SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Opinie o SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Lemmy

@pracodawca WITAM czy Państwa Agencja szuka również ludzi do innych dziedzin ..?? Jestem zaintwresownay pracą w magazynie lub jako kierowca ABCDE?? Posiadam uprawnienia na HDS, WÓZKI WIDŁOWE, PODESTY RUCHOME ,WÓZKI WIDŁOWE. POZDRAWIAM

@Lemmy

Witaj niestety wspomagamy procesy rekrutacyjne tylko w sektorze budowlanym... Pozdrawiam

Hela

Pytanie w sprawie ogłoszenia na montera rusztowań, czy ktoś ma informacje może, na jakim poziomie trzeba znać ten angielski/niemiecki, żeby się dogadać i żeby przyjęli po prostu? Nie widzę tam, żeby doprecyzowali to, proszę o pomoc.

@Hela

witam na poziomie komunikatywnym niemiecki lub angielski . info@swissrecruiter.ch

Witam.Mam pytanie odnośnie oferty pracownika drogowego.Nie mam uprawnien na maszyny drogowo budowlane,ale pracowałem przez 2.5 roku jako pracownik robót drogowych oraz brukarz.Czy jest szansa na pracę?.Jezyk niemiecki komunikatywny B2.

@Piotr

witam jak najbardziej tak. proszę o kontakt tel : +48 516 355 518 Pozdrawiam Serdecznie

asdf
@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Czy pod numerem telefonu można dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy? Tak w ogóle język niemiecki jest wymagany żeby u Was pracować?

@asdf

bardzo proszę numer do kontaktu : +48 516 355 518 język niemiecki - nie zawsze jest obowiązkowy ( zależy od ofert)

Czy można liczyć w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. na prywatną opiekę medyczną?

Dekarz

aplikowałem przez formularz na ich stronie www , wysłałem CV

o doświadczenie , język niemiecki i od kiedy możliwy start, czy mam auto, czy mam kogoś do teamu ( jade z kolegą bo on zna niemiecki a ja tylko angielski i to nie przeszło)

Sebastian K

Witam wszystkich a przede wszystkim Panią Karinę !! Odpowiednia Osoba na odpowiednim miejscu, wszystkie formalności i kontakt z firma na tip top!! Polecam!

@Sebastian K

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz dla naszej rekruterki . Bardzo się cieszymy że dobry kontakt i chęć pomocy jest zauważalny a dla nas bardzo motywujący do działania. Pozdrawiamy serdecznie

Zibi

Bardzo dobra firma. Znaleźli pracę na konkretnych warunkach, zawsze służą pomocą, bo szwajcaria rządzi się troszke innymi prawami. Polecam!

@Zibi

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość

Basia
@Zibi

Możesz napisać ile trwał cały proces rekrutacji? Od pierwszego kontaktu z firmą do rozpoczęcia pracy? Trochę sobie przyspałam a chciałabym pojechać na okres wakacji do pracy. Można szybko te wszystkie formalności załatwić?

@Basia

dzień dobry obecnie jeśli kandydat ma dobre ( kilkuletnie) doświadczenie plus zna język niemiecki to rekrutacja może trwać nawet 1 dzień. Często osoby zrekrutowane np w czwartek , piątek ..startują już od kolejnego poniedziałku.

Gosia

A jak z zarobkiem na czysto ? Czy firma mówi zarobek netto?(wiadomo że w każdym kantonie jest inny podatek ) i czy to już jest po odciągnięciu za mieszkanie i jak warunki ???....a także ciekawi mnie dojazdy i zjazdy czy konieczny jest swoje auto ????

@Gosia

witam firmy zawsze podaja stawke brutto. Nikt nie jest w stanie obliczyc dokladnie netto nie wiedząc jaki jest koszt mieszkania oraz ile dana osoba bedzie płaciła podatków. Wpływ na % podatków ma to czy dana osoba to kawaler , czy ma żone , dzieci itp dlatego . stawka brutto nie jest pod odciągnięciu mieszkania. Zakwaterowanie to koszt pracownika.

