Opinie o S.I. "Naprzód" w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S.I. "Naprzód". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.I. "Naprzód" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I. "Naprzód" w Kraków

Szpital. .....jurasz

Kierowników drogi opiniodawco było 5 w ciągu 2 lat.szkoda jest mi pracowników z Ukrainy bo oni są najbardziej oszukiwane nowy narybku po 1 wypłatach chyba za niecałe 5zl pracowali a po 200 godz mieli

Szukam pracy
@Szpital. .....jurasz

Ma ktoś numer do tej firmy? Bo szukam pracy w sprzątaniu i w tym szpitalu bym sie zatrudniła, mój nr to 796 971 833, będę wdzieczna za przesłanie jakiegoś numeru do nich

szpital jurasz

Kolejne oszustwo firmy .umowy zlecenie zostały okradzione o 260 zł nawet z wyplat.i znowu zgonili na 4 kierownika który odszedł a dopiero 2 lata są na obiekcie. Pani malgorzata stwierdziła że p.marek nie odliczyl śniadań. Moim zdaniem firma musiała czymś zapłacić za towar i właśnie zlecenia były płatnikiem. Tez nie wiadomo co zleceniami będzie bo umów nie przedłużają osoba którym się kończa umowy o pracę. Nawet nie zwracają uwagi na fakt ze nie ma ludzi na oddziałach. znów styczniu będzie wielkie poruszenie.

Krzysztof DG

Ja pracuje tam od ponad miecha jak na razie ludzie są ok kierownik też jedyny minus to godziny pracy głównie chodzi o drugą zmianę oraz o telefony z szpitala Co do ludzi z grupą czy bez wszyscy sa równo traktowani nie zauważyłem żadnych problemów. PS. ja pracuje w Szpitalu w DG

Jurasz ctw

W przypadku szpitala jurasz co zauważyłem jest duża dyskryminacja pracownikow.co z tego również wysuwa się problem mobbingu terroru psychicznego brygadzistow na pracowniku.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Jak ktos prawde o firmie naprzod napisze to sie usuwa

Jurasz

U nas bez zmian .pracownicy bez grupy dostają nagane lub notatki są sporzeczone oczywiście 3 i aut.a bez grupy raj .ludzie przychodzą sobie jak chcą lub idą na chorobowe do 2 miesięcy i ze strony biura ok bo mają i tak za nich kasę. Kontroling tez 2 licowy chodzi sporządza notatki gada jedno na oddziale a w biurze u marka swoje gledza. NA kontrolę przychodzą jak jest większa obsada ale jak pracuje się pojedynczo po 3 dni to żadnej nie ma.co tu się wyrabia to przechodzi wszelkie granice.czas to zmienia .

Hanna

@Pracownik medyczny @Ol Nie możecie na forum nikogo obrażać. Radze zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie kolejny post. @Klałdyna czy powiesz coś więcej na ten temat?

Salowa
@Hanna

Tu nikt nikogo nie obraza wszyscy mowia prawde.

Mariia
@Hanna

Prosze sie nie dziwic ze ktos napisze nie cenzuralne slowo ale ludzi ponosi niestety nerwy ludziom puszczja na to co dzieje sie w tej firmie. Jak ktos tam nie pracuje albo nie prscowal to nie wie jakie potrawia byc kierowniczki albo brygadzistki jakich one uzywaja slow wobec prcownikow to naprawde ponizajce godnosc czlowieka. To co tu pisza to jeszcz nic ale jak kierowniczka sie wyraza to jest szok.

Klałdyna

Odradzam pracę w Szpitalu Sw Barbary w Sosnowcu.Asystentki są okropne

Hanna

Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii o pracy w S.I. a nie obrażanie innych pracowników firmy. Przypominam o zapoznaniu się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie komentarz. @obserwujący sytuacje czy możesz powiedzieć coś o pracy w S.I. ?

