Opinie o Zulatrans Sp. z o.o. w Zielonka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zulatrans Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zulatrans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zulatrans Sp. z o.o. w Zielonka

Darek

Oszczegam was kierowcy nie pracujcie w tej firmie bo wam nie zapłaci za kulko nie ma pieniędzy nawet na paliwo

Krystyna
@Darek

Jak to na paliwo nie ma? A jak to wygląda na umowie, masz w razie czego faktury?

@Krystyna

Normalnie nie ma pieniędzy na paliwo, wysyła po 100zł w obecnych czasach, umowa zawsze jutro, w efekcie nadal czekam, brak zapłaty za pracę twierdzi że będzie 10. Odradzam

Krystyna Nowy wpis
@Marcin

Ale poczekaj, bo widzę, że już tu nie pracujesz. Dobrze zrozumiałam, że umowy nie podpisałeś? Bo jak nie to na jakiej podstawie czekasz na to wynagrodzenie?

Marcin Nowy wpis
@Krystyna

Na takiej że posiadam dowody iż byłem zatrudniony w ów firmie, a za zatrudnianie osób bez umowy, pewe instytucje się mogą doczepić tej firmy, jeżeli chodzi o umowe to NIBY ona została sporządzona lecz nigdy nie otrzymałem jej, co do tego że nie pracuję, owszem nie pracuję już tu Krystyno, i aż dziwie się że wytrzymałem u niej tyle czasu, bo to była katorga, darcie się na pracownika, nie słuchanie zastrzeżeń kierowcy co do stanu technicznego pojazdów, a ów stan ich był fatalny, stosowanie mobbingu, groźby i jeszcze teraz przez firmę Zulatrans kradzież auta. więc też odpowiedź nasuwa się sama dlaczego tam nie pracuję już i na jakiej podstawie mam zamiar otrzymać wypłatę. :) Pozdrawiam

Pracodawca naraża życie pracownika każąc mu wejść na pakę pojazdu który ledwo się trzyma konstrukcja po wypadku drogowym, pracodawca stosuje mobbing w kierunku pracownika krzycząc praktycznie w 90% rozmowy, interesuje się bardziej ładunkiem niżeli tym czy pracownikowi nic nie jest, oskarża pracownika o niestworzone rzeczy po czym zwalnia go za odmowę jazdy pojazdem w fatalnym stanie technicznym, gdy kierowca zgłasza ten fakt, to słyszy słowa ,,masz jechać, i mnie nie (usunięte przez administratora) bo zaraz zablokuje Ci samochód i jadę po niego z chłopakami", brak możliwości odpoczynku - ciągłe telefony, nawet o 01:00, twierdzi że ,,mam odbierać bo mnie zwolni, mój prywatny telefon", dzień wolny który nie jest dniem wolnym bo i tak musisz jechać, umawia się na godzinę po czym idzie na imprezę i trzeba czekać na nią często 8 godzin mimo dnia wolnego. Wyzywanie pracownika, wymachiwanie rękoma mu przed twarzą, brak zapłaty za wykonaną trasę, brak umowy, umowa zawsze na Jutro, notoryczne kłamstwa pracodawcy że jest już umowa przygotowana i wysłana, umowa ustna że ją obowiązuje nie pisemna. Blokowana karta paliwowa przez co się biega 3 km w jedną stronę na stację paliw po paliwo, po drodze odbierając telefon typu ,,Gdzie Ty (usunięte przez administratora) jesteś, bo masz ładunek", zwalanie winy na innych, typu że karta paliwowa jest spedycji, że spedytor jest winny. ODRADZAM!!!!!!!

Kubus1988
@Marcin

Ukradli auto z wypozyczalni Czerwony renault master WE569KM Jezeli ktos jezdzi tym super zjedz ns najbliższy posterunek policji i oddaj auto nawet z towarem Wlascicirlka sfałszowała potwierdzenie przelewu i od tego momentu jest poszukiwana wraz z mężem

Marcin Nowy wpis
@Kubus1988

Słuchaj, chętnie ale ja oddałem je 2 tygodnie temu, policja była ale kazali oddać jej kluczyki po czym gdy oddałem na ręce policjanta to on jej oddał. Także nie mam jak :/

Justa Nowy wpis

Uwaga na tą firmę! Ukradła busa w wypożyczalni pokazujac przelew zaliczki z fałszywym potwierdzeniem! Zablokowali wszystkie nr z wypożyczalni, zdemontowali GPS, złodzieje!!!!

Krol

Nie pracujcie w tej firmie nie jesteście zarejestrowani ani nie dostaniecie wypłaty (usunięte przez administratora)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zulatrans Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Vlado

Absolutnie przestrzegam przed tą firmą. Nie ma w niej i nie byli nigdy pracownika który nie zostałby (usunięte przez administratora) przez właścicielkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zulatrans Sp. z o.o. - Zielonka

• Jak się pracuje w Zulatrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zulatrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zulatrans Sp. z o.o.?

Zulatrans Sp. z o.o.
  • Ferdynanda Focha 31