuje się na open space?

HR Esa

Zależy od zajmowanego stanowiska. Pracownicy biura obsługi klienta w serwisach pracują w open space.

Olga
@HR Esa

A czy praca możliwa jest tylko w biurze, czy przewidują państwo możliwość pracy zdalnej/hybrydowej? :)

@Olga

Wszystko zależy od zajmowanego stanowiska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z obecnymi ofertami pracy w naszej firmie :) (usunięte przez administratora)

Wiktoria
@Olga

Jest możliwość pracy zdalnej na kilka dni w wyjątkowych sytuacjach, niestety wiąże się to z utratą premii kwartalnej.

@Wiktoria

Wykonywanie pracy w systemie pracy zdalnej nie ma wpływu i nigdy nie miało na przyznanie premii uznaniowej dla pracownika. Serdecznie pozdrawiam ESA Trucks Polska Sp. z o.o.

Dominika
@HR Esa

To co ma wpływ na przyznanie premii uznaniowej dla pracownika, skoro praca zdalna nie ma znaczenia? :P Jakieś konkretne wytyczne są w tej sprawie? :D

bawół
@Dominika

Trzy dni zwolnienia lekarskiego lub trzy dni opieki nad dzieckiem w kwartale = utrata premii kwartalnej. W normie jest przychodzenie chorym do pracy lub branie urlopu na czas choroby aby nie stracić premii. Jak to mówią w ESIE, doktor Bochen oduczy cię brać zwolnień.

@bawół

premia niby uznaniowa ale na jakie potencjalnie wysokości można obecnie tutaj liczyć? zastanawiam się czy jest sens, żeby tak kombinować jak opisujesz

Iwona

Szukają teraz kogoś jako Informatyka. Widziałam w ogłoszeniu w necie że dają dofinansowanie do wakacji. Wiecie ile takie dofinansowanie wynosi i czy każdy może je dostać co roku na urlop?

@Iwona

Dofinansowanie do wakacji jest dla każdego pracownika, który wybiera się na dwutygodniowy urlop - nowa akcja :) startujemy od 2023 roku :)

Jak w Esa Trucks wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

HR Esa

Nasz firma daje możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu. Serdecznie zapraszamy do złożenia aplikacji i rozpoczęcia kariery zawodowej w ESA Trucks Polska!

Iza
@HR Esa

ogłoszenia na waszej stronie są aktualne? Trzeba koniecznie aplikować przez formularze w ogłoszeniach czy można też bezpośrednio do działu rekrutacji napisać?

orson

Byłem na rozmowie w ESA Godzieszów. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo fajna, na luzie. Z moich obserwacji wnioskuję, że atmosfera pracy jest ok. . Jednak to konkurencyjne wynagrodzenie w kwocie 3500zł to lekka przesada.argument, że można "wyciągnąć"5000zł nie przemówił do mnie.

Jazy
@orson

Ja wyciągam ponad 5000 z wszystkimi dodatkami które mam na do umowy. Wszystko full legal.

Albatros
@Jazy

Możesz zdradzić na jakim stanowisku jesteś co obejmują dodatki?

@Albatros

Na określonych stanowiskach są dodatki do wynagrodzeń w zależności od wykonywanych obowiązków służbowych. To oferujemy: * Konkurencyjne wynagrodzenie * Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (premie świąteczne, prezenty okolicznościowe) * szeroki pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport * Prywatna opieka medyczna * Możliwość pracy w nowoczesnej firmie, ukierunkowanej na rozwój * Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją – umowę o pracę * Szeroki pakiet szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych (wsparcie ze strony firmy) * Wysokie standardy pracy * Regularna wymiana odzieży roboczej * Premie kwartalne * Premie za polecenie pracownika * Pensja wypłacana w terminie * Prezenty dla dzieci z okazji Świąt * Imprezy świąteczne * Świeże sezonowe owoce dla Pracowników. Dodatkowe informacje o konkretnych dodatkach na poszczególnych stanowiskach są przekazywane w trakcie rozmów rekrutacyjnych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę: www.esatrucks.pl tam są oferty pracy w poszczególnych filiach. Wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że do zobaczenia Zespół Esa Trucks Polska

@HR Esa

Wsparcie ze strony firmy??? szeroki pakiet szkoleń???? Macie na myśli też ten bajzel na świecku? Takiego czegoś to w życiu nie widziałem, żeby był taki chaos jak tam.

Olga
@pracownik

Bajzel na świecku - co masz na myśli? Co takiego się dzieje w tej firmie? Czyżby nie było tak kolorowo jak pisali? Podaj jakieś szczegóły, sytuacje, jak możesz :)

Majster z Południa :)
@pracownik

Czyli nic się nie zmieniło :) Ale nie dziwię się bo lokalizacja tego serwisu to żyła złota, a znaleźć profesjonalistów w tej lokalizacji i przy tej ilości pracy to jest szukanie ze świecą. Największym plusem jest to, że firma płaci za wszystko na papierze. Jak ktoś ma dużą odporność na stres to polecam. Do reszty da się przyzwyczaić. Pozdrawiam ekipę Świecka ;)

Wasyl
@orson

Nie wierz w to co piszą w ofercie pracy. Połowa tych wpisów to kit min. konkurencyjne wynagrodzenie. W tej firmie to od kierownika w górę może jest lepiej ale reszta to micha ryżu. Kolejny punt to nowoczesny system pracy. Boki można zrywać

Enduro
@orson

No niestety kasa koszmarna do obowiązków. Po prostu zwykła firma jakich wiele. Do tego taka rotacja pracowników już o czymś świadczy.

Potwierdzam nikt o zdrowych zmysłach nie wpisuje tej firmy do CV, po prostu było to strata czasu dla mnie. Ta firma opiera się tylko na donosicielach i wazeliniarzach. Więcej w internecie od bardzo długiego czasu zajmuje stałe miejsce poszukując pracowników. A opowieści, że ktoś nie podołał można włożyć między bajki. Pozdrawiam wszystkich eks-pracowników i gratuluję dobrego wyboru odejścia z tej firmy. Wypowiedź maca jest po prostu bezsilnym wołaniem o pomoc w uzupełnianiu braków kadrowych.

zainteresowany

jak długo tam pracowałeś?

Albatros

To prawda. W Godzieszowie to samo. Poznań to już dramat

Zostaw merytoryczną opinię o Esa Trucks - Komorniki

• Jak się pracuje w Esa Trucks?

Zobacz opinie na temat firmy Esa Trucks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Esa Trucks?

Esa Trucks