Pracownik medyczny
@Hanna

A ty co taka zakochana w tej oszukanczej firmie zlodziejskiej.

Pacjent neurochirurgi

witam.sam byłem świadkiem jak pani brygadzistka na oddziale wyzywala na pracowniczke. Jaka ona ma mard..nie wyparzona. Drogie panie nagrywajcie ja jak macie okazję telewizja i prasa rozpocznie swoje a inspekcja pracy i dyrekcja szpitala zakończy żywot tej firmy w szpitalu.nie dajcie się tak ponizac .jesteście ludźmi!

Pacjent neurochirurgi
@Pacjent neurochirurgi

Szpital jurasz

Hanna

@jurasz @Kasia Na forum nie można nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. @Obsdrwator czy pracowałeś kiedyś w S.I. ? Czy są jakieś premie?

Slucham?

Wiktor

Kali jeść , Kali pić. Nauczcie się pisać i mówić .

jurasz

kolejne szykują się odejścia. ok 10 pracowników opuści miejsca pracy przez brygadzistKE Justynę. Nikt nie da się ponizac. Brygadzistka wyzywa obraża pracowników. Pracownicy z Ukrainy są wykorzystywani po 4 dni po 12 pracują 1 dzień przerwy potem 5 dni po 12. nic dziwnego że dziewczyny tracą przytomność na oddziałach i są wyworzeni na sor. Jeśli nikt nie zrobi porządku z panią Justyna to na święta szpital będzie bez obsady.

@jurasz

Przepraszam! Ale nas nikto nie zmusze pracować! My sami tak chcemy bo przyjechali tu żeby zarobić! Tak jak Polacy jadą do Niemiec albo jeszcze gdzieś! Pani Justyna jest dla nas jak mama!i zawsze nam pomaga! A ta dziewczyna która była w piątek na izbie przyjęć, to miała migreny,i jest nawet zlecenie od Liekarza. To poprosze jeżeli cos ma PAN/pani jakiś pytania! Poprosze jutro do biura! Pozdrawiam Brygadzistka Weronika Eismont!

Weronika

Proszę pani ! Ale ta Pani nie wtracila świadomość! To po pierwsze. A po drugie jeżeli pani nie podoba ta praca i w ogólnie tu pracować! To trudno! I ja żadnego razu nie widziała żeby Pani Justyna na kogoś krzyczala i mowila rożny brzydki rzeczy do pracowników! To jest kłamstwo! I w ogólnie pracowniki z Ukrainy zadowolony z współpraca z Pani Justyną! Jeżeli pani mi nie wierze to może pani sama sprawdzić u pracowników z Ukrainy!!!!

Dzień dobry! Jeżeli ktoś martwie za mój stan,to już wszystko dobrze. Przytomności ja nie straciła. Ja miała tylko wysokie scisnienie,przez to co miała migreny,za wszystko martwilam się,i wyjechała do innego kraju. Pracowniki z kardiologii pomogli sprawdzić mój stan,i dzięki im mi dali pomoc na izbie przyjęć. I kiedy mi było źle,ze mną cały czas byli Brygadzistki pani Weronika i pani Justyna! Wszystko pracownikiem i brygadzistki do mnie fajnie odnosi się... I to mi jest przyjemno że jestem z innego kraju,a czuje się jak w domu. I moja porada do pani,która to pisała: Prosto wykonywać swojej pracy,mac współpracy z innymi pracownikami,i będzie lepiej pracować,i nie będę tak ciężko. Pozdrawiam Ania z kardiologii,Ukraina(napisano z moich slow z pomocą mojej koleżanką)

@Ania

Ludzie ale wy dajecie sie wykozystywac za te marne grosze nie macie wogole godnosci

@Obsdrwator

A pani wie ile my zarabiamy? Jeżeli było malo to tu nie pracowali! I wystarczy pisać te bzdury,kłamstwa... Bo już nie mogie to słuchać!

