Opinie o Roja Service Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Roja Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Roja Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roja Service Sp. z o.o. w Katowice

Wreszcie były pracownik Nowy wpis

Brak zapłaty za wykonaną pracę, nawet po 3 miesiące, a już 2 tygodnie ponad to norma i trzeba się prosić o wynagrodzenie. "Firma" potrafi się pięknie tłumaczyć i grać jedynych pokrzywdzonych w sprawie

Czekam na przelew Nowy wpis

UWAGA ! Uwaga na Joanne oraz Roberta są nie uczciwymi przedsiębiorcami. Podpisują umowy i nie wypłacają faktur tłumaczac sie glupimi wykrętami. NIE POLECAM !

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Roja Service Sp. z o.o.?

Błazny

Jak najdalej od firmy Roja. Joanna Alkrzycka i Robert Działak. Mają okropne długi i wyroki. Firma nie płaci działają nielegalnie.

Piotr Nowy wpis
@Błazny

Wykonuje dla tej firmy zlecenie już dwa miesiące czekam na pieniądze...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Roja Service Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Ewela

Nie płacą podwykonawcą i (usunięte przez administratora) zleceniodawców. Przestrzegam.

Art

Nie płacą za wykonaną pracę.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika PEDRO

24.06.2023 07:06

PEDROikona wywiad

Wykonywałem dla tej firmy usługi przez 3,5 miesiąca. Do tej pory nie zapłacili mi żadnej z faktur. Zajmowałem się odświeżaniem dużego obiektu w Krakowie. Początkowo firma wydawała się stabilna. Kontakt przebiegał dobrze, właściciele nawet zapraszali mnie do swojego domu. Po wykonaniu usługi straciłem z nimi kontakt. Poniosłem straty wynoszące około 40 tys. złotych. Firma wykonuje zlecenia dla dużych przedsiębiorstw, takich jak: centrale logistyczne, galerie. Zawiera umowy z podwykonawcami i nie płaci im za usługi.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

PEDROikona wywiad

Byłem podwykonawcą usług dla tej firmy. Zajmowałem się odświeżaniem obiektów, sprzątaniem, renowacją i utrzymaniem.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

PEDROikona wywiad

Wszystkie faktury, które wystawiłem dla firmy opiewały na kwotę 40 tys. złotych.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

PEDROikona wywiad

Współpracowałem z nimi od listopada 2022 roku do lutego 2023 roku.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

PEDROikona wywiad

Nie poleciłbym współpracy z tą firmą nikomu. Ich działanie polega na zawieraniu umów z podwykonawcami i niewypłacaniu wynagrodzenia. Przeważnie zdarza się tak, że główny zleceniodawca po tym, jak dowie się, że firma jest niewypłacalna również zrywa z nią umowę. Z tego co wiem to było wiele takich sytuacji.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

PEDROikona wywiad

Byłem uczciwym pracownikiem, który zawsze starał się wykonywać swoją pracę prawidłowo. Pracowałem ciężko, by finalnie zostać na lodzie o niczym. W okresie zimowym pracowałem ciężko nawet po 18 godzin, by dotrzymać terminów. Poświęciłem swoje zdrowie, czas i pieniądze, by finalnie nie otrzymać zapłaty.

PEDROikona wywiad

Pracowałem jako podwykonawca, więc mój rozwój nie był zależny od firmy.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

PEDROikona wywiad

Atmosfera na początku współpracy była naprawdę dobra. Dopiero po podpisaniu umowy, gdy upominałem się o zapłatę, byłem zbywany. Firma tłumaczyła, że czeka na przelewy, że oddzwonią gdy tylko się czegoś dowiedzą, że załatwiają formalności u adwokata. W końcu kontakt się urwał i dopiero wtedy zobaczyłem, że zostałem oszukany.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

PEDROikona wywiad

Na początku wszystko jest dobrze. Nigdy nie pomyślałbym, że osoby, z którymi tak dobrze się rozmawia i które są bardzo miłe, mogą nie wywiązać się z umowy.

PEDROikona wywiad

Firma powinna zacząć działać zgodnie z prawem i wypłacać osobom zatrudnionym wynagrodzenie. Trudno jest powiedzieć cokolwiek więcej o osobach, które nie działają etycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Roja Service Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Roja Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roja Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roja Service Sp. z o.o.?

Roja Service Sp. z o.o.
  • Warszawska 40 lok. 2A