SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Opinie o SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Monter drzwi.

Dzień dobry, jak wygląda sprawa z monterem okien i drzwi? Chciałbym aplikować na powyższe stanowisko. Niemiecki komunikatywny, doświadczenie również jest, może nie 2 letnie ale jest. Brak samochodu. Czy jest możliwość aplikowania do jakiejś ekipy, jak to wygląda?

@Monter drzwi.

dzień dobry obecnie mamy bardzo dużo ofert dla monter drzwi i monter okien . Prowadzimy rekrutacje dla firmy w której system pracy to głownie delegacje od pon do pt ( opłacony hotel , jedzenie + dieta) także bez auta też jest taka możliwość . Pozostaje tylko kwestia dojazdu do Szwajcarii ale to w tych czasach chyba najmniejszy problem ( bus, autobus, blablacar, samolot itp). Zachęcam do kontaktu po więcej szczegółów : martin@swissrecruiter.ch Pozdrawiam serdecznie

Adrian82911011
@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Dzień dobry jestem doświadczonym montażysta okien i drzwi z pcv,alu mam również doświadczenie w montażu fasad Na jaki warunkach byłoby zatrudnie Znam język niemiecki na poziomie B1

@Adrian82911011

dzień dobry bardzo prosze o kontakt telefoniczny w dniu jutrzejszym od 8.00-16.00 . Chętnie odpowiemy Panu na pytania i wszystko wytłumaczymy . Grzegorz +48 579 212 910 Pozdrawiam

Rafał

Witam, jestem doświadczonym stolarzem z długim starzem na tym stanowisku , mam tylko problem z j.niemieckim. Czy mam szansę na pracę w Szwajcarii? Oczywiście za waszym pośrednictwem. Pozdrawiam

@Rafał

Witam Panie Rafale , Naturalnie brak języka niemieckiego obecnie to duży minus. Początek roku to mała ilość wakatów a bardzo duża ilość kandydatów - także z j . niemieckiem i niestety w Pana przypadku to te osoby szyciej uzyskają zatrudnienie. Czy może język angielski jest u Pana na dobrym poziomie ? Rozwiązaniem może być aplikacja w dwie osoby jako team ale musiałby Pan mieć właśnie drugą osobę również z dobrym doświadczeniem i językiem niemieckim. W miesiącach od kwietnia będzie już większa mozliwość "bez języka" gdyż już np spora ilość osób z Polski będzie wtedy w firmach. Zachęcam do kontaktu w razie pytań -> martin@swissrecruiter.ch

Janusz

Witam, szukam oferty w zawodzie płytkarz glazurnik, ale niestety tylko z językiem angielskim, mam pytanie czy stanowi to problem na terenie Szwajcarii ?,

@Janusz

Witam W pierwszej kolejności Pracodawcy wolą oczywiscię ( jesli mają ) zatrudnić kandydatów z językiem niemieckiem natomiast z dobrym j angielskim , autem i podstawowymi narzędziami jest oczywiscie też szansa otrzymać pracę.

Firma SWISS RECRUITER SP. Z O.O. poszukuje kandydatów na stanowisko regipsiarz. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Wojtas

Jeśli zaoferują pracę w luzern dla agencji novo job to nie polecam i radzę omijać tą wloska agencję .Nie polecam żadnej pracy w Szwajcarii w której właścicielem jest Włoch.

