Opinie o Spokój w Głowie Sp. z o.o. w Kobyłka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Spokój w Głowie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spokój w Głowie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spokój w Głowie Sp. z o.o. w Kobyłka

Potrafia podpisać umowę, a później się rozmyślają nie dając wypowiedzenia ani nic

@Emilia

Różnie... z tego co wiem to jest umowa zlecenie.

Łuki Nowy wpis

W sieci zamieścili że mają pracę dla psychologa dla dorosłych i opowiadała by mi ta oferta. Gorzej że dają tylko umowę zlecenie lub umowę partnerską przy własnej działalności gospodarczej. Mnie zależałby na umowie o prace z ubezpieczeniem i pełnym ZUS-em. Można negocjować i komuś się udało zmienić warunki kontraktu czy bez szans?

@,

Co to znaczy, że się rozmyślają? Podpisałaś umowę i co było dalej? Jakąś informację dali, albo coś? W jaki sposób rozwiązali tą umowę, skoro piszesz, że nie było wypowiedzenia? Ciekawa jestem czy kogoś jeszcze to spotkało?

Hania
@Grażyna

Z tego co wiem to były że 3 takie przypadki. Jedna dziewczyna miała podpisana umowę zlecenie później prosila o odprowadzanie składki chorobowej. To szefostwo zadało pytanie czy ma pani zamiar chorować? I po 2 godz dostała tel z recepcji że szefowa się rozmyśliła. Bez wypowiedzenia ani nic. A umowa podpisana

Emilia Nowy wpis
@Hania

A w recepcji to ile osób pracuje? One są w stałym składzie? Czy raczej często ktoś odchodzi ? Ma ktoś informacje jakie umowy mają osoby pracujące na recepcji ?

Hanna Nowy wpis
@Emilia

Różnie... z tego co wiem to jest umowa zlecenie.

Administrator Nowy wpis

Spokój w Głowie Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Zosia

Niestety nie polecam tego miejsca. (usunięte przez administratora) nie szanowanie pracowników. Pieniądze? Grosze! 30-50 zł brutto! 60 przy własnej działalności. Masa lojalnościówek i kar za próbę odejścia z tego miejsca. Toksyczna atmosfera.

Agata
@Zosia

Co obejmują te umowy lojalnościowe? Nie możesz prowadzić własnego gabinetu, pracując jednocześnie tutaj?

@Zosia

Ale bzdury. Chyba sama powiedziałas 30zl i się zgodzili na twoją propozycje, bo inaczej tego nie widzę.

@E.

I wiedząc, że to dla niej będzie niekorzystne zgodziłby się?

Asss
@Agata

Umowy lojalnościowe obejmują pracę w promieniu 15km czyli nie możesz pracować w tym obszarze, a jeśli podejmiesz pracę to iles % musisz oddawać im. Nawet już nie pamiętam jaki to procent

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Praca Psychodietetyk w firmie Spokój w Głowie Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
....

Ja nie polecam tam pracy, może teraz się coś zmieniło ale raczej słaby konatkt z szefostwem. Brak wsparcia ze strony właścicieli... Gdy odchodzisz z pracy musisz liczyć się z oddaniem pieniędzy za superwzje w których uczestniczyleśi innych szkoleniach. czesto w stawkach jak za indywidualne szkolenie czy superwizje a nie w cenie grupowych.

@....

Te zwrotki to są opisane na umowie?

@Hanna

Odchodziłam z pracy i za nic nie oddawałam. Dziwne ze użytkownik "kropki" mial inaczej. Mam zupełnie inne odczucia. Szefostwo pomocne, można się dogadać, nie ma kłopotów i problemów z dniami wolnymi czy godzinami w jakich chce się pracować. Grafik również wypełniony klientami. Widać starania recepcji, dziewczyny tam pracujące są super, szefowe również (mozna sie pośmiać i pogadać, nie jest sztywno). Polecam to miejsce, dziwię się ze ktoś nie, ale może każdy ma inną sytuacje i zasłużył na inne podejście firmy. W każdym razie gdyby nie przeprowadzka to nie zmieniłaby miejsca. Było mi w tej firmie naprawdę dobrze, lubilam tam przychodzic :)

E.

Rany boskie jakie ludzie głupoty tu piszą to głowa mała, toc to sa klamstwa giganty. Firma normalna, prowadzona przez normalnych ludzi. Super zespół - to on tworzy tu atmosferę i nie stwierdzam żadnej toksycznej atmosfery, więc może toksyczni ludzie zostali już zwolnieni? Świetna organizacja klientów i kontakt z dziewczynami na recepcji. Szefowa Paulina świetna, taka do tanca i do rozanca jak to sie mówi. Główna dyrektor spoko, uśmiechnięta, widać że zaganiana, ale służy pomocą gdy się zgłosi z czymś. Koleżanka na wypowiedzeniu była z powody przeprowadzki i żadna z tych strasznych rzeczy co tu są opisane nie miały miejsca, inna terapeutka co była od początku chyba też odeszła, nie słyszałam żeby jakiś problemy były. Zresztą ostatniego dnia mówiła żeby do niej zadzwonić jak druga placówka będzie otwierana bliżej Warszawy, więc raczej by tak nie mowila gdyby bylo tak strasznie. W umowie są punkty o szkoleniach, ale jest jasno napisane ile czasu po szkoleniu trzeba przepracować, nic tu nadzwyczajnego - jak w każdym miejscu. Poza tym nie ma obowiązku brania udziału, samemu się przychodzi i zglasza na jakie szkolenie chce się iść. Więc jeśli ktoś musiał za coś oddawać to raczej chciał się wyszkolić za cudze pieniądze, albo nie doczytał swoich obowiązków. Ten kto tu tak oczernia to chyba zwolniona paniusia, która w ten sposób się odgrywa. No ale jak takie toksyczne osoby pracowały to się nie dziwię że atmosfera była toksyczna. Nie ma takich osób to i atmosfera przyjemna. Polecam, jako obecna pracowniczka i jako ta która zna osoby które odchodziły.

