Opinie o Milkrite Interpuls Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Milkrite Interpuls Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Milkrite Interpuls Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milkrite Interpuls Sp. z o.o. w Wrocław

A tak nawiązując do tematu tych benefitów to czemu jest tak, że operator ma na przykład te kartę przedpłaconą, kursy i szkolenia, rekomendacje pracownicze czy też opcje na ogarniecie sobie uprawnień a inżynier procesu wtrysku już nie? tak przeglądam wstępnie oferty i to mnie zaciekawiło

K

Czy są jakieś benefity od pracodawcy pracując przez agencje? Wiem o karcie na jedzenie,ale to się zamawia do pracy? Jest prywatna opieka,MultiSport?

Blablabla Nowy wpis
@K

Jest ubezpieczenie, luxmed, miał być jakiś drobny dodatek do paliwa, jest karta lunchowa na którą przelewają co miesiąc 250 zł. Możesz za to kupować w miejscach takich jak restauracje i chyba w biedronkach. Multisporta jeszcze nie ma, aczkolwiek miał być.

Tej oferty dla operatora, o której pisali jakiś czas temu już nie widzę, ktoś normlanie się dostał jednak? Za to można zobaczyć, że asystenta do siebie szukają na dział HR. Czy o tej pracy mi opowiecie cos więcej? warto aplikować? Cos o awansie i ogólnym rozwoju fajnie gdyby ktoś wspomniał, jakich zarobków się spodziewać?

Pracownik roku)))

w tej firmie nie ma żadnego rozwoju. praca nie jest ciekawa, nudna . cały czas odcinasz gumę z lajnera. wynagrodzenie od 1 stycznia 4800 brutto przez pierwsze trzy miesiące, po trzech miesiącach 5370 brutto. Nie ma premii. Obiecują 5% premii rocznej.

@Pracownik roku)))

Ale nie ma żadnych premii? Nawet takich świątecznych na boże narodzenie? Co do rozwoju, jak ktoś pracuje przy tej linii, to nie można awansować np. na brygadzistę lub zastępcę? Czy na te stanowiska zatrudniają tylko ludzi z zewnątrz?

Ktoś może powiedzieć o zarobkach ? Jako wieloletni operator na produkcjach aktualna stawka 40 zł brutto na godzine to minimum dla mnie. Jest to w ogóle do uzyskania ?

@Nowy

40 brutto już na start? myślisz, że od razu tak dadzą? Są tu w ogóle jakieś okres próbne czy coś w ten deseń? może dzień by starczył w waszym przypadku, bo na maszynie pokażesz co i jak ,gorzej byłoby pewnie z biurem? Do niego teraz ofert nie widziałam, Ty te dla operatora skąd masz? Gdzie dodali?

nowy

Jak to mówią, ludzie nie zmieniają pracy na gorsze. Oferta pracy na operatora jest na pracuj.pl

Pracownik roku)))
@Nowy

pierwsze trzy miesiące to 4800 brutto, po trzech miesiącach 5370. Nie ma premii, ale obiecują 5% rocznie

Maryla
@Pracownik roku)))

Czyli to już podwyżki? to wcześniej przy tym jakie stawki były? I czy co roku jakoś ulegają zmianie? I co z ta premia, bo tego nie łapię. Piszesz, że mówią, że jest. czemu wiec wychodzi ostatecznie inaczej?

Pracownik roku))) Nowy wpis
@Maryla

Tak , to już podwyżki. Wcześniej 4500 przez trzy miesiące, po 5000. I tyle. Premią obiecują

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Milkrite Interpuls Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator Maszyn Wtryskowych?
Elizka

Czyli stanęło na tym, że relacje z kierownictwem są jak najbardziej w porządku? Już potem po tamtym komentarzu nikt się nie odnosił i nie wiem jak do końca to rozumieć. Zastanowiło mnie to zapytanie o benefity podczas pracy przez agencję, a w ogólnym traktowaniem jak wtedy jest? można wyczuć kto ma jaka umowę czy to raczej niezauważalne?

Blablabla

Praca w towarzystwie niemal danych kobiet. Pracują 4 siostry i ich córki. Ciągle że sobą rywalizują co wpływa na atmosferę na zmianie. Do tego dochodzi wiecznie niezadowolona i złośliwa kierownik zmiany. Operator ma 35 sekund na sprawdzenie i zamontowanie zaworka i ciągle jest pod presją bo jak się nie wyrabia to brany jest na dywanik i szantażowany, że umowa nie zostanie przedłużona. Żadnej premii. Jest na razie czysto bo to nowa fabryka.

Blebleble
@Blablabla

To co piszesz to w większości kompletna bzdura. Po pierwsze nikt z nikim w żaden sposób nie rywalizuje. Pracuje tu od początku i nie zauważyłem, żeby ktokolwiek był dla kogokolwiek złośliwy. Jest wręcz przeciwnie. Operator ma 35s na sprawdzenie detalu i montaż zaworka (mniejszość detali posiada takowy). Tylko chciałbym zaznaczyć, że jest to czas w zupełności wystarczający i to ze sporym zapasem. Natomiast jeżeli ktoś po kilku miesiącach ma takie same wyniki jak drugiego dnia pracy to raczej w każdej normalnej firmie może spodziewać się zwrócenia uwagi i prośby o poprawę. Wystarczy przychodzić do pracy, robić swoje i nikt nikogo na żaden dywanik nie bierze. :) Pozdrawiam

Ktoś
@Blablabla

Pani Kierownik jest super człowiekiem,bardzo empatyczna , wyrozumiała i konkretna.

Pracował ktoś tu jako Ustawiacz Maszyn Wtryskowych?? Wiecie coś o pracy w weekendy? Chcą dyspozycyjności do pracy na zmiany od pon do pt. A co z weekendami? Może w weekendy można sobie nadgodziny zrobić i dorobić do pensji??

Ustawiacz milkrite

Są nadgodziny dla chętnych w tygodniu i w soboty .niedzielę wolne

@Ustawiacz milkrite

Ok, super. A jest tu jakiś limit nadgodzin? Czy pracownik może ich wyrobić ile chce czy jest górna granica, jaką narzuca firma, aby nie było ich za dużo?? I co do soboty, to jest opcja robieni nadgodzin co drugą sobotę? Można się tak umówić?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko planista produkcji do pracy w Wrocław. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Milkrite Interpuls Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Iza

Hej, szukają operatora produkcji, z tego co widzę kobiety są również mile widziane, więc fajnie :) Wymagają jedynie zdolności manualnych, więc chyba nie jest to jakaś super skomplikowana praca? Jak wygląda szkolenie wstępne ogólnie, wszystkiego nauczą czy raczej na szybko je przeprowadzają? Aha i jak często zdarzają się te zmiany nocne, o których wspominają w necie?

Zadowolona
@Iza

Na tą chwilę nie ma jeszcze zmiany nocnej.Pracę jak najbardziej polecam.Wszyskiego nauczą na szkoleniu,które jest nieskomplikowane????

Zostaw merytoryczną opinię o Milkrite Interpuls Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Milkrite Interpuls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Milkrite Interpuls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milkrite Interpuls Sp. z o.o.?

Milkrite Interpuls Sp. z o.o.
  • Pl. Solny 15
    50-062 Wrocław

Milkrite Interpuls Sp. z o.o.