Opinie o Alfa Build Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alfa Build Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alfa Build Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Build Sp. z o.o. w Koszalin

Jak dużo osób pracuje w Alfa Build Sp. z o.o.?

Piotr. Nowy wpis

Mało.. przy oknach wszyscy zwolnieni.. nie ma pracy niby. Przy frankenfeldzie robią dalej. Nie polecam jechać gdyż warunki bardzo słabe a tylko w biurze mydlą oczy że wszystko super itd.

Były Pracownik Nowy wpis
@Piotr.

Nie tylko tam a kasa to śmiech na sali o euro można zapomnieć bo tylko w PLN płacą

Uwaga na ta firmę banda szachraji. Wyzysk 9euro na godzinę za pracę na budowie. Jak niema pogody wracasz do domu niemasz za to płacone. Takim sposobem zarobiłem 3 500 za pół.miesiaca kipina uwaga na Tomasza O. (usunięte przez administratora)ludzi A gdy ktoś mu nie pasuje to zwalnia. Nie polecam biorę za Ciebie 35euro na godzinę A dają ci 9euro kipina!

Z wszystkim się zgadzam w tej firmie mają dobrze kierowcy co jeżdżą autami cały czas bo za kilometrówki żyją a śmieszna wypłatka do domu oddają Jak siedzisz 3 miesiące co miesiąc masz taką samą wypłatę 8500 + 300 euro zaliczki to wychodzi ok.10tys. tylko czemu firma ogłaszająca się na FB nie napisze za ile to godzin od poniedziałku do piątku po 10 godzin i w każdą sobotę ....Narzędzia popsute brak drabin , wiertarki do pracy na gwożdzie ...Gdy zjerzdżasz do polski po wcześniejszym zgłoszeniu do biura esemesowym nie zwracają za przyjazd .Zjerzdżasz masz wpisywany urlop bezpłatny i pęsje masz 3500-5000.Jeżeli stanie się jakiś wypadek pracownikowi nie zawiozą do lekarza chociaż są busy zakładowe ..Po co są opinie jak są wykasowane przez administratora

Damian
@były pracownik

Jeżeli chodzi o Belgię To unikać koordynatora Tomasza O .Człowiek nad używający władzy, Biuro albo nie wie co on robi albo przymyka oko zamawia ubrania to sobie za parę tyś a pracownikowi na zimę letnie buty i ubrania żeby sobie kupić drogie i zimowe a kto nie będzie za niego robił a się postawi to dzwoni do biura z płaczem i człowieka usuwa.zarabiasz jak pracujesz do pracy 1.5 godz w jedną stronę czyli 10 godzin pracy i 3 dojazdy jak nie ma korków Polecam prace osobą (usunięte przez administratora)bez rodziny

były pracownik Nowy wpis

i jeszcze jak się zjeżdźa szybciej a nie weźmie się wszystkiego np.torby z rzeczami Tomaszek nie przywiezie czuje się jak by auto było jego własnością

Jacek

Dziwna filozofia firmy Praca zagranicą umowa na najniższą krajową Polska zarabiasz w Euro a oni rozliczają cię w złotówkach co ciekawe w ostatni dzień Miesiąca w tedy gdy najniżej euro się klaruje dziwna sprawa

Czy w Alfa Build Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Niema żadnych szkoleń biorę kogo popadnie bo za każdego mają 35euro na godz liczy się sztuka

Szkolenie jest 5 minut .Liczą się EURASY BHP I BIURO NIEWIEDZĄ CO SIĘ TAM DZIEJE BIORĄ WSZYSTKICH CO POPADNIE EURO EURO DLA NICH

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Alfa Build Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Praca jak praca. Robić trzeba. Tylko że często wypłata się nie zgadza bo ona zawsze coś weźmie.

Czy pracownicy w Alfa Build Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Raffik

Mieszkania w Niemczech miałybyć o dobrym standardzie 1 osobowe a byl (usunięte przez administratora) w chacie 12 chłopa na 1 kuchnie i 2 kible

majorowski 88
@Raffik

mozesz powiedziec cos wiecej o warunkach?? bo akurat w przyszlym tygodniu mam jechac do niemiec fabryka okien

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Build Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Alfa Build Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Build Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Build Sp. z o.o.?

Alfa Build Sp. z o.o.
  • Różana 1 lok. 111