@Wojtas

Znamy agencje Novo Job Luzern bardzo dobrze i nigdy nie słyszeliśmy nic złego na ich temat. W Szwajcarii powinno być wszystko czarno na białym zwłaszcza jeśli chodzi o rozliczenie jeśli tak nie jest - sprawe należy wyjaśnić a my możemy chętnie Panu w tym pomóc . Prosze napisać bezpośrednio do nas na martin@swissrecruiter.ch i mailem wysłać Pana nr tel a ja z Panem się skontaktuje i być może uda się pomóc . Jeśli chodzi o Włochów to wie Pan równie dobrze można byłoby napisać nie polecam pracować u Portugalczyków, Hiszpanów, Niemców , Albanczyków itp to wtedy nie miałby kto tam w biurach pracować a jak Pan wie te narodowości stanowią 80% pracowników biur Temporar . Znamy wielu Włochów którzy reprezentują biura temporar oraz są ich założycielami od 20-30 lat i to bardzo wporządku osoby. Wielu Włochów właśnie zarządza największymi biurami w Szwajcarii np Excellent, Planova, Brefis, Aha Personal i wiele wiele innych także nie należy zgóry zakładać że kto Włoch to zły i wrzucać wszystkich do jednego wora . Zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie

Dekarz

aplikowałem przez formularz na ich stronie www , wysłałem CV

o doświadczenie , język niemiecki i od kiedy możliwy start, czy mam auto, czy mam kogoś do teamu ( jade z kolegą bo on zna niemiecki a ja tylko angielski i to nie przeszło)

xxx

Czy można podjąć się pracy znając robotę i mając doświadczenie… ale język niemiecki niezbyt dobry? Czy za pomocą Tłumacza w tel można się porozumieć?

@xxx

witam. najlepszym rozwiazaniem jest albo dołączenie do jakieś większej grupy gdzie nie od każdej osoby pracodawca wymaga dobrej znajomości języka albo samemu znalezienie kogos do team z językiem niemieckim i aplikowanie właśnie jako zespół/team. Tłumacze w tel nie są praktykowane w Szwajcarii i niestety dużo firm nie ma zwyczaju akceptować takich rozwiązań.

Praca w firmie SWISS RECRUITER SP. Z O.O. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 25500 PLN. Czy to prawda?

Dzień dobry . Swiss Recruiter nie jest płatnikiem dla pracowników w Szwajcarii. Swiss Recruiter prowadzi rekrutacje dla Szwajcarskich firm które to są płatnikami dla danej osoby i faktycznie można zarobić 20-30 tys zł / msc. Umowa o prace jest zawierana bezpośrednio z Szwajcarskim pracodawcą.

Mateusz

Witam, czy jest możliwość znalezienia pracy dla kandydata bez znajomości jezyka np poprzez "wrzucenie" go do firmy z Polakami pracującymi już w szwajcarii ? I jakie są realne szanse na pracę i odnalezienie się w tym kraju z podstawowym językiem?

@Mateusz

witam są szanse ale podczas " sezonu" tj czerwiec - wrzesień kiedy to na budowach jest bardzo dużo ludzi i również dużo ludzi z Polski. Poza "sezonem" bardzo ciężko. Napewno lepszym rozwiązaniem jest znalezienie samemu kogoś do team z językiem niemieckim i aplikowanie właśnie jako team. Pozdrawiam

KANDYDAT

Dzień dobry, Ja mam pytanie co do pracy w biurze ;) trafiłam na ogłoszenie o pracę na stanowisku "Pracownik biurowy / młodszy Specjalista Ds. Rekrutacji". Nie mam co prawda doświadczenia w rekrutacji ale chciałabym spróbować. Stąd moje pytanie czy osoby bez doświadczenia również są brane pod uwagę? Oraz czy można by było prosić o przedstawienie konkretnie obowiązków takiego pracownika. Z góry dziękuję! :)

@KANDYDAT

Dzień dobry . Tak obecnie trwa rekruatcja na w/w stanowisko. W styczniu będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami. Osoby bez doświadczenia w rekrutacji jak najbardziej też są brane pod uwagę. Obowiązki tak jak w ogłoszeniu : "Nasze Wymagania i Twoje zadania : Współpraca z zespołem w zakresie bieżących potrzeb rekrutacyjnych Udział w rozwijaniu wewnętrznych narzędzi rekrutacyjnych Kontakt i korespondencja z kandydatami Samodzielne opracowywanie raportów rekrutacyjnych Komunikatywność Znajomość MS Office oraz socjal media Samodzielność w działaniu oraz znakomita organizacja własnego czasu pracy"

Karol

Dzien dobry Czym najlepiej dojechac do Szwajcarii i jak dlugo sie jedzie?