@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

To ile za kwaterę się płaci? Tego też się nie da określić? A co do zarobków to jeśli to problem podać pełną kwotę, to super byłoby przeczytać chociaż jakieś orientacyjne widełki. I jeszcze, jak warunki tych mieszkań?

@Ewa

ceny za zakwaterowanie tj pokój w hotelu pracowniczym , w pensjonacie itp to koszt od 600-900 chf na msc . jeśli chodzi o zarobki w branży budowlanej to widełki 32-38 chf brutto . Stawka jest zależna od stanowiska, doświadczenia i poziomu języka niemieckiego. można samemu sobie zatem obliczyć ile jesteśmy w stanie zarobić brutto . Ilość godzin x stawka godzinowa brutto. Netto w przybliżeniu to : wynagrodzenie brutto minus ok 20-25% (zależne od kwoty podatku oraz stanu cywilnego co ma duzy wpływ na to). jeśli chodzi o warunki ciężko stwierdzić. Pracodawca nie ma wglądu do warunków - po prostu pomaga w rezerwacji i znalezieniu. Nie są to hotele które należą do pracodawcy więc warunki są różne czasami dobra a czasami bardzo słabe. Na warunki ma wpływ również cena. nie można wymagać za 600 chf na msc luksusów skoro 1 doba w hotelu *** w Szwajcarii to koszt 180-200 chf. Obecnie tj w sezonie letnim jest bardzo ciężko znaleźć "dobre zakwaterowanie " blisko pracy w dobrej cenie. Większość takich hoteli jest już po prostu full i nie dysponują wolnymi miejscami. Można również co polecamy zakwaterowania szukać będąc już na miejscu na własną rękę ( nie wszystkie pokoje, hotele mają swoje oferty w Internecie i to czego pracodawca nie widzi możemy sami znaleźć na miejscu)

Krzysztof Bisiak

Mogę powiedzieć tylko tyle że jest pozytywnie jeśli chodzi o firmę praca załatwiona kilka dni po złożeniu CV umowa otrzymana w tempie natychmiastowym stawka po prostu rewelacja kontakt z kordynatorem nawet w niedzielę jak dla mnie w skali od 1 do 5 daje 15 jestem wybornie zadowolony ze współpracy

Gabriela
@Krzysztof Bisiak

Faktycznie na koncie potem się zgadza to wszystko z umowy? Możesz dać znać jakie są warunki na kwaterach? Dużo osób mieszka? Daleko od pracy? No i ile kosztuje zakwaterowanie. Będę wdzięczna za odpowiedź

@Gabriela

Dzień dobry. tak . w Szwajcarii jeśli chodzi o wynagrodzenie zawsze wszystko się zgadza. Jeśli chodzi o zakwaterowanie : Tu pomoc jest z strony pracodawcy Szwajcarskiego ( nie od nas ) . Koszt zakwaterowania to ok 600-900 CHF na msc . płatność może być tygodniowa ( co tydzień) lub może pracodawca ( po uzgodnieniu) opłacić z góry i wtedy odciągnie z wypłaty. Wszystko kwestią dogadania i ustalenia. Warunki są różne. Każdy "hotel" jest inny i ma inny standard. nie są to "super" warunki . Nie można za 600-900 CHF / msc spodziewać się luksusów kiedy hotel *** w Szwajcarii za dobę kosztuje od 150 CHF wzwyż i trzeba być tego świadomym. Można zakwaterowania szukać również na własną rękę co polecamy również.

@Krzysztof Bisiak

Dziękujemy Panie Krzysztofie. Wspólne działanie z takimi ludźmi jak Pan to czysta przyjemność. Życzymy sukcesów i dalszego zadowolenia .

