Opinie o Studio Młodości Sp. z o.o. w Mosina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Studio Młodości Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Młodości Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Młodości Sp. z o.o. w Mosina

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marta Lenort

Firma

26.07.2023 10:07

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Marta Lenortikona wywiad

Studio Młodości chce odpowiedzieć na wywiad z byłą pracownicą firmy i skonfrontować jej zarzuty z rzeczywistością. Była pracownica, łamiąc RODO, skopiowała bazę danych klientek i klientów Studio Młodości, ich dane personalne, prywatne numery telefonów. Wydzwaniała do nich, wysyła smsy i wiadomości na portalach społecznościowych i proponowała usługi w innym salonie, przedstawiając się, jako kosmetyczka Studia Młodości. Wysyła nawet wiadomości do krewnych klientek Studia Młodości, prosząc ich o pilny kontakt. Prowadząc biznes kosmetyczny, pracuje się ciężko na swoją markę i opinię, niekiedy trwa to przez wiele lat. Bardzo nieuczciwe jest "wykradanie" klientów do innych firm konkurencyjnych. Każdy salon powinien według swoich własnych projektów i możliwości zadbać o swoją reklamę i promowanie swojej marki, a kradzież klientów i kopiowanie sprawdzonych zabiegów innych firm, jest bardzo słabą wizytówką salonu kosmetycznego.

Czym zajmuje się Twoja firma? Co jest głównym filarem biznesu?

Marta Lenortikona wywiad

To salon kosmetyczny, który oferuje większość dostępnych na rynku usług kosmetycznych oraz kosmetologii estetycznej, największą popularnością cieszy się ostrzykiwanie zmarszczek wypełniaczami oraz trwałe laserowe usuwanie owłosienia. Studio robi manicure (w tym hybrydowy, żelowy, japoński), pedicure (także podologiczny), specjalizuje się w nieinwazyjnej mikrochirurgii zmian skórnych, zamyka popękane naczynka krwionośne. Wykonuje także makijaż permanentny.

Jak wygląda struktura Twojej firmy (Iiczba pracowników, lokalizacje, działy itp.)?

Marta Lenortikona wywiad

To niewielki gabinet kosmetyczny w centrum małego miasta.

Jaka obowiązuje u Was forma zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie, umowa o dzieło)?

Marta Lenortikona wywiad

Pracownice mają zawarte umowy o pracę lub umowy zlecenie.

W jaki sposób weryfikujecie przyczyny odejścia pracownika? Czy realizujecie “Exit interview”?

Marta Lenortikona wywiad

Była pracownica odeszła całkowicie na swoich zasadach. Nagle złożyła wypowiedzenie z pracy, zażądała natychmiastowego odejścia z pracy, bez okresu wypowiedzenia. Poinformowała, że jest poważnie chora, dlatego chcieliśmy ułatwić jej możliwość podjęcia szybkiego leczenia. Zgodziliśmy się na wszystkie warunki pracownicy. Dość szybko okazało się jednak, że pracownica pracuje w konkurencyjnym salonie kosmetycznym, co poddaję w dużą wątpliwość poważną chorobę, o której kilkakrotnie mówiła. Odeszła z pracy "z kwiatami".

Czy na etapie rekrutacji podajecie informacje dotyczące zasad zatrudnienia (rodzaj umowy, okres próbny, wynagrodzenie, premie)?

Marta Lenortikona wywiad

Wszystkie zasady i warunki pracy są szczegółowo omawiane już na pierwszej rozmowie o pracę.

W jaki sposób dbacie o rozwój pracowników? Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są z góry zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, z czego to wynika?

Marta Lenortikona wywiad

Studio Młodości szkoli swoich pracowników. Są to szkolenia ściśle związane z pracą w zawodzie kosmetyczki. Była pracownica odbyła kilka szkoleń, a wszystkie szkolenia, w których brała udział, były finansowane przez Studio Wiecznej Młodości. I nie miała przy tym żadnej "umowy lojalnościowej" i kiedy odeszła z pracy, nie musiała za żadne szkolenia płacić. Pracownica kłamie. Miała zafundowane przez pracodawcę: szkolenie podologiczne, szkolenie z laminacji brwi, szkolenie z henny i liftingu rzęs, szkolenie ze stylizacji paznokci, sześć szkoleń dotyczących obsługiwania wszystkich maszyn Studia Młodości. Żeby mogła dojeżdżać do pracy, Studio Wiecznej Młodości zafundowało jej nawet kurs i egzamin na prawo jazdy.