@Karol

najlepiej zawsze swoim autem (jeśli się posiada ) - wtedy nie jest Pan od nikogo uzależniony, Co do km to polecam samemu sprawdzić w mapy google ;-) gdyż nie wiemy skąd Pan jest itp. średnio do Szwajcarii autem ok 12-14 godzin.

Robert.D

Witam wszystkich chciałem krótko opisać moją współpracę z firmą Swiss recruiter Bochnia. Wspolpracujemy razem od 3 lat ,wraz z kolegą znaleźliśmy ofertę pracy dla dekarzy ,pomimo braku języka niemieckiego ale za to z dobrym doświadczeniem na dachach postanowiliśmy spróbować, nasz pierwszy wyjazd rozpoczął się w czerwcu 2019r po dojeździe wszystko dograne w biurze z którym współpracuje Pan Marcin, mieli już dla nas przygotowane umowy i zostali nawet po godzinach ponieważ nie udalo się dojechać na czas , krotka rozmowa która tłumaczył trzeci kolega (był dołączony do nas jako team) znający język niemiecki i umowy podpisane. Druga sprawa to mieszkanie , biuro przekazalo nam adres , na miejscu wszystko super właściciel nawet zaproponował nam garaż na nasze stare audi z 1998r które mialo kilka wycieków :). Po spędzonym weekendzie w pięknym kraju nadszedł pierwszy dzien pracy , zajechaliśmy w 3 na budowę ,byla to duza budowa renowacja dachu i fasad na szkole dość spory budynek , kierownik budowy doprowadził nas do majstra przedstawiliśmy się i odrazu pokazał co bedziemy robic. Praca naprawdę wporzadku tempa nikt nie gonił bylismy bardzo zadowoleni. Z kolejnych miesięcy nie będę się już rozpisywał dodam tylko ze z Panem Marcinem można się kontaktować o kazdej porze dnia i nocy skubaniec odbiera telefonu i stara się jak najlepiej pomóc. Jeżeli praca nam się kończyła to następna była już załatwiona od następnego dnia wraz z nowym mieszkaniem itd. Naprawdę to jest niewiarygodne ze tak szybko można zacząć pracować w nowym miejscu.Ostatnia pracę która zacząłem w marcu 2020 kontynuuję do dziś i jak się nic nie zmieni to u mnie pozostanie tak samo. Pozdrawiam caly team Swiss Recruiter i zachęcam kolejnych pracowników do wysyłania CV . Robert

przemo ZH

też polecam. zawsze pomocni

slawek
@Robert.D

witam masz kontakt do tej firmy szukamy pracy w szwajcari robimy docieplenia

@slawek

Witaj Sławku. W każdej naszej ofercie pracy w serwisie GoWork za pomocą aplikuj możesz złożyć aplikacje niezależnie od stanowiska na które aplikujesz. Telefonicznie odpowiadamy na pełne aplikacje, mamy nadzieję że będzie to przedstawienie konkretnej oferty pracy w Szwajcarii dla Waszej brygady.

Jakub Domagała
@Robert.D

Dzień dobry czy pracujecie dalej w Szwajcarii, i czy była by mozliwosć dołączenia do waszego teamu . Mam 10letnie doświadczenie w dekarstwie, wykonam kazde pokrycie, jestem z województwa opolskiego

@Jakub Domagała

Witam Panie Jakubie. Osoby te dalej pracują w Szwajcarii jednakże myślę że raczej nie wchodzą na ten portal za często żeby Panu odpisać ;-) Gowork to portal który służy głównie do wstawiania opini odnośnie danej firmy i raczej po wystawieniu opinii myślę że drugi raz tu nikt nie wchodzi. Jesli jest Pan zainteresowany pracą jako dekarz - śmiało prosze wysłać cv z zdj bezpośrednio do nas na maila : martin@swissrecruiter.ch gregor@swissrecruiter.ch rafael@swissrecruiter.ch Po wysłaniu aplikacji my oddzwonimy do Pana w celu przedstawienia szczegółów oferty . Serdecznie pozdrawiam Swiss Recruiter