@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

A te podane kwoty to jaki procent wynagrodzenia? Chciałabym wiedzieć, czy to jest sensownie wyliczone jakoś po prostu. Opłaca się finansowo wyjechać, porównując do innych krajów zwłaszcza?

@Krzysztof Bisiak

Dzięki Krzysku za współpracę . Praca z takimi ludźmi jak Pan to przyjemność pozdrawiam serdecznie

Dawid Wilczewski

Wyjeżdżając po raz pierwszy do tak drogiego i pomieszanego języcznie kraju jak Szwajcaria, możesz mieć na początku po prostu pecha i wtedy najważniejsze jest wsparcie poza godzinami etatowymi. Firma nie próbuje się ciebie pozbyć bo klęka poniżej pasa przed kontrahentami , tylko stara się rozwiązać problem. Bogata biblioteka mieszkań i długie lata na rynku owocują dużym know-how i szybkim oraz skutecznym rozwiązaniem problemów , których nie rozwiązał byś sam. Mówiąc krótko zatrudniając się przez Swissrecruiter jesteś ich partnerem o którego dbają, a wyjazd ( zwłaszcza pierwszy) bez kogoś takiego to proszenie się o problemy.

@Dawid Wilczewski

Dziękujemy Panie Dawidzie. Współpraca z Panem to czysta przyjemność. Oby więcej takich ludzi . Życzymy powodzenia i sukcesów

Piotrek

Szukam pracy jako spawacz materialow sztucznych 16 w zawodzie każda metoda spawania oraz zgrzewania. Monter rurociągów.

@Piotrek

prosze cv na info@swissrecruiter.ch

Kris87

Bardzo polecam . Chyba najlepsi w Swiss

@Kris87

dzięki Kris. Pozdrawiam

mateusz89

Jak ze zjazdami ? I godzinami pracy ile można wyrobić godzin miesięcznie. I czy na przykład jest możliwy system 3 tygodnie pracy i tydzień w domu?

@mateusz89

witam. zjazdy ustalane sa indywidualnie z firmą gdzie Pan pracuje. średnio większość osób jedzie na tydzień właśnie co 3-4 tygodnie. jeśli chodzi o godziny pracy to ok 42-50 h tygodniowo co przy całym miesiącu pracy daje ok 180-210 godzin zachęcam do kontaktu : info@swissrecruiter.ch

Wanda
@SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Jak mowa o godzinach. W umowach, które dostaje pracownik, ma jakąś minimalną ilość godzin do przejechania w miesiącu? Jest jakaś gwarancja godzin pracy?

Grażyna

Widziałam ogłoszenie na stanowisko elektryka w miejscowości Zurych. Był ktoś na rozmowie i może powiedzieć coś na temat zaoferowanych stawek? Ile wychodzi godzinowo w PLN? Pracodawca pokrywa koszty takie jak dojazd lub zakwaterowanie?

@Grażyna

witam średnia stawka dla Elektryków to 34 chf brutto ( 1 chf = 4.72 zł) dojazd- we własnym zakresie zakwaterowanie - pracodawca znajduje płatność po stronie pracownika

Witam ja 30 lag doswiadczenia w mo raz kuchni. Pracowalem dla firm Schaffrath (usunięte przez administratora) Küchen i Kuchnie Aktuell

@Piotr

proszę wysłać CV na info@swissrecruier.ch i skontaktujemy się z Panem

Włodzimierz C

Witam polecam firmę SWISsRECRUITER pomogli załatwić pracę wszystko odbyło się bez zarzutów od dłuższego czasu korzystam z ich pomocy i zawsze mogę na nich liczyć.

@Włodzimierz C

Dziękujemy bardzo

Gabriela
@Włodzimierz C

Czy agencja dysponuje również ofertami dla kobiet? Na przykład jakieś prace sezonowe? Na stronie nie znalazłam żadnej. Wszystkie jakie się wyświetlają to budowlanka lub podobne.

