Opinie o SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Polecam te firme, dofinansowania z Czystego Powietrza dostałem bardzo szybko nawet wiecej niz wyliczyli mi przedstawiciele. Pompa Ciepla smiga jestem tak zadowolony i zaluje ze tak z tym zwlekalem. Szacunek dla pracownikow za cierpliwosc mimo ze byli u mnie wczesniej i musialem sie zastanowic. Moge szczerze od siebie powiedziec ze nie ma na co czekac. Caly wniosek zostal wyslany w ciagu godziny a ja po miesiacu mialem juz montaz. Pozdrawiam

Marian Klaus Nowy wpis

Super firma, szybko zamontowana pompa i przede wszystkim ekipa nie zostawiła po sobie bałaganu! Dotacja po miesiącu już rozpatrzona pozytywnie. Super jestem zadowolony

Roxi Nowy wpis

Drodzy, jak się nazywa w firmie stanowisko od wniosków do WFOŚ-u? Z tego, co tu czytam, to jak gdyby firma miała przestoje w tym zakresie, a wątpię, aby tym się zajmowali specjaliści ds. sprzedaży. Może wolno mi zaoferować swoją kandydaturę - pracowałam przy "Czystym powietrzu" i innych programach dotacyjnych. Jak firma wyceniłaby pensję dla kogoś takiego, jak ja?

Monika Nowy wpis

nie polecam tej firmy. Pierwsze co, przyjechał do nas przedstawiciel firmy SBL, który nie potrafił sam dobrać nam pompy ciepła. Wypełnienie wniosku załatwienie kredytu trwało błyskawicznie w przeciągu 10 minut. Od tej pory zaczęły się schody. Przyjechał do nas hydraulik montować pompę, a tu pompy nie ma. Musiał czekać trzy dni na pompę, po czym przystąpił do montażu. Nie zostawiono nam żadnej gwarancji, odbioru instalacji, pomiarów, żadnej pieczątki. Został tylko kredyt i pompa na ścianie. Zaczęliśmy dzwonić do firmy , interesować się sami, żeby złożyli wniosek o dotacje do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Po trzech tygodniach kilkunastu interwencjach udało im się w końcu wysłać wniosek. Minęło kolejne 30 dni zadzwoniliśmy do Funduszu Ochrony Środowiska, gdzie dowiedzieliśmy się , że oczekują na korekty ze strony pełnomocnika firmy SBL. Pomylono męża dane osobowe. Opiekun wniosku nie śpieszył się zbytnio z dokonaniem korekty i nawet nas nie powiadomił, że takie problemy zaistniały. Gdybyśmy nie zadzwonili do Funduszu nic byśmy nie wiedzieli. Żadnego telefonu czy przeprosin. minęły dwa miesiące , a końca jeszcze nie widać..

Samanta Nowy wpis

Zawsze mnie ciekawią te roztrzały między 4-25 k jako przedstawiciel, czy to 4 to jest niezmienna podstawa zapewniona czy zaczyna się od najniższej krajowej? Rozumiem też że jest to praca TYLKO terenowa? Zastanawiam się czy można chodzić we dwójkę w terenie

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Praca Przedstawiciel Handlowy OZE?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maksymilian

Polecam wszystko na czas i mocne szkolenia. Dobrze trafiłem ????

QRS

Praca dla osób, które chcą zarobić fajne pieniądze. Zaangażowanie jest potrzebne, jak na wielu płaszczyznach. Polecam i pozdrawiam również kadrę. :)

Kandydatka

Rozmowa o pracę zwięzła, konkretna i na temat. Jestem zadowolona z warunków :-)

Kamil

Pracowałem ponad 4 miesiące na CC. Wszystko git, wypłata na czas, zrezygnowałem ze względu na dojad

@Kamil

A wypłata mniej więcej w jakiej wysokości? Goła pensja czy z premiami? Jeśli chodzi o ten dojazd, to firma nie organizowała żadnego zbiorowego np. busa? Albo nie mogłeś liczyć na jakieś dofinansowane do paliwa?

Karol

Perfekcyjna obsługa działu handlowego oraz posprzedażowa u klienta. Terminowe montaże, szybkie dostawy, najlepszy dział finansowania. Polecam!

Szukają aktualnie specjaliste ds sprzedaży. Nie wymagają doświadczenia. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglada szkolenie i przygotowanie do pracy? Ile trwa? Mało jest informacji na temat benefitów. Umowę o prace dostanę? Jakieś premie dostaje się od sprzedaży? Jak to wyglada? Ile na start mogę dostać na tym stanowisku ?

Sara

Skoro klienci mają problem ze skontaktowaniem się z pracownikami firmy, to może brakuje tu rak do pracy w obsłudze klienta? Nie pytam złośliwie, chciałabym aplikować na stanowisko i tak się zastanawiam, czy jest zapotrzebowanie? Ile wynosi podstawa, czy pracujecie w trybie hybrydowym czy może 100% z biura? Te podwyżki, o których tu mowa, że niedawno firma je przyznała, też dotyczą stanowisk w obsłudze?

Sebastain Spo

Hej. Naprawdę muszę pochwalić chłopaków z montażu. Sam robię w zawodzie i jestem zachwycony. Umowa na montaż pompy ciepła i Pv podpisana w listopadzie. Montaż paneli na początku stycznia, pompa ciepła w lutym montowana. Teraz dostałem dofinansownie wiec jestem mega zadowolony. A co do montażu to naprawdę widać ze chłopaki znają się na montażu. Wielkie gratulacje dla was.