Daj namiar na gościa. Dzięki

@Gość

info@swissrecruiter.ch

@Gość

namiary : https://www.praca-szwajcaria.com/ rekrutacja@pracawszwajcarii.com info@swissrecruiter.ch martin@swissrecruiter.ch rafael@swissrecruiter.ch gregor@swissrecruiter.ch

Mariusz B

polecam i dziekuje za pomoc

@Mariusz B

Dzieki Panie Mariusz , cieszymy się że wszystko się udało , pozdrawiam

Kamil

Bardzo serdecznie polecam zawsze wszystko jest załatwione i dogadane.

@Kamil

ma być zawsze wszystko perfekt i zawsze staramy się wszystko robić jak najlepiej dla osób przez nas polecanych !

Beata
@Kamil

A czy firma ma jakieś benefity typu premia świąteczna, wczasy pod gruszą albo paczki dla dzieci na mikołaja? Dzięki.

@Beata

Szanowna Pani Beato ma Pani na myśli firme jako Swiss Recruiter? czy firma w ktorej pracuje w Szwajcarii Pan Kamil bo to znacząca różnica. Ps. Jeśli chodzi o Szwajcarie tam nie ma aż takich bonusów jakie są w Polsce ( Szwajcarzy nie preferują dawać premii światecznej itp) i w większości firm nie ma bonusów itp . W niektórych firmach występują natomiast małe bony ( gutscheine) ale to zależy indywidualnie od firmy w ktorej dany pracownik pracuje .

Dzięki Panie Kamilu i powodzenia dalej

Antoni Zawierucha

Dzień dobry, Wiemy że opinie tu są moderowane dowolnie, należy tylko zapłacić. Nie liczę że rozwinie się konwersacja. Zobaczmy. Mój kolega, miał styczna z firmą i Panem Prezesem - Marcinem Pałkowskim - prezes spółki nie jest osobą prywatną czy anonimową. Niestety został potraktowany jak podnóżek, w bardzo nietaktowny sposób. Jest to bardzo nieeleganckie. Ale nie o tym chce napisać. Zostawmy te sprawy. Pisze Pan ze działa na rynku Szwajcarskim od ponad 6 lat. Tymczasem Pana Spółka jest zarejestrowana i posiada certyfikat od września 2021 roku. Pod jaką marką, licencją, pracował pan przez czerwcem 2021r? Czy wszystkie działania były autoryzowane? Ponadto pisze Pan o pracownikach rzędu 3-5 tysięcy tymczasem sprawozdanie finansowe za 2021 rok to zysk netto ok 150.000 PLN. Gdzie jest reszta pieniędzy za Pana sześcioletnią pracę oraz za 3-5 tysięcy pracowników? Z poważaniem, Antoni