Jakie benefity oferujecie swoim pracownikom?

Marta Lenortikona wywiad

Pracownice mogą korzystać z zabiegów kosmetycznych oferowanych przez Studio Młodości.

W jaki sposób dbacie o integrację pracowników i dobrą atmosferę?

Marta Lenortikona wywiad

Organizujemy spotkania towarzyskie, wspólne wyjścia. W trakcie pracy bez ograniczeń pije się kawę, wodę, herbatę, je się przekąski. Panuje luźna, koleżeńska atmosfera pracy, o wszystkim swobodnie się rozmawia. Salon kosmetyczny to miejsce spotkań towarzyskich kobiet.

W jaki sposób weryfikujecie poziom satysfakcji pracowników oraz ich oczekiwania względem pracodawcy?

Marta Lenortikona wywiad

O wszystkim na bieżąco rozmawiamy. Była pracownica nigdy nie zgłaszała żadnych uwag i skarg. Pracowała chętnie i z uśmiechem, niejednokrotnie podkreślała, że lubi pracować w Studio i bardzo cieszy się, że może "wyjść" z domu. Chętnie brała prezenty, była szczęśliwa, gdy mogła się szkolić na koszt pracodawcy, często była podwożona autem do pracy i zawożona z niej do domu. Była bardzo zadowolona, gdy dostała środki na pokrycie egzaminu na prawo jazdy.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika NICk

23.05.2023 02:05

NICkikona wywiad

Pracowałam jako kosmetyczka w Studiu Młodości. Najgorszemu wrogowi nie polecę tego miejsca pracy. Dosłownie ze wszystkim był problem. Wolny dzień lub urlop to zawsze był kłopot. Urlop wypoczynkowy musiałam ustalać najlepiej rok wcześniej, zupełnie jak w korporacji. Gdy miałam dłuższy urlop, na który otrzymałam zgodę, to było mi to wypominane przez pół roku. Często nie mogłam udać się na przerwę. Później wypracowałam wychodzenie na przerwę "na miasto", bo to był jedyny sposób, aby mieć tę przerwę. Raz miałam taką sytuację, że obwiniano mnie za to , że klient czeka pod drzwiami, chociaż było jasne, że wychodzę na przerwę a ten klient nie był umówiony do mnie. Kiedy korzystałam z WC, dopytywano mnie (wiedząc, gdzie jestem) co robię, bo już klientkę czeka na fotelu. Ciągle dopytywano mnie o moją ewentualną ciążę i inne intymne rzeczy.

Jaka w firmie panowała atmosfera?

NICkikona wywiad

Podczas L4 notorycznie wypisywano do mnie wiadomości, żebym przyjechała do pracy. Dzwoniono wtedy nawet do moich domowników. Wyciskano ze mnie ile się da. Na początku przychodziłam do pracy chora, później zmądrzałam i nie odbierałam tych połączeń w czasie zwolnienia lekarskiego.

Jak długo pracowałaś w firmie

NICkikona wywiad

Pracowałam w tej firmie 8 lat.

Dlaczego tak długo pracowałaś w tej firmie, pomimo że warunki pracy nie były dla Ciebie satysfakcjonujące?

NICkikona wywiad

Wstrzymywały mnie: kredyty, budowa domu i własna głupota. Dodatkowo, miałam umowy szkoleniowe, za które musiałabym zwrócić koszty, gdybym odeszła z pracy szybciej niż w umowie.

Dlaczego postanowiłaś odejść?

