Opinie o Intef Europa Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Intef Europa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Intef Europa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intef Europa Sp. z o.o. w Gdańsk

Dżony Brawo

Nie polecam firmy umowy tylko śmieciowe, często zwlekają z wynagrodzeniem a dla mnie nawet ostatniej wypłaty nie wypłacili i zero kontaktu nikt nie odbiera ani nie odpisują na wiadomośći.

Maciej Konradzki

Dzień dobry. Bardzo zastanawiająca jest "moralność" waszego portalu jak i ludzi publikujących opinie... Nie od dzisiaj wiadomo jest, że nie podając ani swojego imienia, ani nazwiska unika się publicznie odpowiedzialności za to co się pisze. Wasz portal umożliwiając to, ponosi odpowiedzialność za niesprawiedliwe i nieprawdziwe opinie- co więcej ani nie weryfikuję osób, ani faktów (rzeczy czy zdarzeń) tam opisanych. Ja podaje swoje imie i nazwisko- jestem pracownikiem administracji w firmie i MAM DOWODY na to, ze firma każdego miesiąca terminowo wypłaca pełne wynagrodzenie wraz z wszystkimi dodatkami (mieszkanie opłacone przez firmę, kilometrówka- jeśli ktoś jeździ własnym samochodem, paliwo- jeśli jeździ się firmowym autem, ubrania robocze co 4 miesiące komplet. Firma nawet opłaca busa nowemu pracownikowi, aby mógł wyjechać z Polski do Belgii). Wszystko to mogę potwierdzić dowodami. A jakie dowody ma Pan "Lewy" czy "Prawy" czy Gruby"? Przychodzą mi na myśl Panowie którzy to regularnie nie chodzą do pracy ze wzgledu na problemu alkoholowe, którzy z dnia na dzień opuszczają stanowisko pracy i potem mają pretensje o obiążenie ich kosztami za rozwalone ściany czy zasikane materace. Na to także mamy dowody, protokoły zdjęciowe. W taki sposób właśnie frustraci życiowi którym nie wychodzi (nawet w najprostszych zajęciach) obrzucają Firmę która daje zatrudnienie kulkuset osobom. A Wy jako portal który umywa ręce od odpowiedzialności żerujecie tylko na wyświetleniach. Pytanie na koniec do GOWORK- gdzie są wwszystkie pozytywne opinie któ®e widniały tu od początku 2022roku? CENZURA?

@Maciej Konradzki

Panie Macieju gdzie są wypłaty za marzec ???? bo już prawie maj mamy a nie wyplaciliscie jeszcze pracownikom pensji za marzec. Warunki mieszkaniowe tragiczne. W 3 osobowym mieszkaniu zakwaterowaliscie 7 osób. Nie było nawet łóżek dla wszystkich. Pan też w takich warunkach mieszka? To współczuję panu moz jakaś zrzutkę dla pana zrobimy. Grzyb i pleśń na mieszkaniach to standard. Nie polecam nikomu.

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i kłamcy!!!!! Nie wypłacili wynagrodzenia za marzec dla kilkudziesięciu osób a teraz nie odbierają telefonów

Były pracownik Nowy wpis

Odradzam chyba że ktoś lubi pracować za darmo i mieszkać gorzej niż zwierzę

Były pracownik Nowy wpis

Nie wypłacili pieniędzy za marzec, kwatery obskurne, większość bez internetu. Nie polecam. Szantażują że zapłacą jak pracownik załatwi kontrakt bezpośrednio. Tragedia

Dzień dobry, Szukam aktualnych albo byłych pracowników których można zapytać w sprawie pracodawcy Intef Europa Sp. z o.o.. Czy pracodawca daje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Podziękowania za pomoc.

Grubyy

Nic nie dostajesz żadnych dodatków w chacie grzyb i pleśń tragedia warunki nie godne czlowieka

Zibi Nowy wpis

Brak jakichkolwiek dodatków. Nie płacą za nadgodziny nie płacą za święta nie płacą za soboty nie płacą za chorobowe nie płacą za przestoje w pracy. Wypłaty nigdy się nie zgadzają i zawsze pomyłka jest dziwnym trafem na twoją niekorzyść. Chaty obskurne i zagrzybione brak mediów internetu czy podstawowego wyposażenia kuchni. Książkę by można napisać o tym co jest nie tak z nimi. Radzę poszukać pracy gdzie indziej.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Intef Europa Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator CNC - wycinarka laserowa/plazmowa - Belgia - 13 e
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maciej Konradzki

Ryba
@Maciej Konradzki

Bardzo dobrze napisane ????Mój mąż pracuje w tej firmie i jest bardzo zadowolony. Wynagrodzenie zawsze na czas, mieszkanie czyste . Te negatywne opinie to chyba piszą nieroby i menele.

Anonimus
@Maciej Konradzki

Może ludzie się boją bezpośredniej konfrontacji bo wywalacie ludzi za takie komentarze? Większości ludzi zależy na pracy i na normalnych warunkach mieszkalnych. Chcesz powiedzieć że takie gwarantujesz razem z firmą?

Dżony Brawo

Co sądzisz o atmosferze w firmie Intef Europa Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Tomasz

Polecam jak Najbardziej firmę Intef.Firma wypłacalna,zaliczki mozna pobierać mieszkania też są spoko,praca też jest spoko kontak z firmą też jest jak najlepszym porządku..

Jonson

Część cz dodatki kilometrówka jest doliczana jak dają w ogłoszeniu? Są terminowi? Bo myślę o wyjeździe do Belgii i nie chce jechać w ciemno,jest ktoś kto udzieli informacji na moje pytania? Pozdrawiam

Arbeit

Witam ktos moze cos wiecej napisac na temat agencji ? Praca w belgi mnie interesuje. Jak narazie widze same minusy ????

Lewy

Nie polecam same problemy z wypłata z zakwaterowaniem i dojazdami co miesiąc to samo.

Prawy
@Lewy

Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat ? Jak długo pracujesz dla tej firmy ? Pytam ponieważ też jestem zainteresowany tą oferta.

Zostaw merytoryczną opinię o Intef Europa Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Intef Europa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intef Europa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intef Europa Sp. z o.o.?

Intef Europa Sp. z o.o.
  • Aleja Grunwaldzka 56/113