E.

Aaa no i pozdrawiam Cie Były Pracownik :)

Gal Anonim
@E.

Przyjemne i ładne miejsce z domową i miłą atmosferą

@Gal Anonim

No jak już kolejna osoba podtrzymuje to temat raczej wyjaśniony. ;) Generalnie to czy odszedł ktoś w ostatnim czasie czy od dłuższego okresu stały skład się tu trzyma?

@Hanna

Dość sporo osób z tamtad.odchodzi. często szefostwo wykorzystuje pomyśli pracowników do rozwoju swojej firmy, przy czym nawet nie podziękuję tej osobie. A jak ktoś złoży wypowiedzenie to odrazu przerzucają klientów do innych osób nie zwracając uwagi na okres wypowiedzenia. Nawet gdy się nie ma.juz klientów a jest się na wypowiedzeniu to nie można podjąć pracy w promieniu 10km bo będzie trzeba im.zaplavov 10% od zarobku

Weronika

Gorąco polecam to miejsce, aby podjąć tu pracę nad sobą. Miła i serdeczna atmosfera, uśmiechnięci i pomocni pracownicy, czyste i zadbane pomieszczenia. Spotkania pomogły mi odzyskać spokój dzięki zaangażowaniu terapeuty i trafnym pracom domowym.

Paulina
@Weronika

A co ile organizowane były spotkania?

Praca w spokojnym miejscu, zadbanej i wyposażonej poradni psychologicznej. Wypłaty są na czas, nie miałam opóźnień w wypłacie czy niespodzianek, konkretne i jasne zasady współpracy. Elastyczne podejście w zakresie metod stosowanych w pracy. Możliwość korzystania z superwizji. Nie ma nieustalonych wspólnie nadgodzin. Czas pracownika jest szanowany. Poradnia zapewnia możliwość rozwoju i utrzymania finansowego. Polecam.

@Ania

Mam takie same spostrzeżenia:)

@Ania

Również mam takie doświadczenia, wyplata zawsze na czas

Pozdrawiam Aniu :)

Nie polecam miejsca pracy ze względu na dużą ilość umów lojalnościowych... Dodatkowo (usunięte przez administratora) A zarobki to chyba lepiej nie wspominać

Agata
@Kasia

Kasiu, czy stawki są niższe, niż gdybyś prowadziła własną działalność i prowadziła sesje na własną rękę?

@Agata

Agata, tu przychodzisz świadczyć usługę i o nic się nie martwisz, recepcja umawia ci pacjentów i organizuje czas w grafiku, masz też pomoce do pracy zapewnione przez poradnie. Mi taka praca odpowiada bardzo, skupiam się tylko na terapii pacjenta. Jak prowadzisz wlasny gabinet to masz masę różnych rzeczy do ogarnięcia. Tu one odchodzą.

@Grażyna

Faktycznie wydaje się to bardzo wygodne. Ale nie ma czasami jednak takiego odczucia braku niezależności? Bo tak szczerze to zawsze są dwie strony medalu a widziałam coś na temat kar za próby odejścia stąd. Nie martwi Cię to, bo to trochę brzmi jak zastraszanie...

@Grażyna

Pięknie opisane! :) Zgadzam się z tym!

@Kasia

Pani tam nie pracowała

@Ania

To 100% pewność? Czyli umowy lojalnościowe w tej firmie nie istnieją?

@Agata

Stawki są normalne jak w innych poradniach.

Magdalena

Tu jest jak w dobrym domu, miło, ciepło i serdecznie:) Polecam innym :)

Zuzanna
@Magdalena

A jak pracownicy, tzn obsługa? :) Tez na plus? :D

Aleksandra

Mała rotacja pracowników, pracownicy pomocni i mili, nie ma problemów ze skontaktowaniem się z firmą. Polecam specjalistów z tej firmy.

@Aleksandra

To świadczy o tym ze pracownicy nie są niezadowoleni :)

Grażyna

Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje. Nie mam zastrzeżeń co do współpracy. Fajne miejsce.

Ja również! :)

Polecam Was Spokój w Głowie:) Jesteście super miejscem! Współpracuje z Wami od około 6 lat i jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy. Nie ma żadnych kar za odejście czy toksycznej atmosfery, kto to wymyśla ? - chyba konkurencja, którą wyprzedzacie :) Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Spokój w Głowie Sp. z o.o. - Kobyłka

• Jak się pracuje w Spokój w Głowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spokój w Głowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spokój w Głowie Sp. z o.o.?

Spokój w Głowie Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Bolesława Prusa 48 lok. 12
    05-230 Kobyłka

Spokój w Głowie Sp. z o.o.