NICkikona wywiad

Atmosfera była ciężka, trzeba było robić dobrą minę do złej gry... Niesmaczne żarty, wręcz wulgarne, opowiadane w stosunku do mnie (przekraczające moją prywatną, intymną granicę) i w obecności zniesmaczonych klientek z czasem zrobiły się nie do zniesienia. Dodatkowo głośne zachowanie, które przeszkadzało klientkom. Często zostawałam 20-30 minut dłużej w pracy - mimo własnej woli. Z wyjść wcześniejszych zawsze byłam rozliczana - nic nie było za darmo. Kursy, jeżeli już były, to zawsze przeze mnie wyproszone - współfinansowane przez UE w 70% lub wspomniane już lojalnościowe umowy szkoleniowe. Nie miałam żadnych dodatków.

Jak odniesiesz się do wynagrodzenia.

Najniższa krajowa.

Jakie chcesz opisać nieprawidłowości w firmie, które Cię spotkały.

NICkikona wywiad

Zasadniczym problemem był brak opłaconych składek w ZUS-ie - za pół roku. Ostatecznie nie otrzymałam ani świadectwa pracy, ani należnego ekwiwalentu za okres wypowiedzenia. Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiedniej instytucji. Po moim odejściu, komentowano moją osobę, publikowane są publiczne memy z pomówieniami, że kradnę i oszukuję (mam na to dowody) oraz groźbami, że karma do mnie wróci. Przypominam, że takie postępowanie jest karalne.

Jak pracowało Ci się w miejscu pracy, jak oceniasz to miejsce?

NICkikona wywiad

Kiedy pracowałam w miejscu pracy sama, bez wspominanych powyżej rozpraszaczy, to był najlepszy czas. Uwielbiam to, co robię i kocham swoją "pracę".

Czy zgłaszałaś nieprawidłowości przełożonemu, szefowej?

NICkikona wywiad

Tak, wielokrotnie. I to nawet raz przy jednej klientce. Pomagało to tylko na chwilę.

Magdalena Nowy wpis

Współpracuje z tym Studio od początku jego istnienia, znam wszystkie pracownice Studia Młodości. Mi pracuje się w tym salonie bardzo dobrze, szefowa jest pozytywną życzliwą osobą, salon świetnie prosperuje. (usunięte przez administratora)

Angelika Nowy wpis

Pracuję w Studio Młodosci 10 lat i bardzo się z tego cieszę. Panuje tu serdeczna atmosfera pracy. (usunięte przez administratora)

Czy po rozmowie w Studio Młodości Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

(usunięte przez administratora) wyzysk, ogarnianie spraw szefowej bo ona sama jest niezdolna do pracy. Wyzywanie pracownika przy kliencie (bo nie chce wykonać czegoś co nie leży w jego obowiązkach). Na początku współpracy płacono mi za godzinę mniej niż jest najniższa stawka na zleceniu. Byłam zatrudniona do przyuczenia do zawodu a prawie nic mi nie zostało wytłumaczone i szefowa miała pretensje o czas trwania zabiegu który u nowej osoby zawsze jest dłuższy Po wyrobieniu granicy premii człowiek słyszy, że jej nie dostanie bo pracodawca „poniósł koszty tj. musiał kupić produkty do zabiegu albo np za zużyta cześć lakieru do malowania paznokci (za który przecież klient płaci w cenie zabiegu) ”. Obgadywanie pracownika za ścianą do innego, niesmaczne żarty tłumaczone „nie rozumiesz bo jesteś za młoda”. Ciagle wypytywanie przez szefową o ciąże. Po wygaśnięciu umowy czekałam 2 tygodnie na świadectwo pracy (które na początku dostałam zle wypełnione), nie dostałam od razu należnego ekwiwalentu. Błędy w papierach w urzędach (M.in w zusie) co do długości mojego zatrudnienia, niewystawiony PIT.

Pracowałam w Studio młodości kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona, wszystko było bez zarzutu, fajna atmosfera, bardzo dobrze się pracowało w zawodzie kosmetyczki. Znam ten salon dobrze, opinii innej pracowniczki nie da się po prostu czytać, to niesprawiedliwy stek bzdur!