@Gabriela

witam Prace dla kobiet - tak ale tylko z doświadczeniem w sektorze budowlanym gdyż w tym sektorze działamy. prace sezonowe - nie

Marek Polanski

Witam. Nie myślałem, że jeszcze kiedyś napisze bardzo pozytywna opinie. Ale jeżeli chodzi o firmę Swiss Recruiter, należy się jak nic. W tamtym roku pracowałem w Szwajcarii kilka miesięcy. Prace załatwiła firma Swiss. Jeden telefon, rzeczowa rozmowa, wysłanie CV i już za kilka godzin była praca. Więcej, mogłem sobie wybierać, bo propozycji dostałem kilka. W sierpniu, po skończeniu jednej z prac, miałem problemy z kontaktem ze szwajcarska firma. Chodziło o wypłacenie zaległych pieniędzy. Szczerze, nie liczyłem że coś odzyskam. Po kilkunastu dniach zadzwoniłem do firmy Swiss z pytaniem, czy jest jakaś szansa.W następny dniu telefon z pytaniem, czy sprawdzałem konto .Patrze,a pieniądze są.W styczniu tego roku zadzwoniłem do firmy z pytaniem o pracę. Pracuje w ociepleniach budynków i prawdę mówiąc nie liczyłem na pracę w zimie. I znów miła niespodzianka. Następnego dnia miałem dwie propozycje pracy. 15 stycznia wyjechałem i trafiłem do super firmy. Można? Można, tylko trzeba wierzyć. Naprawde polecam ta firmę. Bezproblemowy kontakt, szybka, nawet bardzo szybka praca. Same superlatywy. Pozdrawiam serdecznie.

@Marek Polanski

Dzięki Panie Marku. Praca z takim człowiekiem i fachowcem jak Pan to czysta przyjemność . Pozdrawiam Serdecznie

Jakie dokładnie doświadczenie będzie wystarczające na elektryka? Wiem, że szukają i mają takie wymagania, bo jest w ogłoszeniu napisane, ale pomagam szukać pracy komuś, kto ma tylko rok doświadczenia. No i nie wiem, jest szansa na pracę?

@Ewa

witam obecnie wymagania to język niemiecki komunikatywny i minimum 3 lata doświadczenia . osoba to musi być samodzielna

Mateusz

Pomimo obaw na początku, że jest to praca przez agencje, wszystko szybko i pewnie zorganizowane, zero problemów, kontakt nawet w godzinach wieczornych i w weekend zawsze służą pomocą. (usunięte przez administratora) w tych czasach jest dużo, ale na pewno nie jest to Firma Swiss Recruiter tu jest pewna praca i co najważniejsze pewne pieniądze. Jeszcze raz mogę polecić bez obaw tą firmę ,a w szczególności Pana Marcina!

@Mateusz

dzięki Mateusz. Mamy nadzieje że lada chwila znajdziesz się z powrotem w Szwajcarii i do końca roku stabilnie będziesz pracował . Pozdrawiam hej

Romek

Zostawiam 5 gwiazdek ***** dlatego że zawsze są pomocni nawet kiedy już pracuje na Fest vertrag . Pozdrawiam cały team Swiss Recruiter

@Romek

Dzięki Roman . powodzenia dalej a jak będziesz czegoś potrzebował to wiesz gdzie nas szukać

Daniel

Współpracuje z Panem Grzegorzem ze Swiss Recruiter od 5 miesięcy. Potrafi znaleźć pracę w branży, w której chciałem pracować. Kontakt jest bardzo dobry, kiedy miałem pytania i wątpliwosci zawsze mi pomagał i doradzał. Polecam tą agencję pracy. Moja ocena 5/5.

@Daniel

Bardzo dziękujemy . Tak to prawda Grzegorz to osoba bardzo doświadczona w tej branży oraz chętna zawsze pomagać każdemu niezależnie od pory dnia. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za pozytywną opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia

• Jak się pracuje w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 171 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWISS RECRUITER SP. Z O.O.