@Antoni Zawierucha

Szanowny Panie " Antoni Zawierucha" Nikt nie moderuje opinii .Prosze porozmawiać z aministrotorami Gowork - jedynie oni mogą je moderować. Nie przypominam sobie rozmowy z " Pana kolegą" gdyż głownie w naszej firmie rekruterzy rozmawiaja z kandydatami a nie ja jako prezes firmy wiec mysle ze to co Pan pisze to tylko brednie i coś wyssanego z palca a jesli nie to smialo prosze przekazac niech kolega zadzwoni do mnie i przedstawi sie jako Pana kolega. Tak na Rynku Szwajcarskim działam w tej branży od ok 6 lat - zgadza się . Wczesniej reprezentowałem Szwajcarską firme jako rekrutant a dziś obecnie oprócz firmy Swiss Recruiter dalej reprezentuje również Szwajcarską firme na stanowisku Personalberater, rekruter . Panie Krystianie bo pewnie to dalej Pan tak wypisuje czyli nr 1 zazdrośnik a jest ich wiecej. A tak na marginesie firma Swiss Recruiter to nie tylko pomoc w zakresie rekrutacji pracowników do Szwajcarii. Nasze usługi to również doradztwo jak i marketing w czym obecnie stajemy się coraz mocniejsi dla Pana informacji nie wspominając już o innych usługach które kryją się pod tą marką. W 2021 firma Swiss Recrutier dopier się rozwijała. Zachęcam do przeczytania w roku 2023 sprawozdania z 2022 roku i niech Pan zrozumie raz na zawsze że Swiss Recruiter to nie tylko wspomaganie procesów rekrutacyjnych dla Szwajcarskich firm. Niech Pan robi swoje i przestanie interesować się nami , zazdrościc itp . My o Panu już zapomnieliśmy a tu znowu po roku Pan się przypomina. Zachecam do kontaktu telefonicznego jak Pan chce porozmawiać . Ma Pan mój numer . Dodatkowo pragnę przypomnieć, że pomawianie, a tym samym łamanie przepisów Polskiego Prawa jest rzeczą karalną. Jako firma nie pozostaniemy obojętni i wszelkiego rodzaju treści, które są szkalujące, które łamią Polskie Prawo i/lub regulamin serwisu GoWork.pl będą zgłaszane do administratora. Proszę mieć na uwadze, że administrator może podjąć decyzję o weryfikacji adresu IP z którego są dokonywane wpisy, co może prowadzić do konsekwencji.

@Antoni Zawierucha

Panie Krystianie obliczanie kto ile zarobil i za ile jest słabe przecież Pan nie jest członkien naszego zarządu żeby wiedzieć jakie koszty mamy i jak wyglądają nasze umowy z kontrahentami ;-) A jesli chodzi o marke i liecencie wcześniejszą z poprzedniej firmy która reprezentował członek naszego zarządu to prosze bardzo . S&M numer KRAZ 23197 , data wpisu 2019-11-27 , Swiss Recruiter numer KRAZ 26036 , data wpisu 2021-06-15 . Jak Pan widzi nie jest to żadna tajemnica. Wszystko można sprawdzić w Systemie Agencji Zatrudnienia . Firma Swiss Recruiter działa oficjalnie , legalnie . Panie Krystianie - życzy wszystkiego dobrego a zważywszy na to iż powoli zbliża się 2023 rok to życzymy Panu już dziś na nowy rok aby już Pan odpuścił , mniej zawistności , mniej zazdrości a przede wszystkim Normalności. Rynek jest bardzo duży i dla Pana pracy nie braknie. Powodzenia !

Łukasz

Firma jakich mało, ciężko trafić na tak zorganizowanego i rzetelnego pracodawcę. Wszytko od samego początku dopracowane na tip-top. Od początkowego kontaktu aż do samego wyjazdu, zakwaterowania oraz dalszej współpracy już na miejscu w Szwajcarii. Marcin i cała jego ekipa robi niesamowitą robotę ! Brawo !

@Łukasz

Panie Łukaszu dziekujemy za miłe słowa ! Pozdrawiamy serdecznie

Beata
@Łukasz

Super, że jesteś zadowolony zresztą jak większość osób na forum. A zarobki jak, zadowalające jak całą reszta?

@Beata

Pani Beato, My prowadzimy rekrutacje tylko w sektorze budowlanym i tu zarobki kształtują się w przedziale 4-7 tys chf netto. Wszystko zależy na jakim stanowisku pracujemy , jaką mamy stawkę , jaki projekt oraz ile godzin pracujemy ( w Szwajcarii pracodawca wypłaca każdą przepracowaną godzinę) . Stawka godzinowa to średnio 32-40 CHF brutto / h i jest ona zależna od doświadczenia , j niemieckiego jak i referencji. Jeśli chodzi o inne sektory tak jak np produkcja , magazyny to tu zarobki kształtują się w przedziale 3200-4500 chf netto / msc ( jest to też zależne od tego czy jest to praca zmianiowa, czy jest dodatek nocny itp ) Jeśli ma Pani jakieś pytania i będziemy mogli pomóć to prosze śmiało pytać. Pozdrawiam serdecznie

Łukasz
@Beata

Wszystko tak jak na umowie, rozpisane wszystko czarno na białym, rozliczenie co do Franka ????