Grażyna
@Sebastain Spo

To jesteś szczęściarzem. Moja pompa chodzi od końca marca. Do dzisiaj nie dostałam dofinansowania. Mam wielkie trudności ze skontaktowaniem się z pracownikami firmy. Ciekawe, czy ja mam pecha, czy to Ty miałeś szczęście. Pozdrawiam

Robert

Współpraca sprawna, pracuje przy uzyskiwaniu dotacji dla Klientów. Nie było problemu z podwyżka ani ze szkoleniami.

Czarek
@Robert

O podwyżkę sam wnioskowałeś czy były grupowe dla wszystkich? Jeśli chodzi o szkolenia to w całości są finansowane przez firmę? Nie musiałeś podpisywać lojalek za droższe kursy?

Malwa

Najlepsze miejsce w jakim pracowałam. Elastyczne godziny pracy, miła atmosfera - bardzo rodzinna - czujesz się jak cześć dużego zespołu jaki tworzy ta firma. Lubię tu pracować, polecam każdemu ❤️

ŁUKI

Prowadzę pod tą spółką grupę sprzedażową od 2022 roku. W sprzedazy od samego początku uzyskałem 100 procentowe wsparcie ze strony Kurczaczka - mega kot jeżeli chodzi o sprzedaż D2D. Biuro, dziewczyny (buziaczki dla Malwiny), całe zaplecze techniczne (pozdrowienia dla Kamilka) oraz naczelne Basię są na medal. Mogę powiedzieć tylko jedno, ludzie którzy tworzą ta firmę są jak rodzina i trzeba być ogromnym szczęściarzem, aby być ich częścią. Dziękuje, że jesteście Misiaki!

Przedstawiciel Handlowy

Od dwóch lat pracuje w SBL, jasne zasady rozliczeń, sporo imprez integracyjnych i szkoleń, mila atmosfera

@Przedstawiciel Handlowy

Ile w roku macie tych imprez, udział w nich jest obowiązkowy? Bo szczerze wolałabym sobie odpuścić. Odnośnie tych rozliczeń to możesz powiedzieć coś więcej, macie co miesiąc tzw. kwitek?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Inwestor

Firma sbl (usunięte przez administratora) ludzi na fotowoltaiczne obiecując kompleksową obsługę poczym się okazuje że nieotrzymujesz doplat do paneli tumaczac że to rząd zmienił reguły.1.5 roku czekałem i nic .niepolecam tej firmy jest nierzetelna itylko obiecuje.Pieniadze załatwiają szybko to tak a potem to już twój problem

X

Stanowisko Office Manager: Podczas rozmowy rekrutacyjnej Pani informuje, że zatrudnienie przez pierwsze 3 miesiące to na pewno umowa zlecenie, potem można przejść na umowę o pracę. Na rozmowie rekrutacyjnej pada informacja, że nie płacą za godzinę tylko za efekt. Płaca to podstawa + efekty w innych obszarach wykonywanej pracy. Te informacje mogą się przydać dla potencjalnego kandydata, jeśli nie chce tracić czasu na spotkania w sprawie pracy i jej warunki, które mogłyby zostać opisane w OGŁOSZENIU. Godziny pracy elastyczne tj. nie dopasowane do Ciebie tylko do firmy w zależności od zapotrzebowania. Spotkanie rekrutacyjne określiłabym jako dziwne, widać, ze osoba przeprowadzająca je ma małe pojęcie o etykiecie i tym jak efektywnie przeprowadzać takie rozmowy, ale bez dyskomfortu kandydatów. Rekruter po wytłumaczeniu każdego obszaru dotyczącego stanowiska powtarzał „dobra?”, „czy to Tobie pasuje?”, powodując odczucie, ze należy przytakiwać lub z marszu udzielić odpowiedzi. Powszechnie raczej swoje stanowisko i to czy kandydatowi coś pasuje czy nie (analiza zysków i strat) można określić nawet dopiero po rozmowie czekając na Feedback.

Barbara Skiba - COO SBL Energy
@X

Szanowna Pani, W ostatnim czasie nie poszukiwaliśmy nikogo na stanowisko wyżej opisane. Pragnę zaznaczyć, że każdy pracownik biurowy lub na stanowisku administracyjnym w firmie SBL Energy jest zatrudniany przez nasza firmę na umowę o prace z określoną podstawą + premie uznaniowe, kwartalne oraz roczne. Co więcej, jeżeli chodzi o rekrutację pracowników wyżej wspomnianych rekrutujemy jedynie na terenie Krakowa. Wnioskując po Pani opisie stanowiska, mogę domyślać się, że rekrutowała Pani na stanowisko jednego z naszych wielu partnerów handlowych. Oświadczam, że jako firma SBL Energy, nie odpowiadamy za oferty pracy oraz współpracy czy wynagrodzenia naszych zewnętrznych partnerów, ponieważ są to firmy zewnętrzne. Proszę o weryfikacje firmy do której aplikowała Pani na wyżej wspomniane stanowisko. W razie wszelkich wątpliwości uprzejmie proszę o kontakt z naszą firmą poprzez oficjalną infolinią. Z wyrazami szacunku, Barbara Skiba Dyrektor Operacyjny SBL Energy @Pracodawca

Dora
@Barbara Skiba - COO SBL Energy

A czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds Sprzedaży jest aktualne? Wyczytałam, że nie jest wymagane doświadczenie czyli szkolicie pracownika od podstaw? Czy ta rekrutacja również jest na terenie Krakowa?

Zostaw merytoryczną opinię o SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków

• Jak się pracuje w SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SBL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Aleja 29 Listopada 85