Studio młodości

Pani opinia to kłamstwa i oszczerstwa. Zamiast pisać bzdury zachęcamy do kontaktu osobistego. Tak łatwiej wyjaśnia się sprawy. My nie mamy takiej możliwości, dlatego, że ze strachu poblokowała nas Pani wszędzie, o telefonicznie i internetowo. Nigdy nie było żadnych problemów z urlopem, czas urlopu wyznaczyła sobie Pani sama, zostawiała "wniosek" o urlop", podobnie jak z premiaą, nigdy na nią nie musiała Pani na nią czekać. Często w czasie pracy mogła Pani wychodzić, opuszczać miejsce pracy, chodziła nawet na zakupy do paczkomatu, supermarketu, mogła przychodzic Pani później do pracy, wychodzic wcześniej, mogła jeździć na badania lekarskie, nawet jak Pani nie było w tym czasie w pracy, i tak miała Pani normalne płacone jak za etat. Atmosfera była w pracy była rodzinna, przyjemna, rzeczywiście głośna, ale Pani również głośno się śmiała i żartowała. Podczas pracy w Studio Wolności miała Pani finansowane przez pracodawcę szkolenia zawodowe, nawet kurs i egzamin na prawo jazdy, by mogła dojeżdżać i wracać do miejsca pracy. Gdyby Pani słowa były prawdą, nie pracowałaby Pani w Studio Modości aż 10 lat, zwłaszcza że wcześniej żadnych uwag i skarg Pani nie zgłaszała. Pracowała Pani z własnej niewoli wiele lat, była uśmiechnięta i zadowolona, co może osobiście potwierdzić wiele klientek. Z uśmiechem co miesiąc pobierała Pani pensję oraz premię. O niejasnościach w dokumentacji z ZUSemem dobrze Pani wiedziała, składki były regularnie płacone, składki widnieją w systemie ZUSu. Zamiast pisać publiczne oszczerstwa, proszę to wyjaśnić z nami osobiście.

Studio młodości

Rzeczywiście musi tonąć, skoro w desperacji pisze publicznie pod adresem pracodawcy takie oszczerstwa, uwłaczając jednocześnie sobie i swojej własnej wieloletniej pracy. I boi się konfrontacji osobistej. Studio młodości nie będzie brac udziału w tej dyskusji, zwłaszcza, gdy ktoś się boi i jest anonimowy. Zapraszamy do kontaktu osobistego. Pozdrawiamy.

NICk

Najgorszemu wrogowi nie polecę tego miejsca pracy. Dosłownie ze wszystkim był problem. Wolne wziąć lub urlop to zawsze był kłopot. Ustalenie urlopu wypoczynkowego miałam ustalać najlepiej rok wcześniej jak w korporacji. Gdy mialam dłuższy urlop na który wyraziła zgodę to wypominała mi to pół roku. Szefowa nie była zdolna do pracy i nie podejmowała się 99% obowiązków.(usunięte przez administratora) Wiecznie dogadywanie, krytykowanie i obwinianie. Podczas L4 notorycznie wypisywała wiadomości w celu abym przyjechała do pracy. (usunięte przez administratora) Na premie zawsze trzeba było czekać kilka dni albo się upominać. Wypłacając premie często pytała czy na pewno jej nie oszukujesz. (usunięte przez administratora)

@NICk

Pani słowa sa nieprawdziwe, to Pani odczucia przez nikogo i przez nic nie potwierdzone. My mamy potwierdzenia kilku klientek Studia Młodości, których nazwiska i numery telefonów Pani wykradła z naszej bazy i do których Pani wydzwaniała, będąc na wypowiedzeniu i pracując juz gdzie indziej, podszywając się pod kosmetyczkę Studio Młodości i informując te panie o nowym miejscu pracy. Tego typu występki są karalne. Na ten moment Studio Młodości nie zrobiło jeszcze żadnych ruchów, by pociągnąć Panią do odpowiedzialności za nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Młodości Sp. z o.o. - Mosina

• Jak się pracuje w Studio Młodości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Młodości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Studio Młodości Sp. z o.o.
  • Poznańska 9
    62-050 Mosina

Studio Młodości Sp. z o.o.