Ktoś mnie poprosił żebym spytała o stanowisko dekarza, bo jest oferta pracy, a konkretnie o stawkę, jaką teraz oferują. Trudne czasy nastały, czy była jakaś podwyżka inflacyjna? Proszę o konkretne informacje, jak pracodawca wynagradza teraz pracowników.

@Ewa

Dzień dobry Pani Ewo, Stawki na stanowisku Dekarz to obecnie przedział od 32-38 CHF . Wpływ na stawke ma doświadczenie , samodzileność, język niemiecki. ( Dekarz blacharz ( dachdecker bauspengler) zarabia troszkę więcej niż dekarz na dachy skośne lub dachy płaskie ( zgrzewanie papy) . Jeśli chodzi o podwyżke inflacyjną nie było takowych. w Szwajcarii inflacja nie jest wysoka . W sierpniu 2022 roku wyniosła " tylko" ( patrząc na inne kraje ) 3,5 % . Należy zwrócić uwagę również na to iż obecnie na tym stanowisku jest już coraz mniej ofert pracy ( idzie zima). W rejonach gdzie lada chwila spadnie śnieg dużo firm zakończy prace dekarskie do 2-3 tygodni . Obecne oferty nie są ofertami długoterminowymi dlatego że cieżko przewidzieć jaka będzie zima . W obecnym 2022 roku zima była " łagodna" i bardzo dużo dekarzy rozpoczeło pracę już od stycznia / lutego. w razie pytań zapraszam do kontaktu. martin@swissrecruiter.ch Pozdrawiam serdecznie

Maly

Czy może ktoś podać mi nr. tel do Pana Marcina. Dziekuje

@Maly

najlepiej kontakt przez mail a poźniej oddzwonimy , martin@swissrecruiter.ch https://www.praca-szwajcaria.com/kontakt/

Tobi

Polecam

@Tobi

Dziekujemy!

Bogus ;)

Witam. Jak najbardziej polecam biuro. Praca szybko załatwiona. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam

@Bogus ;)

Dziękujemy !

Gotty544

Man Marcin załatwiła mi prace przy szalunkach wszystko ładnie pięknie wytłumaczył ogarną, Extra robota z jego strony

Pablito28
@Gotty544

A jakie są zarobki jako cieśla szalunkowy, czy potrzebny jest język niemiecki i ile godzin można wypracować. Jestem zainteresowany ofertami ze swissrecruiter

@Pablito28

Zarobki cieśli w Szwajcarii to ok 34-38chf na godzinę co daje dam około 5500 netto przy ok 200 h na msc

@Pablito28
@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Witam Ale 5500 to chyba brutto? Ile z tego może mi zostać po odliczeniu kwatery i podatków i co ile mogę wracać do Polski gdyż mam rodzinę. I jeszcze jedno pytanie- jak z tym językiem niemieckim czy jest wymagany? W języku angielskim jestem w stanie się porozumieć, w niemieckim trochę gorzej. Dziękuję za wszelkie info.

@@Pablito28

Jeśli Pan pracuje 200h i ma stawkę 36 plus dietę to brutto jest to ok 7500tys chd

@Gotty544

Dziekujemy i życzymy dalej powodzenia !

Maly

Proszę opisać jak czesto są zjazdy do Polski i na jak długo. Dzieki

@Maly

Zjazdy ustala się samemu jak kto potrzebuje.srednio co 3-4tyg na tydzień. Wszystko dostosowywane jest indywidualnie i jest kwestia dogadania

@Marek

dokładnie jest to tak jak Pan Marek opisał . pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia

• Jak się pracuje w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 171 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWISS RECRUITER SP. Z O.O.