@Weronika

Wiem ile tam sie zarabia no niestety ale grosze. Trzeba brac dodatkowe dyzury zeby dorobic ale kosztem zdrowia. A za zdrowie nam nikt nie zaplaci.

@Weronika

No z Ukrainy są zadowoleni by robili nawet za 900 zł po 12 godzin dziennie i 4 wolnymi dniami

A jak za te 900 zloty przezyc

Poliklinika olsztyn

Dzis znowu dostalismy malo srodkow czystosci i czym mamy sprzatac

basia

praca jak praca .ale jak ktoś brzeczy nad uchem i jeszcze neka tel w domu bryg Justyna to nie jest ok bo krzykiem nic nie zdziała jak ma problemy w domu to niech nie przenosi ich na pracowników. Bo nikt głupi nie jest jak to potrafi pani Justyna nazwać. Osly od mopa.

Nick 2
@basia

prawda księżniczka o niewyparzonej gębie. śmieci pełno krzyczy w brudowniku a co jak w transporcie 2 chłopaków od 1 września na 2 zmianie .rozerwać się mają moloch jest i nikt nic nie zdziała bezradny jest kontroling oraz dyrekcja ta firma wykłada karty i ma asy.a szpital mała myszka pod miotla

Ela

Ale alkocholikow dobrze traktuja i umuslowo chorych co nic nie potrawia zrobic tacy sa dobrze traktowani w poliklinice olsztyn. Kto tam rzadzi widomo halina.hehe

Salonpwa
@Ela

Polikilnika to syf naprzod woda sprzata tak halina kaze wode sama daje kur...a jak oni prxechodza kontrole co na to szpital chyba dobrze im w tym gnoju.

Salowa
@Ela

Tak w poliklinice olsztyn pijakow toleruja dupowlazow i tych co (usunięte przez administratora) kitownictwu liza i podpierdalaczy co donosza na innych a dokladnie na tych co sumiennie pracuja

Ela

Jurasz

pracownicy na zlecenie znowu nie dostali umowy -transport mała grupka w transporcie 1 os ma robić prace za 3 za te samą pensję .na oddziałach nie lepiej teraz to mi w sobotę 5 oddziałów przyjdzie sprzątać wrzesień a co dalej.może pan regionalny osik w końcu ta rodzinę obiecana ściągnie na mopa i do kuchni.

Hanna

@Kasia a wiesz może za co te osoby zostały zwolnione? Powiedz o tym coś więcej. Co to znaczy, że firma toleruje pijaków? Podając takie informacje w ten sposób, pomagasz osobom chcącym się zatrudnić w S.I.

@Hanna

Napisze tak szpitalne osoby które kilka lub nascie lat robią sa przeszkodą dla firmy są nie wygodni .im glupszy tym leprzy. Czy na oddziałach czy w transporcie czy chłopaki w niebieskich .im lepsza grupa na łeb tym lepiej nic nie rob nic się nie ucz ważne ze jesteś na liście. I kasa leci a ci co chcą pracowac a nie mają grypy są gojenie ubliża się im.pijaki tez są dobrze traktowani dużo się przymyka oko.wychodzi na jaw jak juz do dyrekcji szpitala dojdzie.czas szukac pracy bo to juz jak obóz. Tylko jest ta różnica ze swój swego gnebi. Omijanie te ścierwa jak masz lepsza okazję pracy

Basia
@Kasia

Zgadzam sie z toba hanno

Basia
@Kasia

Zgadzam sie z toba hanno

Byla salowa

Poliklinika olsztyn i firma nsprzod syf totalny salowe woda sama myja co na to panie epidemiologiczne ano nic z tym nie robia tam juz robaki sie zalegly

Zostaw merytoryczną opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków

• Jak się pracuje w S.I. "Naprzód"?

Zobacz opinie na temat firmy S.I. "Naprzód" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.I. "Naprzód"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.I. "Naprzód"?

Kandydaci do pracy w S.I. "Naprzód" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.I. "Naprzód"